Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: LythisNos igen, Ramiz, jól leléptetek. Sebaj, majd legközelebb remélem lesz alkalmam megismerkedni a legendás Pirulával:)
Mit akarsz vazz, a cd fûhöz átmásztunk, de hát kilátástalan volt a dolog, egy 14"-os laptopra majdnem húszan...:rolleyes:
Pirula pedig legközelebb is szívesen erre fog járni remélhetõleg, legalább a sörözés miatt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: YakumoPedig, ha az embert ekkora kib*szás éri (értsd csalódás) akkor legalább igyon rá egy (sok) jót! :(
Naigen az nem lett volna rosz... mondjuk rohadt antibiotikumra én most nem ihatok alkoholt sem, szal jól el lettem intézve... ehh. Mindegy, ha midnen igaz holnaptól már nem kell szednem:D

Darkstar

Akkor ha végleges, dobna nekem is valaki egy sms-t? 12 körül nem nagyon leszek netközelbe, iskola után 1bõl mennék a helyszínre. A mobilszámom elvileg a profilomnál bent van. Köszönöm! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Én sajna holnap csak 3 körül tudok majd csatkaozni h lesz egyátalán.sztem is jó volt ma. legalább megismerketunk a legandás pirulával. csak kár hogy nem volt alkalmom Rendesen ismerkõdni. majd leközebb :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: DarkstarAkkor ha végleges, dobna nekem is valaki egy sms-t?
Sztem szólj Kecsap Mesternek.

Necrid^

Quote from: DarkstarAkkor ha végleges, dobna nekem is valaki egy sms-t? 12 körül nem nagyon leszek netközelbe, iskola után 1bõl mennék a helyszínre. A mobilszámom elvileg a profilomnál bent van. Köszönöm! :)
Küld sztem PMben a Tele számod kacsep masternek. elvileg õ küld sms-t mindenkinek h lesz holnap meet.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Hehe, látom a legendás Pirula mindenkire nagy benyomást tett, pedig a kést kivette a fogai közül, mielõtt befordult a sarkon meetre jövet, és mi sem engedtük meg neki, hogy az Óbesterben a szájában tartsa.:__devil:
Egyébként jöhettetek volna sörözni, akkor beszélhettetek volna vele. :D
Ja, meg persze gyertek Ifitalálkozóra!!! :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Tényleg, nem úgy volt, hogy csak bizonyos napokon lehet vetíteni a Sirius-ban? Beletartozik közéjük a hétfõ?

Amúgy egyre kétségesebb a holnapi megjelenésem... :(
Kettõ meló is becsúszott közben, mindkettõ idõigényes, nem tudom végzek-e velük f2-ig...
A vetítésrõl, pedig legkésõbb 16:30-kor el kéne indulnom, mert 5-tõl a Moszkva téren kéne lennem...

Kvikveg

Quote from: DarkstarMost akkor tuti lesz holnap? Már ha a Siriusosok is úgy akarják... :mad:  Lythis, Pirula mintha valami fél év múlvát említett volna legközelebbnek.
Neeeheheheeem! :bruhuhu: Francba. Vegre talalkozom legendas Pirulaval, a forum remevel, aki mindig izomlazas allapotba hozza a nevetoizmaimat, erre fel ev elvonas? Es kulonben is, le Ramizzal, amiert elcsabitotta! Galad gaz! :hehe:

kecsap mester holnap 12kor tud a bagazzsal beszelni, mert akkor nyitnak. Utana lehet varni az smsozont.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg...Es kulonben is, le Ramizzal, amiert elcsabitotta! Galad gaz! :hehe:
Ti is jöhettetek volna... :) :hehe:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: KvikvegNeeeheheheeem! :bruhuhu: Francba. Vegre talalkozom legendas Pirulaval, a forum remevel, aki mindig izomlazas allapotba hozza a nevetoizmaimat, erre fel ev elvonas? Es kulonben is, le Ramizzal, amiert elcsabitotta! Galad gaz! :hehe:
Hehehe...
"A gyenge e világon mindig elbukik,
az erõszakos pedig Pirulával sörözik!"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz"A gyenge e világon mindig elbukik,
az erõszakos pedig Pirulával sörözik!"
Hehe.. ez jó volt :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridHehe.. ez jó volt :haha:
Ugyan... ezt te sem gondolhatod komolyan...:3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Micsoda eposzi jelzõvel gazdagodtam...:haha:
Jó volt hogy élõben is láttam az ide írogatókat, így legalább biztos lehetek benne hogy nem csak egy csevegõprogramnak írogatok nap mint nap.
Jó volt az Óbesterben is, én kis naiv azt gondoltam hogy majd esetleg többen is átugranak ha minden zárva aztán dumálni/ismerkedni ott is lehet.
Sörfogyasztás meg úgyis opcionális.
A felfordulás ellenére én jól éreztem magam, Kvikveg sütije finom volt, mi kell még? :)

Lythis

Tééélleg: Kösz a sütit Kvikveg!! Nagyon finom volt!
 Vajon a vérpuding milyen lesz?

Ramiz

Quote from: PirulaA felfordulás ellenére én jól éreztem magam, Kvikveg sütije finom volt, mi kell még? :)
Ne félj kimondani a nevét, pláne, hogy nevetek azonos tõrõl fakad. PIte volt az! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizHehehe...
"A gyenge e világon mindig elbukik,
az erõszakos pedig Pirulával sörözik!"
Naaaa! Grrr. :mad:

Egyebkent vegulis mi is dumaltunk. Sort utalom, de meg nezni is sajnos... Ha biliard lett volna, tuti jovok. De soroskriglibe max belehanyni tudok. :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: RamizNe félj kimondani a nevét, pláne, hogy nevetek azonos tőről fakad. PIte volt az! :)
Nem félek, kimondtam. Kétszer is, épp az előbb.

Egyébként minden tiszteletem a k**váké, én háromnegyed órát stoppoltam hazáig, tökre átfagytam. Nekik meg emellett még dolgozni is kell. Nem semmi.

Necrid^

Quote from: RamizUgyan... ezt te sem gondolhatod komolyan...:3x3:
Ja igen..persze... szókás szerint. miért kell nekem állandóan rosszul értenem?
szal Grrr.:mad:. amugy persze hogy nem gondoltam komolyan :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: PirulaEgyébként minden tiszteletem a k**váké, én háromnegyed órát stoppoltam hazáig, tökre átfagytam. Nekik meg emellett még dolgozni is kell. Nem semmi.
:D Ezt a méltánylást! :haha: :jee:

Kvikveg

Quote from: PirulaNem félek, kimondtam. Kétszer is, épp az elõbb.

Egyébként minden tiszteletem a k**váké, én háromnegyed órát stoppoltam hazáig, tökre átfagytam. Nekik meg emellett még dolgozni is kell. Nem semmi.
Oszinte reszvetem. En csak hazafele fagytam 10 percet buszra varva, de ez a szokasos showmusorhoz hozzatartozik. Meg kicsit hazafele menet. :D
Olyan kod van itt, hogy Albiontol elvesszuk a jelzojet.:eeek:
Reggel a kert vegeig nem lattam el...

Aztan majd azert gyere! Es nem fel ev mulva!!! Grrr meg hrrr meg ilyesmik!!!

Nem kene valami biliardozos-dumalos meetet szervezni valamikor, amire Pirula es egyeb bazi ritkan latott tagok tudnanak jonni? Hm?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: KvikvegOszinte reszvetem. En csak hazafele fagytam 10 percet buszra varva, de ez a szokasos showmusorhoz hozzatartozik. Meg kicsit hazafele menet. :D
Olyan kod van itt, hogy Albiontol elvesszuk a jelzojet.:eeek:
Reggel a kert vegeig nem lattam el...

Aztan majd azert gyere! Es nem fel ev mulva!!! Grrr meg hrrr meg ilyesmik!!!

Nem kene valami biliardozos-dumalos meetet szervezni valamikor, amire Pirula es egyeb bazi ritkan latott tagok tudnanak jonni? Hm?
Jó ötlet!!

Ramiz

Quote from: PirulaNem félek, kimondtam. Kétszer is, épp az elõbb.
Jó, de aztán sütiztél, Sütirula. :)
Hmm... hát nem könnyû a nénik munkája... hozzám is egy részegen hazafelé imbolygás közben odajött egy, hogy "kell cici? gyere, nézd meg a cicim!", de elkezdtem hányni, tök függetlenül, csak jött vissza a pezsgõs nemtumommármi, és megsértõdve elhúzott :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: KvikvegAztan majd azert gyere! Es nem fel ev mulva!!! Grrr meg hrrr meg ilyesmik!!!
Egy teljesen szabad hétvége megszervezése számomra eléggé necces próbálkozás, de ha becsúszik egy úgyis felnézek megint.
Quote from: KvikvegNem kene valami biliardozos-dumalos meetet szervezni valamikor, amire Pirula es egyeb bazi ritkan latott tagok tudnanak jonni? Hm?
Ezzel az a baj hogy én nem tudok fix idõpontot mondani elõre, úgy meg gáz. A mostani látogatásom is tegnap derült ki.

Ramiz

Azért csak szólj ránk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizAzért csak szólj ránk. :)
Úgy lészen.

Kvikveg

Quote from: RamizJó, de aztán sütiztél, Sütirula. :)
Hmm... hát nem könnyû a nénik munkája... hozzám is egy részegen hazafelé imbolygás közben odajött egy, hogy "kell cici? gyere, nézd meg a cicim!", de elkezdtem hányni, tök függetlenül, csak jött vissza a pezsgõs nemtumommármi, és megsértõdve elhúzott :D
Sutirula. :D:D:D
Szegeny, le is hanytad? Vagy kozolted elotte, hogy hanynom kell toled?:lul:

Pirula: igen, szoljal rank.

Na megyek fejeket leharapni. AvP2. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

No, emberek, köcsög koliban pont most nem volt net, úgyhogy csak ma reggel tudok postolni. Meggondoltam, és nekem mégsem fér bele a délutánomba, viszont még ma felhívom azt a díszes bagázst a teázóban, és:

1. Jól lecseszem õket. :kabbea:
2. Megkérdezem, hogy _ezen a héten_ vasárnapra szabad-e a terem 14-tõl FLCL-re. :) Úgy döntöttem, hogy felveszem mégis a választási programomba. :D

Azért sms-t, ha nem felejtem el, mindenkinek küldök, hogy ma nem lesz mégse biztosan....

Djinn

Quote from: KvikvegNem kene valami biliardozos-dumalos meetet szervezni valamikor, amire Pirula es egyeb bazi ritkan latott tagok tudnanak jonni? Hm?
Ha ilyen progi van, mi is hamarabb odavánszorgunk szerintem. Nekem sörözõ is megfelel, ha adnak csokistejet, teát vagy ásványvizet... :)
Hehe. Remélem, azért mert talán mi is megjelenünk, azért még meg lesz szervezve a dolog... :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

kisvirag

eeeeek

amikor jön a vérpuding, akkor szoljatok jo elõre nekem, mert akkor ha törik, ha szakad, ha cigánygyerekek potyognak az égbõl etc etc is, akkor is elmegyek :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.