Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Alapbol jo, de lehet, hogy becsuszik egy "husz evente egyszer ugranak at erre a kontinensre" csaladi osszeroffenes. Kiszamithatatlan. Utalom az ilyet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

death_scythe

Déltõl 14:00-ig tartana?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Xipe

Quote from: LythisPontosabban eldöntöttük, hogy akkor vasárnap déltõl lesz vetítés:D (csak így demokratikusan, kikérve mindenki véleményét...)
 Mindenképpen a héten kéne megoldani a dolgot, ha be akarjuk fejezni, mielõtt Bonci utazik, úgyhogy igenis rá fogtok érni vasárnap délben!! :teccik: :D


Tenchi Muyo-ert?
nem, pedig mar en is mennek vetitesre.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: death_scytheDéltõl 14:00-ig tartana?
2 óra alatt még sose sikerült lerendezni, úgyhogy én inkább 15-öt mondanék ;)
Quote from: XipeTenchi Muyo-ert?
nem, pedig mar en is mennek vetitesre.
Akkor gyere le az én két szép szememért :D

kecsap

Nekem is jó a dél a köv. vasárnap... :)

Feldin

Quote from: kecsapEzek szerint Te még nem voltál AnimeCon-on... Nekem volt szerencsém idén már Szegedre lelátogatni egy ilyen eseményre, de õszintén szólva nem egy nagy cucc, helyenként kifejezetten elég uncsi volt. Szerintem annak érdemes ilyen helyre mennie, aki ismer pár arcot, és ott akar velük találkozni.
Egy meet szerintem bõven felülmúlik egy AnimeCon-t, fõleg ha utána még az ember ellép sörözni... :)

majd mesélj hogy mi az a mangafan kiado!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xipe

Quote from: BonciAkkor gyere le az én két szép szememért :D


hat ha mar igy mondod akkor SOHA tobbe nem megyek le meetre.

node viccen kivul tenchit milliardszor lattam mar sajnos.
meghat a del az nekem meg nagyon , o de nagyon, koran van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Miért Feldin, jössz??? (jóó lenne, már régen láttunk!)

Nekem sztem! (a szerepjáték, akkor amint azt Ramiz is mondta utána lenne)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Xipehat ha mar igy mondod akkor SOHA tobbe nem megyek le meetre.
A fene, pedig már kifényeztem... na mind1, visszarakom a helyére :)

Biztosra mondták:
Lythis
Darkstar
feltételezem Rin is akkor
kecsap
Necrid

Szerintük jó:
Kvikveg
Raggie

Kicsit kevés még, és most már nem lesz ingyen nap.

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNekem sztem! (a szerepjáték, akkor amint azt Ramiz is mondta utána lenne)
Nem fognak elengedni a szüleid! Múltkor is 1-kor kezdtetek kajálni, amikor 2-re már Vampire volt elvileg! :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Tééélleg, Djinn! A most(?) szombati társasosmeet stuffal végülis mi a helyzet?

Djinn

Quote from: LythisTééélleg, Djinn! A most(?) szombati társasosmeet stuffal végülis mi a helyzet?
Igen most szombat (17-e). Itt  írtam az idõpontot és az útbaigazítást (ami nem túl szakszerû, de talán megteszi...).
És a helyzet az vele, hogy az jön, aki szeretne.  :haha:  
Eddig Szilvi és Feldin mondta biztosra. Remélem többen is leszünk, úgyhogy mindenki jöjjön!!!!!!! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Jóó! Én is valószínû, hogy jövök, de biztos hogy késni fogok(kb. 4-ig van programom).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJóó! Én is valószínû, hogy jövök, de biztos hogy késni fogok(kb. 4-ig van programom).
Ez röhejes... eredetileg 3-at mondtál, a Vampire topikban most fél 4-et, itt meg már 4-kor végzõdik egy másik programod... Ha ennyire sz.rsz rá, akkor el se megyek...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hülyegyerek!!! itt most a szombati programról van szó! :baka!!!:  :lame: :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Wow, ti aztán minden alkalmat megragadtok arra, hogy egymást öljétek:D

Ramiz

Quote from: Raggie GordonHülyegyerek!!! itt most a szombati programról van szó! :baka!!!:  :lame: :ejj:
Most kivételesen igazad van, elnéztem. :lame: Látod, látod, milyen gyanakvóvá tettél!... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csak megragadtad az alkalmat, hogy izélgess, hátha nem veszem észre! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonCsak megragadtad az alkalmat, hogy izélgess, hátha nem veszem észre! :hehe:
De te résen vagy. :D Na jó, fejezzükoffot be.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Egen, inkább kérdezzétek meg szépen Djinnt, h mit kell még vinni magatokon kívül! (olyanok vagytok, mint az öcsém meg én, egy fokkal kultúráltabb változatban:D)

Raggie

Quote from: Lythisegy fokkal kultúráltabb változatban:D
Csak itt a fórumon! :)
egyébként mi is keményebben cs*szegetjük egymást! :D

Ja, Djinn: Mit vigyünk magunkon kívül???  :3x3:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie Gordon(...) Djinn: Mit vigyünk magunkon kívül???  :3x3:
Kaját piát ... (a többit tudjátok :D)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: Raggie Gordonegyébként mi is keményebben cs*szegetjük egymást! :D
Csak õ engem! Én :angyali: vagyok!!!
Bibliai stílusban: Djinnhez ne vigyetek semmit, amit magatokhoz sem engednétek be. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: Raggie GordonJa, Djinn: Mit vigyünk magunkon kívül???  :3x3:
Mindenki hozzon magával még valakit és fogja a nyuszira!!   :lazza: :D

Nem fogok belépõt szedni vagy ilyesmi, ha arra gondoltatok. :ejj: Az jön, aki akar.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

death_scythe

Egyelõre úgy néz ki hogy 3 haver plusz én tudunk jönni a vetítésre déltõl.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lythis

Quote from: DjinnNem fogok belépõt szedni vagy ilyesmi, ha arra gondoltatok. :ejj: Az jön, aki akar.
Nem ilyesmire, csak gondoltuk megkérdezzük, hogy mivel szálljunk be az össznépi étkezésbe, meg ilyenek.

kecsap

Hát, én most sajna szombaton nem fogok tudni menni megígért családi cuccos miatt, amit elfelejtettem.  :bruhuhu: Majd legközelebb, mert már nagyon szeretnék társasozni/kártyázni egyet.  :)

Lythis

Quote from: kecsapHát, én most sajna szombaton nem fogok tudni menni megígért családi cuccos miatt, amit elfelejtettem.  :bruhuhu: Majd legközelebb, mert már nagyon szeretnék társasozni/kártyázni egyet.  :)
Elnézzük, ha vasárnap segitesz biliárd fronton:D

kecsap

Quote from: LythisElnézzük, ha vasárnap segitesz biliárd fronton:D
Most sajna az se fog menni...  :mad:
Egyébként most láttam véletlenül a usteam oldalán vmi naptárfélébe, hogy minden szombaton szokott lenni anime-s meet a Burger King emeletén (talán az Oktogonnál...)...ez tényleg létezik? Volt már vki ott?

Djinn

Quote from: LythisNem ilyesmire, csak gondoltuk megkérdezzük, hogy mivel szálljunk be az össznépi étkezésbe, meg ilyenek.
Mindenni, amivel tud/akar. :)
Pont az a jó, hogy semi sem kötelezõ. Mindig zavazrt a teázóban, hogy akinek pont nincs pénze (ugye sokan diákok még), az csak nézi, hogy a többiek isznak/esznek, Ok, tudom, ez az élet rendje... de ha csak egy két alkalomra is, szeretném megváltoztatni.   :angyali: :D
Quote from: kecsapHát, én most sajna szombaton nem fogok tudni menni megígért családi cuccos miatt, amit elfelejtettem.  :bruhuhu: Majd legközelebb, mert már nagyon szeretnék társasozni/kártyázni egyet.  :)
Sajnálom. Egyébként mostanában mi is családi cuccok miatt hiányzunk rendszeresen! Aug-szept ilyen szempontból nagyon zsuffolt. Tele van mindenféle napokkal...   :rolleyes:
 Ha most leszünk annyian, hogy lehessen játszani (min 3-4 ember) és jól sikerül, akkor megismételjük. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"