Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

.Attila

Végre valahára sikerült rendesen összehoznom a technikát :)

Jövõ héten ismét lesz meet.

Akadt egy kis probléma a végén: vki elfelejtette kifizetni a teáját. 26-ost ivott, és állítólag Kvikveg mellett ült.

Necrid^

Király volt. jó volt a tarsaság jó volt a hangulat.várjuk szerettel a jövö hetet. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Nagyon jó volt. Viszont kimaradt az ének és a tánc. Legközelebb nem fogjátok kibekkelni! :) (Én kifizettem az enyémet)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarNagyon jó volt. Viszont kimaradt az ének és a tánc. Legközelebb nem fogjátok kibekkelni! :)
Kisvirág nélkül nem csináljuk... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: BonciVégre valahára sikerült rendesen összehoznom a technikát :)

Jövõ héten ismét lesz meet.

Akadt egy kis probléma a végén: vki elfelejtette kifizetni a teáját. 26-ost ivott, és állítólag Kvikveg mellett ült.
Asszem én voltam, most eset le nekem is, h több pénzem maradt, mint kellett volna. Ha kifizettétek, akkor megadom, csak mondjátok meg h kinek. Utólag is ezer bocsánat, csak mostanában sajna rohadtul szétszórt vagyok..:(
(habár sztem nem Kvikveg mellett ültem, de én is 26ost ittam)

.Attila

Én fizettem ki. Jövõ héten megdumáljuk.

Lythis

Quote from: BonciÉn fizettem ki. Jövõ héten megdumáljuk.
Jó, tényleg ezer bocs, nem volt szándékos, most ég is a pofám ezerrel, hogfy ennyire figyelmetlen voltam!!! Mondasz egy idõpontot, h mikor és hol, és megadom! Tényleg ezer bocs, többet nem fordul elõ!

.Attila

Quote from: LythisJó, tényleg ezer bocs, nem volt szándékos, most ég is a pofám ezerrel, hogfy ennyire figyelmetlen voltam!!! Mondasz egy idõpontot, h mikor és hol, és megadom! Tényleg ezer bocs, többet nem fordul elõ!
Jövõ héten a meeten, nem a tea ára fog hiányzoni nekem a köv. héten ;) Mindenkivel megeshet.

kecsap

Bár még nem emlegette senki a tegnapi este második fénypontját, de teljesen sirály volt a meet után a sörözés-csocsózás-biliárdozás a Rádaiban... Sajnálhatja, aki kihagyta...  :jee:

Lythis

Jah, egen kimaradtak csomóan a jóból, pedig naonállatvolt ám!!!! Egyszer talán még azt is elérjük, h Boncit is elrángatjuk magunkkal vhova:D

kisvirag

Quote from: RamizKisvirág nélkül nem csináljuk... :D

hümm, ki és miért ajánl többet, lehet licitálni! (márhogy, jóllefizetni, hogy menjek, vagy nem menjek, attól függõen, hogy ki mit szeretne illetve nem szeretne látni :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: LythisJah, egen kimaradtak csomóan a jóból, pedig naonállatvolt ám!!!! Egyszer talán még azt is elérjük, h Boncit is elrángatjuk magunkkal vhova:D
Az elsõ ilyen alkalommal én voltam ;)
Egyébként meg úgy kb. 1 évig ne számítsatok rám ;)

Raggie

Quote from: kecsapBár még nem emlegette senki a tegnapi este második fénypontját, de teljesen sirály volt a meet után a sörözés-csocsózás-biliárdozás a Rádaiban... Sajnálhatja, aki kihagyta...  :jee:
Hihiiijjj!! Valóban, megondtad az igazságot komám! Tényleg jó volt, és a hely is(Ráday klub) pozitív csalódás volt számomra. Bonci pedig hiába szabadkozik, legközelebb, mikor jövök elrángatjuk! ;) Ja, és elhajtjuk Kecsap és Lythis malacait a biliárdasztal alól! :D (csak viccöltem, mert rohadt kól játszotok! :tezsvir: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: kecsapBár még nem emlegette senki a tegnapi este második fénypontját, de teljesen sirály volt a meet után a sörözés-csocsózás-biliárdozás a Rádaiban... Sajnálhatja, aki kihagyta...  :jee:
Fénypont: kecsap összetett kézzel bizonygatja, hogy akkor látott elõször billiárdasztalt, miután másodszor is szétvertek minket, Lythis meg csak röhög a háttérben és issza a nyereménysörét, Zoli pedig azt magyarázza, hogy csak azért nem volt õ is ilyen penge, mert nem tudott inni. :D De nem baj, mert a  fuvar a Fiattal megérte - legalábbis nekünk. Igaz, mi ihattunk. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Raggie GordonHihiiijjj!! Valóban, megondtad az igazságot komám! Tényleg jó volt, és a hely is(Ráday klub) pozitív csalódás volt számomra. Bonci pedig hiába szabadkozik, legközelebb, mikor jövök elrángatjuk! ;) Ja, és elhajtjuk Kecsap és Lythis malacait a biliárdasztal alól! :D (csak viccöltem, mert rohadt kól játszotok! :tezsvir: )
Örülünk h a hely tetszett!
 Legközelebb amikor jösz... hmmm, vagyunk olyan elvetemültek, h Boncit a repülõút elõtt rángatjuk el? ... végülis vagyunk :__devil:  :haha:
 Hehe, köszönjük a bókot, de csak mákunk volt:D
Quote from: RamizFénypont: kecsap összetett kézzel bizonygatja, hogy akkor látott elõször billiárdasztalt, miután másodszor is szétvertek minket, Lythis meg csak röhög a háttérben és issza a nyereménysörét, Zoli pedig azt magyarázza, hogy csak azért nem volt õ is ilyen penge, mert nem tudott inni.  De nem baj, mert a fuvar a Fiattal megérte - legalábbis nekünk. Igaz, mi ihattunk.
Akkor bedõltetek, mert múltkor amikor nem voltatok, akkor is látott, mert akkor is játszottunk... Persze h szétvertünk.. mint említettem Kecsapnak titkos szabadkõmûves technikái vannak:D:D, és piszok nagy mákunk is volt:D Nyereménysör... jah egen :haha:  mondtam h kérd el a kupont, mert nyerni akarok, onnan már csak a Dominate diszcipina használata a pultoson (bosszúból, amiért nem hitte el h elmúltam 18), hogy a nyerõ sorsjegyet adja nekem....
 Kocsikázás télleg nagyon király volt, bár Kecsappal mi csak odafelé részesültünk benne... Azért meglepõdtem h mennyien elférünk egy olyan kis fiatban...

Djinn

Úgy látom társasos meet-et senki sem szervez. Mi szeretnénk egyet itt nálunk (DK). Kényelmesebb, nem zavarnak, nincs idõhöz kötve és a játékok is helyben vannak.  :rolleyes:  Az lenne a kérdésem, hogy érdekel e egyátalán valakit a dolog közületek. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

kecsap

Quote from: DjinnÚgy látom társasos meet-et senki sem szervez. Mi szeretnénk egyet itt nálunk (DK). Kényelmesebb, nem zavarnak, nincs idõhöz kötve és a játékok is helyben vannak.  :rolleyes:  Az lenne a kérdésem, hogy érdekel e egyátalán valakit a dolog közületek. :)

  Engemengemengemengemengem! :)

Lythis

Quote from: DjinnÚgy látom társasos meet-et senki sem szervez. Mi szeretnénk egyet itt nálunk (DK). Kényelmesebb, nem zavarnak, nincs idõhöz kötve és a játékok is helyben vannak.  :rolleyes:  Az lenne a kérdésem, hogy érdekel e egyátalán valakit a dolog közületek. :)
DK=Duna Keszi?
Amúgy sztem ja. (Rizikó van? - kb azt vágom, meg a sakkot alapszinten...)(note: alapszint= kb tudom a lépéseket, és jóeséllyel képes vok elkerülni h 3 lépésbõl mattot kapjak)

Djinn

Igen DK = Dunakeszi és van Rizikó is. :)
Ha valaki nem ismerõs erre, annak leírom, hogy Árpád hídtól kb 25 perc busszal, és onnan még 50 méter. Szóval nem távolság.  :)

Feldin azt mondta õ is jönne, szóval már gyûlik a névsor szerencsére :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Jól hangzik! :jee:
S mikor lenne ez a házi meet? :3x3:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: HVp213Jól hangzik! :jee:
S mikor lenne ez a házi meet? :3x3:
Vagy jövõ hétvége vagy utánna lévõ hétvége. (ha van vetítés, akkor szombatom természetesen) Szóval még képlékeny.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Quote from: DjinnVagy jövõ hétvége vagy utánna lévõ hétvége. (ha van vetítés, akkor szombatom természetesen) Szóval még képlékeny.
Én benne vok! csak pontos idö pontot és egy pontos címet kérnék. max majd vilivel m1unk együtt.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: DjinnIgen DK = Dunakeszi és van Rizikó is. :)
OK, bár a Catan jobb! :D
Quote from: DjinnHa valaki nem ismerõs erre, annak leírom, hogy Árpád hídtól kb 25 perc busszal, és onnan még 50 méter. Szóval nem távolság.  :)
Jaaaa, ott laktok?? Télleg? Az tök jó, arrafelé már jártam egyszer. Majd holnap akkor elnézek hozzátok! ;) :D
Quote from: DjinnFeldin azt mondta õ is jönne, szóval már gyûlik a névsor szerencsére :D
Engem is tessék felírni, nénii!! :) Köszönöm.
(bár halehet, akkor én a jövõ szombatra szavaznék, mert most nem leszek itthon :( ... meetre sem tok menni :bruhuhu: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

#1943
Quote from: Raggie Gordon(bár halehet, akkor én a jövõ szombatra szavaznék, mert most nem leszek itthon :( ... meetre sem tok menni :bruhuhu: )
Én szeptember 17,18, 24 vagy 25-re gondoltam. Ha a 17 jó mindenkinek, akkor legyen akkor. Tessék jelezni.
A címet meg megadom, ha eldöntöttük az idõpontot. :)

Eddig:
Feldin
kecsap
Lythis
HVp213
Necrid
Raggie Gordon
Animal
Djinn
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

kecsap

a szept 17-18 nekem jo ....de 17-en inkabb csak delutantol kb. 4-tol....

kisvirag

Quote from: DjinnA címet meg megadom, ha eldöntöttük az idõpontot. :)

Djinn

milyen titokzatos
félsz, hogy esetleg hamarabb meglepnek holmi animeõrültek? :P :D

Egyébként engem is érdekelne, csak nekem több nyûgöm is van, ami miatt engem több mint valószínû, hogy nélkülöznötök kell:

elõször is, a holalvás kérdése (persze ez a legmegoldhatóbb asszem :D)
17én koncertre megyek (Sonata Arctica rulez, ha esetleg van olyan fórumtag, aki ismeri/szereti õket, jön, írhatna egy pm-t, hátha összefutunk)
18án (khm, no comment, mit fogok csinálni, lényeg, hogy nem érek rá)
25én MAGUSozunk

a 24 egyelõre még szabadnak tûnik, de ha barátnõm lejön EH (Eleven Hold)koncertre Makóra, akkor az is ugrott.

Uhh, kituggya, lehet jobban jártam volna egy egyszerû: nem tudok menni, sry posttal? :D  :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragUhh, kituggya, lehet jobban jártam volna egy egyszerû: nem tudok menni, sry posttal? :D  :haha:
De akkor nem tudtál volna eldicsekedni, hogy mennyi programod van és még a fiúd is meglátogatod... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: kisvirag18án (khm, no comment, mit fogok csinálni, lényeg, hogy nem érek rá)

  Valdd be nyugodtan! Nem szégyen az, ha az ember elmegy szôlôt kapálni...  :rolleyes:

HVp213

#1948
Ilyenkor már lassan szüretelnek s nem kapálnak asszem! ( perszte én ezt nem tudhassam :p )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

kisvirag

háááát, tudjátok, a sok esõ (közte savas is) sajnos teljesen tönkrevágta a szõlõnket(mamámékét), viszont alma meg körte eléééég sok van
ja, és a mogyorót is lehet már szedni  :haha:  :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.