Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Eeeeeen! *jelentkezos, kezet nyujtogatos, padbol kidolos smiley* :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

JEEE MASTER! :jee:
Énis menek!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

death_scythe

Két haverom és én még mindig jönnénk.(nekünk nem fontos a magyar felirat)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Xipe

en is gyuvok remelhetoleg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Nah az lesz az elsö meet-em ,Ott leszeunk majd elötetek Hvp213-vel :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

#1355
Akkor eddigiek:

Kvikveg
HVp213
death_scythe (+2 barát)
Xipe
Necrid
Assassin

Már csak 2-3 ember kell és akkor hajlandó vagyok a helyért megmozdulni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Nna jó kis meetet! Sajna "megint" nem tok jönni, de szívfájdítás céljából sosem tom megállni, hogy ne olvasgassak be ebbe a topicba is! :D
Szórakozzatok jól! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Nem is akarsz jönni meetre! :( Inkább mész a BALATONRA lógatni a faaa-lábadat a vízbe! :o
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Nem is akarsz jönni meetre! :( Inkább mész a BALATONRA lógatni a faaa-lábadat a vízbe! :o
Na ne kezdjémár te is idegesíteni megint!!  :morci:  Egyébként nézd meg az aláírásomat! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNa ne kezdjémár te is idegesíteni megint!!  :morci:  Egyébként nézd meg az aláírásomat! :hehe:
Ja, hát akinek a SÖR fontosabb... :D
Amúgy lesz Balatonon is meet, minimum kétszemélyes! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizJa, hát akinek a SÖR fontosabb... :D
Amúgy lesz Balatonon is meet, minimum kétszemélyes! :lazza:
Pont te mondod! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Baldy: majd ha eldolt ird meg, hogy lesz-e meet vagy nem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

Lesz.
Ma gondoskodom a helyrõl.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

KÖSZÖNÖM BALDY!!!!
Ezért kapsz sokk sokk Flashkeksz! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

Quote from: BaldyLesz.
Ma gondoskodom a helyrõl.


khmmmKOTOR2khmmm.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: XipekhmmmKOTOR2khmmm.

Még mindig ugyanaz a probléma áll fent Kotor 2-vel, ugyhogy gyakorolhatod még a köhögést :D
Amugy szivesen HVp, majd behajtom rajtad :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

1. Hanykor kezdunk?
2. Ha valakinek igertem valamit, sipitson!

3. Ha a meeten oszulo/gubancos hajam lesz, az a diszperzitnek koszonheto. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Assassin

Én is jövök szokásosan :)
Bonci neked mégegyszer nagyon köszönöm a CD-t  :)  :)
Katz neked az ajánlatokat :)  :)  :merci:
" There is no sin to know their sins."

Baldy

Quote from: Kvikveg1. Hanykor kezdunk?

17:00-kor


Quote from: AssassinÉn is jövök szokásosan

De most legyél pontos is azért! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Quote from: Baldy17:00-kor




De most legyél pontos is azért! :)

Roger that :)
" There is no sin to know their sins."

.Attila

Ha vki a CB Movie-n kívül akar vmi amv-t nézni, és nem megint ugyanazokat (nem töltöttem le újakat), az hozza el cd-n, dvd-n. Vagy bármi mást.

HVp213

CB movie-n kivül raksz be vmi filmet? (ha nem, akkor se baj csak érdeklõdöm h kb meddig leszek ott!) A vas vs valami AMV-d még megvan? meg a hellsinges! Azok jok! :jee: megnézhetnénk ha nincs ellentvetés!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

A milyen amv? Nem valószínû. Mondom, hozd el, és berakom.
És nem hiszem, hogy bármi mást néznénk. A CB Movie maga 111 perc, majdnem kitölti a 2 órát.

HVp213

OK nem tudtam milyen hosszu csak kérdeztem!
Amikor a golden boy-t néztük akkor mutattad öket! A hellsingeset meg a vas vs vmi ha jol emléxem CB és vmi másik anime volt összevágva! Nekem nincs meg te mutattad meeten! ha nincs meg mindegy eziránt is csak érdeklõdtem
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: HVp213OK nem tudtam milyen hosszu csak kérdeztem!
Amikor a golden boy-t néztük akkor mutattad öket! A hellsingeset meg a vas vs vmi ha jol emléxem CB és vmi másik anime volt összevágva! Nekem nincs meg te mutattad meeten! ha nincs meg mindegy eziránt is csak érdeklõdtem
Ja hogy Vash vs CB! Tainted Donuts a címe. A hellsinges pedig Hellsing-Pompeii. Azok megvannak persze, semmit nem töröltem le.

HVp213

ÁÁÁ COOL Azokra gondoltam! :jee: Akor azokat meg lehet nézni? :3x3:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Mattanja

Quote from: HVp213A vas vs valami AMV-d még megvan?
Quote from: BonciA milyen amv?
[amv]_trigun_-_nobuo_uematsu_-_liberi_fatali ???
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Miért ne lehetne? :)
Bár a Tainted Donuts zenéje szerintem fájdalmas, nem tudom, a többiek mit szólnának hozzá ;)

HVp213

Egyszer kétszer 3X...1000X kibirják! Lehet a zene xar de én jokat röhögtem rajta! :lul:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fazék

Quote from: BonciMiért ne lehetne? :)
Bár a Tainted Donuts zenéje szerintem fájdalmas, nem tudom, a többiek mit szólnának hozzá ;)
Az a zene NAGYON JÓ!!! Egyik kedvenc amv-m :D Be is szereztem pár további számot a Shakkazombie bandától, amire csak ráakadtam :D