Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: FazékFazék úgy tudja, hogy nem megy, és hogy erről már szólt is korábban ;)

Ez már csak azért is valószínű, mert rokonok jönnek hozzánk és elképzelésem sincs, hogy mikor mennek el. Amennyiben pont 2 körülre kéne őket bevinnem a Nyugatihoz, akkor van esélye, hogy beugrom meet-re hazafele jövet, de erre sztem kicsi az esély, valószínűbb a 3-4 óra körüli távozásuk innen. Szerencsére nekem nincsen olyan rokonom, akit nem kedvelnék, szóval nem kell sajnálni emiatt :)
Aham. érthető. azé visszem magammal a DVD-t hátha. csinálsz nekunk egy suprice. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizFuri Kuri strikes! :whoah:
Furi-kuri furi-kura furi-kuri furi-kura....

Nagy a hallgatás... ezek szerint még nem tértek magukhoz
*Mr Burns voice = ON*
Excellent!

Darkstar

Még jó, hogy nagy a hallgatás: még mindíg emésztjük. :) De jó volt! :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiNagy a hallgatás... ezek szerint még nem tértek magukhoz.
:D Hát ja... gyanútlan emberre mindenképpen úgy hat... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz:D Hát ja... gyanútlan emberre mindenképpen úgy hat... :D
Ki kéne próbálni: végignézetni néhány gyanútlan emberrel, és felvenni a reakcióikat: :eeek: :3x3:
:D

Lythis

Quote from: Kuro_TenshiKi kéne próbálni: végignézetni néhány gyanútlan emberrel, és felvenni a reakcióikat: :eeek: :3x3:
:D
Simán... szerintem is jó õtlet.

 Ez valami kegyetlen jó egy anime volt vazz!! Furi Kuri powa!!!:whoah: :kiraly:
És az aláfestõzenék pedig egyszerûen büntettek.

Necrid^

#2557
jó volt :jee: :whoah:

köv. mikor és mit nézunk?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: LythisSimán... szerintem is jó õtlet.

 Ez valami kegyetlen jó egy anime volt vazz!! Furi Kuri powa!!!:whoah: :kiraly:
És az aláfestõzenék pedig egyszerûen büntettek.


a reakciomat most megmondom.

ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kuroi Tenshi

Quote from: XipeZzZzZzZzZzZz
:rolleyes:

Naszóval igen, mit nézzünk legközelebb? :)

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiNaszóval igen, mit nézzünk legközelebb? :)
Cimborám kérése is, aki ott volt, remegve ült, tágra nyitott szemmel, néha elkapva a tekintetét: valami normálisabbat... ^^
Memories? Jin-Roh? (vagy az már volt?) Lupin III: the castle of Cagliostro? :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizCimborám kérése is, aki ott volt, remegve ült, tágra nyitott szemmel, néha elkapva a tekintetét: valami normálisabbat... ^^
Memories? Jin-Roh? (vagy az már volt?) Lupin III: the castle of Cagliostro? :cool:
Jin-roh volt asszem. Memories jól hangzik :cool: .[SIZE="1"](bár egy Detectives conanon movienak jóbban őrülnék :) )[/SIZE]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridJin-roh volt asszem. Memories jól hangzik :cool: .[SIZE="1"](bár egy Detectives conanon movienak jóbban õrülnék :) )[/SIZE]
Tõlem jöhet! :cool: Vagy akár One Piece mozi. Vagy egy elvont: Angel's Egg. Bonci azt sem engedte, talán most. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#2563
Quote from: RamizTőlem jöhet! :cool: Vagy akár One Piece mozi. Vagy egy elvont: Angel's Egg. Bonci azt sem engedte, talán most. :)
Király Lenne. Kecsep master, mit szólsz hozza? Egyik Detective conan-os Movie? (please)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Angel's Egg szerintem jó volt, bár KISSÉ mûvészi,de jó! A Memories viszont tényleg nagyon jó lenne! One Piece movie-ba is benne lennék, lévén nem láttam még:lame:
Quote from: Necrid(bár egy Detectives conanos movienak jóbban õrülnék :) )
Ki hitte volna? :D :D
Nekem ez is oké. És most ne lincselj meg Omar barátom,de még egyetlen Detective Conan részt/movie-t nem láttam életemben. Ja! Kövezni sem lehet! :eeek: ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááá!!!! :eeek: :eek:  :haha:

Necrid^

Quote from: YakumoKi hitte volna? :D :D
Nekem ez is oké. És most ne lincselj meg Omar barátom,de még egyetlen Detective Conan részt/movie-t nem láttam életemben. Ja! Kövezni sem lehet! :eeek: ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááá!!!! :eeek: :eek:  :haha:
Nah. király. vagyunk már 3-an (én -te -Ramiz). tóbbiek? amugy senki sem kövez senkit. aki nem ismeri az nem ismeri van ilyen. én pl Memories csak hallásból ismerem, nem láttam még.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: Necridamugy senki sem kövez senkit. aki nem ismeri az nem ismeri van ilyen.
Tudom ám, csak direkt-parádéztam;) (Just kiddin'!) Látom gyûjtöd a támogatókat;)

Necrid^

Quote from: YakumoTudom ám, csak direkt-parádéztam;) (Just kiddin'!) Látom gyűjtöd a támogatókat;)
Bonci-t is kértem régen de vissza utasitott. hátha most.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

One Piece és DC movie is érdekelne, Angel's Egg, ill. Memories is jöhetne, bár az utóbbi 2-re valószínûbb lenne, hogy lustaságból otthon maradnék, lévén már láttam õket :)

Necrid^

Quote from: FazékOne Piece és DC movie is érdekelne, Angel's Egg, ill. Memories is jöhetne, bár az utóbbi 2-re valószínûbb lenne, hogy lustaságból otthon maradnék, lévén már láttam õket :)
Zsir. 4-en. :hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Sirius: Nos, bár még itt nem említette senki, aki az ominózus uccsó jelenetnél ott volt, de a Siriusos luvnyák feltettek még egy lapáttal. Közölték, hogy most hétvégén még lehet vetítést tartani, de csak 13-16-ig (korrekcióztam a foglalásunkat), és lehet, hogy télen nem lehet majd tartani. Nem is engedtek már foglalást jövô hétre. Azt mondták, hogy majd most vasárnap megmondják, mi a helyzet. Persze, az egészet nem megfelelô hangnemben, mintha nem lennénk szívesen látott vendégek. Nem is adtam borravalót. Kezdek nézni vmi más helyet...
Az 13 óra jó egyáltalán? Mert, ha nem, akkor csak 14-16-ig adunk le vmit, ami belefér. Nyilatkozzatok.

Vetítési téma: én nem ismerem a felvetett movie-kat, de elvontat _nem_ fogok vetíteni (Angel's Egg (már letöltöttem, túl elvont) kizárva most hétvégén. Késôbb szívesen.). :) Furikuri-füriküri-kürifüri...után nem. :) Ugyanis már két fehér folt van az életemben: kit smacizott le Tenchi a sorozat végén, illetve az FLCL az elejétôl a végéig. Szal, most vmi könnyebben emészthetô, _követhetô_ dolgot szeretnék leadni.

Kuroi Tenshi

Quote from: kecsapUgyanis már két fehér folt van az életemben: kit smacizott le Tenchi a sorozat végén, illetve az FLCL az elejétôl a végéig. Szal, most vmi könnyebben emészthetô, _követhetô_ dolgot szeretnék leadni.

:haha:

A Sirius meg... hát... mit is mondjak. Ez van. :lame:
Valaki valami ötlet?

Necrid^

Quote from: kecsapSirius: Nos, bár még itt nem említette senki, aki az ominózus uccsó jelenetnél ott volt, de a Siriusos luvnyák feltettek még egy lapáttal. Közölték, hogy most hétvégén még lehet vetítést tartani, de csak 13-16-ig (korrekcióztam a foglalásunkat), és lehet, hogy télen nem lehet majd tartani. Nem is engedtek már foglalást jövô hétre. Azt mondták, hogy majd most vasárnap megmondják, mi a helyzet. Persze, az egészet nem megfelelô hangnemben, mintha nem lennénk szívesen látott vendégek. Nem is adtam borravalót. Kezdek nézni vmi más helyet...
Az 13 óra jó egyáltalán? Mert, ha nem, akkor csak 14-16-ig adunk le vmit, ami belefér. Nyilatkozzatok.

Vetítési téma: én nem ismerem a felvetett movie-kat, de elvontat _nem_ fogok vetíteni (Angel's Egg (már letöltöttem, túl elvont) kizárva most hétvégén. Késôbb szívesen.). :) Furikuri-füriküri-kürifüri...után nem. :) Ugyanis már két fehér folt van az életemben: kit smacizott le Tenchi a sorozat végén, illetve az FLCL az elejétôl a végéig. Szal, most vmi könnyebben emészthetô, _követhetô_ dolgot szeretnék leadni.

Jó nekem a 13 óra. és persze elvont-t nem nézunk. Akkor most DC-s moviera mit szolsz? sokan már bele egyeztek. már csak te maradtál. amugy (2003) movie. szal nem mondanám hogy elvont.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Nekem nem biztos, hogy jó az új idõpont, már a 2 óra is túl korai volt vasárnapra. Majd otthon megnézem a Conan filmet...
Vagy pedig keressünk új helyet már most! És akkor le lehet mondani a francos Siriusos rendelést. A másik teázóval mi volt a helyzet? Illetve a Süss fel nap!-ot is meg lehetne kérdezni. Estére biztos nem jó nekik (koncertek), viszont projijuk van.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Quote from: NecridJó nekem a 13 óra. és persze elvont-t nem nézunk. Akkor most DC-s moviera mit szolsz? sokan már bele egyeztek. már csak te maradtál. amugy (2003) movie. szal nem mondanám hogy elvont.

Eztet, hogyan gondoltatok? Most nezem, es Detective Conan Movie-bol van osszesen 9 darab? :) Egyiket se latom fenn usteam-en...van egyaltalan magyar felirat?

Necrid^

Quote from: kecsapEztet, hogyan gondoltatok? Most nezem, es Detective Conan Movie-bol van osszesen 9 darab? :) Egyiket se latom fenn usteam-en...van egyaltalan magyar felirat?
Nekem meg van mind a 9. a 7-iket figyelemben aljánlám. 1 hátrány angol felirat.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridNekem meg van mind a 9. a 7-iket figyelemben aljánlám. 1 hátrány angol felirat.
Nagyrészt mindenki tud. Kevés animéhez van magyar felirat, és az általában olyan is. Szóval mindenképpen meg kell tanulni úgyis angolul olvasni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: kecsapSirius: Nos, bár még itt nem említette senki, aki az ominózus uccsó jelenetnél ott volt, de a Siriusos luvnyák feltettek még egy lapáttal. Közölték, hogy most hétvégén még lehet vetítést tartani, de csak 13-16-ig (korrekcióztam a foglalásunkat), és lehet, hogy télen nem lehet majd tartani. Nem is engedtek már foglalást jövô hétre. Azt mondták, hogy majd most vasárnap megmondják, mi a helyzet. Persze, az egészet nem megfelelô hangnemben, mintha nem lennénk szívesen látott vendégek. Nem is adtam borravalót. Kezdek nézni vmi más helyet...
Az 13 óra jó egyáltalán? Mert, ha nem, akkor csak 14-16-ig adunk le vmit, ami belefér. Nyilatkozzatok.

Vetítési téma: én nem ismerem a felvetett movie-kat, de elvontat _nem_ fogok vetíteni (Angel's Egg (már letöltöttem, túl elvont) kizárva most hétvégén. Késôbb szívesen.). :) Furikuri-füriküri-kürifüri...után nem. :) Ugyanis már két fehér folt van az életemben: kit smacizott le Tenchi a sorozat végén, illetve az FLCL az elejétôl a végéig. Szal, most vmi könnyebben emészthetô, _követhetô_ dolgot szeretnék leadni.
Sirius: én is ott voltam a "végsõ nagyjelenetnél" hétfõn és dögöljek meg, hogy ennek köze van ahhoz, hogy mit vetítünk, namindegy. :b+: Amúgy tényleg húzták a szájukat... eh...
Amúgy én is preferálnék egy "lightosabb" filmet vasárnapra, mert azért engem is kicsit odatett a Furi Kuri. (hozzáteszem tetszett, csak olyan mint a vascsavar: nehezen emészthetõ) 13:00 nekem jó lenne, de ha többen kérik a 14-16:00-t akkor az is jó.

Lythis

Nekem a vasárnap jó, nemhiszem h csinálnék bármit, szal ha összevakarom a zsebpénzem addigra, akkor ottleszek.
 Hmm.... Angel's Egg-rõl én is azt hallottam h _NAGYON_ elvont....
DC movie... ha jó akkor felõlem jöhet. Egy DC részt sem láttam eddig, de Necrid kb mindet, és ha 415 rész után képes aztmondani rá h jó, akkor lehet benne valami.

 Egyébiránt diskuráltam Death_Scythe-tel múltkor és ágálunk amellett, h [SIZE="3"]NÉZZÜNK BASTARD-ot!!!!:D[/SIZE]

Ramiz

Quote from: LythisNekem a vasárnap jó, nemhiszem h csinálnék bármit, szal ha összevakarom a zsebpénzem addigra, akkor ottleszek.
 Hmm.... Angel's Egg-rõl én is azt hallottam h _NAGYON_ elvont....
DC movie... ha jó akkor felõlem jöhet. Egy DC részt sem láttam eddig, de Necrid kb mindet, és ha 415 rész után képes aztmondani rá h jó, akkor lehet benne valami.

Egyébiránt diskuráltam Death_Scythe-tel múltkor és ágálunk amellett, h [SIZE="3"]NÉZZÜNK BASTARD-ot!!!!:D[/SIZE]
Befejezetlen: :ejj: .
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!