Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: LythisBonci, akkor másképp: ha nem Japánban lennél akkor, mennél AnimeConra?
Jóvanna, csak olyan magabiztosan mondta, hogy persze, hogy jövük :__devil:

Kuroi Tenshi

Quote from: BonciNem.
Oké, ne is, árt! :p  :haha:


kecsap

Quote from: Kuro_TenshiJut eszembe, Animeconra jöttök? Gondolom, hülye kérdés, persze, hogy jöttök, akkor inkább úgy kérdezem, ki jön Animeconra?

Ezek szerint Te még nem voltál AnimeCon-on... Nekem volt szerencsém idén már Szegedre lelátogatni egy ilyen eseményre, de õszintén szólva nem egy nagy cucc, helyenként kifejezetten elég uncsi volt. Szerintem annak érdemes ilyen helyre mennie, aki ismer pár arcot, és ott akar velük találkozni.
Egy meet szerintem bõven felülmúlik egy AnimeCon-t, fõleg ha utána még az ember ellép sörözni... :)

Necrid^

Quote from: LythisNem... :hehe:
 Télleg most vasárnapi meeten hányan leszünk?
És végül ez lesz az ami ingyé van, vagy majd a 18.ai?
Én megyek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: kecsapEgy meet szerintem bõven felülmúlik egy AnimeCon-t, fõleg ha utána még az ember ellép sörözni... :)
Szerinem is. Én egyszer akartam elmenni, de a bejáratnál kiderült, hogy nemcsak hogy nagyon drága, de még csak nem is tudtak arról a programról (elõadás), ami minket érdekelt. Szerintem üzlet az egész, esetleg aki nagyon amv-s/fanartos, azt érdekelheti.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Én jövök vasárnap. És most igyekszem úgy intézni, hogy az "utóprogram" se maradjon ki. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarÉn jövök vasárnap. És most igyekszem úgy intézni, hogy az "utóprogram" se maradjon ki. :D
Egyelõre mínuszba vagyok, de szó szerint: "negatív", antianyagból álló pénzek vannak csak a fiókomban. :D Úgyhogy nem tudom, hogy lesz. Mondjuk ennyibõl jó lenne, ha most lenne az ingyen alkalom, de nem akarok önzõ lenni. Sörre tuti nem marad. Mondjuk nem ártana egyszer kialudni magam, még az egyetem elõtt... (Van egy pár napnyi hátralékom.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizSörre tuti nem marad.
Majd meglássuk, legfeljebb meghívunk 1re. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

Quote from: RamizMondjuk nem ártana egyszer kialudni magam, még az egyetem elõtt... (Van egy pár napnyi hátralékom.)
talán ha éjfél környékén még nem a fórumba postolgatnál vadul? :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisviragtalán ha éjfél környékén még nem a fórumba postolgatnál vadul? :hehe:
Korán van még, és elõtte az egész hétvége. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Jaja, meg különbenis, milyen vámpír alszik éjfélkor???? Sztem egy sörre simán összedobunk neki (attól függõen h hova m1ünk utóprogramra, még talán nyerhet is..:D)

Ramiz

Quote from: kisviragtalán ha éjfél környékén még nem a fórumba postolgatnál vadul? :hehe:
Hát igen... :rolleyes: gyenge vagyok...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Gondoltam szólok hogy én is jövök +3 haver.Lythis létszi ne felejtsd el a dvd-met különben :morci:, remélem még be nézel ide vasárnap elõtt.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lythis

Quote from: death_scytheGondoltam szólok hogy én is jövök +3 haver.Lythis létszi ne felejtsd el a dvd-met különben :morci:, remélem még be nézel ide vasárnap elõtt.
Nem, nem nézek be :haha:
 Oks, rendben, viszem.

Kuroi Tenshi

Quote from: kecsapEzek szerint Te még nem voltál AnimeCon-on...
Egy meet szerintem bõven felülmúlik egy AnimeCon-t, fõleg ha utána még az ember ellép sörözni... :)
Valóban nem. Az elõzõek idõpontja pont rossz volt (más program/nem voltam itthon), így gondoltam most bepótolom. Szóval nem nagy cucc? azért még megnézem, mit hagytam ki, meg 1-2 embernek már mondtam, hogy megyek.

Nemsokára felszabadulnak a hétvégéim (remélhetõleg teljesen, de legalábbis már nagyrészt otthon leszek), akkor ezeket a meeteket majd próbálom nem kihagyni  :)

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizHát igen... :rolleyes: gyenge vagyok...
Van megoldás:  :comp: Rage Against The Machine!  :haha:

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiVan megoldás:  :comp: Rage Against The Machine!  :haha:
:eeek: Az neeem! Inkább én halok meg!!! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

egyesek számára örömteli, mások számára kevésbé:

nem tudok menni se holnap, se jövõ héten, se azután (ebbõl 2 vasárnap kötelezõ családi banzai. :/
remélem az azutáni alkalmon már tiszteletemet tudom tenni, fõleg, hogy igen aranyos AMV csokrot szedtem már össze amolyan "megkellnéznetek" felkiálltással.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Rossz hirem van: mivel az emberke, aki a keritest lecsiszolja ket oras kesessel jelent meg, 99%, hogy nem tudok jonni. Kiveve ha egszakadas-foldindulas van, esoben ugyanis eleg nehez festeni. :(  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila


Necrid^

Quote from: KvikvegRossz hirem van: mivel az emberke, aki a keritest lecsiszolja ket oras kesessel jelent meg, 99%, hogy nem tudok jonni. Kiveve ha egszakadas-foldindulas van, esoben ugyanis eleg nehez festeni. :(  :bruhuhu:
Ne csináld már.. :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: BonciÉrik az ingyennap.
Most, hogy sokan nem mennek? :D Legalább marad neked egy sörre. :D
Egyébként én is erõsen vacilálok, ti. még pocsékabbul vagyok, mint tegnap, ráadásul kiderült, hogy névnapi ünneplés lesz itthon.
Mindenesetre remélem nem baj, Zoli, ha még marad a könyved egy hétig (Raggie úgysem olvasta el).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

A sok lemondás hatására gondoltam hangsúlyozom mi 4-en (3 haver+én) bizti jövünk.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

Jövõ héten is jövök még, befejezem a Tenchi Muyot.

Fazék

Quote from: RamizMindenesetre remélem nem baj, Zoli, ha még marad a könyved egy hétig (Raggie úgysem olvasta el).
Abszolút nem gond, mivel én se mentem volna ma, hisz a Tenchi Muyo-t már láttam egy fél éve. :) Ha nincs KM, akkor én se megyek vetítõs meet-re :)

Darkstar

Jó volt a vetítés, a Tenchi M. még mindíg  :jee: . Viszont a következõnél (szept. 18) felmerült az a probléma, hogy a Sirius 5-tõl már le van foglava. Igy azzal a pár emberrel, aki ott maradt, arra jutottunk, hogy elölre kéne hozni, mondjuk déltõl. Kinek jó/nem jó, egyéb ötletek? Ha valamit nem jól irtam, valaki csak kijavít. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: DarkstarJó volt a vetítés, a Tenchi M. még mindíg  :jee: . Viszont a következõnél (szept. 18) felmerült az a probléma, hogy a Sirius 5-tõl már le van foglava. Igy azzal a pár emberrel, aki ott maradt, arra jutottunk, hogy elölre kéne hozni, mondjuk déltõl. Kinek jó/nem jó, egyéb ötletek? Ha valamit nem jól irtam, valaki csak kijavít. :)
Fú, basszus, ez most nekem milyen jól jött! :D Ti. jövõ vasárnap lesz BME-s ökörsütés délután. Bár így meg a vetítés utáni Vampire-rõl maradok le, de majd megoldom valahogy. Viszont a vasárnapi ebéd sztem sokaknál "szent". Na majd meglátjuk, beszélek addig én is itthon róla.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: DarkstarJó volt a vetítés, a Tenchi M. még mindíg  :jee: . Viszont a következõnél (szept. 18) felmerült az a probléma, hogy a Sirius 5-tõl már le van foglava. Igy azzal a pár emberrel, aki ott maradt, arra jutottunk, hogy elölre kéne hozni, mondjuk déltõl. Kinek jó/nem jó, egyéb ötletek? Ha valamit nem jól irtam, valaki csak kijavít. :)

  Pontosabban eldöntöttük, hogy akkor vasárnap déltõl lesz vetítés:D (csak így demokratikusan, kikérve mindenki véleményét...)
 Mindenképpen a héten kéne megoldani a dolgot, ha be akarjuk fejezni, mielõtt Bonci utazik, úgyhogy igenis rá fogtok érni vasárnap délben!! :teccik: :D

Necrid^

Akkor Vasárnap Dél? én rá érek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!