Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: RamizNyugi, nem egyszer fogjátok akkor sem látni: egyszer minimum meg kell néznünk, hogy átvegyük a tánc hangulatát... :rolleyes:
... aztán hátha másodszorra ti nem fogjátok engedni, hogy lemenjen. :D
Jó, Bonci elég sokatokat megedzett, de talán nem mindenkit... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ramiz: ne reménykedj, mostmár mindenképpen lesz valami égetés, amiben te is naaagy szerepet fogsz vállalni! :D :rolleyes:

kisvirag: azért mindent tessék megpróbálni, már csak a szerepjátszás miatt is! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

#1862
Quote from: BonciA happy happy joy joy az egyik legjobb amv, komolyan :) Megpróbáltál odafigyelni a szövegre egyébként? ("Hmm... the little creatures of nature. They don't know that they're ugly. That's very funny." És közben pokemonokat mutatnak :lul: )
"I teach your grandmother to suck eggs" (es ekkor all bele a sityakjaba a kes) - ne mondjatok fiuk, hogy nem vettetek eszre... :eeek: :hehe:

(Basszus, nem tudok gyakorolni, nincs meg az amv - vagy nem talalom...)
(edit: megvan)

Kulonben is: minimum 4 hang kell: tata, enekes, 2 alafesto. Ja es egy melyhangu emberke szinten alafestesnek. Az mar minimum 5. Szoval. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg"I teach your grandmother to suck eggs" (es ekkor all bele a sityakjaba a kes) - ne mondjatok fiuk, hogy nem vettetek eszre... :eeek: :hehe:
Dehogyisnem, de nem volt kedvem felmondani az egész szöveget :)

edit: vagy ez Ramizéknak szólt?

Necrid^

Quote from: Kvikveg"I teach your grandmother to suck eggs" (es ekkor all bele a sityakjaba a kes) - ne mondjatok fiuk, hogy nem vettetek eszre... :eeek: :hehe:

(Basszus, nem tudok gyakorolni, nincs meg az amv - vagy nem talalom...)
(edit: megvan)

Kulonben is: minimum 4 hang kell: tata, enekes, 2 alafesto. Ja es egy melyhangu emberke szinten alafestesnek. Az mar minimum 5. Szoval. :D
Nekem nem jón le.. csak nekem nem muxik az animemusicvideos.org?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridNekem nem jón le.. csak nekem nem muxik az animemusicvideos.org?
Ugye nincs 10 olyan amv, amit nem értékeltél még?

Necrid^

Quote from: BonciUgye nincs 10 olyan amv, amit nem értékeltél még?
Mindegyik megvan értékelve. annyi a probléma hogy amikor bekéne adnja a linket a letöltéshez akkor "A lap Nem jelenthetó meg".
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: BonciDehogyisnem, de nem volt kedvem felmondani az egész szöveget :)

edit: vagy ez Ramizéknak szólt?
Nem, ugy altalaban. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

#1868
Ha nincs ének, nincs tánc. :lazza:
Amúgy pontosan mi a címe a happy happy joy joy amv-nek? (Meg fog ugrani a letöltése mostanában. :D ) Nem találom!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Ez az egész nekem már most fáj....:D

Ramiz

Quote from: LythisEz az egész nekem már most fáj....:D
Ne nézz oda! Én is azt fogom csinálni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizAmúgy pontosan mi a címe a happy happy joy joy amv-nek? (Meg fog ugrani a letöltése mostanában. :D ) Nem találom!
Come On Sing Along

kecsap

Egy tömésem elszállt, úgyhogy fogdokihoz kell mennem hétfön, s ebböl az következik, hogy nemhogy tiszteletemet fogom tenni vasárnap, hanem még kocsmázni is akarokakarok menni!  :rolleyes:  (meg bilcsi Lythissel a sörök közben  :jee:  )
Jövö héten lesz még egy meet mielött Bonci mester lelép az felkelö nap országába? Mert akkora viszek egy saját amv-t, amit most csinálok és addigra finishbe lesz.  :)

.Attila

Quote from: kecsapEgy tömésem elszállt, úgyhogy fogdokihoz kell mennem hétfön, s ebböl az következik, hogy nemhogy tiszteletemet fogom tenni vasárnap, hanem még kocsmázni is akarokakarok menni!  :rolleyes:  (meg bilcsi Lythissel a sörök közben  :jee:  )
Jövö héten lesz még egy meet mielött Bonci mester lelép az felkelö nap országába? Mert akkora viszek egy saját amv-t, amit most csinálok és addigra finishbe lesz.  :)
Jövõ héten biztosan leszek, de lehet, hogy még azután is (bár necces, hogy az elutazás elõtti napon, de lehet, hogy megoldható lesz :)).

.Attila

#1874
Jelentem, a Tenchi Muyo hátralevõ részei összesen 6,5 órát tesznek ki(openinggel, endinggel együtt).
Ez 2 alkalom alatt biztos nem lesz meg, úgyhogy 3 alkalommal lesz még Tenchi Muyo. Megpróbálok 18-án is elmenni, de errõl még idõben szólni fogok.
Most vasárnap a 8-12. részeket tudjuk megnézni, a 13. rész 50 perces, úgyhogy szóba sem jöhet.

edit: néhány ember hozzon backup copyt, mert helyhiány miatt ki kell írnom a Tenchi Muyo-t, és ismerve a mákomat, ha nem hoz senki, akkor az enyém is szar lesz :)

Ramiz

Quote from: BonciMost vasárnap a 8-12. részeket tudjuk megnézni, a 13. rész 50 perces, úgyhogy szóba sem jöhet.
Azaz hánytól hányig? 5-8?
Kecsap: én inkább csocsós vagyok, de a sör mindenek felett áll! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizAzaz hánytól hányig? 5-8?
Hja, de még így is nyomnunk "kell", ha meg akarjuk nézni az 5 részt (egy szünet max.) :)

Ramiz

Quote from: BonciHja, de még így is nyomnunk "kell", ha meg akarjuk nézni az 5 részt (egy szünet max.) :)
Ne nézz így rám! Én szoktam bírni cigi nélkül! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

És természetesen már megint elfelejtettem vmit:
Szóval összegyûlt egy ingyen alkalom. Döntsétek el, melyik legyen az.

Necrid^

Quote from: BonciÉs természetesen már megint elfelejtettem vmit:
Szóval összegyûlt egy ingyen alkalom. Döntsétek el, melyik legyen az.
Sztem az uccso legyen az.bár nekem mind1.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: BonciÉs természetesen már megint elfelejtettem vmit:
Szóval összegyûlt egy ingyen alkalom. Döntsétek el, melyik legyen az.
Szerintem egy olyan alkalom, amikor valamiért a szokásosnál jóval kevesebben vagyunk. (Ne az a pár ember szívjon.) Ha ilyen nincs, akkor mindegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Azon is el kéne gondolkozni hogy kinek van még laptopja.
Merthát Bonci lassan elmegy.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Pl. Zolinak (elnézést, a Fazék nem áll a nyelvemre :)). Õ mondta is, hogy akkor õ majd beugrik.

kecsap

Én a pótlaptop szerepét elvállalom. :)

kisvirag

bár rám minden hétvégén biztosan nem lehet számítani, amikor úgy gondolom, hogy elmegyek, nálam is lesz laptop.

Izé, a most hétvégét még mindig nem tudom, és nem is fogom tudni egészen vasárnapig.
ha megjelenek, ott leszek, ha nem, így jártatok  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

#1885
MEET RULEZ!!!!
Kecsap: próbálj eljönni, mert én biliárdozni is és csocsózni is naggyon szeretek és múltkor nem voltam ott. Szeretnék játszani veletek egyet(egy párat ;) )!!

kisvirag: oksa, akkor ha nem jössz addig NJK leszel, de bene vagy a game-be! :)

Bonci: a szünetek kevés száma tõlem mehet, és sztem mindegy, hogy mikorra rakjuk az ingyen alkalmat(bár a kevés fõs télleg emberséges ötlet).

mindenki: GYERTEK MEETREEEE!!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie GordonMEET RULEZ!!!!


mindenki: GYEREK MEETREEEE!!!! :D
Az elsõ kijelentéssel egyetértek!
A másodikat... hát.... végülis hány éves korig számít gyereknek?:D

 Jah, a múltkori Biliárdról lemaradtatok....
 Csocsó... hmmm... szeretem játszani, csak állatira nem tudom (nem szerénykedésbõl, hanem tényleg rohadtul nem megy:()

Raggie

Quote from: LythisAz elsõ kijelentéssel egyetértek!
A másodikat... hát.... végülis hány éves korig számít gyereknek?:D

 Jah, a múltkori Biliárdról lemaradtatok....
 Csocsó... hmmm... szeretem játszani, csak állatira nem tudom (nem szerénykedésbõl, hanem tényleg rohadtul nem megy:()
Jóvanmá! Javítva! :D

Mondom, nekem mindegy, hogy mit játszunk, mert végülis Ramizzal jól összeszokott páros vagyunk mindkettõben! :rolleyes: (enyhe de még megengedhetõ túlzás) Ti meg lehetnétek Kecsappal ketten, nem?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie GordonJóvanmá! Javítva! :D

Mondom, nekem mindegy, hogy mit játszunk, mert végülis Ramizzal jól összeszokott páros vagyunk mindkettõben! :rolleyes: (enyhe de még megengedhetõ túlzás) Ti meg lehetnétek Kecsappal ketten, nem?!
Felõlem ja, habár akkor csocsóban már így is megelõlegezem h nyertetek:D (abban kb alulmúlhatatlanul jó vagyok).
Biliárdban meg majd meglátjuk. Télleg, hova szándékzunk menni meet után? (múltkor - két meet-tel ezelõtt - Ráday klub volt, most is oda?)

Raggie

Quote from: LythisFelõlem ja, habár akkor csocsóban már így is megelõlegezem h nyertetek:D (abban kb alulmúlhatatlanul jó vagyok).
Biliárdban meg majd meglátjuk. Télleg, hova szándékzunk menni meet után? (múltkor - két meet-tel ezelõtt - Ráday klub volt, most is oda?)
Hát mennyibe volt a múltkor? Én úgy tom, hogy a Ráday utcában eléggé burzsujul drága helyek vannak.

A Ramizzal ismerünk egy Niorée[ejtsd: noáré (francia)] nevû helyet, ahol van biliárd. De nekünk szvsz jó minden hely...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"