Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: NecridMost vasarnap? ugy tudom 2 hét bár lehet hogy tévedek?
Elvben most vasárnap nem lesz asszem.. next week majd.
 Meg ha a hétfõ sokaknak jó, habár nekem nem úgy tûnt...mindegy, majd kecsap úgyis megmondja a frankót :)

Yakumo

Quote from: kecsapBeszéltem a teaházzal. Az volt a probléma, hogy vmi oknál fogva rossz telefonszámot írtak fel a foglalásnál, és ezért szombaton nem értek el... :lame:

Ehéten vasárnap már foglalt a terem...Két hét múlva már lefoglaltam vasárnapra kettõtõl, illetve lehet még egy hét múlva hétfõn is menni 14-tõl, ha a ráértek, és el tudtok jönni. Szabad a terem, és beiktathatunk egy pótalkalmat... :rolleyes:

Nyilatkozzatok, hogy kinek jó a jövõ hét hétfõ 14-tõl? (fõleg az a kérdés, hogy azok ráérnek-e, akik még nem látták az FLCL-t) Létszámszámlálás is van, nehogy túl kevesen menjünk...ha szerdáig 10 fõ legalább összejön, és aki akar, mindenki ráér, akkor foglalom a termet okt. 31-re is... :)
Informálódásotok végett. ;)

kecsap

Ma vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:

Raggie

Nocsak. Belefért a megduzzadt kölcségvetésbe?! ;) (nagyon helyesss!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
:hail:

Fazék

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
:hail: :hail:
Hail to the King! :D

Necrid^

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
Thank You LORD KECSEP!! :hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
KECSAP FOR PRESIDENT!
:hail: :hail: :jee:

kecsap

Quote from: Raggie GordonNocsak. Belefért a megduzzadt kölcségvetésbe?! ;) (nagyon helyesss!)

A túlfizetett teaházi pénzbeszedésekbôl sikkasztottam össze... :lul:

Darkstar

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
Grat hozzá! :jee:  Megtudhatjuk, hogy pontosan milyen? Szilveszter, jó társaság,  kaja, pia, projektoros animenézés... Más nem is nagyon kell egy jó bulihoz! De messze van. :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
Köszönjük! :merci: A vendégem vagy egy Pilner Urquellre. Vagy egy Unicumra.
Szóval ezentúl nálad lesz meet? :D :cool:
Szilveszterre autóval jössz? Ha nem, valakinek feltétlenül érdemes lenne feléd kerülnie és vetítést tudunk tartani lent! Két este + délelõttönként is minimum. :D

[SIZE="1"](((Baldynak már minimum egy mozit kell felmutatnia, ha labdába akar rúgni. :__devil: )))[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Összeirtam...öt ember mondta, hogy jönne+én = 6. Mi legyen? Holnap délelôttig el kéne dönteni... Igy 500 pénz/koponya csak a vetítés...

Kvikveg: emlékszem, hogy te kértél az Ezerteától névjegykártyát. felhivnád ôket, és megkérdeznéd, hogy _mennyi a terembérlet 3 óra hosszára_, meg, hogy ehéten vasárnap mondjuk _14-19 órás_ intervallumban vmikor 3 órára? Meg hogy milyen hangtechnika van? Mert akkor projit tudnék vinni, legugorhatok akkor vasárnap Bécsbôl, és vetíthetünk. Kicsi ott a terem, és úgyis kevesebben vagyunk....

Fazék

Quote from: kecsapÖsszeirtam...öt ember mondta, hogy jönne+én = 6. Mi legyen? Holnap délelôttig el kéne dönteni... Igy 500 pénz/koponya csak a vetítés...

Kvikveg: emlékszem, hogy te kértél az Ezerteától névjegykártyát. felhivnád ôket, és megkérdeznéd, hogy _mennyi a terembérlet 3 óra hosszára_, meg, hogy ehéten vasárnap mondjuk _14-19 órás_ intervallumban vmikor 3 órára? Meg hogy milyen hangtechnika van? Mert akkor projit tudnék vinni, legugorhatok akkor vasárnap Bécsbôl, és vetíthetünk. Kicsi ott a terem, és úgyis kevesebben vagyunk....
de arra számítani kell, hogy ott a terem, amit a múltkor akartak adni nekünk kb 10 főre lett kalibrálva... szóval el tudom képzelni, hogy még pénzt se kérnek érte (viszont kötelező fogyasztani), de tartok tőle, nem olyan kényelmesen néznénk ott filmet, mint a Sirius-ban... viszont így hogy van projektor(unk), megpróbálok alternatív nagyobb (és olcsó) helyeket keresni :)

Darkstar

Quote from: kecsapÖsszeirtam...öt ember mondta, hogy jönne+én = 6. Mi legyen? Holnap délelôttig el kéne dönteni... Igy 500 pénz/koponya csak a vetítés...
Márminthogy most vasárnap? Én mennék. :) Egyébként is úgy tûnik, hogy lesz Vampire, szóval úgyis a Siriusban leszek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kecsap

Quote from: Fazékde tartok tõle, nem olyan kényelmesen néznénk ott filmet, mint a Sirius-ban... viszont így hogy van projektor(unk), megpróbálok alternatív nagyobb (és olcsó) helyeket keresni :)

No, azért rakjuk helyre a dolgokat:

1. A projektort elsôsorban magamnak vettem, és másodsorban közösségi használatra.
2. Amig Bécsben dolgozom, addig körülményes a projit bárhova vinni. Ha visszakerülök pár hónap múlva Pestre, akkor mások lehetnek a játékszabályok...mint a következô pontok...
3. Ez azt jelenti, hogy nem szándékozom minden meet alkalmából magammal cipelni a Bécs-Budapest vonalon.
4. Alapvetôen a Sirius a törzshelyünk. Be van járatva, ha elég hamar szólunk, mindig van idôpont, a 3 rugó pedig nem drága úgy, hogy van proji+hangtechnika.
5. A mostani hétvége esetleg egy speciális alkalom lehet, amikor magammal cipelem esetleg kipróbálás céljára Bp.-re.
6. Egyébként csak szilveszterre gondoltam csak, hogy megtúráztassam...

Eztet én így gondolom.

Fazék

#2505
Quote from: kecsapNo, azért rakjuk helyre a dolgokat:

1. A projektort elsôsorban magamnak vettem, és másodsorban közösségi használatra.
2. Amig Bécsben dolgozom, addig körülményes a projit bárhova vinni. Ha visszakerülök pár hónap múlva Pestre, akkor mások lehetnek a játékszabályok...mint a következô pontok...
3. Ez azt jelenti, hogy nem szándékozom minden meet alkalmából magammal cipelni a Bécs-Budapest vonalon.
4. Alapvetôen a Sirius a törzshelyünk. Be van járatva, ha elég hamar szólunk, mindig van idôpont, a 3 rugó pedig nem drága úgy, hogy van proji+hangtechnika.
5. A mostani hétvége esetleg egy speciális alkalom lehet, amikor magammal cipelem esetleg kipróbálás céljára Bp.-re.
6. Egyébként csak szilveszterre gondoltam csak, hogy megtúráztassam...

Eztet én így gondolom.
értem értem, nem is gondoltam teljesen komolyan. tudom hogy Bécsből jársz föl, nem is értettem teljesen, hogy ilyen bátran fölvállaltad a notebook szolgáltatást onnan, de gondoltam, ha neked ez így megfelel akkor én nem tiltakozom :) egyszerűen föl akartam vetni, hogy nem egészen értettem hogy mikori lesz ez a különvetítés, de lehet hogy az a teázó ahol a múltkor voltunk nem felelne meg a céljainknak, amennyiben 10 fölé menne a létszám, illetve 10 fő körül se tudom van-e olyan kényelmes, mint a Sirius

szerk: amúgy kocsival vagy vonattal jársz föl? cég fizeti, vagy hogy? mert ha ez neked komoly pénz nem nagyon látom értelmét emiatt egy külön meet-et csinálni, kipróbálni ott is ki tudod, és most vszleg úgyis kevesen lennének, sztem van olyan türelmes a társaság, hogy inkább várunk 1 hetet, és ne legyen túl sok felutazási költséged miattunk

Yakumo

Quote from: kecsapÖsszeirtam...öt ember mondta, hogy jönne+én = 6. Mi legyen? Holnap délelôttig el kéne dönteni... Igy 500 pénz/koponya csak a vetítés...

Kvikveg: emlékszem, hogy te kértél az Ezerteától névjegykártyát. felhivnád ôket, és megkérdeznéd, hogy _mennyi a terembérlet 3 óra hosszára_, meg, hogy ehéten vasárnap mondjuk _14-19 órás_ intervallumban vmikor 3 órára? Meg hogy milyen hangtechnika van? Mert akkor projit tudnék vinni, legugorhatok akkor vasárnap Bécsbôl, és vetíthetünk. Kicsi ott a terem, és úgyis kevesebben vagyunk....
én így is benne lennék. Most konkrétan egyelõre hétfõrõl van szó a Siriusban, ugye? Vagy most vasárnapra akarod áthelyezni az Ezerteába? Hú mostmár nekem se érthetõ teljesen. (?)
-szilveszter elõtt én tudok kerülõt tenni "feléd" majd, ha kell. (a vetítésért mindent! :D )
-Steamboy megy neked meeten
-mivan Béccsel? Onnan jössz vetíteni oder was? :confused: :3x3:

Kvikveg

#2507
Quote from: kecsapMa vettem projektort....ezután nem függünk közvetlenül a Siriustól... :rolleyes:
Meg jól jöhet szilveszterkor is.... :haha:
Master-sama! :hail:

Quote from: kecsapÖsszeirtam...öt ember mondta, hogy jönne+én = 6. Mi legyen? Holnap délelôttig el kéne dönteni... Igy 500 pénz/koponya csak a vetítés...

Kvikveg: emlékszem, hogy te kértél az Ezerteától névjegykártyát. felhivnád ôket, és megkérdeznéd, hogy _mennyi a terembérlet 3 óra hosszára_, meg, hogy ehéten vasárnap mondjuk _14-19 órás_ intervallumban vmikor 3 órára? Meg hogy milyen hangtechnika van? Mert akkor projit tudnék vinni, legugorhatok akkor vasárnap Bécsbôl, és vetíthetünk. Kicsi ott a terem, és úgyis kevesebben vagyunk....
Mi ez az 500/koponya?
Ezerfut felhivom.
Kartyan info : Hefotol Szombatig 12-21 szoval megsem hivom oket...
3378217
1000tea Vaci utca 65
//www.1000tea.hu
Na ott meg: V.: 15:00- 20:00 is irnak. Zsenialis.
kecsap: legyszi te hivd fel oket, en holnap a szilveszteri szallassal bunyozok.
Koszi!
edit: hulye vagyok, Becsben vagy, felhivom oket.
vege

edit2: Hetfo 2-5 a kerdeses idointervallum, ugye? Vagy vasarnap??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Quote from: Fazékszerk: amúgy kocsival vagy vonattal jársz föl? cég fizeti, vagy hogy? mert ha ez neked komoly pénz nem nagyon látom értelmét emiatt egy külön meet-et csinálni, kipróbálni ott is ki tudod, és most vszleg úgyis kevesen lennének, sztem van olyan türelmes a társaság, hogy inkább várunk 1 hetet, és ne legyen túl sok felutazási költséged miattunk
I have to agree.

Ramiz

Én se értem. Vasárnap mennék, hétfõn nem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Akkor gyors tisztázás. Én bécsben dolgozom jelenleg kiküldetésben. Kéthetente lejárok Szegedre levelezô tanulmányaim miatt, ahova notit mindig viszek. Amikor vasárnap megyek vissza, akkor mindig idôben útba tudom ejteni könnyen Bp.-en a meetet, és emiatt vállaltam a notivivést. Meghoztam ezt az áldozatot, amikor úgy tunt, hogy Bonci kimenetele után nem lesz laptop. Ennyit bôven megér a meet-feeling.

Vasárnapi pót-meet Ezerteában: ezt a hétfô Sirius mellett azért vetettem fel, mert esetleg meg lehet nézni, hogy egy teremben elég-e a projektorom fényereje a jövôre nézve+ha csak hatan megyünk, akkor 3000 Ft terembérlet a Siriusban/6 fô=500/koponya, ami még italfogyasztással esetleg sokaknak sok lehet...Holnap felhívom délelôtt az Ezeregyteát akkor Kvikveg helyett, és tudatom, mi a helyzet. Összevetjük a lehetôségeket, és döntünk...

Kvikveg

Most vasarnap FLCL Ezertea ha osszejon.
-> Jovo het hetfon 6 fo Sirius FLCL ha a vasarnap nem jon ossze.
Jovo het vasarnap 6.an Sirius.
Jol ertem?
edit: koszi, a fentiek fenyeben jobb is ha te beszeled meg asszem... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: kecsapVasárnapi pót-meet Ezerteában: ezt a hétfô Sirius mellett azért vetettem fel, mert esetleg meg lehet nézni, hogy egy teremben elég-e a projektorom fényereje a jövôre nézve+ha csak hatan megyünk, akkor 3000 Ft terembérlet a Siriusban/6 fô=500/koponya, ami még italfogyasztással esetleg sokaknak sok lehet...Holnap felhívom délelôtt az Ezeregyteát akkor Kvikveg helyett, és tudatom, mi a helyzet. Összevetjük a lehetôségeket, és döntünk...
Szóval most vasárnap 1000tea (mármint ha telefonon biztosra lett beszélve) és FLCL.

Sztem én is mennék, vampire játék pedig folyhat utána akár ott (bár nem tudom mennyire fér bele a hely hangulatába), vagy átmegyünk a Sirius-ba, szóval nekem jónak tûnik. De akkor most ezek szerint erre a hétre vasárnapra, eddig csak hatan jeleztek vissza neked, hogy ráérnek? sztem csak nem teljesen értették, hogy mi a helyzet, és most hogy tisztázódott, jelentkezni fognak :)

Necrid^

Hány % hogy most vasarnap lesz? mert sajna arra nemtok menni. komoly lenne h jövöhét vasarnap.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: FazékSzóval most vasárnap 1000tea (mármint ha telefonon biztosra lett beszélve) és FLCL.

Sztem én is mennék, vampire játék pedig folyhat utána akár ott (bár nem tudom mennyire fér bele a hely hangulatába), vagy átmegyünk a Sirius-ba, szóval nekem jónak tûnik. De akkor most ezek szerint erre a hétre vasárnapra, eddig csak hatan jeleztek vissza neked, hogy ráérnek? sztem csak nem teljesen értették, hogy mi a helyzet, és most hogy tisztázódott, jelentkezni fognak :)
hétfõre jelentkeztünk hatan mester, a Siriusba és kecsap azért vetette fel az ezerteát vasárnapra, mert hátha olcsóbb lenne és v.színüleg többen is jelentkeznénk. (bár az csak 10-12 fõre elegendõ, mármint ezerteában a terem)

Lythis

Quote from: Fazékszerk: amúgy kocsival vagy vonattal jársz föl? cég fizeti, vagy hogy? mert ha ez neked komoly pénz nem nagyon látom értelmét emiatt egy külön meet-et csinálni, kipróbálni ott is ki tudod, és most vszleg úgyis kevesen lennének, sztem van olyan türelmes a társaság, hogy inkább várunk 1 hetet, és ne legyen túl sok felutazási költséged miattunk
Szintén egyetértek.

 Amúgy vasárnap valszeg belefér nekem is.

Kvikveg

Vasarnap nekem is jo, es ha komolyabb anyagi vonzata van a dolognak, akkor en sem eroltetem.
Love&Peace! (Ah, nezek kis Trigunt, regen lattam...)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

death_scythe

Hûha  jócskán lemaradtam a történések terén.
A helyzet az hogy én plusz három haver hétfõn (okt 31-én)  ráérünk biztosan
1400-tõl ez azért biztos mert tegnap délelõtt még így állt a helyzet. Ha végül is nem hétfõn hanem vasárnap(okt 30-án) lenne a meet arra is ráérün 98%. Azért 98% mert még nem kérdeztem meg õket de vasárnaponként amúgy is együtt lógunk délután(hacsak nem betegszik meg vmelyikünk) úgyhogy igen nagy a valószínûsége annak  hogy nekünk mind a két idõpont(okt 30 és 31 is)
jó.
Bocs hogy csak most szólok de kecsap azt írta még anno hogy elég szerdára visszajelezni. Ha lehet azért péntekig vagy szombatig derüljön ki hogy végül is melyik nap ülünk össze ha kérhetném csak hogy tudjak tervezni:merci: .
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

kecsap

#2518
Kritikus tömeg összegyult hétfôre akkor death_scythe által....hivom a Sirius-t. Fél 15-tôl próbálok foglalni, úgyhogy ha valaki 15-ra fut be, az essen otthon túl az elsô részen... :)


.......

Lefoglaltam jövô héten hétfôn, 14-tôl a termet a Siriusban _10 fôre_, de csak 14:30-14:40 körül akarom kezdeni az elsô résszel az FLCL-t...addig, elviszem szerintem a projektoromat, és összehasonlítom a Siriusban lévôvel... :)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.