Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: RamizMetropolis, Memories volt már? Mindkettõ van akkora klasszikus, mint mondjuk A vadon hercegnõje vagy a Bloodlust (vagy a Ninja Srcoll :hehe: ).
sztem is jó ötlet mindkettõ

Feldin

Nézzünk Beyond the Cloudsot!!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Ha Ghibli-t akarunk nézni, akkor ahhoz más hozzon gépet.
Metropolis az jöhet, megvan eredetiben.
Egyébként próbáljatok meg egymás ötleteire szavazni, ne csak újakat felhozni :)

Ramiz

Quote from: BonciEgyébként próbáljatok meg egymás ötleteire szavazni, ne csak újakat felhozni :)
:hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

HVp213

Baldy-t kérik a threadhez! És kérem szüntesse be a demokráciát és döntsön!:p :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

Quote from: HVp213Baldy-t kérik a threadhez! És kérem szüntesse be a demokráciát és döntsön!:p :jee:


hehe, ekkora baromsagot meg nem hallottam embertol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Feldinaz nem is ghibli...
Nem is mondtam, hogy az.
Nesztek akkor: Metropolis lesz a demokrácia nevében :hehe:

HVp213

#1418
Quote from: Xipehehe, ekkora baromsagot meg nem hallottam embertol.
Javaslom hallgasd vissza néha amiket mondasz! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Metropolist mindössze 3szor láttam, ebbõl 2szer HBO-n, és egyszer sem jött be nekem... (és senki se mondhatja, hogy nem próbálkoztam, 3szor ültem neki...) Szóval az kb. olyan szinten kizárva, mint a Ninja Scroll...
És a továbbiakban még mindig ellenezném a 6 részesnél hosszabb sorozatokat. Még nem jutottunk el oda, hogy annyira nincs mit nézni, hogy kénytelenek legyünk ilyenekhez fordulni. Ugyhogy inkább Memories az, amit ajánlok.
Ellenben látom, hogy a Bastard nem nyerte el senkinek sem a tetszését.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: HVp213Baldy-t kérik a threadhez! És kérem szüntesse be a demokráciát és döntsön!:p :jee:
Uristen, valaki csapjon at a halozaton, mert beszivott!!! :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

death_scythe

Felõlem lehetne Bastard,  és hogy már én is ajánljak vmit: Kumo no Youni kaze no Youni címû(Like the clouds like the wind) film én ugyan még nem láttam de Arch Elf(remélem jól emlékszem a névre) írt az egyik thread-be(mit láttál legutobb hogy tetszett) két pozitív hangvételû sort róla a boxtorrentes hozzá szólások is pozitívak voltak és vmi action/drama kategóriába sorolták be de ez nem tudom mennyire igaz.

Ui. Metropolis-t létszi ne ha nem annyira fontos.
Egyébként 2 barátom és én megint jönnénk.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

#1422
Könyörgöm, szavazzatok már egymás anime-ire is, ne csak példákat hozzatok fel. Így a végén én fogok választani, mi lesz, és kész... Viva la democracy!

katz

Quote from: BonciKönyörgöm, szavazzaták már egymás anime-ire is, ne csak példákat hozzatok fel. Így a végén én fogok választani, mi lesz, és kész... Viva la democracy!
LOL
Ezt most vicces volt.

Ramiz

Quote from: Xipehehe, ekkora baromsagot meg nem hallottam embertol.
Mi van, engem már nem is számítasz embernek?!?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: BonciKönyörgöm, szavazzatok már egymás anime-ire is, ne csak példákat hozzatok fel. Így a végén én fogok választani, mi lesz, és kész... Viva la democracy!
Quote from: KvikvegGenshiken jol hangzik.
Appleseed is.
Egyiket se lattam meg. :jee:
Mindjart nezek roluk bovebb infot.
Megtttem. Uff. Infot viszont nem neztem roluk. Legalabb nem lesznek eloiteleteim.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Nos mivel az Appleseed egy film, könnyebb megnézni, mint a Genshikent.
Tehát Kvikveg szavazatával az Appleseed vezet.

Necrid^

Quote from: BonciNos mivel az Appleseed egy film, könnyebb megnézni, mint a Genshikent.
Tehát Kvikveg szavazatával az Appleseed vezet.
Jee, cool. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

death_scythe

Felõlem lehet Appleseed de ha Bastard -t nézünk az se baj.
Már csak 1 barátom és én megyünk majd.
Továbbá lenne egy kérdésem ha 17:10 körül esünk csak be az nem baj ugye?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

Quote from: death_scytheFelõlem lehet Appleseed de ha Bastard -t nézünk az se baj.
Már csak 1 barátom és én megyünk majd.
Továbbá lenne egy kérdésem ha 17:10 körül esünk csak be az nem baj ugye?
Nem, annyit tudunk várni.

Necrid^

Quote from: BonciNem, annyit tudunk várni.
Akkor Eddig ki jón?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipeen biztos nem.
ditto

.Attila

Töltögetek Jpop klipeket, úgyhogy most amv-k helyett ezeket fogjuk nézni, remélem nincs kifogás ellene. Késõbb jöhetnek Jrock számok is, de azokat elõbb meg kéne ismernem :)

Btw. gondolkodjatok azon, hogy ki tudná vállalni szeptember közepétõl a vetítést, mert én nem leszek.

Fazék

Quote from: BonciBtw. gondolkodjatok azon, hogy ki tudná vállalni szeptember közepétõl a vetítést, mert én nem leszek.
persze amint sejted, hogy lassan forróvá válik a talaj már lépsz is! szép dolog mondhatom!  :__devil:

ui: Nehogy komolyan vegyél! :D

Quote from: BonciTöltögetek Jpop klipeket, úgyhogy most amv-k helyett ezeket fogjuk nézni, remélem nincs kifogás ellene. Késõbb jöhetnek Jrock számok is, de azokat elõbb meg kéne ismernem :)
nagyon helyes! ha véletlenül én venném át a vetítést egyszer, akkor garantáltan látnátok két remek Morning Musume klippet :D

Kvikveg

Quote from: BonciNos mivel az Appleseed egy film, könnyebb megnézni, mint a Genshikent.
Tehát Kvikveg szavazatával az Appleseed vezet.
Az 1 donto szavazatom. :hehe: Azert szavazas elejen vicces ilyet eloadni. :D:D

Necrid: eeeeeeeeeeeen!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegAz 1 donto szavazatom. :hehe: Azert szavazas elejen vicces ilyet eloadni. :D:D

Necrid: eeeeeeeeeeeen!
okés eddig 4-en vagyunk..

Én , Kvikveg , baldy és Természetesen bonci
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Necridokés eddig 4-en vagyunk..

Én , Kvikveg , baldy és Természetesen bonci
Ajjaj, az keves... Nehogymar elmaradjon... :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Necridokés eddig 4-en vagyunk..

Én , Kvikveg , baldy és Természetesen bonci
Meg death_scythe a barátjával. Az 6, de az még mindig kevés.

Darkstar

Mi is megpróbálunk végre valahára odajutni... Nem adjuk fel!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん