Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

:D Viszont tuti lesz egy GAIJIN OPTICAL BLAST!(tm):D Ha a tömegmetrót sikerül is kihagynod, ezt tuti nem :haha:

kecsap

#2071
Quote from: KvikvegAkkor ide most leirnam:
Megegyszer: jo utat ivanok Boncinak es sok kitartast, meg jo fenykepezogepet es idegeket kivanok a kinttartozkodashoz! Hajraaaa! :D

  Ehhez én is csatlakozom!!! Jó kintlétet kívánok! Remélem, pár év múlva én is ki tudok lépni legalább egy félévre, ha akkori japántudásom már engedi. :)

Quote from: LythisEgyébként, következõ meet elõreláthatólag jövõ héten kettõ körül, és valszeg Ninja Scroll-t nézünk majd, habár gondolom ezt még majd kecsap véglegesíti.

Véglegesítettem! Vért és szamurájokat kíván már szerintem mindenki! :__devil:
És akkor tényleg a következö idöpont a legközelebbi vasárnap, 14:00, Ninja Scroll! Utána pedig újra kéthetente vasárnap 17:00-töl.  :)

Quote from: death_scytheU.i.:Mihoshi csúcs volt de nálam még mindig Ryoko-chan a király :D

Nekem meg Ryo-oki...huhhh bizti rosszul írtam...Szóval, az ürhajómacska. :)
De én újra megnéztem a zárójeleneteket tegnap este, és még mindig nem értem!!  :bruhuhu: Most akkor a végén Tenchi ki a halált vetköztetett pucérra meg smacizott le? Azt az egyik istennöt? És most akkor az egyik istennö az a hosszú majd rövid hajú ápolócsajszi volt....? Nyemértemteccikérteni.  :grrr:

death_scythe

#2072
Quote from: Bonci0. Nem Neiko, hanem Noike ;)
Ezer bocs, de a betûk stimmeltek :D (éreztem hogy vmi nem stimmel de nem tudtam hogy mi.)
Ja és jó utat kívánok ha egy kicsit késõn is.
Igen Seina-chanra gondoltam szóval akkor ki is õ?meg Fuku-chanra de õt megválaszoltad.Vki help, tényleg elfelejtettem. :lame:


Fontos Ninja Scroll-t nézni? Nem lehetne vmi más?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

kecsap

Quote from: death_scytheFontos Ninja Scroll-t nézni? Nem lehetne vmi más?

Vér kell és hullaszag 3 alkalomnyi TM után... :) A Vampire Hunter is jó, de vmi ezekhez hasonlót kéne nézni... Meg asszem a Blood is vagy 40 perc csak összvissz, és akkor még az is befér. Ez olyan vámpíros-vérengzös alkalom lesz.  :whoah:

Ramiz

Szavazzatok a miniszter-jelöltünkre, Kecsap Mesterre!!!
További tervek (segítettünk neki megírni a választási kampányát :D ):
- FLCL 1 alkalom alatt (3 óra);
- Memories - kötelezõ remekmû (Mamoru Oshii is rendezett benne 1 részt a 3-ból - talán a legjobbat);
- Hainbanme Renmei - karácsonykor, amikor úgyis mindenki otthon falja a beiglit :__devil: ;
- Lupin III: The Castle of Cagliostro - a Miyazaki Hayao-féle tisztelgés a Lupin-filmek elõtt: elegáns, vicces, izgalmas, Hayao-s, Lupin visszafogottabb (kevésbé kujon :D ), mint a filmekben, a Hayao-féle nõ(lány)ideál miatt :) ;
- felmerült még: Detective Conan mozi (van 1 tippem, hogy ezt ki fogja a leginkább támogatni :D :D :D ), One Piece mozi (ezt én nagyon támogatom :D ), ilyesmi.
Végül is Ruonino Kenshin ova lement? vagy nem? az is jó biztos.

És esetleg filmeket is nézhetünk néha kuriózumnak. Eddigi tippek: Musa, Zatoichi, Oldboy (ezekbõl van dvd-s verzió!), Cure, Samurai Fiction (ez egy haláli vicces szamurájfilm modern köntösben).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#2075
Quote from: Ramiz- felmerült még: Detective Conan mozi (van 1 tippem, hogy ezt ki fogja a leginkább támogatni :D :D :D ),
Ez egy naon komoly mega ultra fantasztikus jó ötlet. és h mindenki bele egyezik akkor vagy 4ik vagy 7ik.azokat naon ajánlom. :jee: (Ramiz 4 ever ).

Sztem ne legyen Ninja scroll. azt mindenki ugyis látta. a Kenshin OVAban és van elég vér.és az jóval izgalmasabb mint a Ninja scroll. de ez csak saját vélemény.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Ramiz(van 1 tippem, hogy ezt ki fogja a leginkább támogatni :D :D :D )
Sztem bejött a tipp.  :haha:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarSztem bejött a tipp.  :haha:
:D:D:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridEz egy naon komoly mega ultra fantasztikus jó ötlet. (...) (Ramiz 4 ever ).
Ezért már megérte. :lazza: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

FLCL erdekel, de a tobbi sem hangzik rosszul.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegFLCL erdekel, de a tobbi sem hangzik rosszul.  :jee:
Az FLCL irdatlan nagy baromság  :haha: Bírtam benne, hogy egy Ric 4001-essel hadakozik  :lul:  :lul: meg egy Gibson Flying V és egy EB-0  :lul:  :lul: meg egy SG-doubleneck hát ez kész...  :lul:

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiAz FLCL irdatlan nagy baromság  :haha:
Nemiiiis!!! Tök jó sztorija van! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizNemiiiis!!! Tök jó sztorija van! :)
Egyetértek..:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: NecridEz egy naon komoly mega ultra fantasztikus jó ötlet. és h mindenki bele egyezik akkor vagy 4ik vagy 7ik.azokat naon ajánlom. :jee: (Ramiz 4 ever ).

Sztem ne legyen Ninja scroll. azt mindenki ugyis látta. a Kenshin OVAban és van elég vér.és az jóval izgalmasabb mint a Ninja scroll. de ez csak saját vélemény.


mondjuk a Kenshin OVA es a Ninja Scroll 2 teljesen mas mufaj.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Xipemondjuk a Kenshin OVA es a Ninja Scroll 2 teljesen mas mufaj.
Az tény. De h jól tom Ninja Scroll 2 meg se jelent. vagy tévedek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridAz tény. De h jól tom Ninja Scroll 2 meg se jelent. vagy tévedek?
a 2-est a mögötte lévõ szavakhoz kapcsold, vagyis "két teljesen más mûfaj" ;)

Necrid^

Quote from: Fazéka 2-est a mögötte lévõ szavakhoz kapcsold, vagyis "két teljesen más mûfaj" ;)
Ja sry. látszik hogy Reggel van.:D.

õk azt jelentették hogy vmi véres akarnak látni köv meeten. na most akkor legyen vér + vmi izgalmas történet. ne csak vér.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizNemiiiis!!! Tök jó sztorija van! :)
De attól még az egészbõl csak úgy árad a sok hülyeség :p

Tõlem jöhet :D

kecsap

Akkor tegyük tisztába a dolgokat! :)

1. Ki az aki még nem látta a Ninja Scroll-t/Vampire Hunter-t? Az nyilatkozzon.
2. Ha más véres/eröszakos filmet választunk, egy alkalom alatt leadható legyen! (Üres hely kitöltésére 40 perces Bloodlast opcionális bevetése várható...tehát vámpírok már lesznek bizti. :) )
3. A köv. Boncisan technikai lesz :) : A Kenshin OVA-val az a baj, hogy két alkalmas: OVA 1 -> 4 rész+OVA 2 -> 2 rész. Emlékezetem szerint 30 perces legalább van minden rész, tehát 3 órába nem fér bele semmiképp, de két alkalmas vetítést most nem akarok a Tenchi után. Viszont: én pl. még nem láttam az OVA 2-t, csak az OVA 1-t (de azt már vagy négyszer, úgyhogy uncsi). Kérdés: Az megfelelö-e, hogy ha csak az OVA 2-t nézzük meg? Vagy azt is már mindenki látta?

Nyilatkozzatok híveim!
  Kecsap Mester  :gevumezs:

Fazék

Quote from: kecsapKérdés: Az megfelelö-e, hogy ha csak az OVA 2-t nézzük meg? Vagy azt is már mindenki látta?
Sztem az OVA 2-nek csak akkor van értelme, ha valaki már látta az elsõ OVA-t és a sorozatot is... vagyis sztem nem kéne leadni egyáltalán, mert ezek nélkül vszleg még erõtlenebb (nekem még az elõbb említettek után megnézve se tetszett különösebben, ugyanakkor azt is mondják, hogy egy szõrös szívû bunkó vagyok :D szóval lehet hogy másoknak azért így is tetszene :))

Necrid^

#2090
Én Erre a Kenshin OVA-ára gondolok. szvsz aki meglátja ezt akkor meg látta a 75% Kenshint. 4 rész ( 1 rész olyan fél óra).De ha neked uncsi akkor mind1 maradjón NS. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Én spec nem láttam még a Ninja Scrollt, szal többségi szavazattal eldöntve, hogy azt fogjuk nézni:D (csak kibírjátok mégegyszer, nem? naaaa:))

Darkstar

Én sem láttam és úgyis mostanában akartam nézni. Felõlem jöhet. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xipe

Quote from: NecridAz tény. De h jól tom Ninja Scroll 2 meg se jelent. vagy tévedek?


nem azt mondtam hogy Ninja Scroll 2 hanem hogy két.
két kulonbozo mufaj.
a ninja Scroll inkabb akcio, viszont a Kenshin OVA az drama.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

Quote from: DarkstarÉn sem láttam és úgyis mostanában akartam nézni. Felõlem jöhet. :)
Akkor mostmár megvan a min. kétharmados többség:D

Darkstar

Quote from: LythisAkkor mostmár megvan a min. kétharmados többség:D
Jah. Te, én és a többiek. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xipe

Quote from: FazékSztem az OVA 2-nek csak akkor van értelme, ha valaki már látta az elsõ OVA-t és a sorozatot is... vagyis sztem nem kéne leadni egyáltalán, mert ezek nélkül vszleg még erõtlenebb (nekem még az elõbb említettek után megnézve se tetszett különösebben, ugyanakkor azt is mondják, hogy egy szõrös szívû bunkó vagyok :D szóval lehet hogy másoknak azért így is tetszene :))


mondjuk a Kenshin OVA a sorozat elott tortenik szoval nem kell latni a sorozatot ahhoz hogy valaki elvezze az OVA-t.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Ninja Scrollt nem lattam.
Vampire Hunter D-t igen, VHD-Bloodlustot is.
Kenshin sorozatot nem lattam, OVA-t igen. (Ahol az elejen a gyerek mellol kihal a karavan.)
Ha az OVA2 szol Kenshin eletenek vegerol, akkor tenyleg kell az 1. resz elso korben.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Xipemondjuk a Kenshin OVA a sorozat elott tortenik szoval nem kell latni a sorozatot ahhoz hogy valaki elvezze az OVA-t.
Igen ez így van, de kíváncsi lennék, hogy ezt miért az én post-omat idézve mondtad? :confused: Csak mert én az OVA2-höz mondom a sorozat és az elsõ OVA szükségességét, az elsõ OVA persze hogy megnézhetõ egymagában is. (mondjuk mint minden esetben, Kenshin-nél is annak a híve vagyok, hogy megjelenési sorrendben nézze meg õket az ember, mert sztem aki megnézte az elsõ OVA-t, és csak utána a sorozatot, annak a sorozat közben egy csomó minden kevésbé lesz "rejtélyes/meglepõ" stb. :))

Necrid^

Akkor megvan beszélve ahogy észre vettem én vok az egyetlen aki látta a Ninja Scroll.. :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!