Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: kisviragháááát, tudjátok, a sok esõ (közte savas is) sajnos teljesen tönkrevágta a szõlõnket(mamámékét), viszont alma meg körte eléééég sok van
ja, és a mogyorót is lehet már szedni  :haha:  :hehe:
Húúú, ez tök jó, tudniillik szeretem a körtét, szal legközelebb hozhatsz olyat is, ha már lagzis süti nincs :haha:

Ramiz

Quote from: kisviragja, és a mogyorót is lehet már szedni  :haha:  :hehe:
Persze, hogy csak a mogyorózás érdekli... :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Djinn: oksa, ez jól hangzik. Akkor ezt megbeszéltük, és elõre is kösz a vendéglátását a sok degradált animésnek! ;)

Ramiz: rossz az aki,.... várjál csak, itt midnenki rossz akkor asszem! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

#1953
Akkor úgy néz ki 17-e lesz az idõpont. Délután 3 órától lehet jönni, aki szeretne. Légyszi jelezzetek, hogy tudjam nagyjából mennyien leszünk. :)
Árpád hídtól indul a busz (váci, gödi, horányi, lakótelepi jó) és a második megálló, a városban. Ott egy lakótelep van és rögtön az elsõ tömb (Barátság u. 3. 3. em 21.)

edit: Jön Szilvi is. Már volt egyszer meet-en ha emléxik valaki rá. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnJön Szilvi is. Már volt egyszer meet-en ha emléxik valaki rá. :)
Én emlékszem. Jó volt vele Basuzni :D
Sajna én biztos nem megyek :(

Djinn

Quote from: katzÉn emlékszem. Jó volt vele Basuzni :D
Egész pontosan "basni", merhogy a játék neve: "bas".  :rolleyes:
Quote from: katzSajna én biztos nem megyek :(
Kár!! :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnEgész pontosan "basni"...
Úriember nem mond ilyet társaságban :rolleyes: :D

kecsap

Na, befejeztem életem elsô AMV-jét. :) Akit érdekel, az letöltheti, megnézheti a http://roberta.obuda.kando.hu/sign/strange_times.avi címrôl, még az animemusicvideos.org-n nem regisztrálódik be rendesen... Kiváncsi vagyok a véleményekre, de készüljetek fel, hogy kicsit depis, mint a Hoshi no koe és a Beyond the Clouds, ami alapján készült. :) De a zene magyar hozzá. :)

Bonci: letöltöd, elhozod meetre? Kiváncsi lennék, hogy muzsikál nagyban...  :rolleyes:

Ramiz

#1958
Quote from: Raggie GordonRamiz: rossz az aki,.... várjál csak, itt midnenki rossz akkor asszem! :D
Mi ebben a rossz? Ahogy a pap bácsi mondta gyerekkoromban, mikor a térdére ültetett a sekrestyében, és kedvesen simogatta a fejemet: A Jóisten azért teremtett mogyorót, hogy a lányok mogyorózhassanak, a fiúknak pedig azért vannak ujjaik, hogy stb. Sok okosságot tanultam tõle...

Quote from: katzÚriember nem mond ilyet társaságban :rolleyes: :D
De egy úrinõnek elnézzük. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: kecsapNa, befejeztem életem elsô AMV-jét. :) Akit érdekel, az letöltheti, megnézheti a http://roberta.obuda.kando.hu/sign/strange_times.avi címrôl, még az animemusicvideos.org-n nem regisztrálódik be rendesen... Kiváncsi vagyok a véleményekre, de készüljetek fel, hogy kicsit depis, mint a Hoshi no koe és a Beyond the Clouds, ami alapján készült. :) De a zene magyar hozzá. :)

Bonci: letöltöd, elhozod meetre? Kiváncsi lennék, hogy muzsikál nagyban...  :rolleyes:
Grat hozza..ez naon szépen sikerült. esku te adtál életet a movienak. emléxem aludtam egy jót meeten amikor azt vetétették.:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridGrat hozza..ez naon szépen sikerült. esku te adtál életet a movienak.
Csatlakozom. Van tehetséged hozzá (vagy rengeteg profi amv-t néztél), csinálj még! (Egyedül az énekes hangja nem tetszett. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Le a kalappal elõtted kecsap!! Úgy látszik nem csak a biliárdban meg a csocsóban vagy mesterrr!!! :D :tezsvir:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonLe a kalappal elõtted kecsap!! Úgy látszik nem csak a biliárdban meg a csocsóban vagy Mesterrr!!! :D :tezsvir:
Most már megérdemli a nagy kezdõbetût! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Tom, csak azért nem írtam egybõl úgy mert valami jó kis nevet kéne inkább neki kitalálni, mert már Kvikveg a Mester(legalábbis páran úgy szólítják, és akkor abból kavarodás lehet).

Mondjuk Sensei?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

Merci bien a dicséretekért :), nem egy nagy cucc, csak idô+türelem kellett hozzá három hétig. :) Lehet, hogy más is, de azt én nem tudhatom...

Raggie

"Csak az igaz messiás tulajdonsága, hogy szerényen elutasítja messiási mivoltát! Õ az! Õ az! Kövessük a messiást!" from the Life of Brian

kecsap, már csak hozzánk kell vágnod a papucsodat, vagy adnod egy tököt, és mi követünk is! :) (de lehetõleg valami koscma felé mennyél :hehe: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonTom, csak azért nem írtam egybõl úgy mert valami jó kis nevet kéne inkább neki kitalálni, mert már Kvikveg a Mester(legalábbis páran úgy szólítják, és akkor abból kavarodás lehet).
Eszem ágában sem áll Kvikveg rajzolási érdemeit vitatni (sõt!), de én kecsapot szólítottam így, amikor szétvert minket billiárdban, és nem hiszem, hogy kavarodást okoztam volna. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Jójó, én sem azért mondtam, csak akkor lehetne egy hosszabb lejáratú ragadvány név is!(ha kitalálunk valami jót)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

Ha nem lehetek nagy Mester, akkor majd leszek Kismester. :rolleyes:

Kvikveg

En asszem Master voltam, szoval Mester nyugodtan lehet. :D
Check alairas...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

RG, ezt most eltoltad! Egy spontán dolgot nem lehet kitalált szavak bilincsének ketrece által ketrecbilincsbe verni! A szabadság szárnyai törötten nem szépek, hanem véresek! Te stocek!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis


Ramiz

Quote from: LythisMeister?
Arról mindig az a népi fa játék fog eszembe jutni, amire az van írva, hogy "Húzd fel a juhász subáját, hogy ne legyen szomorú!", és mi úgy hívtuk, hogy Bráner Meiszter. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizArról mindig az a népi fa játék fog eszembe jutni, amire az van írva, hogy "Húzd fel a juhász subáját, hogy ne legyen szomorú!", és mi úgy hívtuk, hogy Bráner Meiszter. :D
Hálistennek az az én életembõl kimaradt.... Mondjuk már jóideje fóbiás vagyok az ilyen népi cuccokkal kapcsolatban (népviselet, néptánc, népzene...)... hát igen, még alsóban a kötelezõ néptánc órák megtették a hatásukat...

Kvikveg

Ezt a kavarast... :D egyebkent nem akartok az Offtopicba atmenni?  :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nem... :hehe:
 Télleg most vasárnapi meeten hányan leszünk?
És végül ez lesz az ami ingyé van, vagy majd a 18.ai?

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Remélem lesznek még meet-ek gyakran. Így röviden visszaolvasgatva poénnak tûnnek.  :jee:
A hétvégéim sajna foglaltak már szeptemberben meg még egy kicsit túl új vagyok, hogy bepofátlankodjam magam, de késõbb remélem majd lesz idõm.

Jut eszembe, Animeconra jöttök? Gondolom, hülye kérdés, persze, hogy jöttök, akkor inkább úgy kérdezem, ki jön Animeconra?

.Attila

Quote from: Kuro_TenshiJut eszembe, Animeconra jöttök? Gondolom, hülye kérdés, persze, hogy jöttök, akkor inkább úgy kérdezem, ki jön Animeconra?
Nem.

Lythis

Bonci, akkor másképp: ha nem Japánban lennél akkor, mennél AnimeConra?

 Egyébk én még nemtom, h megyek e (pontosan aztsem tudom, hogy mikor van).