Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: kecsapNyilatkozzatok híveim!
Kecsap Mester  :gevumezs:
Haaaaiiii, Kecsap Sama!!! :hail:

Én láttam a Ninja Scroll-t min. háromszor, de lehetetlen megunni, no meg a legutolsó óta eltelt legalább fél év, szóval mellette vagyok teljes mellszélességgel! (Ami nem túl nagy...  :rolleyes: Tudjátok mit, mellette vagyok Xipe teljes mellszélességével. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

#2101
Quote from: NecridAkkor megvan beszélve ahogy észre vettem én vok az egyetlen aki látta a Ninja Scroll.. :p
Csodálkoztam is, hogy némelyek vették a bátorságot ellenszegülni akaratomnak!  :eeek:
Ninja Scroll+Blood: The Last Vampire. Punktum.  :lazza:

Mikor fog már írni Bonci vmit, hogy megérkezett????? Nem, mintha nem örülnénk neki, hogy elment. Jó lehet most Japcsiban... :)

death_scythe

Úgy látszik csak én vagyok az akit annyira nem érintett meg a Ninja Scroll(azért kérlek ne kövezzetek meg érte;egyszer már láttam és szerintem nem olyan nagy durranás kivéve az öreg embert; nekem a Vampire Hunter sokkal jobban bejött) a Blood viszont érdekelne  hmm... érdekes probléma elõtt állok lehet hogy beugrom az utsó 40 percre :p. A haverok nem tom akarnak-e menni majd megkérdem õket. Mindenesetre jó szórakozást ha nem tûnnék fel.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

kecsap

Még vmi! Nincs valakinek sok anime-s OST-je meg más japán zenéje? Hozzon már nekem vki dvd-re kiírva sok ilyet a hétvégén! Egy kívánságért cserébe! :rolleyes:

Lythis

:diszkréten megkövezi Death_Scythe-et::D

 Õõ izé, elnökúr (a.k.a. kecsap). Mit értesz japán zene alatt? teljes OST-m nincs, viszont vannak számaim innen-onnan anime-k alól, meg 1-2 VK/Jrock, meg Jpop is, de nemhiszem, h kitesz egy dvd-t.

kecsap

Quote from: Lythis:diszkréten megkövezi Death_Scythe-et::D

 Õõ izé, elnökúr (a.k.a. kecsap). Mit értesz japán zene alatt? teljes OST-m nincs, viszont vannak számaim innen-onnan anime-k alól, meg 1-2 VK/Jrock, meg Jpop is, de nemhiszem, h kitesz egy dvd-t.

  Jo, koszi, hozzad, bar engem igazan teljes albumok erdekelnenek... Varok meg jelentkezot... :)

Necrid^

#2106
Quote from: kecsapMég vmi! Nincs valakinek sok anime-s OST-je meg más japán zenéje? Hozzon már nekem vki dvd-re kiírva sok ilyet a hétvégén! Egy kívánságért cserébe! :rolleyes:
Teljes OST-ok : Detective conan, Slayers, Noir, Madlax, Samurai champloo, Cowboy bebop, Full metal panic, Hellsing, scryed, Tenjou Tenge, Inuyasha, Mai Hime. Hozzam vagy megvannak neked?

Amv-k kellenek? mert multkor meg irta nekem Bonci az összes amv ami volt neki.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Quote from: NecridTeljes OST-ok : Detective conan, Slayers, Noir, Madlax, Samurai champloo, Cowboy bebop, Full metal panic, Hellsing, scryed, Tenjou Tenge, Inuyasha, Mai Hime. Hozzam vagy megvannak neked?

Amv-k kellenek? mert multkor meg irta nekem Bonci az összes amv ami volt neki.

  Na, ezeket az OST-ket hozzad!!! Nyam-nyam. Nekem alig van, csak GITS, GITS 2, Whisper of the Heart... Ugyhogy johet!
  Bonci AMV-it en is legutobb atmasoltam, az osszeset, ott is lesznek nalam hetvegen az enyeimmel egyetemben, ugyhogy azok nem kellenek.

Koszi!

Darkstar

Nekem a felsoroltakan kívül még ezek az OSTk vannak: Elfen Lied, Tenchi, Evangelion.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Quote from: kecsapMikor fog már írni Bonci vmit, hogy megérkezett?????
Azt írja  nem tudja elérni a fórumot (sem). :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

kecsap

Quote from: DjinnAzt írja  nem tudja elérni a fórumot (sem). :(
Már dumcsiztam vele MSN-nen és próbáltam bele egy kis ellendepit verni. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: DjinnAzt írja  nem tudja elérni a fórumot (sem). :(
Akkor ezek szerint mégsem megy a proxys megoldás. De legalább épségben megérkezett.

Srácok, Bonci adott nektek egy év hendikepet, hogy behozzátok postolásban  :haha:

Darkstar

Quote from: Kuro_TenshiSrácok, Bonci adott nektek egy év hendikepet, hogy behozzátok postolásban  :haha:
Esélytelen.  Na jó, talán Necrid.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Mivel kecsap az új elnök, majd meggyõzzük, hogy kapjunk párezer postot extrába:D

Kvikveg

Quote from: NecridTeljes OST-ok : Detective conan, Slayers, Noir, Madlax, Samurai champloo, Cowboy bebop, Full metal panic, Hellsing, scryed, Tenjou Tenge, Inuyasha, Mai Hime. Hozzam vagy megvannak neked?

Amv-k kellenek? mert multkor meg irta nekem Bonci az összes amv ami volt neki.
Ahh! Ezt a gyujtemenyt majd en is elkerem valamikor.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Plíz zenélés és ost-zés filmek UTÁN legyen és ne közben! Ha lehet!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#2116
Quote from: RamizPlíz zenélés és ost-zés filmek UTÁN legyen és ne közben! Ha lehet!
Film elõtt szokott lenni, amig mindenki nem érkezik.
Quote from: DarkstarNa jó, talán Necrid.  :)
^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

+1 ki maradt. Yu Yu hakusho OST.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Senki se felejtse el, hogy a vetítés ezen a hétvégén _14-kor_ kezdodik, mert foglalt volt mar a terem a szokasos idopontban!!!

Xipe

Quote from: FazékIgen ez így van, de kíváncsi lennék, hogy ezt miért az én post-omat idézve mondtad? :confused: Csak mert én az OVA2-höz mondom a sorozat és az elsõ OVA szükségességét, az elsõ OVA persze hogy megnézhetõ egymagában is. (mondjuk mint minden esetben, Kenshin-nél is annak a híve vagyok, hogy megjelenési sorrendben nézze meg õket az ember, mert sztem aki megnézte az elsõ OVA-t, és csak utána a sorozatot, annak a sorozat közben egy csomó minden kevésbé lesz "rejtélyes/meglepõ" stb. :))


bocs, melle quote-oltam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

death_scythe

Hali
Azt szeretném megkérdezni hogy engem a Ninja Scroll ugyan nem érdekel de a Blood viszont igen és ha csak a Blood-ra ugranék be akkor nem lehetne-e azt hogy mundjuk az egész díjnak a felét fizessem csak ki(az egyik haverommal is ez a helyzet)?Had ne kelljen kb 40 percért az egészet kifizetnem.Nem mintha sajnálnám a pénzt de hát nem ültem ott egész végig a kivetítõ elõtt.
Ha ez túl probélmás megoldás lenne akkor nyugodtan mondjátok meg és akkor ugyan még nem tudom mit csinálok de vmit biztosan fogok csinálni.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

kecsap

Quote from: death_scytheHali
Azt szeretném megkérdezni hogy engem a Ninja Scroll ugyan nem érdekel de a Blood viszont igen és ha csak a Blood-ra ugranék be akkor nem lehetne-e azt hogy mundjuk az egész díjnak a felét fizessem csak ki(az egyik haverommal is ez a helyzet)?Had ne kelljen kb 40 percért az egészet kifizetnem.Nem mintha sajnálnám a pénzt de hát nem ültem ott egész végig a kivetítõ elõtt.
Ha ez túl probélmás megoldás lenne akkor nyugodtan mondjátok meg és akkor ugyan még nem tudom mit csinálok de vmit biztosan fogok csinálni.

Persze, megoldható. :) De a Blood endscrollal együtt 48 perc, és a csaj azt mondta, hogy 17-re pakolással együtt el kell hagyni a termet, úgyhogy valószínûleg a 14:00-15:45-17:00 felezéssel lesz vhogy a vetítés csinálva. Ergo gyertek már 15:45-re, mert fene tudja mi lesz. :)

Baldy

Látom most már véglegesen le lettem váltva, mint a vetités szervezõje...
No mindegy, jó szórakozást, de majd máskor nekem is szóljatok ezzel kapcsolatban.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Lythis

Quote from: BaldyLátom most már véglegesen le lettem váltva, mint a vetités szervezõje...
No mindegy, jó szórakozást, de majd máskor nekem is szóljatok ezzel kapcsolatban.
téged sem láttunk ezeréve, Bonci meg aszonta, h csajozol folyton, szal nem akartunk feleslegesen nyaggatni, és átvettük a hatalmat:D
 Majd vonulhatnál vmikor, mer még lógsz nekünk egy csocsóval:D (kecsap és én nem felejtünk ám :haha: ;))

death_scythe

Quote from: kecsapPersze, megoldható. :) De a Blood endscrollal együtt 48 perc, és a csaj azt mondta, hogy 17-re pakolással együtt el kell hagyni a termet, úgyhogy valószínûleg a 14:00-15:45-17:00 felezéssel lesz vhogy a vetítés csinálva. Ergo gyertek már 15:45-re, mert fene tudja mi lesz. :)
Köszi  :merci: közben kiderült hogy összesen hárman leszünk ebben a helyzetben(2 haver+én ebbõl egy haver már látta a másik családi ebéden lesz és azért nem tud Ninja Scroll-t nézni). Akkor majd szép halkan beesünk 15:45-re. :)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Ramiz

Quote from: BaldyLátom most már véglegesen le lettem váltva, mint a vetités szervezõje...
No mindegy, jó szórakozást, de majd máskor nekem is szóljatok ezzel kapcsolatban.
Itt volt ez a topik, innen lehet értesülni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

educika

Quote from: Lythistéged sem láttunk ezeréve, Bonci meg aszonta, h csajozol folyton, szal nem akartunk feleslegesen nyaggatni, és átvettük a hatalmat:D
 Majd vonulhatnál vmikor, mer még lógsz nekünk egy csocsóval:D (kecsap és én nem felejtünk ám :haha: ;))


Heh, éérdekes... Tudtommal kétszer nem volt vetítésen, és ez már azt jelenti, hogy akkor nem is kíván többet részt venni benne...éérdekes...
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

Lythis

Quote from: educikaHeh, éérdekes... Tudtommal kétszer nem volt vetítésen, és ez már azt jelenti, hogy akkor nem is kíván többet részt venni benne...éérdekes...
éééérdekes.... mondtam volna ilyet?... éérdekes

Ramiz

Minek zrikáljátok egymást? Ez tényleg érdekes...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Akkor öcsém szimplán hazudott, ugyanis arról volt szó, hogy mivel a Tenchi Muyos vetitést õ szeretné még Japánba menetel elõtt befejezni, igy azt teljes egészében rábíztam. De csak ennyi. A Tenchi Muyo meg engem annyira nem érdekelt, lévén már láttam, és mivel nem én szerveztem, igy nem láttam végképp értelmét, hogy elmenjek. Ennyi...
 Csocsó: Max. akkor, amikor lesz kedvem elmenni vetitésre, mert jelen pillanatban a "hatalmat átvevõket" csak a halál faszára kivánom...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.