Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Hétfõn lesz?! :(
Nembaj, majd kövi alkalomra megyek! (a vasárnapi Vampire az marad!! :jee: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: kecsapKritikus tömeg összegyult hétfôre akkor death_scythe által....hivom a Sirius-t. Fél 15-tôl próbálok foglalni, úgyhogy ha valaki 15-ra fut be, az essen otthon túl az elsô részen... :)


.......

Lefoglaltam jövô héten hétfôn, 14-tôl a termet a Siriusban _10 fôre_, de csak 14:30-14:40 körül akarom kezdeni az elsô résszel az FLCL-t...addig, elviszem szerintem a projektoromat, és összehasonlítom a Siriusban lévôvel... :)
Ott leszek!
Tuti 2-re ott leszek, mert én is szeretném látni az esetleges különbséget a projik között tájékozódás jelleggel... Szerintem a Siriusé jó, meglátjuk mester mit szerváltál:) hátha a távoli messzi-messzi jövõben én is veszek majdan-hajdanán. Nem árt a tájékozottság.

Necrid^

Akkor hétfõ 14 kor sirus. ott leszek. én is kiváncsi vok a projektorra :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar14:00? Megyek! :)
Szintúgy, bár elõfordulhat, hogy a projektorbuherálásról lecsúszok, de 30 ig mindenképpen beesek.

death_scythe

Oké most lehet hogy utálni fogtok, de gondoljatok arra hogy velem is most közölte az egyik meetre jövõ haverom hogy már elõzõ héten is szólni akart hogy õ a mostani hétvégét Krakkóban töltené a meet helyet :morci:.
Tényleg gomen. Azért még lesz meet hétfõn? A többieket hozom magammal még ha erõszakot is kell alkalmaznom:uzi: :haha:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Ramiz

Quote from: kecsapelviszem szerintem a projektoromat, és összehasonlítom a Siriusban lévôvel... :)
Tényleg, mennyibe fáj ma egy projektor?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: death_scytheOké most lehet hogy utálni fogtok, de gondoljatok arra hogy velem is most közölte az egyik meetre jövõ haverom hogy már elõzõ héten is szólni akart hogy õ a mostani hétvégét Krakkóban töltené a meet helyet :morci:.
Tényleg gomen. Azért még lesz meet hétfõn? A többieket hozom magammal még ha erõszakot is kell alkalmaznom:uzi: :haha:
Még szép!:D :morci:
 Rajtad fogjuk gyakorolni a zantetsuken-t:D

Yakumo

Quote from: RamizTényleg, mennyibe fáj ma egy projektor?
Nekem amikor az elbaltázott Meet-en beszélgettem kecsappal, azt mondta úgy 130k. De hogy konkrétan mennyiért vett most, azt dunno.

kecsap

Quote from: YakumoNekem amikor az elbaltázott Meet-en beszélgettem kecsappal, azt mondta úgy 130k. De hogy konkrétan mennyiért vett most, azt dunno.

Átszámítva kb. 120kért tudtam venni itt Bécsben akcióban a Saturnban, egyébként Mo.-n 135+faként vesztegetik. Infocus X1a.

Lythis

Vazz, holnap nyitva van a sirius? Mármint nem az van h hétfõ is munkaszünet, és cserébe pénteken kell lemelózni azt? Csak nehogy megint az legyen mint múlt vasárnap. Mondjuk ma elvben úgyis megyünk oda páran, szal meg tudjuk kérdezni.

Ramiz

Ha már ott vagytok, egy pótkulcsot kérhetnétek, hogy ha akkor megyünk, amikor õk nincsenek ott, akkor is be tudjunk jutni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: LythisVazz, holnap nyitva van a sirius? Mármint nem az van h hétfõ is munkaszünet, és cserébe pénteken kell lemelózni azt? Csak nehogy megint az legyen mint múlt vasárnap. Mondjuk ma elvben úgyis megyünk oda páran, szal meg tudjuk kérdezni.

Igen, nyitva. Én még csütörtökön kérdeztem rá, kétszer is, hangsúlyosan. Tegnap pedig megkértem Kvikveget, hogy hivja fel õket a tuti kedvéért, mert nem tudtam innen Bécsbõl telefonálni, és õ is megerõsítette ezt még egyszer. Igen, nyitva lesznek.

Akkor holnap találkozunk. :)

Yakumo

Quote from: kecsapIgen, nyitva lesznek.

Akkor holnap találkozunk. :)
Úgy legyen. Ámen. See You tomorrow! :jee:

Ramiz

Hmm... eddig azért nem akartam menni, mert nem tudtam a szünetrõl. :)
De mégis megyek, és hozok egy cimborát is. Plusz Raggie-t, ha õ is jön.
Furi Kuri, ugye?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizHmm... eddig azért nem akartam menni, mert nem tudtam a szünetrõl. :)
De mégis megyek, és hozok egy cimborát is. Plusz Raggie-t, ha õ is jön.
Furi Kuri, ugye?
Tudtommal FLCL. Szerintem Raggie ezerrel táborozik már akkorra.
 
 Amúgy mi is megkérdeztük, és ma újfent meg lett erõsítve, hogy ja, nyitva vannak.

Yakumo

Quote from: RamizHmm... eddig azért nem akartam menni, mert nem tudtam a szünetrõl. :)
De mégis megyek, és hozok egy cimborát is. Plusz Raggie-t, ha õ is jön.
Furi Kuri, ugye?
Furu Kuri, yeah. Ha kecsap mester nem él a vétójogával;)

Ramiz

Quote from: YakumoFuru Kuri, yeah. Ha kecsap mester nem él a vétójogával;)
Azért olyan messze még õ sem mehet el. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizAzért olyan messze még õ sem mehet el. :)
Végülis ha elmegy, majd max beizzítjuk a projektort notebook nélkül, és majd te elõadod árnyjáték formájában:D
 Télleg, végül hányan leszünk kb?

Raggie

Sajna nem tok jönni! :( Mint ahogyan azt Lythis koma mondta, akkorra már az "ittas állapot"-jelzõ lesz rám igaz.... vagy mág több... :rolleyes:

De azért jó szórakozást mindenkinek holnap!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Én viszont megyek. Akkor 2 óra?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie Gordonjó szórakozást mindenkinek holnap!!
Jaja ezt én is üzenem.

Yakumo

Quote from: DarkstarÉn viszont megyek. Akkor 2 óra?
14:00 :lazza:

Lythis

#2543
Quote from: Yakumo14:00 :lazza:
Darkstar, Yakumo, kecsap, Necrid, Kvikveg, Ramiz +1 haver, Death_Scythe + 2 haverja, ha jól vágom, és szerény személyem... ez eddig 11...

Yakumo

Quote from: LythisDarkstar, Yakumo, kecsap, Death_Scythe + 2 haverja, ha jól vágom, és szerény személyem... ez eddig 7...
Ramiz + 1haver, Necrid, ez 10. ;) eddig.....

Lythis

Quote from: YakumoRamiz + 1haver, Necrid, ez 10. ;) eddig.....
Jóvanna... azóta átediteltem:)

Yakumo

Quote from: LythisJóvanna... azóta átediteltem:)
Aha! Ezt csak azért írtad, hogy megnézzem és rájöjjek, ÉN tévedtem, mivel 11! Nem rossz, na menjél stratégia játékokat játszani! :D   ;)   :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisJóvanna... azóta átediteltem:)
Ja persze, utólag áteditelni könnyû...

Hm... a "demokrácia" hangja, utólagos áteditelés, hogy neked legyen igazad... Mondd, csak nem Orwell 1984-szindómában szenvedsz? :haha:

Necrid^

Tudja vki hogy Fazék jón-e holnap?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Fazék úgy tudja, hogy nem megy, és hogy erről már szólt is korábban ;)

Ez már csak azért is valószínű, mert rokonok jönnek hozzánk és elképzelésem sincs, hogy mikor mennek el. Amennyiben pont 2 körülre kéne őket bevinnem a Nyugatihoz, akkor van esélye, hogy beugrom meet-re hazafele jövet, de erre sztem kicsi az esély, valószínűbb a 3-4 óra körüli távozásuk innen. Szerencsére nekem nincsen olyan rokonom, akit nem kedvelnék, szóval nem kell sajnálni emiatt :)