Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: kecsapJut eszembe, maradok estére vasárnap! sört kiván meet után a gyomrom! meg bilcsit a kezem! ki akarok végre kapni! nem tudok biliárdozni! ki tart velem? talán pr-beszédet is tartok az elnöki tervekrõl. bár azokról még fingom sincs. meg tartunk vmi szavazást...fenntartani a látszatdemokráciát. meg eldönteni, hogy mi legyen legközelebb. :)
Mester, többet nem ugratsz be minket! :hail: Ha esetleg - még egyszer: esetleg, valamiféle pokoli véletlen folytán valakitõl kikapnál (persze csakis arról lehetne szó, hogy hagytad nyerni), akkor is kukoricán térdepeltetnénk az illetõt, amiért megpróbált a Mester fölé kerekedni.
Meg amúgy is rohanok majd haza tanulni. Na jó, max egy sör a szomszédban. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Hali
Mostanában ugyan nem szokot lenni vetítés elõtti létszám ellenõrzés de azért gondoltam írok ide hogy 2-en+én biztos jövök és egy haverom bizonytalan(beteg volt vasárnap még, azóta meg nem beszéltem vele). Ez a vetítés számomra különösen vicces lesz lévén a címen kívül nem tudom mi az vagy hogy milyen az FLCL(direkt nem is járok utána hagyom magam meglepni). :)

 :_off:  Lythis ha végeztél a dvd-mel majd hozd magaddal. Most kell vmit hoznom neked mert nem emlékszem de lehet hogy kértél vmit.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Kuroi Tenshi

Quote from: death_scytheEz a vetítés számomra különösen vicces lesz lévén a címen kívül nem tudom mi az vagy hogy milyen az FLCL(direkt nem is járok utána hagyom magam meglepni). :)
Meglepi az lesz, mint vak a moziban, úgy fogsz nézni és pislogni  :D

Ramiz

Quote from: death_scytheEz a vetítés számomra különösen vicces lesz lévén a címen kívül nem tudom mi az vagy hogy milyen az FLCL(direkt nem is járok utána hagyom magam meglepni). :)
Próbáld magadból kiüríteni az elvárásokat, mint egy buddhista, nehogy másra számíts, mint amit kapsz. Utólag jó eséllyel szeretni fogod. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Death_Scythe-hez hasonlóan fogalmam sincs, hogy mi az, vagy hogy milyen, úgyhogy kíváncsi vagyok. Remélhetõleg el tudok szakadni itthonról vasárnap, és akkor majd meglátom.

  :_off:  Nyugi Death_Scythe, ha tudok menni viszem, nem felejtettem ám el. Igen ígértél, ennek a többi részét:D (akarom, MOST!!!:D)

Necrid^

holnap meet ugye? vagy vasárnap? igy esku nem emléxem melyik napon szoktuk csinálni. :lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: Necridholnap meet ugye? vagy vasárnap? igy esku nem emléxem melyik napon szoktuk csinálni. :lame:
:D:D Cavinton....

 Amúgy sztem vasárnaponként van, nem?

Yakumo

Quote from: Lythis:D:D Cavinton....

 Amúgy sztem vasárnaponként van, nem?
Emlékeimet ugyan elhomályosította az Advent Children nézése, mert durva jó volt, de az tuti, hogy vasárnap néztem;)

Necrid^

Oks. thnx.. igy sok volt a vizsgáim ebbe a 2 hétben nem tudtam már követni hogy milyen nap van.:lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: YakumoEmlékeimet ugyan elhomályosította az Advent Children nézése, mert durva jó volt, de az tuti, hogy vasárnap néztem;)
Ezekszeribnt akkor te is ottvoltál? Cool. Veled összefutottam amúgy?

Yakumo

Quote from: NecridOks. thnx.. igy sok volt a vizsgáim ebbe a 2 hétben nem tudtam már követni hogy milyen nap van.:lame:
Figyelj, ne nyújtogass itt nekünk ilyen LAME táblákat, Necrid-san!
Postmonster vagy!  Viselkedj úgy! Kemény vagy! Anime õrült vagy! Király vagy! ;)  :lul: :D  Csak viccelek ám!
Most komolyan: a vizsgáid miatt ne kérj elnézést, inkább pihend ki õket jól! ;)

Yakumo

Quote from: LythisEzekszerint akkor te is ottvoltál? Cool. Veled összefutottam amúgy?
Én nagyon tudok ám csendben maradni és a háttérben maradni. :D
De azt hiszem láttalak, sejtem ki vagy. Holnapután leszel? Majd akkor jól bemutatkozom! Amúgy csak 3 embert tudtam megjegyezni full-ra (arc,fej,név)
Ramiz, naná, bár elõször azt hittem Raggie õ,de aztán világosodtam. Raggie volt narancssárga cuccban. Necrid, naná, kezet is fogtunk, JA a figu maker-ünkkel is kezet fogtam L.Mole úrral! És persze a Projektor Ura: kecsap mester;) Hát ez 5 ember, matek, matek! :)

Ramiz

Remek, megint sokan leszünk!
Lythis, szerintem neked is perszonelli nagyon fog tetszeni a Furi Kuri. De ha ezek a tippjeim nem jönnek be, lehet lincselni. :lazza:
Zoli, vigyem a dvd-idet vissza? Jössz?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizZoli, vigyem a dvd-idet vissza? Jössz?
Elképzelésem sincs. Ezen a héten már mennem kéne, mert 4 hete ígértem Kuro_Tenshi-nek és Necrid-nek is egy Grave of the Fireflies példányt, de Vampire nélkül már kevésbé csábító a városba való bekocsizgatás. Teljesen a holnapi hangulatom függvényében dõl el...

Kvikveg

Sul az almaspite. Kezdhettek nyaladzani. :hehe:
Meg imadkozni, hogy ne felejtsem el.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nem akarod elfelejteni:D és hozzál sokat:D
( :csendben nyáladzik: )

 Nagyon szeretünk Kvikveg:D - pontosabban az almáspitét szeretjük, de ez titok

Fazék

Elképzelésem sincs mitõl, de hirtelen erõsödött bennem a késztetés, hogy megjelenjek a holnapi meet-en... fura ez a világ, tele természetfeletti megmagyarázhatatlan dolgokkal :D

szóval lehet hozni nékem vissza a dvd-ket holnap, és viszem amiket ígértem, csak szóljatok rám, hogy mik voltak ezek, mert picit feledékeny vagyok :)

Necrid^

Quote from: FazékElképzelésem sincs mitõl, de hirtelen erõsödött bennem a késztetés, hogy megjelenjek a holnapi meet-en... fura ez a világ, tele természetfeletti megmagyarázhatatlan dolgokkal :D

szóval lehet hozni nékem vissza a dvd-ket holnap, és viszem amiket ígértem, csak szóljatok rám, hogy mik voltak ezek, mert picit feledékeny vagyok :)
Ugye vissza kaptad a H gameket? át adtam Ramiznak hogy adja tóvább neked..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridUgye vissza kaptad a H gameket? át adtam Ramiznak hogy adja tóvább neked..
még nem találkoztunk, szóval gondolom holnap hozni fogja  :3x3: :)

Necrid^

Quote from: Fazékmég nem találkoztunk, szóval gondolom holnap hozni fogja  :3x3: :)
Értem. Reméljuk. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Most épp Raggie tölti lefelé a gépére a szentenciát. :D F3 és Words Worth :cool: ! :D

Quote from: LythisNagyon szeretünk Kvikveg :D - pontosabban az almáspitét szeretjük, de ez titok
Nem igaz! Kvikveget is szeretjük! De a feléd irányulú szeretetünk már nagyon halovány, a juharszirup emléke a múlt ködébe vész... csinálj inkább sütit kukacoskodás helyett. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: FazékElképzelésem sincs mitõl, de hirtelen erõsödött bennem a késztetés, hogy megjelenjek a holnapi meet-en... fura ez a világ, tele természetfeletti megmagyarázhatatlan dolgokkal :D

szóval lehet hozni nékem vissza a dvd-ket holnap, és viszem amiket ígértem, csak szóljatok rám, hogy mik voltak ezek, mert picit feledékeny vagyok :)
:lul:

Latom mindenki csencsel itt osszevissza.
En is szeretettel varom a nekem szant korongokat. :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Hmm... egyre jobban hangzik...

*Nana-voice=ON*
Heh. I'm being lured in with food...

:D

Lythis

#2393
Quote from: RamizMost épp Raggie tölti lefelé a gépére a szentenciát. :D F3 és Words Worth :cool: ! :D


Nem igaz! Kvikveget is szeretjük! De a feléd irányulú szeretetünk már nagyon halovány, a juharszirup emléke a múlt ködébe vész... csinálj inkább sütit kukacoskodás helyett. :D
Mondtam egy szóval is, h Kvikveget nem?
 Huhh, mióta van olyan mézes-fenyőtobozos izém, azóta a juharaszirup ott pang a frigóban...
 Egyszerűen csak böki a csőrödet, hogy nem te kezdtél kukacoskodni:haha:

Ramiz

Quote from: LythisHuhh, mióta van olyan mézes-fenyõtobozos izém, azóta a juharaszirup ott pang a frigóban...
Máris megvan, hogy melyik az a két dolog, amit te fogsz hozni a meetre. Látod, milyen furmányosan kiszedtem belõled! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

can't w8 for süti. holnap akkor 2 PM?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: KvikvegSul az almaspite. Kezdhettek nyaladzani.
Meg imadkozni, hogy ne felejtsem el.
:lol: :whoah:

:hopp: Süti! :hopp:
         :hopp: Süti! :hopp:
                   :hopp:  Süti! :hopp:

:D !

Darkstar

Quote from: Necridcan't w8 for süti. holnap akkor 2 PM?
Akkor. Süti Rulz! :whoah: :whoah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kecsap

Süti rulez.... :)

Egyébként éppen ebben a percben fejeztem be a Love Hina univerzumot az Again uccsó részével. Gyerekek, hogy ez a Narusegawa mekkora egy replikás csaj!!! Párszor jól felpofoztam volna már legszívesebben, hogy vallja már be, hogy szereti szegény Keitaro-t...ezután meg szegény csávónak egész életére el kell viselnie a püfölést... :) Én a Keitaro helyében jól ott hagytam volna már rég vagy 10 résszel ezelõtt...de úgy látszik ilyen a szerelem. :)
Az én kedvencem Shinobu volt a sorozatból...tök ari. :)

Ennek a bejegyzésnek a sütin kívül semmi köze a meethez...akkor még írnom kéne vmit....Éljen Kvikveg soká!!!!! ( feltéve, ha holnap hozza a sütit... ;) )

u.i.: Azt viszont azért a teázó személyzetének ne nagyon reklámozzuk, hogy saját készítésû sütit zabálunk ezerrel. Aztat nem veszik jónéven ilyen helyeken...Csak szólok. :) Csendben csámcsogjunk... :)

Fazék

#2399
Quote from: kecsapu.i.: Azt viszont azért a teázó személyzetének ne nagyon reklámozzuk, hogy saját készítésű sütit zabálunk ezerrel. Aztat nem veszik jónéven ilyen helyeken...Csak szólok. :) Csendben csámcsogjunk... :)
az nem kifejezés, hogy nem veszik jónéven :haha:
mikor békésen teázgattam Vampire társaimra várva, a szomszéd asztalnál egy csaj elővett egy ásványvizes üveget és elkezdett inni, a nő azonnal odajött és jól lehordta, hogy na az ilyet azonnal felejtsük el, mert ilyet itt nem lehet, de hallottátok volna, amikor észrevette hogy valakik falják egymást a szekrény mögötti térben :haha: :lol: