Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Mattanja

Quote from: KvikvegEs Necrid vette eszre, hogy fohosunk Spike hangjat nyulta le, plusz kicsit a kinezetet is. :D
Vagy inkább Spike nyúlta le az övét. 5 év után...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Quote from: ShiroiVagy inkább Spike nyúlta le az övét. 5 év után...
Ténleg. NS 1993-as..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Köv meet, ha jól vágom Okt. 9-én 15:00-kor lesz, ugye? Van már terv h mit fogunk nézni?

Necrid^

#2163
Quote from: LythisKöv meet, ha jól vágom Okt. 9-én 15:00-kor lesz, ugye? Van már terv h mit fogunk nézni?
Aljánlataim:

1. FF7:AC
2. GunGrave
3. FMP: Fumoffu :)
4. GITS 1 vagy 2
5. Gundress.
6. Variable Geo (3 részes OVA) - Verekedõs Ecchi-
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

Quote from: NecridAljánlataim:

1. FF7:AC
2. GunGrave

FF7 jóóó
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kecsap

#2165
Quote from: LythisKöv meet, ha jól vágom Okt. 9-én 15:00-kor lesz, ugye? Van már terv h mit fogunk nézni?

Okt. 9. 15:00-18:00-ig foglaltam. Kérdés, hogy most Baldy mit akar...?

Ramiz osszefoglalt meg par darab felvetest az utolso Bonci-vetites utani beszelgetesunkbol:

"- FLCL 1 alkalom alatt (3 óra);
- Memories - kötelezõ remekmû (Mamoru Oshii is rendezett benne 1 részt a 3-ból - talán a legjobbat);
- Hainbanme Renmei - karácsonykor, amikor úgyis mindenki otthon falja a beiglit  ;
- Lupin III: The Castle of Cagliostro - a Miyazaki Hayao-féle tisztelgés a Lupin-filmek elõtt: elegáns, vicces, izgalmas, Hayao-s, Lupin visszafogottabb (kevésbé kujon  ), mint a filmekben, a Hayao-féle nõ(lány)ideál miatt  ;
- felmerült még: Detective Conan mozi (van 1 tippem, hogy ezt ki fogja a leginkább támogatni    ), One Piece mozi (ezt én nagyon támogatom  ), ilyesmi."

Én az FLCL-re gondoltam személy szerint, mert azt sokan mondták, hogy szívesen megnéznék....kérdés, hogy 3 óra alatt lemegy-e a 6 rész....meg kell nézni milyen hosszúak...

Xipe

Quote from: kisviragFF7 jóóó


gondoltam hogy te rogton az FF7-et szurod ki magadnak.
kivetelesen tamogatom mert azt meg ense lattam.

GITS2 is mehetne csak egy problema van vele hogy sok resznel szep hosszu magyarazatok vannak felul amit puse nelkul nem lehet igazan elolvasni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kisvirag

Quote from: Xipegondoltam hogy te rogton az FF7-et szurod ki magadnak.

:eeek:

mibõl gonoltad?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Necrid^

Quote from: kecsap- felmerült még: Detective Conan mozi
Teljes mértékben támogatom. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: NecridTeljes mértékben támogatom. :)
Ezt már a múltkor is mondtad :p

Kvikveg

Quote from: ShiroiVagy inkább Spike nyúlta le az övét. 5 év után...
Oppsz...  :rolleyes:
Hat. Nekem CB volt elobb... :D
Ratok bizom mi lesz, mert egyiket sem ismerem igazan, es igy jo beulni. Meglepetesre. :D
Najo, FLCL erdekelt.
GITS 1-2 nincs levedve?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: kisvirag:eeek:

mibõl gonoltad?


te kis FF rajongo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Necrid^

Quote from: Kuro_TenshiEzt már a múltkor is mondtad :p
És tóvábra is fogom mondani..de tudom ugyis semmi nem lesz belóle :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

#2173
Én is vmi sci-fire gondoltam a következôkben. :)
Utánanéztem a Final Fantasy: Advent Children-nek, amit ma már páran megemlítettek:

"...A Visual Works animátorai új szintre hozták az animációs filmekben eddig megtapasztalt látványvilágot, ugyanis az Advent Children finoman szólva üt. Kifogástalan vágás, remek beállítások, vizuális orgia. ..."  :)

"...csak ajánlhatom a filmet, mert a képi megvalósítás, az egyedi karakterek – nem beszélve a rengeteg szemrevaló lány fõszereplõrõl –..."   :jee:

Nyam-nyam. :)

Én is ezt támogatom ezerrel köv. alkalomra! Egyetlen hátránya lesz a filmnek, hogy le kell ülni PS elé játszani egy hétig a FF VII-tel, hogy értsük az utalásokat is korrektül a filmben...  :rolleyes:
Ugyanis:

"...azok akik most ülnek le a saga elé elõször, talán meglepetten pislognak majd a sok utalástól. Ettõl az apró malõrtõl eltekintve mindenkinek csak ajánlhatom a filmet..."

Nem kispálya, jobban néz ki szentem, mint az AppleSeed:

http://media.adventchildren.net/screens/screens.php?section=official&imageid=102
http://media.adventchildren.net/screens/screens.php?section=official&imageid=111
http://media.adventchildren.net/screens/screens.php?section=official&imageid=49

kisvirag

#2174
Quote from: Xipete kis FF rajongo.

szerintem te valakivel keversz :)
sosem játszottam a játékokkal :D

egyébként azért mondtam, mert mi a szegedi meeten már megnéztük.
graf iszonyat jó, zene dettó, harcjelenetek jó pörgõsek.és a történet kicsit érthetetlen játékos háttérismeret nélkül, fõleg hogy angol, mellesleg idõnként olyan gyorsan beszélnek, hogy nem lehetett pause nélkül végigolvasni.

 többi a saját topicjában (Animáció film az FF7bõl)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kecsap

Quote from: kisviragangol, mellesleg idõnként olyan gyorsan beszélnek, hogy nem lehetett pause nélkül végigolvasni.

  usteam-en van magyar felirat...

kisvirag

Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

FF7:AC-t támogatom ezerrel!!! (legalább látom szélesvásznon is :rolleyes: )
 AC viszont csak 100 perc, szal ha belefér, akkor elõtte/utána letolhatnánk a Last Order OVA-t is belõle, nem?

Ramiz

Quote from: LythisHellsingben pont az volt a jó, hogy nem sokmindent tudtál meg a háttérrõl, sõt, de ott legalább az általános dolgokkal képben lettél (...)
Szerintem meg marhára nem lettél semmivel képben, csak élvezted a király cool cselekményt, a laza arcokat meg a brutális harcokat.

Quote from: KvikvegBloodAz is kicsit zavaro, hogy az elejen a lany szemszogebol nezzuk a tortenetet, a vegen a neni a narrator.
De a csaj sosem narrátorkodik, ezért titokzatos marad. Amúgy meg több nézõpont = érdekesebb (többet tudsz).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizSzerintem meg marhára nem lettél semmivel képben, csak élvezted a király cool cselekményt, a laza arcokat meg a brutális harcokat.
Ismét egyet kell hogy értsek. A Hellsing anime megtekintése után egy nagy kérdõjel volt a fejemben. Semmit se magyaráztak meg. Emiatt is támadt kedvem a mangához, de *ezt viszont szégyellem bevallani* nem tetszett különösebben elsõre a rajzolás, szóval elsõ kötet után abba is hagytam egyelõre.

ON:
FF7 A.C.-re talán még én is elnéznék, elvégre ez tisztán látványfilm, jobb így megnézni, mint egy 15"-os monitoron :)
szóval én is arra szavazok :)

Darkstar

Szerintem is nézhetjük. Kíváncsi vagyok rá.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: FazékON:
FF7 A.C.-re talán még én is elnéznék, elvégre ez tisztán látványfilm, jobb így megnézni, mint egy 15"-os monitoron :)
Most meg én kell hogy egyetértsek. :) Csak nálam a 15" az 17", de még így is kevesebb, mint a 350" vagy nemtommennyi... :D
Ja, és ha angol felirat égetve van, akkor plz maradjunk annál, mert a kettõ egymáson nagyon zavaró!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizSzerintem meg marhára nem lettél semmivel képben, csak élvezted a király cool cselekményt, a laza arcokat meg a brutális harcokat.
A végén az Alucard vs Incognito-t azt mindenképpen... a többi olyan egysíkú volt, mer úgyis tudtad, h nem lesz semmi gáz.
 Nem derült ki, hogy Incognito kicsoda, és az sem h pontosan kit/kiket szolgál, csak az, h a fekete kontinensrõl jött (felteszem Afrika). Itt nem is ez volt a lényeg, mert az sem esett le, h Alucard mér szolgálja Hellsingéket kitudja mióta... Ott nem ez volt a lényeg, hanem hogy lásd h Victoria és Alucard mennyire másképp látják a létezésüket, ráadásul a Dracula poént is csak a végén sütik el. Ebben kifejezetten jó volt, mert passzolt a ködös hangulathoz, és a káoszhoz, de a Blood-ban viszont ez csak úgy volt. Sõt, minden csak úgy volt, és valahogy nem volt se eleje, se vége.

kecsap

#2183
Javaslatom:

FF7: AC
Szünet
FLCL 1. rész (ismertetô szerint szénné fogjuk röhögni rajta magunkat. :) )

Igy a következô alkalom alatt kényelmesen meg lehetne nézni a maradék 5 FLCL részt, illetve lehetne izgulni két hétig, hogy mi fog történni. :)
Persze, ha Baldy mást akar/fog csinálni, akkor nem...  :rolleyes:

(Aki kérdezte, hogy milyen keleti/japán filmjeim vannak, azok irjanak egy privit, osszeirtam.)

Kvikveg

Elnezest kerek, de szenilitasom kitort: 9.en, vasarnap en eppen Lengyelorszagbol fogok hazafele jonni a korussal.  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

#2185
Quote from: kecsapFLCL 1. rész (ismertetô szerint szénné fogjuk röhögni rajta magunkat. :) )

Igy a következô alkalom alatt kényelmesen meg lehetne nézni a maradék 5 FLCL részt, illetve lehetne izgulni két hétig, hogy mi fog történni. :)
Szvsz: egyetlen rész csak elvenné azoknak a kedvét a megnézésétõl, akik még nem látták, és annyira nem kiváncsiak rá. Viccesnek valamyennyire vicces, de annyira kaotikus és néhol abszurd, hogy az nem mindenkinek tetszik. Ja és a két rész között nincs sok izgulnivaló.
Ending nélkül ~22 perc egy rész (pár másodperccel kevesebb); 1-1 perc váltással 6*23 = 138, 2 óra 18 perc. Kényelmesen belefér az is a 3 órába, és még marad is egy kevés idõ.

Ramiz

Quote from: kecsapIgy a következô alkalom alatt kényelmesen meg lehetne nézni a maradék 5 FLCL részt, illetve lehetne izgulni két hétig, hogy mi fog történni. :)
Persze, ha Baldy mást akar/fog csinálni, akkor nem...  :rolleyes:

(Aki kérdezte, hogy milyen keleti/japán filmjeim vannak, azok irjanak egy privit, osszeirtam.)
Egyetértek Kuro_Tenshivel, ne szakítsuk szét! Debil, de csak azért nem fognak sokan eljönni, hogy befejezzék. Ha viszont vetítés van, akkor már ott maradnak, és a legvégén összeáll a kép. Ha nem, elõadást rögtönzök. Addig senki sem mehet el, amíg el nem ismeri, hogy igenis van benne: történet, jellemfejlõdés, mondanivaló, komolyság stb.
Listát meg kérnék! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Mondjuk én még nem láttam, de támogatom Ramizt. Szerintem sem érdemes félbeszakítani, fõleg ha nem egy terjedelmesebb sorozat. Újra felvetem: FF7 last order OVA?
 (meg egyszer elég volt amikor belesikított a mikrofonba, és nekiállt zongorázni:haha: )

Ramiz

FF: Advent Children és FF OVA. Túl van tárgyalva. :)
Egyébként ez most lesz vagy csak jövõ héten?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizFF: Advent Children és FF OVA. Túl van tárgyalva. :)
Egyébként ez most lesz vagy csak jövõ héten?
Elvileg jövö héten h jóltom.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!