Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: kecsapNo, emberek, köcsög koliban pont most nem volt net, úgyhogy csak ma reggel tudok postolni. Meggondoltam, és nekem mégsem fér bele a délutánomba, viszont még ma felhívom azt a díszes bagázst a teázóban, és:

1. Jól lecseszem õket. :kabbea:
2. Megkérdezem, hogy _ezen a héten_ vasárnapra szabad-e a terem 14-tõl FLCL-re. :) Úgy döntöttem, hogy felveszem mégis a választási programomba. :D

Azért sms-t, ha nem felejtem el, mindenkinek küldök, hogy ma nem lesz mégse biztosan....
THX!
1. Tolmácsold kollektív üdvözletünket plz, és helyezd kilátásba, hogy úgy privatizáljuk azt a helyet, hogy megemlegetik...
2. YAAY!:kiraly:
 És THX az AMV-ket!!

kisvirag: valahogy sejtettem, hogy a vérpudingra ugrani fogsz...

kecsap

Quote from: kisvirageeeeek

amikor jön a vérpuding, akkor szoljatok jo elõre nekem, mert akkor ha törik, ha szakad, ha cigánygyerekek potyognak az égbõl etc etc is, akkor is elmegyek :D

  Dec. 15, ha nem jön közbe semmi. :) Aztán a következõ meeten utána hozom. :)

kisvirag

mm, az gyanusan a vizsgaidõszak eleje lesz, még jól is jön majd :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kecsap1. Jól lecseszem õket. :kabbea:
2. Megkérdezem, hogy _ezen a héten_ vasárnapra szabad-e a terem 14-tõl FLCL-re. :) Úgy döntöttem, hogy felveszem mégis a választási programomba. :D

Azért sms-t, ha nem felejtem el, mindenkinek küldök, hogy ma nem lesz mégse biztosan....
1. Tolmacsold heveny uzvozletunket, es fejezd ki halankat, amiert ilyen korrektul tajekoztattak minket. :b+:
2. De jo, ezekszerint megsem megyek keritest betonozni. :D
Koszi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Beszéltem a teaházzal. Az volt a probléma, hogy vmi oknál fogva rossz telefonszámot írtak fel a foglalásnál, és ezért szombaton nem értek el... :lame:

Ehéten vasárnap már foglalt a terem...Két hét múlva már lefoglaltam vasárnapra kettõtõl, illetve lehet még egy hét múlva hétfõn is menni 14-tõl, ha a ráértek, és el tudtok jönni. Szabad a terem, és beiktathatunk egy pótalkalmat... :rolleyes:

Nyilatkozzatok, hogy kinek jó a jövõ hét hétfõ 14-tõl? (fõleg az a kérdés, hogy azok ráérnek-e, akik még nem látták az FLCL-t) Létszámszámlálás is van, nehogy túl kevesen menjünk...ha szerdáig 10 fõ legalább összejön, és aki akar, mindenki ráér, akkor foglalom a termet okt. 31-re is... :)

Necrid^

Quote from: kecsapNyilatkozzatok, hogy kinek jó a jövő hét hétfő 14-től? (főleg az a kérdés, hogy azok ráérnek-e, akik még nem látták az FLCL-t) Létszámszámlálás is van, nehogy túl kevesen menjünk...ha szerdáig 10 fő legalább összejön, és aki akar, mindenki ráér, akkor foglalom a termet okt. 31-re is... :)
Sajnos hétfőn csak 15-kortól jó nekem.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

#2466
Quote from: kecsapNyilatkozzatok, hogy kinek jó a jövő hét hétfő 14-től? (főleg az a kérdés, hogy azok ráérnek-e, akik még nem látták az FLCL-t) Létszámszámlálás is van, nehogy túl kevesen menjünk...ha szerdáig 10 fő legalább összejön, és aki akar, mindenki ráér, akkor foglalom a termet okt. 31-re is... :)
Nekem jo a hetfo.
Sot, kene is, mert 6.an eloadasunk van a korussal... n3ra kell ZAK-an lennem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: kecsapBeszéltem a teaházzal. Az volt a probléma, hogy vmi oknál fogva rossz telefonszámot írtak fel a foglalásnál, és ezért szombaton nem értek el... :lame:
Olcsó kifogás...
Nekem jó a hétfõ (És szinte minden hétfõ 14:00-tól :D)!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: kecsapNyilatkozzatok, hogy kinek jó a jövõ hét hétfõ 14-tõl? (fõleg az a kérdés, hogy azok ráérnek-e, akik még nem látták az FLCL-t) :)
Én BIZTOS megoldom valahogy Meister kecsap. Egyszóval én mennék hétfõn.
Ja: Sirius :b+:   :D

Lythis

Amennyiben a hétfõ már szünet, akkor nekem is jó. Ha nem akkor sajna rohadnom kell benn suliban.

Darkstar

Quote from: LythisAmennyiben a hétfõ már szünet, akkor nekem is jó. Ha nem akkor sajna rohadnom kell benn suliban.
Akkor jó neked! :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Bocsesz, de felvilágosítana engem valaki, hogy mi volt a meeten és mi várható most hétvégén?? Egy kis ideje nem tudtam felnézni, ugyhogy nem, vagyok képben egyáltalán. Csak annyit tudtam kiszûrni az elõzõ postokból, h valami gebasz volt és, hogy jött a Pirula( a *@&ß$£ életbe, hogy én pont most nem tudtam eljöni), meg ilyesmi... szóval??? :3x3:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Raggie GordonBocsesz, de felvilágosítana engem valaki, hogy mi volt a meeten és mi várható most hétvégén?? Egy kis ideje nem tudtam felnézni, ugyhogy nem, vagyok képben egyáltalán. Csak annyit tudtam kiszűrni az előző postokból, h valami gebasz volt és, hogy jött a Pirula( a *@&ß$Ł életbe, hogy én pont most nem tudtam eljöni), meg ilyesmi... szóval??? :3x3:
Szóval az volt, hogy jót gyülekeztünk a Sirius előtt, aminek az ajtaját a lefoglalt hely ellenére egy sorry, 23.-án zárva tartunk felirat díszítette. Vártunk egy darabig, közben tisztes számmal összejöttünk. Mikor végleg lemondtunk a bejutásról, elkezdődött a vad telefonálgatás, hogy hova is tudnánk menni. Ezek után átnéztünk a CD Fű-höz, de az is zárva volt. A többiek elindultak valamely teázók irányába, de Ramiz, Pirula és én inkább bepillantottunk az Obesterbe 2-2 korsó Kozel, 2 zsíroskenyér és egy ropi erejéig. A többiről majd valaki más nyilatkozik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Raggie: röviden: We fucked!:mad:
Bõvebben: én a másik csapattal voltam/tartottam, lévén meg akartam nézni a Furi Kuri-t. Amikor végre találtunk egy nyitva tartó teaházat, várnunk kellett az elõzõ csoportra, akik már bent voltak. Nõci said: Sz'tem pár perc és végeznek. Na ebbõl lett legalább fél órás várakozás, amikor is elhúztuk a belünket, mivel addigra sem jöttek ki. De legalább megismertem Kvikveg-et meg a többieket is ,eldumáltunk legalább. A Sirius meg amint láthattad (olvashattad) jól kib*szott velünk.
off: kecsap, felírtam/tuk a Steam Boy-t, köv. alkalommal viszem.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegNem kene valami biliardozos-dumalos meetet szervezni valamikor, amire Pirula es egyeb bazi ritkan latott tagok tudnanak jonni?
De! :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: YakumoRaggie: röviden: We fucked!:mad:
Tényleg? Ebbõl a részbõl kimaradtam? Hogy mik voltak...

:hehe:

Okt. 31 hétfõn nem tudok jönni... utána köv. vasárnap valszeg igen.

Fazék

Quote from: YakumoRaggie: röviden: We fucked!:mad:
Bõvebben: én a másik csapattal voltam/tartottam, lévén meg akartam nézni a Furi Kuri-t. Amikor végre találtunk egy nyitva tartó teaházat, várnunk kellett az elõzõ csoportra, akik már bent voltak. Nõci said: Sz'tem pár perc és végeznek. Na ebbõl lett legalább fél órás várakozás, amikor is elhúztuk a belünket, mivel addigra sem jöttek ki.
nem társaság volt bent, hanem munkások mûveltek ott akármit. és többször is bocsánatot kért tõlem pl a nõ, szóval egyszerûen lassúak voltak a munkások, illetve bénák, a nõ elmondása szerint már rég végezniük kellett volna (napokkal korábban kellett volna elvégezniük ezt a munkát)

de szempontunkból tény, hogy szerencsétlenül jött ki ez is :(

én nem hiszem, hogy tudnék menni hétfõn, mert általában pont föltorlódik annyi munka a hét elejére, hogy semmi idõm sincs azon a napon, illetve 5:10-kor nyelvóra, vagyis egy 3 órai kezdéssel már végig se tudnám nézni. tudom, hogy 2 óra van kikiáltva egyelõre, de sztem korrektebbnek tûnik a 3. :)

Raggie

A tájékoztatókat hálásan köszönöm. :merci:
Yakumo: ne szívd mellre, eddig semmi gond nem volt a Siriussal, sõt az áltatlam ismert teaházak közül ez a legjobb.

Hétfõ nekem sem jó.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: kecsapBeszéltem a teaházzal. Az volt a probléma, hogy vmi oknál fogva rossz telefonszámot írtak fel a foglalásnál, és ezért szombaton nem értek el... :lame:
És aki ezt elhiszi, annak fehérebb kell legyen a lelke, mint Teréz anyának, és naivabbnak kell lennie, mint a lila hajú lánynak, aki megkérdezi az úszómestert, hogy "ha kihúzza az ujját, tényleg elsüllyedek?".

Quote from: Raggie GordonYakumo: ne szívd mellre, eddig semmi gond nem volt a Siriussal, sõt az áltatlam ismert teaházak közül ez a legjobb.
:3x3: Hány teaházban voltál eddig?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Kuro_TenshiTényleg? Ebbõl a részbõl kimaradtam? Hogy mik voltak...

:hehe:
Hát igen, nem csak a magyar nyelv félreérthetõ! :haha:
Quote from: Fazéknem társaság volt bent, hanem munkások mûveltek ott akármit. és többször is bocsánatot kért tõlem pl a nõ, szóval egyszerûen lassúak voltak a munkások, illetve bénák, a nõ elmondása szerint már rég végezniük kellett volna (napokkal korábban kellett volna elvégezniük ezt a munkát)
Oh... ezt nem tudtam. Yakumo félreérteni. :lame:
Quote from: RaggieYakumo: ne szívd mellre, eddig semmi gond nem volt a Siriussal, sõt az általam ismert teaházak közül ez a legjobb.
Nem szívtam mellre, lévén nincs nekem olyan:D */me megpróbál komoly lenni* Nekem is rohadtul tetszik a hely, pont anime vetítésre született! :) Tényleg "csupán" trén jöttek ki most a dolgok. Eléggé sajnos. Lesz ez még így se! (As Good As It Gets) ;)
Quote from: RaggieA tájékoztatókat hálásan köszönöm.
In your service! (or at? dunno.) :)

Yakumo

Quote from: Ramizés naivabbnak kell lennie, mint a lila hajú lánynak, aki megkérdezi az úszómestert, hogy "ha kihúzza az ujját, tényleg elsüllyedek?".
:eeek: :lul: :lul: :lul: :lul: :hopp: :rotflol: :rotflol: :lol:

Fazék

Quote from: YakumoIn your service! (or at? dunno.) :)
at ;)

de tényleg erre a vasárnapra már egész napra kibérelték vetítésre a termet?? :confused: ez elképesztõ! így elterjedt ez az ötletünk? :(  Gondolom sokaknak megtetszett, hogy van ilyen lehetõség... Bár mondjuk õk tutira illegális dolgokat vetítenek, jelentsük föl õket :D :__devil: na jó ezt én se gondolom komolyan :)

Ramiz

Quote from: Fazékde tényleg erre a vasárnapra már egész napra kibérelték vetítésre a termet?? :confused: ez elképesztő! így elterjedt ez az ötletünk? :(  Gondolom sokaknak megtetszett, hogy van ilyen lehetőség... Bár mondjuk ők tutira illegális dolgokat vetítenek, jelentsük föl őket :D :__devil: na jó ezt én se gondolom komolyan :)
A jólelkűséged korlátoz! Használd az ERŐT! Engedd szabadjára a GYŰLÖLETET! A gyengéknek pusztulniuk kell! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

#2483
Quote from: Fazék:D :__devil: na jó ezt én se gondolom komolyan :)
Komolyan gondoltad... Telefonálsz, vagy én tegyem? :D


Quote from: Ramiz...és naivabbnak kell lennie, mint a lila hajú lánynak, aki megkérdezi az úszómestert, hogy "ha kihúzza az ujját, tényleg elsüllyedek?".
cím? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Yakumo...
In your service! (or at? dunno.) :)
At.

A telefonszam-rosszul-feliras meg egyszeruen kamu.:mad:
Namindegy. Amugy tenyleg jok. Es finom az ir teajuk.:rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: KvikvegAt.
Köszönöm hölgyem,de Fazék már kioktatott;) pár post-al elõrébb. :)

Kvikveg

Quote from: YakumoKöszönöm hölgyem,de Fazék már kioktatott;) pár post-al elõrébb. :)
Hm. Tenyleg. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: Ramiz:3x3: Hány teaházban voltál eddig?
Voltam már vagy négyben(a Siriussal együtt), de a többi eléggé trén volt berendezve, meg nem volt vetítõterem.

Akkor most vasárnap bizti, h nem lesz vetítés???? :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonVoltam már vagy négyben(a Siriussal együtt), de a többi eléggé trén volt berendezve, meg nem volt vetítőterem.

Akkor most vasárnap bizti, h nem lesz vetítés???? :bruhuhu:
Most vasarnap? ugy tudom 2 hét bár lehet hogy tévedek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Azt tudom, csak hogy most elmaradt, meg minden... gondoltam lehetne most vasárnap pótolni! :rolleyes:

Edit: Meg most el is tudnék jönni! :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"