Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: kecsapu.i.: Azt viszont azért a teázó személyzetének ne nagyon reklámozzuk, hogy saját készítésû sütit zabálunk ezerrel. Aztat nem veszik jónéven ilyen helyeken...Csak szólok. :) Csendben csámcsogjunk... :)
Nagyon jo, mar epp akartam mondani.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: KvikvegNagyon jo, mar epp akartam mondani.
Szerintem ez alap... kisvirag esküvõi sütijeinél is ment a dolog:D

Yakumo

Quote from: LythisSzerintem ez alap... kisvirag esküvõi sütijeinél is ment a dolog:D
Már akartam is kérdezni,hogy csak úgy mégis hogyan szoktátok a teaházban falatozni a hozott sütit. Majd mély zsebû cumóban megyek, megtévesztés gyanánt meg rendelek egy jó kis kakaót megint. Az AC közben kircsi volt múltkor;)
*amilyen rohadt perverz vagyok én azthittem,hogy azok a belsõ "helyiségek direkt arra vannak, hogy egy kicsit intimebben lehessen teázni! :lul: Legalábbis ez volt az elsõ gondolatom.:lul: :rolleyes: erre kiderül....
Quote from: Fazékde hallottátok volna, amikor észrevette hogy valakik falják egymást a szekrény mögötti térben :haha: :lol:  

Necrid^

Kérdés: tuti hogy ma nyitva lesz a sirus? mert mintha észre vetem hogy minden zárva körültunk.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridKérdés: tuti hogy ma nyitva lesz a sirus? mert mintha észre vetem hogy minden zárva körültunk.
Ha hagyták, hogy kecsap-mester helyet foglaljon mára, akkor biztos. Szerintem szóltak volna, ha zárva tartanak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarHa hagyták, hogy kecsap-mester helyet foglaljon mára, akkor biztos. Szerintem szóltak volna, ha zárva tartanak.
Hánykor nyilik? felhivom õket biztonság kedvért. mi is a weboldaluk?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Oldaluk.
Telszám.: 266-1708
Nyitva: H-V: 12-22h.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarOldaluk.
Telszám.: 266-1708
Nyitva: H-V: 12-22h.
oks. ty. oda csörgök majd olyan 12:00-12:15 fele.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: Necridoks. ty. oda csörgök majd olyan 12:00-12:15 fele.
Inkabb 12kor... 12:15kor mar indulok....
Koszi! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegInkabb 12kor... 12:15kor mar indulok....
Koszi! :D
Igenis. my Master :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#2410
Ugye ott van valakinél kömyörgöm a 20-as Anime DVD-m? :( Nyugtassatok meg légyszi...:bruhuhu:
(Genshiken és VPM részek vannak rajta)
(azért ide írtam, hogy egyben lehetne visszahozni is, mert Feldinnek kéne)

Necrid^

Hát nemtom eddig 5x hivtam fel őket de senki nem veszi fel. proba 10 perc mulva.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridHát nemtom eddig 5x hivtam fel őket de senki nem veszi fel. proba 10 perc mulva.
ez még nem jelent semmit, a múltkor mikor két nő is a személyzetből ott ült egy mellettem lévő asztalnál, kb a 20. csöngés után állt föl az egyik, hogy na jó talán föl is lehetne venni azt a vackot...
persze mire odaért letették, majd teáztak tovább nyugodtan...

Kvikveg

Quote from: NecridHát nemtom eddig 5x hivtam fel õket de senki nem veszi fel. proba 10 perc mulva.
En is probaltam oket. Nem vettek fel.
Szerintem kesobb jon be a ficko egyszeruen.
Najo en elindultam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nah, van valami? Kiderült, h nyitva vannak-e? Nekem is ma esett le, h 23-adika van...

Darkstar

Quote from: LythisNah, van valami? Kiderült, h nyitva vannak-e? Nekem is ma esett le, h 23-adika van...
Nem tudom, én indulok, majd kiderül.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Oks, odavánszorgok, max nincsenek nyitva. Annyira nem nagy kitérõ végülis...

Ramiz

"Megnyugodtam", hogy nektek legalább eszetekbe jutott, hogy október 23-a van, mert nekem egyáltalán nem... Akkor viszont azt nem értem, hogy miért voltatok meglepõdbe, amiért nem volt nyitva mégsem. :rolleyes: :) Na mindegy, nagy pofára esés volt az egész, mérges vagyok arra az istenverte rohadék teázóra is, amiért engedték lefoglalni a helyet... Külön kár a blamázsért, mert voltak páran, akik ritkán fordulnak elõ meeten (Feldin, Pirula), és így "csak" egy sörözésre futotta Pirulával és Darkstarral, na de azt legalább az Óbesterben tartottuk, zsíroskenyérrel megtámogatva. :kiraly: Szóval megérte bemenni. :D Na de ilyen több ne legyen, ha nem muszáj.
Hétfõn nem érek rá, de remélem a lelki támogatásom nélkül is végig tudjátok majd nézni a Furi Kurit. Ha nem, akkor még egy vetítést rászánunk. :)
Látni kell!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Jó volt a sörözés, és megismerhetettem Pirulát, szóval sum jó volt a mai nap. Azért érdekel, hogy a csoport többi része mire jutott. :) Akkor holnap lesz 14:00-tól vetítés? Ha igen, én ott leszek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Ramiz"Megnyugodtam", hogy nektek legalább eszetekbe jutott, hogy október 23-a van, mert nekem egyáltalán nem... Akkor viszont azt nem értem, hogy miért voltatok meglepõdbe, amiért nem volt nyitva mégsem. :rolleyes: :)
Talán azért fiatalember, mert Kecsap-sama lefoglalta a helyet vasárnapra és csak szóltak volna, ha tudják, hogy zárva lesznek... több más teázó nyitva volt, miért gondoltuk volna, hogy hagyják, hogy helyet foglaljunk és zárva lesznek? :rolleyes: :) de mindegy, mert a dvd-k miatt úgyis mindenképpen oda kellett mennem :)

Yakumo

Quote from: DarkstarHa hagyták, hogy kecsap-mester helyet foglaljon mára, akkor biztos. Szerintem szóltak volna, ha zárva tartanak.
Így van. Ez egy normálisan és ugye a helyzetbe belegondoló, a felelõsséget számításba vevõ ember gondolata. Sajnos a helyzet ehhez képest: Szóltak õk egy f*szt! :mad: :__devil: :uzi: :grrr: :ejj: :kabbea: :morci: :b+: Úgyhogy jól jártunk, fõleg szegény Pirula (aki pont úgy néz ki, mint képen) meg Carter, KviKveg se a szomszédból jött sztem, Feldinnek is biztos távolság,h eljöjjön. Ezt azért holnap (ha tényleg lesz vetítés, én tuti megyek, el tudtam intézni!) el kéne magyarázni ezeknek a **** ******* ************-nak! Písz vazz!

Ramiz

Quote from: YakumoÚgyhogy jól jártunk, fõleg szegény Pirula (aki pont úgy néz ki, mint képen) meg Carter, KviKveg se a szomszédból jött sztem, Feldinnek is biztos távolság,h eljöjjön.
Akkor már Zolit is említsd meg, aki ráadásul nem is ihatott szegény. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Igen, tény hogy kitalálhatták volna mondjuk lefoglaláskor is, hogy nem  lesznek nyitva, vagy legalább felhívhatták volna kecsap-ot, ha már egyszer nem jött össze a dolog. Inkompetens balf*sz csûrhe... ezért legközelebb piknikezni kell meeten, lehetõleg a teázójuk közepén... ki hozza a kerti grillsütõt?
 Nos igen, Ramiz, jól leléptetek. Sebaj, majd legközelebb remélem lesz alkalmam megismerkedni a legendás Pirulával:)

Kuroi Tenshi

Quote from: YakumoPísz vazz!
:D
Látom peace az van.
Na akkor jó szórakozást holnapra, ha holnap mégiscsak megnézitek.

Lythis

Quote from: Kuro_Tenshi:D
Látom peace az van.
Na akkor jó szórakozást holnapra, ha holnap mégiscsak megnézitek.
Te sem vonod ám ki magad! Tudjuk hol lakik a nagyid:D

Kuroi Tenshi

Na ja, demokratikusan rábírsz? :D
Be kéne tolnom arra az órára a képem, mert szóbelizni fogok náluk. Meg utána a jazz-gurumhoz megyek. Tehát kettõ is üti, meg már láttam is a FLCL-t. :p

Darkstar

Most akkor tuti lesz holnap? Már ha a Siriusosok is úgy akarják... :mad:  Lythis, Pirula mintha valami fél év múlvát említett volna legközelebbnek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: DarkstarMár ha a Siriusosok is úgy akarják... :mad:  
Hát épp ez az! Ez csak holnap dél körül derül ki.

Yakumo

Quote from: RamizAkkor már Zolit is említsd meg, aki ráadásul nem is ihatott szegény. :)
Pedig, ha az embert ekkora kib*szás éri (értsd csalódás) akkor legalább igyon rá egy (sok) jót! :(

Lythis

Quote from: DarkstarMost akkor tuti lesz holnap? Már ha a Siriusosok is úgy akarják... :mad:  Lythis, Pirula mintha valami fél év múlvát említett volna legközelebbnek.
Addig csaknem várat magára.... vagy igen? Na mindegy, nekem van idõm... asszem.... max addig nem játszom Armageddonosat (pedig már annyira tökre elterveztem:ejj:) :D.
 Nemtom, kecsap elvben reggel beszél velük, és akkor nekünk dob sms-t, ti meg igyekezzetek olyan dél tájban netközelben lenni, mert asszem ide is postol majd (nem tudta mindenkinek a számát behúzni tudniillik).
 Én legalábbis ezt a verziót vágom.