Main Menu

Elfen Lied

Started by Dragon, 2005-05-15, 12:33:42

Previous topic - Next topic

Értékeld az Elfen Lied-et:

(1) [Elégtelen!] Borzalmas volt, a mûfaj szégyene.
11 (6.3%)
(2) [Elégséges.] Azért nem a legrosszabb, de nem ajánlanám.
11 (6.3%)
(3) [Közepes.] Nem is értem miért ilyen szélsõségesek a vélemények róla.
15 (8.5%)
(4) [Jó.] Tetszett, de azért van ennél jobb is.
80 (45.5%)
(5) [Kitûnõ!] A legjobb, amit valaha láttam.
59 (33.5%)

Total Members Voted: 175

Member

#510
3 GB korlátban vagyok (no money for korlátlan), ha egyben letölteném, már nem tudnék fórumozni! :)
Remélem, hogy nem kell sokáig várnom "vkinek a vkijére", hogy az végignézze, mert utána én vagyok soron!
UI: Persze, hogy én sem bírom ki, itt ütlegelem Huawei SmartAX MT800u-T-t, de csak nem felejtõdik el, hogy mennyit töltöttem le (és fel :mad:. Nekem az is számít :grrr: )

Ranmából néztünk már meg 30 részt egy nap. A földön feküdtem már, csorgott a nyálam és levegõt is alig kaptam, úgy kifárasztott, de kibírtam. :)

Kazenokizu

Aki egy jót akar röhögni, az klikkeljen ide! :muhahah: :muhahah: :muhahah:
Hogy mik vannak...
Csak várjátok meg, míg betöltödik...
Kinek van ideje/kedve ilyen idétlenségekre?:) :) :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Nevl

Quote from: kazenokizuAki egy jót akar röhögni, az klikkeljen ide! :muhahah: :muhahah: :muhahah:
Hogy mik vannak...
Csak várjátok meg, míg betöltödik...
Kinek van ideje/kedve ilyen idétlenségekre?:) :) :)

Elég idióta :D
Mondjuk látszik, hogy a legtöbben csak ezeket a tömeg animeket ismerik... (Inu Yasha, Yu Yu Hakuso, FMA)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Kazenokizu

Quote from: NevlElég idióta :D
Mondjuk látszik, hogy a legtöbben csak ezeket a tömeg animeket ismerik... (Inu Yasha, Yu Yu Hakuso, FMA)

Mondjuk engem a párosítás is meglepett, InuYasha meg Elfen Lied együtt?
Kicsit furi... :)
Bár én is megnéztem mindkettöt... :hahaha: De közös weblapot azért nem csinálnék nekik...:)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Nevl

Quote from: kazenokizuMondjuk engem a párosítás is meglepett, InuYasha meg Elfen Lied együtt?
Kicsit furi... :)
Bár én is megnéztem mindkettöt... :hahaha: De közös weblapot azért nem csinálnék nekik...:)

Inu Yasha max akkor jó, ha teljes az agyhalál :D Végignéztem én is az össz filmet+sorozatot, de azóta messze jobbakat is láttam már.
De én se tudom, hogy honnan jött neki az ötlet a 2 anime összepárosítására... elég érdekes.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Member

Én inkább csak azon lepõdtem meg, hogyan lehet egy bannerbe rakni Inuyashát és Elfen Liedet :rolleyes:. Ég és föld...
[COLOR="PaleTurquoise"](Az FMA nem tömeganime!!! Csak az mondja, aki nem értette (mert mondjuk egy nap alatt végigtolta))[/COLOR]

Nevl

Quote from: MemberÉn inkább csak azon lepõdtem meg, hogyan lehet egy bannerbe rakni Inuyashát és Elfen Liedet :rolleyes:. Ég és föld...
[COLOR="PaleTurquoise"](Az FMA nem tömeganime!!! Csak az mondja, aki nem értette (mert mondjuk egy nap alatt végigtolta))[/COLOR]

Lehet, hogy a végére kiteljesedõ mondandó nem tömeganime jellegû, ezt igaz. De kb a végéig tele van tömegvadász elemekkel...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Kazenokizu

Quote from: NevlInu Yasha max akkor jó, ha teljes az agyhalál :D Végignéztem én is az össz filmet+sorozatot, de azóta messze jobbakat is láttam már.
Szerintem aranyos, nekem az volt az elsö animém, úgyhogy igencsak a szívemhez nött... :hahaha: De tény, hogy sok jobbat láttam azóta!

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

#518
Nem a fõhõsöket szerettem benne. /\ /\
Egyedül a Homunculus frakció az, amely említésre méltó, õk azok, akik felemelik az egész animét (Ezt várom a Lucy-féléktõl is (Nem tudom megjegyezni a nevüket :()). Létrehozzák õket, csak mert érdekli õket az alkímia, aztán magukra hagyják, esetleg mert vkit elvesztettek, s utána már nem képesek úgy tekinteni rájuk, mint a szeretteikre... Envy, Wrath és Lust is ettõl lett olyan, amilyen (mondjuk elõbbire ráfért volna egy alapos verés). Aztán csodálkoznak, hogy miután felnõnek, mindenkivel végezni akarnak, akin nincs Ouroboros tetoválás... Mondjuk Lucy-ék sorsa még hányatottabbnak látszik, úgyhogy lehet, hogy majd nem tetováltatok, hanem szarvakat növesztek. :o

[SIZE="4"]SUMIMASEN AZ OFFÉRT![/SIZE]

Kuroi Tenshi

Quote from: kazenokizuNem!!! Én ált. 10-15 részt is képes vagyok megnézni egyszerre... (Ha épp úgy van rá idöm...) Az Elfen Lied pl. lement egy éjszaka alatt. :rotflol:  Pont az benne a jó, h egyszerre sok inger ér!
Én is - HA van rá idõm...

Didico

Quote from: MemberJa, még csak a II. résznél járok. :D (Nem önszántamból :mad: ) Szombaton jön a III., aztán egy hét múlva a IV.-k és hónap végén éjfél elõtt annyi, amennyi belefér a korlátba (kivéve, ha "valaki" :rolleyes: odaadja elõtte...)
Ehhez még mint fõzhetnék hozzá: [COLOR="Pink"]NYU? /\ /\[/COLOR]

EDIT: A régi szavazatomat nem lehetne törölni? (Fél éve az elsõ rész után adtam neki egy nagy "1"-est) Max csinálok egy új felhasználót és szavazok rá úgy aztán kész. :D


Igyekszem majd cseszegetni a Kócost... De ne rágd már a fülem... Én tényleg igyekszem... na majd holnap :) :muhahah:
be szoktam tartani az ígéreteimet, ne csesztesd a neteteket.:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

#521
Quote from: DidicoIgyekszem majd cseszegetni a Kócost... De ne rágd már a fülem... Én tényleg igyekszem... na majd holnap :) :muhahah:
be szoktam tartani az ígéreteimet, ne csesztesd a neteteket.:hahaha:
[COLOR="Magenta"]NYU? /\ /\[/COLOR]
Az ELF hiány hatása: A meghülyülés határán vagyok, ma pl. Hitler voltam álmomban...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member[COLOR="Magenta"]NYU? /\ /\[/COLOR]
Az ELF hiány hatása: A meghülyülés határán vagyok, ma pl. Hitler voltam álmomban...
hah. ne is mondd, mindjá postolok álmot ;p
a korlátlan netrõl csak annyit, hogy apáméknak havi 11ért van 2megabites, úgy, hogy ebben benne van a kábeltévé. tehát baromiolcsó, nehogymá ne legyen rá pénzetek :p
a honlap meg úristen. beteg. IY + EL egy honlapon?!?!?!? :hogyaza:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kazenokizu

Quote from: blarkea honlap meg úristen. beteg. IY + EL egy honlapon?!?!?!? :hogyaza:

Bizony-bizony, igen beteg. De láttad ezt is? Ez még betegebb...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: kazenokizuBizony-bizony, igen beteg. De láttad ezt is? Ez még betegebb...
Ez elõzõ is unyanez volt... /\ /\. Sebaj, másodszorra is ledöbbent...

Groven

Quote from: blarkea honlap meg úristen. beteg. IY + EL egy honlapon?!?!?!?

Juj...na most ez a link a hajnali félálomomból felriasztot. Ez már a jóízlés határán túlmegy. Az ember bizarr dolgokra képes, de ez...


Quote from: memberAz ELF hiány hatása: A meghülyülés határán vagyok, ma pl. Hitler voltam álmomban...

Ami az álmodat illeti, nembiztos, h az elf hiány hatása... nem láttad A bukás c filmet véletlenül?:)
//Amúgy nekem a 2. animem volt az Inu Yasha. Nagyon tetszett akkor, de a sorozat végét nagyon elronották.//

Ready2

Quote from: Groven//Amúgy nekem a 2. animem volt az Inu Yasha. Nagyon tetszett akkor, de a sorozat végét nagyon elronották.//

ja talan azert mert nincs is vege :)

Groven

Quote from: Ready2ja talan azert mert nincs is vege :)

nemtom van-e/lesz-e folytatása, de akkor se tetszett a vége. :p erõltetett volt már nagyon.

Member

Nemtom, Groven-sama, mostanában csak ilyen beteg álmaim vannak, de a felét elfelejtem, így nem könnyû õket puplikálni. :(
Amikor egy animét meg akarok nézni és nem tudok, egész nap azon variálok, hogy mi lesz benne, s ez az aktív szellemi tevékenység estére jó összezavarja a dolgokat. Életemben egyszer láttam a Wolfeinstein játékot és látod, visszatért egy álomra (A britek elfogták a zombijainkat és mentünk megmenteni õket :eeek: ).
A legjobb lesz , ha beteszem a Be you Girl-t és elkezdek fejben nem létezõ jelenletekbõl AMV-t gyártani... Az meg fog nyugtatni... Remélem...
(Utoljára az FMA 26-51 epizódjait vártam ennyire...)

EDIT: Mit vársz Rumiko mamától? Amúgy tiszta nõi anime, nincs benne törekvés a gyõzelem felé, inkább csak igyekeznek megtartani ugyanazt a hangulatot végig (erre igaz katz elmélete).

Kazenokizu

Quote from: MemberEDIT: Mit vársz Rumiko mamától? Amúgy tiszta nõi anime, nincs benne törekvés a gyõzelem felé, inkább csak igyekeznek megtartani ugyanazt a hangulatot végig (erre igaz katz elmélete).

Van benne valami...  Meg ráadásul tényleg elhúzták a végét. :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Fõleg az a zavaró, hogy nem történik benne SEMMI! Idõnként jön egy új karakter, jó vagy rossz oldalon, ha rossz, lehet, hogy azonnal meghal, ha nem, akkor állandó szereplõ lesz. Ráadásul itt VALÓBAN kiszámolták, hány epizód legyen bunyós, aztán jön néhány lelkizõs, aztán pár poénos és jöhet elõrõl... Az egész arra megy ki, hogy minél több csatona megvegye és akkor 3 évig le lehet adni folyamatosan...

(Amúgy elõbbi gondolatom abból indul ki, hogy a nõk többet játszanak gyõzelem és végkifejlet nélküli játékkal. Ilyen pl. a Sims.)

Kazenokizu

Quote from: Member(Amúgy elõbbi gondolatom abból indul ki, hogy a nõk többet játszanak gyõzelem és végkifejlet nélküli játékkal. Ilyen pl. a Sims.)

Na, ez nagyon nem ide fog tartozni, de azért reagálok rá. Én nem általánosítanék ennyire. Vannak nök, akik nem szeretik a pusztán gyözelemre hajtó (ebböl kifolyólag pedig csupa öldöklésböl álló) játékokat. Ez tény. De azért nem mindenki! Én pl. rengeteget játszottam ilyenekkel régebben, amíg több idöm volt (pl Medal of Honor, és társai...), de ettöl függetlenül a Sims-szel is elvagyok. (bár olyan nagyon nem szeretem...) :) Szóval szerintem ez nem nem kérdése, hanem személyiség-függö. Kinek, mi jön be.
Mellesleg meg nem minden a gyözelem! :) :) :) :)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Nem minden a gyõzelem? Ezt hallani egy Kenshin-fantól? :)
Akkor te egy kellemes kivétel vagy, a volt osztályomban csak a Sims és a Roller Coster Tycoon röpködött a lányok közt... (még az Avon prospektusok. A matektanár egyszer már nem bírta tovább: "Figyelj lányom, apád-anyád összerakott, már nem tehetsz ellen semmit!".)

Gomen for OFF!

Kazenokizu

Quote from: MemberGomen for OFF!

Ok, ok átlépek az offtopicba. :)  Bocsi a kis kitéröért...

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Groven

Quote from: MemberNemtom, Groven-sama, mostanában csak ilyen beteg álmaim vannak, de a felét elfelejtem, így nem könnyû õket puplikálni. :(
Amikor egy animét meg akarok nézni és nem tudok, egész nap azon variálok, hogy mi lesz benne, s ez az aktív szellemi tevékenység estére jó összezavarja a dolgokat. Életemben egyszer láttam a Wolfeinstein játékot és látod, visszatért egy álomra (A britek elfogták a zombijainkat és mentünk megmenteni õket :eeek: ).
A legjobb lesz , ha beteszem a Be you Girl-t és elkezdek fejben nem létezõ jelenletekbõl AMV-t gyártani... Az meg fog nyugtatni... Remélem...
(Utoljára az FMA 26-51 epizódjait vártam ennyire...)

Elõször is mester, felejtsük el a -sama végzõdést. <-Animés és hibás beütés.  Max -san. U copy? :) :)

Másodszor a "Be your Girl" nem hiszem h megoldaná ezt a dolgot:p,de te tudod.
 
Harmadszor Amúgy akkor már az álmoknak kéne 1 külön topic ott lehetne ezekt boncolgatni, h ne offoljuk tele az EL-ét.

Member

Quote from: GrovenElõször is mester, felejtsük el a -sama végzõdést. <-Animés és hibás beütés.  Max -san. U copy? :) :)

Másodszor a "Be your Girl" nem hiszem h megoldaná ezt a dolgot:p,de te tudod.
 
Harmadszor Amúgy akkor már az álmoknak kéne 1 külön topic ott lehetne ezekt boncolgatni, h ne offoljuk tele az EL-ét.

Elõször: Értettem, Groven-san (a nevedhez jobban passzol a sama, vagy a kun).

Másodszor: Már milyen nyugodt vagyok... Csak a hörcsög ne nyögdécselné esténként, hogy Nyu... Nyu...

Harmadszor: Oda is beírtam, csak gondoltam ismertetem veled a részleteket.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberElõször: Értettem, Groven-san (a nevedhez jobban passzol a sama, vagy a kun).
use -kun, az személytelen :p

Quote from: MemberMásodszor: Már milyen nyugodt vagyok... Csak a hörcsög ne nyögdécselné esténként, hogy Nyu... Nyu...
omg :lol:

Quote from: MemberHarmadszor: Oda is beírtam, csak gondoltam ismertetem veled a részleteket.
kár volt :rolleyes:

hm. Elfen Lied AMV-k vajh vannak-e azon kívül, amit Kemencén néztünk? *töpreng*
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Groven

Quote from: memberHarmadszor: Oda is beírtam, csak gondoltam ismertetem veled a részleteket.

Értékelem is ne érts félre.:)

Quote from: memberMásodszor: Már milyen nyugodt vagyok... Csak a hörcsög ne nyögdécselné esténként, hogy Nyu... Nyu...

Vm baja lehet a hörcsögödnek is, mert nekem is volt, és közel se ilyen hangokat adott ki.:)

Quote from: blarkeuse -kun, az személytelen :p

:ejnye:

Member

Quote from: GrovenVm baja lehet a hörcsögödnek is, mert nekem is volt, és közel se ilyen hangokat adott ki.:)
Csak tegnap este csinálta, ált. nem szokta (inkább csipog). Volt egy másik, Hamtaro (:D), õ már a kezdetektõl fogja nyifogott. Ja, az aktuális a Csoki, õt meg a Pufi elõzte emg (méghogy a törpehörcsög szelíd állat... Ahhoz képest Lucy egy ártatlan maszületett birka!)

Rage

Quote from: blarkeuse -kun, az személytelen :p
A -kun, -chan mindig egy eleg bensoseges viszont fejez ki a ket szemely kozott (pl. eleg jo baratok stb.). Sokkal udvariasabb a -san hasznalata. :ejnye:

(Elnezest az offert.)
痛みを感じる方向に、出口がある!