Main Menu

Elfen Lied

Started by Dragon, 2005-05-15, 12:33:42

Previous topic - Next topic

Értékeld az Elfen Lied-et:

(1) [Elégtelen!] Borzalmas volt, a mûfaj szégyene.
11 (6.3%)
(2) [Elégséges.] Azért nem a legrosszabb, de nem ajánlanám.
11 (6.3%)
(3) [Közepes.] Nem is értem miért ilyen szélsõségesek a vélemények róla.
15 (8.5%)
(4) [Jó.] Tetszett, de azért van ennél jobb is.
80 (45.5%)
(5) [Kitûnõ!] A legjobb, amit valaha láttam.
59 (33.5%)

Total Members Voted: 175

Member

Én meg egyenesen Escaflowne testarányokkal bírok és ezért néztek le (meg a testemre max. 6-szor fér rá a fejem). Nehéz az élet, de ha találsz vmit, ami leköt és amit élvezel, már nem fog érdekelni a társadalom és talán boldog lehetsz a reinkarnációdig...

Lazzaret

Az igaz hogy ha találsz valamit akkor az segít. De amikor eljutsz addig a pontig hogy nem érdekel tovább az életed akkor onnan nagyon nehéz visszatalálni oda ahonnan az egész kiindúl. Egy idõ után nem tudod a fájdalmat feldolgozni. Ebbõl az álapotból 14-15 évesen nagyon nehezn jutottam vissza. Akkor tájt minden nap gondoltam arra hogy mi lenne ha itt lenne vége mindennek. Ki lenne aki sajnálna aki hiányolna. Nagyon nehéz dolog ez.

Most hogy végignéztem az egészet csodálom hogy egyik diclonius sem lett öngyilkos. Jó mondjuk a vírus miatt ami bennük volt inkább a pusztitás gondolata mindenél erõsebb volt.


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

hát... én fõleg Yukával tudtam azonosulni (viszonzatlanság- és bizonytalanság-érzés), de engem is elég keményen kinéztek anno - bár engem azért, mert tanárkedvenc voltam :ejj: Kouta pedig állandóan bûntudatos és próbál megérteni másokat, nem érti, mivel bántotta meg õket... szimpi. (meg két baromijó csaj mászik rá. irigység. :D:D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

#453
Én még csak látni fogom, úgyhogy minden poént ne lõj le, oké? :) Ilyenkor nem szabad arra gondolni, hogy mi lesz, ha meghalok, minden megy tovább. (Blarke: [COLOR="PaleTurquoise"]Ez benne volt az FMA-ban, pl.[/COLOR] :)).
Egy leukémiás pl. lehetõleg ne olvasson orvosi könyveket és egy skizofrén se pszichológiát. Találj egy életcélt, amely lehet, hogy elérhetetlen, mégis feledteti a fájdalmat ("Az igazi álmok nem válnak valóra. Amely valóra válik, már nem álom többé."). Nem tudom ki hogy van vele, nekem már nem számít, hogy mikor törlõdök, vagy megyek át új testbe. Örülök, hogy eljutottam arra a szintre, hogy sok olyat láttam, ami tetszett és amiért érdemes élni (itt most megfoghatatlan dolgokra gondolok).

EDIT: Sokan meg fognak kövezni, ez nem AZ a rovat, de én Xellossal azonosulok. Sokszor úgy tettem társaságban, mitha jól érezném magam (néha még poénkodtam is), ám nem ez az igazi arcom. Az csak akkor derül ki, amikor kinyitom a szemem...

Lt. Simoan Blarke

lehet, hogy benne volt FMA-ban, de nem ilyen formában (MESSZE NEM), és a tálalás is fosh volt.

az, hogy valaki szerepet játszik, nem meglepõ. mindenkinek van párezer arca, és mind õ - ugyanakkor egyik sem.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeaz, hogy valaki szerepet játszik, nem meglepõ. mindenkinek van párezer arca, és mind õ - ugyanakkor egyik sem.
Igaz, mert ha nem te lennél, nem is tudnád eljátszani. Ezt az osztályfõnököm és néhány érdekes ismerõsöm sem akarta felfogni ("Csak menõzõ vazz..." Hangulatingadizásról nem hallottak?!)

Kazenokizu

Quote from: blarkehát... én fõleg Yukával tudtam azonosulni (viszonzatlanság- és bizonytalanság-érzés), de engem is elég keményen kinéztek anno - bár engem azért, mert tanárkedvenc voltam :ejj: Kouta pedig állandóan bûntudatos és próbál megérteni másokat, nem érti, mivel bántotta meg õket... szimpi. (meg két baromijó csaj mászik rá. irigység. :D:D)

Na, ebböl sem lesz ma tanulás... :ejnye: De nem is baj... :)
Alapvetöen én is Yukával tudtam leginkább azonosulni, végig neki "szurkoltam", kicsit igazságtalannak éreztem, hogy Kouta szereti Lucyt is(Lucy szempontjából meg örültem, hogy azért Kouta csak kitartott mellette... Na ezt fejtse meg vki! :hahaha: ). Bár ha az életre gondolok, a férfiaknak mindig is a "zürösebb", bonyolultabb, nehezen megfejthetö nök jönnek be, nem pedig a tisztalelkü, önzetlenek, mint amilyen Yuka is (már ha egyáltalán vannak olyanok...). Egyébként annyira szoktam csodálni a japán nöket (akikröl alapvetöen az anime-szereplöket mintázzák): én nem tudnék olyan jóságos lenni, és csendben türni, ahogy a szerelmem egyre jobban belehabarodik vki másba! Ráadásul mindezt az orrom elött teszi, én meg vágjak hozzá -mindenféle hátsó szándék nélkül- jó képet???
Szóval igen vegyes még mindig a lányokról a véleményem (ezt értsétek úgy, hogy mikor, melyiket tudom jobban megérteni), de alapvetöen nálam Yuka nyert.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Japánban a nõ nem adhat be válópert sem, ha a férje megcsalta. :ejj:
Sajnos az emancipáció hiánya és a nem mindig jó hagyománytisztelet ilyen személyiségeket szül. Furcsa, én akkor biztos elvenném Yukát, ha a valóságban is élne, mert én nem szeretem a "ködös", nehezen kiismerhetõ személyeket (Bocsi Blarke, meghagyom neked. Nálam Tenma-chan a nyerõ :whoah: ).

Kazenokizu

Quote from: blarkeaz, hogy valaki szerepet játszik, nem meglepõ. mindenkinek van párezer arca, és mind õ - ugyanakkor egyik sem.

Egyetértek!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberFurcsa, én akkor biztos elvenném Yukát, ha a valóságban is élne, mert én nem szeretem a "ködös", nehezen kiismerhetõ személyeket
és még jól is fõz :kiraly:
Quote from: Member(Bocsi Blarke, meghagyom neked. Nálam Tenma-chan a nyerõ :whoah: ).
*blarke eldugja a frissen betárazott M16-ost a háta mögé*

btw. Yuka-Kouta viszony. mit kért Yuka Koutától szerintetek? mert az a (Member, netovább -_-) [COLOR="White"]Would you like to suck on my breasts? dolog elég sokat sejtet. plusz amikor visszaemlékezik a karneválra, ugye ott van az, hogy "ha sikerül kivágnod, akkor kérhetsz valamit". na és valószínûleg sikerült neki, mert van neki azokból a mütyûrökbõl egy doboznyi...[/COLOR]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

A cicinyalást már régen ellõttétek a szemem láttára :). Tovább már nem olvasom, nehogy végigaludjam az egészet ;).
EDIT: Homunculus ellen M16? Megvagy te huzatva? :rolleyes:

Kazenokizu

Quote from: blarkebtw. Yuka-Kouta viszony. mit kért Yuka Koutától szerintetek? mert az a (Member, netovább -_-) [COLOR="White"]Would you like to suck on my breasts? dolog elég sokat sejtet. plusz amikor visszaemlékezik a karneválra, ugye ott van az, hogy "ha sikerül kivágnod, akkor kérhetsz valamit". na és valószínûleg sikerült neki, mert van neki azokból a mütyûrökbõl egy doboznyi...[/COLOR]

Szerintem [COLOR="White"]semmit sem kért, mert nem volt rá alkalma. Azokat a mütyüröket nem azután vagdosta ki, miután elbúcsúztak? Mert ott a karneválon 1x sem sikerült neki, mindig eltörte. Én úgy értelmeztem, hogy azokat a következö találkozásra készítette, ami ugye nem jött össze Lucy miatt, és azért szedte elö a dobozt ennyi év után, hogy elmerengjen azon, amit kérhetett volna.[/COLOR] De lehet, hogy én értettem félre vmit... :confused: (az angol-tudásom nem 100%-os, szótárazni meg lusta voltam...)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lt. Simoan Blarke

nem. utána még ott szórakoztak vele egy ideig...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: blarkenem. utána még ott szórakoztak vele egy ideig...
Még ott, [COLOR="White"]a karneválon vágta ki az összes figurát[/COLOR]?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: kazenokizuMég ott, [COLOR="White"]a karneválon vágta ki az összes figurát[/COLOR]?
tudtommal igen. (eleve, ilyesmit máshol nem lehet csinálni... tehát nem vihette haza, hogy szenvedjen vele, ez ilyen rendezvényes cucc... meg akarta mutatni Koutának, hogy igenis meg tudja csinálni :))
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: blarketudtommal igen. (eleve, ilyesmit máshol nem lehet csinálni... tehát nem vihette haza, hogy szenvedjen vele, ez ilyen rendezvényes cucc... meg akarta mutatni Koutának, hogy igenis meg tudja csinálni :))
Akkor én azt a részt félreértettem... Egyébként sejtem, hogy mit kérhetett:)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

#466
Quote from: kazenokizuJól ki is toltam magammal, hogy 2 nappal a patológia vizsgám elött néztem meg, mert másnap nagyjából semmit nem tudtam tanulni, annyira a történet járt a fejemben... :)
Én pedig matek-szigorlat elõtt néztem meg a NGE-t, és utána két napig abszolút semmit se tudtam tanulni, és utána se ment rendesen... ja meg asszem azóta nem is telt el nap anélkül, hogy a NGE eszembe ne jutott volna :3x3: :muhahah:
De megnyugtatlak, a szigorlatom 4es lett, pedig az az egyik fõ buktató :) hátha neked is sikerül

Quote from: kazenokizuEgyébként szerintem az egyik legkirályabb rész, mikor [COLOR="White"]a kis Lucy fürdés után kinyitja a hütö ajtaját, és a fényben hirtelen meglátjuk a vérbefagyott szüleit.[/COLOR]
Biztos, hogy azok a szülei voltak? Nem egy árvaházban élt, és frissen szökött onnan meg (két nõvér, "többi gyerek"rõl beszélnek, négy vagy nyolc ágy egy szobában)? Nem járkált körbe a városban élelmet és szállást keresve (amihez embereket kellett megölnie, ahogy erre utal/gondol is az állatkertben)? Nekem inkább úgy tûnt :p

Quote from: LazzaretKevesen tudják mennyi kegyetlen dolgot kellett kiálnom nekem is csak azért mert 135 kg vagyok.
Én meg ennek a fordítottja vagyok: 192cmrel ennyibõl több, mint kétszer is kijönnék :3x3: furán néznek rám az emberek, amikor úszok... de amikor a szívverésemet is látják, na akkor :hahaha:

Quote from: kazenokizuMég ott, [COLOR="White"]a karneválon vágta ki az összes figurát[/COLOR]?
Nem.
Akkor látta meg õket Lucy.
Jött a balhé.
Elvitték õket.
Szóval amíg Lucy ott vívodott önmagában, az alatt a két perc alatt nem hinném, hogy annyit kivágott volna :p

Reason for edits: összevonás

Lazzaret

Quote from: kazenokizu(az angol-tudásom nem 100%-os, szótárazni meg lusta voltam...)

Szed le animestarsról az animet ott megvan feliratosan csak olvasd el a FAQ ot hogy ne bannoljon a server idõlegesen.

http://animestars.animehq.hu/index.php

Vagy csak a feliratott ott van az is.


www.arkangyalok.uw.hu

Kazenokizu

QuoteBiztos, hogy azok a szülei voltak? Nem egy árvaházban élt, és frissen szökött onnan meg (két nõvér, "többi gyerek"rõl beszélnek, négy vagy nyolc ágy egy szobában)? Nem járkált körbe a városban élelmet és szállást keresve (amihez embereket kellett megölnie, ahogy erre utal/gondol is az állatkertben)? Nekem inkább úgy tûnt

Nem tudom, miért, de valamiért azt úgy gondoltam, hogy azok az örökbefogadói voltak... :oops:  De megnéztem megint, és tényleg... Látszik, hogy nagyon fáradt voltam már akkor... :) Egyébként ez nem változtat nagyon a véleményemen, szerintem az a rész :cool:

QuoteÉn pedig matek-szigorlat elõtt néztem meg a NGE-t, és utána két napig abszolút semmit se tudtam tanulni, és utána se ment rendesen... ja meg asszem azóta nem is telt el nap anélkül, hogy a NGE eszembe ne jutott volna  
De megnyugtatlak, a szigorlatom 4es lett, pedig az az egyik fõ buktató  hátha neked is sikerül

Hát nekem csak 3as lett a patkóm, de nálunk meg az az egyik fö buktató, ugyhogy azért örülök. :hahaha:


QuoteSzóval amíg Lucy ott vívodott önmagában, az alatt a két perc alatt nem hinném, hogy annyit kivágott volna

Szerintem sem... De ezt is megnézem majd még 1x!

QuoteSzed le animestarsról az animet ott megvan feliratosan csak olvasd el a FAQ ot hogy ne bannoljon a server idõlegesen.

Azért kb.80-90 %-ban értem, mi történik (az apróbb tévedéseimet meg lásd elöbb :hahaha: -> bár azok azért nem befolyásolják a történet lényegének és mondanivalójának megértését :) :) )
A szótárazást azért nem nagyon csípem (azon túl, hogy lusta vagyok rá), mert utálom megszakítani a történetet minden egyes alkalommal, ha egy szót nem értek.
A feliratoktól meg akkor ment el a kedvem,mikor leszedtem a Cowboy Bepop movie magyar feliratát...:comp:  <- nagyjából ilyen állapotba kerültem töle: nemtom azt ki fordította, és milyen nyelvröl, de az angol felirathoz képest szinte semmi sem stimmelt.
Persze biztos vannak jó magyar fordítások is , de ez egy jó idöre elvette a kedvem az ilyen irányú próbálkozásoktól... Úgyhogy marad az angol.
De azért megnézem, amit Lazzaret ajánlott! :rolleyes:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lazzaret

Nem tudjátok RAWosan letudnám szedni valahonnan?


www.arkangyalok.uw.hu

nszilveszter

Sziasztok! Sajnos nagyon kezdõ vagyok még ezen a téren, csak egy két animét tudtam követni amiket az A+ -on adtak pályafutásomat is a Yu Yu Hakusho-val kezdtem, és onnan aztán nem volt megállás. Elkezdtem a Trigun-t is nézni azután mikor ráleltem erre az oldalra akkor elsõre végignéztem( az ismertetõ alapján) a Fullmetal Alchemist-et meg a Blue Gendert.
Na szóval ezt csak azért irtal le, hogy lássátok nem vagyok valami nagy anime szakértõ, ezért hát aki ad a véleményemre az ad aki meg nem az nem!
Az igazsághoz hozzátartozik hogy (nem tudom más hogy szokta) én ha hallok egy sorozatról akkor megkeresem az ismertetõjét és az Aoi Anime oldalán és az alapján döntök.
Az Elfen Lied-rõl az anime addicts fórumán hallottam elõször kb. fél éve kapott jót is rosszat is, gondoltam megnézem az Aoi Animét hogy nézhetõ -e? Na ott aztán jól lehordták hogy csak agresszió meg nincs történet stb. el is ment tõle a  kedvem. És úgy kb. 1 hete megláttam itt is ezt a topicot gondoltam belenézek...és hát örülök hogy igy döntöttem!
Talán történetileg létezik az EL -nél jobb anime de én ennyiféle érzelmet amit egy "pici" 25 perces epizód kivált még nem láttam!!! De komolyan gyerekek aki ezt a történetet kitalálta a maga misztikusságával, árnyaltságával, szomorúságával az egy zseni! Egy egy epizód alkalmával volt ahol gombóc volt a torkomban (ld. Mayu -chan története) és volt mikor röhögve fordultam le a székrõl (ld. Kuota öltözteti Nyu-chant)! Persze van benne durvaság de ugy gondolom a történet alapvetõen nem errõl szól hanem emberi érzelmekrõl, a boldogságra való törekvésrõl, s szomorúság lélektan és arról hogy remény mindig van... nekem az egyik kedvenc animém!
Csak ennyit akartam hozzászólni meg talán annyit hogy aki esetleg vacillál és az Aoi Anime oldalán található ismertetõbõl akarja aldönteni mi legyen az ne tegye.

Lazzaret

Igazából én soha sem az ismertetõk alapján nézek meg egy animet. Belekezdek egybe és ha tetszik végignézem ha nem akkor abbahagyom. Ezt az animet régebben azért nem néztem végig mert lelkileg túl megvoltam gyötörve és mostanra rendbejöttem. És a maga nemében kitünõ alkotás habár egy kicsit túl véres. De a lényeg a története. Na és persze a mondanivalója. Elsõnek csak az elsõ 4 részt láttam és ott abbahagytam. De most hogy végignéztem teljesen más lett a véleményem.

Igy csak annyit tudok mondanai mindig kezdj bele egybe akár mit ir egy oldal róla. Sohasem fogod tudni hogy tetszik e vagy sem ha bele sem kezdesz.


www.arkangyalok.uw.hu

nszilveszter

Köszönöm a tanácsot! Azt hiszem ezt fogom tenni! Mondjuk most megint egy olyat kezdtem el, amit itt a fórumon jónak itéltek és az elsõ 2 rész után nekem is  tetszik: Neon Genesis Evangelion!

Lazzaret

Quote from: nszilveszterKöszönöm a tanácsot! Azt hiszem ezt fogom tenni! Mondjuk most megint egy olyat kezdtem el, amit itt a fórumon jónak itéltek és az elsõ 2 rész után nekem is  tetszik: Neon Genesis Evangelion!


:_off:  Igen na az egy nagy alkotás ha végig nézted várjuk értékelésed a megfelelõ topicban :)


www.arkangyalok.uw.hu

Kuroi Tenshi

#474
Igen, de csak ha végignézted! Elõbb ne, mert talán lelõnénk 1-2 nagyon ütõs poént ;)
Ismertetõk meg csak vélemények. Mindenkinek megvan a magáé. Nem szoktam ismertetõket nézni; így is elég nagy a lemaradásom már csak az alapmûvek terén is...

Ja meg NGE-hez sorrend:
26 rész végig
utána elgondolkozol
utána visszamész a 24. részhez, vagy újra megnézed vagy csak visszagondolsz mi volt ott
End of Evangelion
mikor pár óra múlva hazajönnek a többiek, letörlöd a képedrõl azt a fura hitetlenkedõ vigyort, és valami normális ábrázatot erõltetsz magadra
:D

Nevl

Quote from: Kuro_TenshiIgen, de csak ha végignézted! Elõbb ne, mert talán lelõnénk 1-2 nagyon ütõs poént ;)
Ismertetõk meg csak vélemények. Mindenkinek megvan a magáé. Nem szoktam ismertetõket nézni; így is elég nagy a lemaradásom már csak az alapmûvek terén is...

Ja meg NGE-hez sorrend:
26 rész végig
utána elgondolkozol
utána visszamész a 24. részhez, vagy újra megnézed vagy csak visszagondolsz mi volt ott
End of Evangelion
mikor pár óra múlva hazajönnek a többiek, letörlöd a képedrõl azt a fura hitetlenkedõ vigyort, és valami normális ábrázatot erõltetsz magadra
:D

Bocs, az offért, de erre muszáj erre válaszolnom...
Szal kb megcsináltam annó mikor megnéztem amit írtál... és mikor a többiek hazajöttek azt a fejet kellett letörölnöm, hogy ÚR ISTEN EZT MILYEN ELMEBETEG TALÁLTA KI?!?!?!?! De ez csak szerény véleményem :) (számomra rendkívül idegesítõ a töketlenkedés és az NGE tele van vele, tök fölösleges és szerintem felnagyított lelki problémák, vívódások, tök fölösleges konfliktusok és egy eszméletlen beteg befejezés... lehet csak az én értelmi képességeim limitáltak egy ilyen nagy mû felfogásához, de valahogy nem tudtam nagyra értékelni)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kuro_TenshiBiztos, hogy azok a szülei voltak? Nem egy árvaházban élt, és frissen szökött onnan meg (két nõvér, "többi gyerek"rõl beszélnek, négy vagy nyolc ágy egy szobában)? Nem járkált körbe a városban élelmet és szállást keresve (amihez embereket kellett megölnie, ahogy erre utal/gondol is az állatkertben)? Nekem inkább úgy tûnt :p
Rosszul tûnt. azok a szülei voltak.


Quote from: Kuro_TenshiÉn meg ennek a fordítottja vagyok: 192cmrel ennyibõl több, mint kétszer is kijönnék :3x3: furán néznek rám az emberek, amikor úszok... de amikor a szívverésemet is látják, na akkor :hahaha:
akkor én mit mondjak?:D:D a 206/86-ommal? :)

Quote from: Kuro_TenshiNem.
Akkor látta meg õket Lucy.
Jött a balhé.
Elvitték õket.
Szóval amíg Lucy ott vívodott önmagában, az alatt a két perc alatt nem hinném, hogy annyit kivágott volna :p
az nem két perc volt, mert ugye a végére már döbbenten körbeállták az emberek. eleve, amikor meglátta Koutát Yukával, eltántorgott másik irányba, utána lökték fel, utána vívódott.
a vígasztalgatás után pedig Yuka simán vagdoshatott ki pár sz*rt, elvégre onnantól, hogy Kouta vígasztalja, NEM látjuk õket.

Reason for edits: összevonás[/QUOTE]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

#477
[COLOR="Red"]Durva Spoiler begining:[/COLOR]

[COLOR="White"]Sztem meg árvaház. És csak azért mert amikor belázasodott Lucy ott két nõ beszélgetett, és nem túl szülöi beszéd volt. Azért a szülõk nem igy beszélnek gyerekükrõl mint azok. Az inkább nekem úgy jött le mintha szörnynek tartanák Lucyt és nem embernek.És persze a gyerekek is egykoruak lehettek Lucyval.

Azok a kis vackok kivágásáról.
A második vagy a harmadik részben volt is róla szó no meg a mangában is benne van hogy Yuka azután készítette õket mikor Kouta elment és Lucy megölte a tesóját meg az apját. Vagyis mminden évben gyakorolta hogy ha visszajön Kouta eldicsekedhessen vele és persze a kívánság sem volt utólsó indok.
[/COLOR]
[COLOR="Red"]Durva spoiler end.[/COLOR]


www.arkangyalok.uw.hu

Member

Khm, kérhetnék [COLOR="PaleTurquoise"]SPOILER[/COLOR]-t? :)

Lazzaret

Háát nem is tudom :D Na jó legyen pill és kiszinezem :)


www.arkangyalok.uw.hu