Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Darkstar

#2130
Quote from: Baldy...mert jelen pillanatban a "hatalmat átvevõket" csak a halál faszára kivánom...
Nem értem, hogy most mi a gond. Ide errõl egy szót sem írtál, csak egyik vetítésrõl a másikra nem jöttél. Azt hittük, már nem is fogsz, ezért most vkinek meg kellett oldania. És nem egy ember vette át, mindíg "demokratikus" szavazás volt. (Igaz Lythis? :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

#2131
Baldy!
Quote from: DarkstarNem értem, hogy most mi a gond. Ide errõl egy szót sem írtál, csak egyik vetítésrõl a másikra nem jöttél. Azt hittük, már nem is fogsz, ezért most vkinek meg kellett oldania.És nem egy ember vette át, mindíg "demokratikus" szavazás volt. (Igaz Lythis?:D)
Éppen errõl van szó.
 Nem értem h miért állsz hozzá úgy, mitha ki akarnánk túrni, vagy ilyesmi. Errõl szó sincs! Szimplán annyi h nem voltál, mi meg nem akartuk hanyagolni a meet-et, ezért megoldottuk, ahogy tudtuk. Nem értem, hogy ez miért ébreszt benned ellenérzéseket. Egyébiránt, ahogy Darkstar kolléga is mondta: nem vezettünk be semmiféle diktatúrát, hanem mindíg megszavaztuk a dolgokat.
 (a demokrácia ugyebár :haha: :D)

Xipe

Quote from: BaldyAkkor öcsém szimplán hazudott, ugyanis arról volt szó, hogy mivel a Tenchi Muyos vetitést õ szeretné még Japánba menetel elõtt befejezni, igy azt teljes egészében rábíztam. De csak ennyi. A Tenchi Muyo meg engem annyira nem érdekelt, lévén már láttam, és mivel nem én szerveztem, igy nem láttam végképp értelmét, hogy elmenjek. Ennyi...
 Csocsó: Max. akkor, amikor lesz kedvem elmenni vetitésre, mert jelen pillanatban a "hatalmat átvevõket" csak a halál faszára kivánom...


Kopasz, ha te ketszer nem voltal akkor en mi vagyok?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: XipeKopasz, ha te ketszer nem voltal akkor en mi vagyok?

Szellem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Nem kell így megharagudni szvsz. Mindegy hogy ki szervezi a vetítést csak legyen. Ez arról szól, hogy jól érezzük magunkat, nem pedig arról hogy ki van "hatalmon". Ezt Lythis ironikusan mondta utalva Bonci elutazása utáni poénos beszélgetésünkre. Semmi rosszindulat nem volt benne. Nyugodtan szervezheti tõlem Bonci is a vetítéseket, csak 1: legyenek, 2: mi csak azt hittük, hogy Boncival ment a laptop is(ezáltal nem tudsz majd vetíteni).
Ha valakit ezzel megsértettünk, akkor attól bocsánatot kérek.
Láv end písz! :lazza:

Ja: nna végre egy kis fight, és én lemaradok róla! :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Raggie Gordon... mi csak azt hittük, hogy Boncival ment a laptop is...
Mert ment is. Ha megnézed az oldalán a képeket, ott is láthatod az egyiken. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Akkor Baldy hogyan tudná szervezni a vetítéseket?? :confused:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Quote from: Raggie GordonAkkor Baldy hogyan tudná szervezni a vetítéseket?? :confused:

Ugy, hogy közben megszerveztem egy haverral, aki rendszergazda, hogy biztositsa a vetitések nyugodt lemenetelét.
Amugy van abban igazság, amit mondasz: A lényeg tényleg az, hogy legyen. De szar érzés akkor is, amikor az ember mindezt kitalálja, majd mászik utána, eljut odaáig, hogy rendszeres legyen, majd mikor már tényleg magától megy, mikor már szintew szólni sem kell, mert mindenki tudja, hogy lesz, jönnek egyedek, akik szó nélkül kiveszik az ember kezébõl az egész "projektet".
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Tiszta hülyék vagytok...
Mindegy, az a fontos, hogy vetítés (meg egészség) legyen!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz(meg egészség) legyen!
Meg bort, blues-t, békességet!  :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Akkor pontosan mettõl-meddig lesz a meet? (Csak azért érdekelne, hogy mikor lesz utána a Vampire?) Köszi :)

Necrid^

Quote from: FazékAkkor pontosan mettõl-meddig lesz a meet? (Csak azért érdekelne, hogy mikor lesz utána a Vampire?) Köszi :)
Elvileg 2 tól 5 ig. mert 5tól vki más foglalta a projectort.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridElvileg 2 tól 5 ig. mert 5tól vki más foglalta a projectort.
Köszönöm. :) És jó szórakozást a vetítéshez!

Kérdés: kecsap-"Biliárd-Mester"-sama felkészült kábelek ügyileg a vetítésre?

Necrid^

#2143
QuoteKöszönöm. :) És jó szórakozást a vetítéshez!
nem jösz-e ma? engem Érdekelnek a H gamek.(összes).
Quotekecsap-"Biliárd-Mester"-sama felkészült kábelek ügyileg a vetítésre?
Reméljuk :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necridnem jösz-e ma? engem Érdekelnek a H gamek.(összes).
A Ninja Scroll-t és a Blood-ot is láttam nem is olyan régen, szóval most kihagyom a vetítést ismét.  De meet után ott leszek, mert Vampire játék lesz, szóval ha kellenek a H gamék akkor vihetem õket. Kiírni nem tudom, csak kölcsönadni a 2 dvd-t, mert üres lemezem egy darab sincs... :o

Necrid^

Quote from: FazékA Ninja Scroll-t és a Blood-ot is láttam nem is olyan régen, szóval most kihagyom a vetítést ismét.  De meet után ott leszek, mert Vampire játék lesz, szóval ha kellenek a H gamék akkor vihetem õket. Kiírni nem tudom, csak kölcsönadni a 2 dvd-t, mert üres lemezem egy darab sincs... :o
Rendben én ugyis ott leszek. kiirom és vissza adom ( itt van melletem tóbb mint 70 db üres dvd :p) . elöre köszönöm.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Enyhén meglepett, hogy míg a Tenchi Muyo-t mindenki imádta (pedig semmi különös... egyszer nézhetõ, csak néhol uncsi), addig a Ninja Scroll-t és a Blood: The last vampire-t elutasítás fogadta! :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiza Ninja Scroll-t és a Blood: The last vampire-t elutasítás fogadta! :3x3:
Ilyen volt a meet? Mesélj!
(Most itthon ülök pár napja és próbálok mihamarabb kigyógyulni)

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiIlyen volt a meet? Mesélj!
(Most itthon ülök pár napja és próbálok mihamarabb kigyógyulni)
Hiányoltunk is. :D
Semmi, csak meglepõdtem, hogy ilyen király filmeket nem élvez a nép. A Ninja Scroll sok véres és kevés hentai jelenetén kiakadtak, a Blood-on meg értetlenkedtek, hogy nincs sztori meg minden... Hát nem tudom, nekem jobban tetszett és tetszik, mint a Hellsing anime! A Hellsing manga bajnok!!!, de a Hellsing anime történetének befejezetlensége sokkal zavaróbb, mint a Blood-ban az, hogy nem sok mindent tudunk meg, 40 percben csak egy rövidebb "vadászatot" látunk, viszont az érzések, hangulatok teljesen jól átjönnek. Ráadásul - szemben a Hellsing mangával!!! - az anime nem túl szépen rajzolt, sok az elnagyolt háttér, addig a Blood gyönyörûen megcsinált.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Aha.

Legközelebb (két hét múlva?) megpróbálok már jönni, de lehet, hogy megint nem tudok... majd meglátjuk.

Fazék

Quote from: RamizSemmi, csak meglepõdtem, hogy ilyen király filmeket nem élvez a nép. A Ninja Scroll sok véres és kevés hentai jelenetén kiakadtak, a Blood-on meg értetlenkedtek, hogy nincs sztori meg minden... Hát nem tudom, nekem jobban tetszett és tetszik, mint a Hellsing anime! A Hellsing manga bajnok!!!, de a Hellsing anime történetének befejezetlensége sokkal zavaróbb, mint a Blood-ban az, hogy nem sok mindent tudunk meg, 40 percben csak egy rövidebb "vadászatot" látunk, viszont az érzések, hangulatok teljesen jól átjönnek. Ráadásul - szemben a Hellsing mangával!!! - az anime nem túl szépen rajzolt, sok az elnagyolt háttér, addig a Blood gyönyörûen megcsinált.
Csöndesen a háttérbõl, de támogatlak. :D

Darkstar

Nekem bejött a Ninja Scroll, de a Blood nem teszett. Ízlések és...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

...POFONOK!!!:D

 Blood-dal nem lett volna bajom, ha:
1. tudom, hogy pontosan mirõl szól
2. a történet nem merül ki annyiban, hogy megölünk 3 démont, és senki nem hisz a védõnéninek
3. a karakterek nem olyanok, mint... õõõ.. szal erre nem találok szavakat, de sztem tudjátok, h mirõl van szó...
4. ha lett volna minimális háttérsztory.

Ramiz

Quote from: LythisBlood-dal nem lett volna bajom, ha:
1. tudom, hogy pontosan mirõl szól
2. a történet nem merül ki annyiban, hogy megölünk 3 démont, és senki nem hisz a védõnéninek
3. a karakterek nem olyanok, mint... õõõ.. szal erre nem találok szavakat, de sztem tudjátok, h mirõl van szó...
4. ha lett volna minimális háttérsztory.
1. Egy vámpírról, aki elfajzott fél-vámpírokat gyilkol. Ismert sztori, igaz, de Hellsingben is mûködik. :D
2. Ez nem igazi történet... csak némi cselekmény, minek keretében megismersz egy furcsa, kissé magába fordult vámpírlányt, az emberekkel való összmunkáját, meg azt, hogy hogy reagálhat erre egy "kívülálló". Szerintem ez a védõ nénis motívum tiszta Lovecraft (megj.: :cool: :D ): egy ember a "felszín alá" pillant, megrémül attól, amit lát, de nem hisznek neki, és már maga is bizonytalan lesz.. mindenesetre emiatt ép ésszel túléli. :)
3. Én nem tudom. :lazza:
4. Lásd 1., egyébként meg egész jól ki lehet következtetni kisebb jelekbõl a dolgot (és megint csak a Hellsing: ott sem nagyon sok derült ki a múltról, és az is csak késõbb, nem az elején. Mégis élvezte az ember. :D Az elborultabb-mókásabb-arcolósabb, ez komolyabb-sötétebb hangulatú. Sztem mindkettõ mûködik.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Király volt a Ninja scroll igaz hogy már 3 szer láttam de komoly volt. Bloodot pedig nem néztem végig a telefonom miatt.. :morci:
Amugy Thanx Fazék a DVD-k.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Nemtom, én a Blood-ot azért nem hasonlítanám a Hellsinghez, mert szerintem mérföldekkel elmarad mögötte...
 Annyit én is levágtam, h védõnéne mireföl volt, meg nézõpont, de nekem nem tetszett.
 Hellsingben pont az volt a jó, hogy nem sokmindent tudtál meg a háttérrõl, sõt, de ott legalább az általános dolgokkal képben lettél, itt viszont nem vágtam h mér a kiscsaj az uccsó vámpír, vagy mi a fene, meg ilyenek, és h neki mér jó, ha ezekre az izékre vadászik.

Necrid^

Meg sztem jóbb lett volna ha story a növérról szempontjából érdekes esetnek nézve, érdekeseben tette volna sztem a filmet.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Nekem tetszett a Ninja Scroll. A veres jeleneteken nem akadtam ki, viszont a hentai jelenetek kozul 1et kiveve a tobbi szerintem felesleges volt.
Es Necrid vette eszre, hogy fohosunk Spike hangjat nyulta le, plusz kicsit a kinezetet is. :D

Blood: mar lattam, elsore nekem is verszegeny volt. Igazabol az volt a bajom vele anno, hogy egesz estes, kicsit dusabb filmet vartam. Ez igy egy sorozat egy reszenek szuperjo lenne. Az is kicsit zavaro, hogy az elejen a lany szemszogebol nezzuk a tortenetet, a vegen a neni a narrator. Ha pl vegig a neni szemszogebol nezzuk - ugye milyen mas lett volna?
Ettol fuggetlenul jo film, de egyszeruen mashogy kell ra keszulni, mint egy komplett egesz estesre.
A Hellsinggel nem hasonlitanam, mert mindketto jo a maga stilusaban. A Hellsing komplett(?gozom nincs, miert hagytak abba) sorozat, a Blood pedig inkabb hangulatjelentes-szeru, csak bepillantast enged az esemenyekbe. Ami eloszorre nekem sem jott be. De most elveztem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

igaz nem voltam vetitesen de mar mindkettot sokszor lattam.
igazabol nem ertem mit nem ertettetetk a Blood-on.
eleg nyilvanvalo kis tortenet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

kecsap

Nekem a Ninja Scroll, meg a Blood is tetszett. :)
Nincs meg valakinek a Gunparade March nevezetû sorozat? Épp most azt szeretném megnézni, de usteam-en nem fellelhetô 2003-as sorozat. :(