Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: kecsapMost sajna az se fog menni...  :mad:
Neeemááá! Csak el tudsz valahogy lógni!!  :bruhuhu:  :bruhuhu: :beken: pedig már úgy készültem a nagy biliárdra... :rolleyes:
Quote from: kecsapEgyébként most láttam véletlenül a usteam oldalán vmi naptárfélébe, hogy minden szombaton szokott lenni anime-s meet a Burger King emeletén (talán az Oktogonnál...)...ez tényleg létezik? Volt már vki ott?
Van, és régen(két-három éve) mi is oda jártunk, de az egybe van az Aoi fórummal, és eléggé sok volt a zsákarc arrafelé. Így hát mi elkezdtünk a Siriusba járni, de asszem még mindíg vannak olyanok akik oda(is) járnak, és álítólag kevesebb a hülye mostanában... ki tuggya...

Djinn: OK, akkor csak a rekesz sört kell vinni, meg a tíz haveromat... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonÍgy hát mi elkezdtünk a Siriusba járni, de asszem még mindíg vannak olyanok akik oda(is) járnak, és álítólag kevesebb a hülye mostanában... ki tuggya...
:3x3: Én azért járok a Siriusba, mert ott több a hülyülés. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#2042
Nnna, tudok vasarnap jonni. Az elmeallapotomert nem felelek, mert Gardonybol jovok, programom ugyanis: szombat eskuvo, pogari, egyhazi, itthon rokonlatogatas, este Gardonyba huzok, kivilagos pirkadatig kaja-pia-duma-mittudomen, utana jovok meetre vasarnap delelotti indulassal. Elotte meg beugrok a Lonyaiba mangaboltba ugy nez ki. Meg ugysem lattam. :D
Vagy Velencefurdo???!
edit: melyik reszeket neztetek meg a multkor?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Úgy látszik én is tudok ezen a vasárnapon menni!  :)
Azonban most lusta vagyok >2000 postot visszaolvasni, mikor és hova menjek, mire készüljek?

Ramiz

Quote from: KvikvegElotte meg beugrok a Lonyaiba mangaboltba ugy nez ki.
Az a bolt még hétköznap is állandóan zárva van, hát még vasárnap! Csak kívülrõl tudod majd bevizsgálni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizAz a bolt még hétköznap is állandóan zárva van, hát még vasárnap! Csak kívülrõl tudod majd bevizsgálni.
Oh basszuskulcs. :( :ejj:
Koszi, hogy szoltal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Death_Scythe! Hozzá Bleach-t nekem meet-re! thx! :D

edit: Djinn, melyik busz?

Djinn

Quote from: LythisDjinn, melyik busz?
Megfelel a váci, gödi, horányi és lakótelepi. Nem tudom, ki mennyire van "otthon" a Volánnál, vagy hol szálltok fel. Az Árpád hídnál elõre meg kell venni a jegyet a váróban (én szívtam ezzel  :mad: ). De a biztos módszer az, hogy a sofõrtól meg kell kérdezni, dunakeszire megy e a busz. Így elekerülhetõ, hogy valaki Erdõkertesre kerüljön mondjuk...:D
Kb 25 perc az út. Dunakeszin a második megálló. :)
Ha esetleg kell valainek a mobilszámom a biztos idejutás érdekében, annak PM-ben elküldhetem.

edit:a Volán oldala.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: Kuro_TenshiÚgy látszik én is tudok ezen a vasárnapon menni!  :)
Azonban most lusta vagyok >2000 postot visszaolvasni, mikor és hova menjek, mire készüljek?
Sirius teaház, a Múzeum Kert melletti utcában van. Kívülrõl eléggé semmitmondó, ugyhogy vagy csomót fogod keresni, vagy elõrekeresel, és megtalálod az oldalt, ahol pontos cím is van(aztán ahoz már gyerekjáték keresni egy onlájn térképet).

Várunk! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: DjinnMegfelel a váci, gödi, horányi és lakótelepi. Nem tudom, ki mennyire van "otthon" a Volánnál, vagy hol szálltok fel. Az Árpád hídnál elõre meg kell venni a jegyet a váróban (én szívtam ezzel  :mad: ). De a biztos módszer az, hogy a sofõrtól meg kell kérdezni, dunakeszire megy e a busz. Így elekerülhetõ, hogy valaki Erdõkertesre kerüljön mondjuk...:D
Kb 25 perc az út. Dunakeszin a második megálló. :)
Ha esetleg kell valainek a mobilszámom a biztos idejutás érdekében, annak PM-ben elküldhetem.

edit:a Volán oldala.
Umm.. oksa, majd imprózunk asszem... Ramiz, Reggie, ha mentek nem tudok vmelyikõtökhöz csapódni mondjuk buszpályaudvarnál, vagy mittomén?

Ramiz

Quote from: LythisUmm.. oksa, majd imprózunk asszem... Ramiz, Reggie, ha mentek nem tudok vmelyikõtökhöz csapódni mondjuk buszpályaudvarnál, vagy mittomén?
Én nem megyek, úgyhogy próbálj meg Regihez csapódni, csak ne túl erõsen, mert mérges lesz. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonSirius teaház, a Múzeum Kert melletti utcában van.

Várunk! :D
Oké, kösz!  :) Déltõl, ugyebár?
A képeknek meg utánanézek, hogy felismerjelek titeket ;)

Djinn

Quote from: LythisUmm.. oksa, majd imprózunk asszem...
Ok, azért leírom a címet: Barátság u. 3. 3. em. 21. És Kocsis/Szûcs van a kapucsengõre írva.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: DjinnOk, azért leírom a címet: Barátság u. 3. 3. em. 21. És Kocsis/Szûcs van a kapucsengõre írva.
Oks, thx!
 Raggie, én elvben 3kor találkozom Feldinnel Árpádhídi metrónál, szal ha gondolod, akkor gyere velünk.

death_scythe

Quote from: LythisDeath_Scythe! Hozzá Bleach-t nekem meet-re! thx! :D
Elsõ 3 rész elég vagy egybõl a 28-ig hozzam?Egyébként lehet hogy én nem fogok tudni jönni(fránya láz felment tegnap még 38.5-re, engem ugyan nem de a szüleimet izgatja :D ) de majd vki-nek oda adom a dvd-ket mindenképpen.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lythis

Quote from: death_scytheElsõ 3 rész elég vagy egybõl a 28-ig hozzam?Egyébként lehet hogy én nem fogok tudni jönni(fránya láz felment tegnap még 38.5-re, engem ugyan nem de a szüleimet izgatja :D ) de majd vki-nek oda adom a dvd-ket mindenképpen.
Nemtom, h ezt addig olvasod e, de mindegy, ahogy jólesik (igen, egybõl 28ig:D).
Egyébként meg mihamarabbi jobbulást!

 Djinnéknek köszi a társasosmeet-et!!! Állati jó volt! (és most a hírnévsárbadöngölés: nem Djinn nyert Catan-ban.)

Ramiz

Quote from: Lythisnem Djinn nyert Catan-ban.)
Ezt senki nem fogja elhinni, amíg Djinn be nem ismeri nyilvánosan...
(Egyébként meg csalni nem szép dolog... Djinn-t Catan-ban értesüléseim szerint csak úgy lehet megverni... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Rin és én is megyünk, de valszeg egy kicsit késni fognk, nyugodtan kezdjétek el nélkülkünk.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Quote from: Lythis(nem Djinn nyert Catan-ban.)
Ez csak rágalom lehet!!!
Biztos õ nyert csak még nem tudtok róla... :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Jah, Ramiz! Nálam van az Istenek Fegyverzete dvd-d (Djinn küldi), úgyhogy majd emlékeztess h adjam oda.

Ramiz

Quote from: LythisJah, Ramiz! Nálam van az Istenek Fegyverzete dvd-d (Djinn küldi), úgyhogy majd emlékeztess h adjam oda.
:merci: mindkettõtöknek! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Elismerem, hogy nem én nyertem Catan-ban, de csak azért mert hagytam magam!!!  :lazza: :D
(ez a startégiám része...:hehe: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Necrid^

Király volt a meet, király volt a TM csak kár hogy össze lett keverve a történet a végen.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

death_scythe

Tök jó volt a Tenchi csak egy lenne egy pár kérdésem az utsó résszel kapcs-ban vki megtudná ezeket válaszolni:
1. Végül is ki volt igazából Neiko(rövid kék hajú csaj;nõvéri diplomával)?
2.Ki volt az  a fényes férfi hangú test akit Neiko elrángatott és bátyjának nevezett ha jól értettem.
3. Ki volt az a két személy akinek a nevét a legvégén Neiko mondta mondván hogy el kell küldenie az átszerkesztett levelet különben sosem találkozik velük vmiért nem voltak ismerösek a nevek(lehet hogy csak figyelmetlen voltam)

U.i.:Mihoshi csúcs volt de nálam még mindig Ryoko-chan a király :D

Elõre is kösz a válaszokért
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lythis

TM rulezzz!!! Bonci szerint a Tenchi Universe (remélem nem írtam hülye címet) sem marad el okkal e mögött, mindenesetre ezt valamikor tutira újranézem.
 A végén a kavarás nekem is betett kicsit. A fénylõ csávó alak, amúgy sztem Tenchi valamilyen énje volt.
Neiko nekem sem volt teljesen tiszta.
Szerintem Neiko Tenchire célzott, de mondom, h nekem is naon kusza, szal ha valakinek van hivatalos verzió, az plz ossza meg velünk.

 Egyébként, következõ meet elõreláthatólag jövõ héten kettõ körül, és valszeg Ninja Scroll-t nézünk majd, habár gondolom ezt még majd kecsap véglegesíti.

.Attila

Quote from: death_scytheTök jó volt a Tenchi csak egy lenne egy pár kérdésem az utsó résszel kapcs-ban vki megtudná ezeket válaszolni:
1. Végül is ki volt igazából Neiko(rövid kék hajú csaj;nõvéri diplomával)?
2.Ki volt az  a fényes férfi hangú test akit Neiko elrángatott és bátyjának nevezett ha jól értettem.
3. Ki volt az a két személy akinek a nevét a legvégén Neiko mondta mondván hogy el kell küldenie az átszerkesztett levelet különben sosem találkozik velük vmiért nem voltak ismerösek a nevek(lehet hogy csak figyelmetlen voltam)

U.i.:Mihoshi csúcs volt de nálam még mindig Ryoko-chan a király :D

Elõre is kösz a válaszokért
0. Nem Neiko, hanem Noike ;)
1. Ez egy nagyon jó kérdés. Az érdekes az, hogy volt, hogy fojtogatta vki Tenchit, ezzel gátolva a 3 nagyhatalmú nõt. A fojtogató nõ kísértetiesen hasonlított Noikére, továbbá a nagy fehér alakot oni-channak hívta (mint at álmában). És az is érdekes, hogy Tokimi anyának hívta õt.
2. Nem Noike rángatta el õt, hanem fordítva. És szerintem Tenchi volt az, de hogy hogyan, azt nem tudom.
3. Seina-chanra gondolsz? Fuku-chan az az vállán ülõ Ryo-Oki-ra hasonlító állatka.

Necrid^

Quote from: Lythismeet elõreláthatólag jövõ héten kettõ körül, és valszeg Ninja Scroll-t
Sztem mindenki láttá már. de azé :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Akkor ide most leirnam:
Megegyszer: jo utat ivanok Boncinak es sok kitartast, meg jo fenykepezogepet es idegeket kivanok a kinttartozkodashoz! Hajraaaa! :D

Aztan szorgalmasan irogatni azt a blogot! :D

Gaijin smash!  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Csatlakozom Kvikveg-hez!
 Jó utat Bonci! Meg acélidegeket a csúcsforgalmas metrózáshoz! Aztán ellátni ám minket infókkal:)!!

 És igen, osszál nekik GAIJIN SMASH!!(tm) -t a nevünkben is:D.

.Attila

Köszönöm :)

Csúcsforgalmas metrózás valszeg kimarad az életembõl, szerencsére a kollégium a campuson van :)

Remélem a Gaijin Smash-re nem lesz szükségem, és elég lesz a Gaijin Perimeter :haha: