Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Raggie GordonHát mennyibe volt a múltkor? Én úgy tom, hogy a Ráday utcában eléggé burzsujul drága helyek vannak.

A Ramizzal ismerünk egy Niorée[ejtsd: noáré (francia)] nevû helyet, ahol van biliárd. De nekünk szvsz jó minden hely...


  Õõõõõ. Ha jól emlékszem, akkor egy biliárd zseton az 150 forint volt, a csocsót nem próbáltuk, mer csak, úgyhogy azt nemtom. A vbk olyan 500 körül van, a sör asszem 200-250 (de az a. ászok, és aztat annyira naon nem szeretem).

 Noire milyen placc ilyen szempontból? (egyébként még asse tom, h mennyim lesz addig, de mindenképp akarok menni meet utáni hepajra!)

Raggie

Quote from: LythisÕõõõõ. Ha jól emlékszem, akkor egy biliárd zseton az 150 forint volt, a csocsót nem próbáltuk, mer csak, úgyhogy azt nemtom. A vbk olyan 500 körül van, a sör asszem 200-250 (de az a. ászok, és aztat annyira naon nem szeretem).
:eeek: Ilyen hely is van a Ráday utcában??? Ez naon király! :kiraly: :cool: Ide akkor szvsz nyugodtan mehetünk megint!
Quote from: LythisNoire milyen placc ilyen szempontból?
Kb-ra ilyen asszem, de már régen voltam ott. De akkor nem kell mert jó a másik.
Quote from: Lythis(egyébként még asse tom, h mennyim lesz addig, de mindenképp akarok menni meet utáni hepajra!)
Helyesssss!!!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Csak szólok, hogy valószínûleg nem tudok menni most vasárnap.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: Raggie GordonMondom, nekem mindegy, hogy mit játszunk, mert végülis Ramizzal jól összeszokott páros vagyunk mindkettõben! :rolleyes: (enyhe de még megengedhetõ túlzás)
Csocsó: szo-szo. Billiárd: csak ha elõtte a helyi cseh arcok megkínáltak ******al. :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Hány órakor lesz vasárnap a vetítés?

Fazék

Quote from: RamizCsocsó: szo-szo. Billiárd: csak ha elõtte a helyi cseh arcok megkínáltak ******al. :D :__devil:
ezeket vetítés után szoktátok mûvelni? hmmm lehet hogy most ott kéne maradnom vetítésre is? mondjuk nem igazán terveztem a Tenchi Muyo újranézését, legfeljebb majd odakint olvasom a Vampire könyvet, amit immár illene visszaadnom :D

Ramiz

Quote from: Fazékezeket vetítés után szoktátok mûvelni? hmmm lehet hogy most ott kéne maradnom vetítésre is? mondjuk nem igazán terveztem a Tenchi Muyo újranézését, legfeljebb majd odakint olvasom a Vampire könyvet, amit immár illene visszaadnom :D
Maradni feltétlenül megéri. :D Még nem tudom, hogy hova és hányan, de menjünk! Majd Vampire alatt tárgyalunk (amíg a KM nem néz oda :__devil: ).
Apropó, Zoli, ha hozol 1 üres cd-t, kiírom a maradék Rootsot, ami megvan nekem (és nem zárom le).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizMaradni feltétlenül megéri. :D Még nem tudom, hogy hova és hányan, de menjünk! Majd Vampire alatt tárgyalunk (amíg a KM nem néz oda :__devil: ).
Apropó, Zoli, ha hozol 1 üres cd-t, kiírom a maradék Rootsot, ami megvan nekem (és nem zárom le).
viszek újraírhatót az a legtisztább :) manapság már nem nagyon szeretem cd-re kiír(at)ni a dolgaimat... :)

Legszívesebben majd csocsóznék, mert abban tudom hogy nem vagyok jó, míg biliárdban meggyõzõdésem, hogy jól játszom és rosszul viselném, ha elvernétek :D

Necrid^

Quote from: MohaHány órakor lesz vasárnap a vetítés?
Gondolom szokás szerint 5 kor. vagy történt vmi váltózás?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Kedves pótlaptoposok:
szerezzetek be egy minijack-RCA átalakítót (kis mütyür, alig kerül vmibe, rendes elektronikai szaküzletben kell, hogy legyen). Persze feltétel, hogy két RCA jöjjön ki belõle. Meeten majd megmutatom, mirõl beszélek.
Ez kelleni fog, mert ugyebár laptopból a fejhallgató kimenetbõl jön a hang, ami minijack dugós, a hangfalak kábelei meg RCA-k.

Raggie

Quote from: FazékLegszívesebben majd csocsóznék, mert abban tudom hogy nem vagyok jó, míg biliárdban meggyõzõdésem, hogy jól játszom és rosszul viselném, ha elvernétek :D
LoL!!! :D Majd mindenfélét játszunk!! Legyen már vasárnaaaap!!!!  :lazza:

Necrid: én is úgy tom, hogy 5-kor lesz a vetítés!(mi megyünk csak páran 2-re szerepjátszás miatt)

Ramiz: meg ha mutatok az ujjammal!  :haha:  Nna mindegy azért kihívjuk Lythis-éket?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

death_scythe

Hali!
Csak szólok hogy én is jövök, meg a barátaim 2 biztos 1 bizonytalan.
Halottam hogy csak a nyolcadik részig jutottatok az égiek is azt akarták hogy minél kevesebb részbõl maradjak ki. :D
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Pirula

Mettõl meddig és hol lesz ez a holnapi meet? Lehet hogy benézek.

Ramiz

Quote from: PirulaMettõl meddig és hol lesz ez a holnapi meet? Lehet hogy benézek.
Ezek után kötelezõ! :D 5-kor kezdõdik valami teázóban, nem ugrik be a neve, de keress vissza a topikban, megtalálod! 8 körül van vége, utána valahova szeretnénk menni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizEzek után kötelezõ! :D 5-kor kezdõdik valami teázóban, nem ugrik be a neve, de keress vissza a topikban, megtalálod! 8 körül van vége, utána valahova szeretnénk menni.
Ahogy monta Ramiz 5 kor itt Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: NecridAhogy monta Ramiz 5 kor itt Click
:merci: Nem 100% hogy ötre odaérek, de valahogy majd csak kikötök. Remélem lehet parkolni a közelben mert kocsival leszek.

Necrid^

Quote from: Pirula:merci: Nem 100% hogy ötre odaérek, de valahogy majd csak kikötök. Remélem lehet parkolni a közelben mert kocsival leszek.
Nem vészes.simán lehet oda találni. csak parkolo helyet taláni az nehéz lesz.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: NecridNem vészes.simán lehet oda találni. csak parkolo helyet taláni az nehéz lesz.
Majd megoldom valahogy. Lehet hogy lerakom máshol a kocsit aztán odatömegközlekedem.

Lythis

Quote from: RamizEzek után kötelezõ! :D
Jah bezony!
Quote from: Ramizutána valahova szeretnénk menni.
Lehetõleg olyan helyre, ahol van biliárd és/vagy csocsó (inkább az elõbbi).

Cobra

Nem vészes a parkolás, én múlt héten majdnem az ajtó elõtt tudtam parkolni :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Tényleg simán lehet ott parkolni, de rohadt jó is hogy említettétek, mert én majdnem kocsival mentem szintén, de akkor meg nem ihatok!! Úristen most mit tegyek?? És még a húgomat se kérhetem meg, hogy hazahozzon, mert nem vezethet ááááá!  :(
Mindegy, megoldjuk majd valahogy. :D

Kvikveg

Quote from: PirulaMettõl meddig és hol lesz ez a holnapi meet? Lehet hogy benézek.
Tamogatom az otletet, legalabb latlak egyszer eloben is. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegTamogatom az otletet, legalabb latlak egyszer eloben is. :D
Élmény! Élõben sem kisebb a beszélõkéje! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÉlmény! Élõben sem kisebb a beszélõkéje! :D
Az ivókája sem ( :D ), de most sajna kocsival lesz.  :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonAz ivókája sem ( :D ), de most sajna kocsival lesz.  :rolleyes:
Én meg véletlenül p...a másnapos lettem, úgyhogy együtt narancslevezek majd vele...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Bonyolódnak a dolgaim... (mert ugye miért is ne :rolleyes: )
Mégsem megyek ma Pestre öcsémet beköltöztetni... most valahogy azt kell megoldanom hogy kölcsönkapjam a family járgányt egy meet kedvéért. Vagy lehet hogy vonatozás lesz belõle, de akkor csak nyolcig tudok maradni.

Raggie

Quote from: PirulaBonyolódnak a dolgaim... (mert ugye miért is ne :rolleyes: )
Mégsem megyek ma Pestre öcsémet beköltöztetni... most valahogy azt kell megoldanom hogy kölcsönkapjam a family járgányt egy meet kedvéért. Vagy lehet hogy vonatozás lesz belõle, de akkor csak nyolcig tudok maradni.
Azért próbáld csak meg azt a családi autót! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

#1917
Quote from: Raggie GordonAzért próbáld csak meg azt a családi autót! ;)
Ehh... nem jó. Nem megy a dolog. Elõbb megnéztem hogy a vonatok hogyan alakulnak de drága és baromi kacifántos. Ha nyolckor indulok Pestrõl éjfélre érek csak haza... ezt így inkább kihagyom.
Grrrr...  :morci:

Necrid^

Quote from: PirulaEhh... nem jó. Nem megy a dolog. Elõbb megnéztem hogy a vonatok hogyan alakulnak de drága és baromi kacifántos. Ha nyolckor indulok Pestrõl éjfélre érek csak haza... ezt így inkább kihagyom.
Grrrr...  :morci:
Kár... :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Pirula

Quote from: NecridKár... :(
Én is sajnálom csak úgy nézne ki a dolog hogy utaztam volna 6-7 órát aztán csak hármat töltöttem volna ott...
Legközelebb ha adódik alkalom nem fújom fel ennyre csak egyszerûen betoppanok aztán kész.