Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

.Attila

Július 3. ha végre kitaláljuk, mi legyen.

HVp213

Elnézést ha valakit megkevertünk :p

Kik jönnek most ezen a héten július 3. án vasárnap meetre?
És ha lenne elég jelentkezõ most is lehetne egy társas dolgot berakni elé! :jee:


(Rinnek & Darkstarnak kötelezõ a megjelenés :lazza: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: HVp213(Rinnek & Darkstarnak kötelezõ a megjelenés :lazza: )

Vagy legalábbis erõsen ajánlott. Megpróbálunk ott lenni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

En jovok. Lassan mar elvonasi tuneteim vannak...
Akkor valogassak Hellsingbol? Hm? Vagy valami masbol?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Én másra szavaznék, vmi happy-t plz, most lesz vége a vizsgaidõszaknak, és inkább lazulnék, mint sem vérengzenék :)

death_scythe

Bocsánat bizonyára félre olvastam akkor vmit.
Egyébként én jönnék vetítésre és valószínûleg két haverom is jönne akik múltkor is voltak.
Hogy mit nézünk?
Én nem igazán tudok hozzá szólni a témához mert még nem láttam túl sok filmet inkább sorozatokat nézegettem. de szerintem vmi vidám hangulatú legyen inkább.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

Quote from: death_scytheÉn nem igazán tudok hozzá szólni a témához mert még nem láttam túl sok filmet inkább sorozatokat nézegettem. de szerintem vmi vidám hangulatú legyen inkább.
Az a baj, hogy film nem sok maradt, ami jó is. Ghibli filmek volnának még, de azok licenszeltek, és mivel ez egy nyílvános fórum, a jogvédõk meg tudnak róla, nem szeretném még 0.0001%-os eséllyel sem, hogy megjelenjenek a vetítésen és cseszegessenek.
Szóval ezért gondoltuk, hogy most talán már jöhetnének sorozatok is, persze ésszerûen (nem 161 részes Ranma meg ilyesmi).

katz

Quote from: BonciSzóval ezért gondoltuk, hogy most talán már jöhetnének sorozatok is, persze ésszerûen (nem 161 részes Ranma meg ilyesmi).
:bruhuhu: Nem lesz inu yasha sem?  :bruhuhu:    :lul:

Onegai sorozat? Ah my goddess ova/film?

Cobra

Mondjuk a magyar felirat igénye eléggé leszûkíti a kört.
Ezt a nyavajgást meg hagyd már abba Bonci, privát vetítésen azt adsz le amit akarsz (amíg nem bûncselekmény a birtoklása, pl pedofil anyag), ha valaki megpróbál beleszólni, akkor az követ el szabálysértést.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraMondjuk a magyar felirat igénye eléggé leszûkíti a kört.
Ezt a nyavajgást meg hagyd már abba Bonci, privát vetítésen azt adsz le amit akarsz (amíg nem bûncselekmény a birtoklása, pl pedofil anyag), ha valaki megpróbál beleszólni, akkor az követ el szabálysértést.
Nyavajgás?
Csakhogy ez már nyílvános vetítésnek minõsül tudtommal. Továbbá licenszelt anyag birtoklása, ha nincs meg az eredeti, az szabálysértõ, legjobb tudomásom szerint. Tehát az alapján, amit írtál, még a privát vetítés is bûncselekmény.
És végül: nem te kockáztatsz, hanem én. Felõlem nézhetünk Ghibli-t, de nem az én gépemrõl.

Baldy

Na találjatok ki valamit, máskülönben a diktatúra fog ismét mûködésbe lépni :)
Holnap délig van idõtök :)
Ha addig semmi, akkor Cowboy Bebop - The movie lesz :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Quote from: Baldy(...)máskülönben a diktatúra fog ismét mûködésbe lépni :)
(...)
Éljen a diktatúra!!! Vesszen a demokrácia! :p
Amúgy ez vigjáték akar lenni vagy csak annyira mint a sorozat?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: BaldyNa találjatok ki valamit, máskülönben a diktatúra fog ismét mûködésbe lépni :)
Holnap délig van idõtök :)
Ha addig semmi, akkor Cowboy Bebop - The movie lesz :)
Én most sem tudok menni...

Baldy

Quote from: HVp213Amúgy ez vigjáték akar lenni vagy csak annyira mint a sorozat?

Gyere el és megtudod :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Quote from: BaldyGyere el és megtudod :)
Valószínûleg megyek! De jó lenne tudni mire készüljek... :3x3:
Gondolom Flashkeksz most is kell neked :p :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Gondolom Flashkeksz most is kell neked :p :rolleyes:

Naná, különben hogy tudnálak titeket elviselni?  :__devil:  :hehe: :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Relunx

Ha minden igaz, akkor megyek én is meet-re. (Ez lesz az elsõ alkalom)

Relunx

Kvikveg

CB-Movie reszemrol johet! Vegre raerek es olyat neznenk, amit meg nem lattam. :jee:
Bonci: Midori no Hibi? (Van hozza magyar felirat??!)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Nem tudom, csak mondtam, mert egy nagyon jó rövid sorozat :) (túl rövid)

Feldin

Quote from: BonciNem tudom, csak mondtam, mert egy nagyon jó rövid sorozat :) (túl rövid)
Azumanga? ;)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

HVp213

Quote from: BaldyNaná, különben hogy tudnálak titeket elviselni?  :__devil:  :hehe: :D
Titeket? Többen vagyok? :rolleyes:
Quote from: RelunxHa minden igaz, akkor megyek én is meet-re. (Ez lesz az elsõ alkalom)

Relunx
De nem az utolsó! :jee:
Quote from: KvikvegCB-Movie reszemrol johet! Vegre raerek es olyat neznenk, amit meg nem lattam. :jee:
Bonci: Midori no Hibi? (Van hozza magyar felirat??!)
:cool:Jön a Master is! :whoah:
Quote from: FeldinAzumanga? ;)
Azut neee PLS Feldin! :o
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

Quote from: FeldinAzumanga? ;)


ezert meg meglakosz.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: FeldinAzumanga? ;)

Ez a jó Feldinben: Sosem adja fel :)
Amugy arra gondoltam még, hogy CB vetitése után mehetne mondjuk a Bastard, az is 6 részes csak...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Necrid^

Quote from: BaldyEz a jó Feldinben: Sosem adja fel :)
Amugy arra gondoltam még, hogy CB vetitése után mehetne mondjuk a Bastard, az is 6 részes csak...
Akkor most tuti hogy CB film lesz....király ,rég láttam jó lesz vissza hozni a régi emlékek :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: BaldyEz a jó Feldinben: Sosem adja fel :)
Amugy arra gondoltam még, hogy CB vetitése után mehetne mondjuk a Bastard, az is 6 részes csak...
Akkor most tuti hogy CB film lesz....király

Edit: Baldy tamagatom a Bastard ötletett.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: HVp213:cool:Jön a Master is! :whoah:
:D Huha, valamit surgosen tennem kell, hogy megfeleljek ennek a lelkesedesnek.. Pl hirtelen nemet kene valtanom, noni kene vagy 30 centit, stb-stb.  :lul: :__devil:

Bastard! - hmmm. Hatranya, hogy lattam. Hirtelen a Berserk-re gondoltam, es csodalkoztam, hogy hirtelen osszement 6 reszre... :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kvikveg:D Huha, valamit surgosen tennem kell, hogy megfeleljek ennek a lelkesedesnek.. Pl hirtelen nemet kene valtanom, noni kene vagy 30 centit, stb-stb.  :lul: :__devil:
Nemet miért kell váltanod??? Nõnöd nem kell a szemünkbe te nagyon nagy vagy...  :jee: (mióta megtanítottál gifiziálni! :rolleyes: :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Feldin

Quote from: Xipeezert meg meglakosz.
:D
Nem tok menni hétvégén úgyhogy megússzátok :D
Amúgy legközelebb megnézhetnénk a Beyond the Clouds-ot!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

100% hogy én se tudok menni most hétvégén. CB film sokadszorra amúgy se igazán érdekelne, de így legalább örülhetek, hogy pont ebbõl maradok ki :)

Baldy

Na ki fog akkor jönni? Választ kérek minél hamarabb, mert 10 ember alatt nem kezdek vetitésbe
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.