Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Alkyra

Mondtam már, hogy utálom a filler részeket? Mindenhol.
Naruto, Bleach sob...alig várom már, hogy vége legyen.
A manga sztorija piszok jó.

Squito

Quote from: Necridhát ez a Bound faxság egyre szánalmasabb.. remélem tõrténi fog a közel jövöben vmi mert h igy megy tóvább akkor Lomtár.

Nálam is valami hasonló a helyzet!

Quote from: Necridbtw mit keres most a gyógyító gyerek a 4. squadból ott?
Lábatlankodik :)

Venom

A rajzolás megint rossz, sõt, egyes részeknél véleményem szerint kimondottan sz*r. A 71-ik rész egyetlen pozitívuma a másik felében van, de ezt már inkább nem lövöm le. Lényeg annyi, hogy tényleg Ishida a kulcs a megoldáshoz.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Oh, Bleachek atyja áldj meg minket az igazi részekkel s bocsásd meg bûneinket, hogy nézzük a fillereket, melyektõl óvva intettél minket!Ámen.

Lazzaret

A torpedó gyorsan közeledett halálos ígérettel a célpontja felé. Szinte semmi sem álhatja útját hogy elvégezze a rá kiszabott egyetlen feladatot: Rombólj. Már csak pár méter választotta el céljától amikor bindultak az ellentámadások ellene. Mindenfelé hatalmas robbanások csaptak fel a víz mélyébõl szerteszórva milliárdnyi vízcseppet melyek mint a nyári záporesõ hullottak vissza a vízbe. De a torpedot ez nem állíthatta meg tört elõre könyörtelenûl. Amikor elérte végre célját hatalmas lyukat ütöt a célpont testén és amikor bent volt hatalmas robbanással tünt el az enyészet ködében. A robbanás ereje hatalmas darabot szakított ki a cél testébõl, és a rléken keresztûl õmlõtt be a tengervíz. A célpont lassan elkezdett süllyedni a jeges, fekete mélység felé. Szép lassan eltünt a célpont fele amikor egy újabb robbanás rázta meg a testet. Egy másik torpedó is becsapódot a célpont testébe újabb léket ütve a testen. Hiába szoltak a vészharangok már semmi sem tudta megmenteni az enyészettõl. Lassan belefulladt az egész a tenger mélységébe. Így ért véget egy hosszú élet, de a nevére még sokáig emlékeznek majd : BLEACH.

Remélem sikerült érzékeltetnem elkeseredetségemet a sorotattal.


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

Quote from: VenomA rajzolás megint rossz, sõt, egyes részeknél véleményem szerint kimondottan sz*r. A 71-ik rész egyetlen pozitívuma a másik felében van, de ezt már inkább nem lövöm le. Lényeg annyi, hogy tényleg Ishida a kulcs a megoldáshoz.

ja a rajz ebben a reszben kulonosen ronda volt. nemtom mitszivtak a rajzolok, de azt nemajanlom senkinek sem

Venom

Srácok, csak egy apróság. Nem kell se falnak menni, se túldramatizálni, hogy egy ideig fillerek vannak. Nekem sincs pozitív véleményem a fillerekrõl, de nem kéne hosszú oldalakon át sírni, meg temetni a sorozatot, amikor a fillerek után megint úgy fogtok csüngeni a sorozaton, mint kisded az anyja csecsén. :P


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Jaja! A manga nagyon jól halad és eszméletlen érdekes a sztorija! Nem gyõzöm kivárni. Amúgy a fillerekkel nem lett volna semmi baj, a vámpíros téma akár jól is elsülhetett volna de sikerült nekik elcseszni. Pedig ezt meglehetett volna oldani jól. Na de még mindig jobb mint a Narutos fillerek :P

Emarsharae

Nemtom miért, de számomra a manga is alvadt csiga sebességével mozog. A sztori jó, de... szerintem kevesebb kardsuhogtatással is jó lenne a történet... Szerintem ez külön reklámfogás, nehogy elég dózist kapjunk egy idõre és ki tudjuk várni amíg egy nagyobb adag összegyûlik egyszerre, és úgy nézhessük meg. :rolleyes: :ejj:
Mellesleg a fillerektõl herótom van, mint nektek is. Szavakban nem tudom kifejezni frusztrációmat a sorozattal, és utálom hogy Ken-chant is csak nyomokban találom meg. (Persze az más kérdés, hogy a mangában se látni mostanság, de ott legalább van Ikkaku, Rangiku és... Renji se annyira síkhülye.)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Alkyra

A Bleachet licenszelte a VIZZ Media.
Itt a lista, hogy ki fogja továbbra is fordítani a cuccot:

Lunar: Dropped
Bleach-Society: Still subbing
Dattebayo: Still subbing
Hell-fansubs: Dropped

Lythis

Quote from: AlkyraA Bleachet licenszelte a VIZZ Media.
Itt a lista, hogy ki fogja továbbra is fordítani a cuccot:

Lunar: Dropped
Bleach-Society: Still subbing
Dattebayo: Still subbing
Hell-fansubs: Dropped
Épp ezt akartam megkérdezni... ezekszerint Lunar-ék végleg dobták volna? B@55za+!! - már bocsánat. Reméltem, hogy azért nem, de hivatalos bejelentés nem volt eddig (tekintettel, hogy a honlapuk még mindíg döglött...)
 Eleve, mire kinn beéri azt ahol most tart a sorozat, itt már lazán a 130-adik rész környékén fog tartani, és ennek ellenére dobják? bwah...

Akio-chan

Quote from: ChristianSzámomra akkor is az lenne fordulat ha most megjelenne Alucard és kiderülne,hogy Ichimaru az igazából Orochimaru és a Narutoban Orochimaru igazából Ichimaru. Aztán az is kiderülni ,hogy Aizen az acrossnak dolgozik és szeretné a világra szabadítani fekete csillagot aki majd megátkozza Ichigot,hogy a keze helyén egy kislány legyen... de ez egészen addig nem jöhet össze amíg Aizennek csak 8varázslata van egy egész életre szal el kell mennie a démonok és istenek világába,hogy ott ki kísérletezzék vele a tökéletes erõt amivel képes átvágni magát a dimenziókon és megváltoztathatja a múltat is. Persze ,hogy ne legyen minden tökéletes megjelenik pár új mod soul akik Son Goku és Vegita névre hallgatnak és addig nem hajlandóak Chadékat szabadon engedni amíg a fogságban tartott Yusuke mod soult ki nem engedik. Persze,hogy kevésbé sablonos legyen megjelenik a Zámbó hollow ami pusztulást akar hozni a világra... bah .. asszem kicsit most elszaladt velem a fantáziám :D

"Kicsit" kevered az animéket nem gondolod??? XDDDDDDDDDDDDDDD lol....
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

ArchElf

Quote from: LythisÉpp ezt akartam megkérdezni... ezekszerint Lunar-ék végleg dobták volna? B@55za+!! - már bocsánat. Reméltem, hogy azért nem, de hivatalos bejelentés nem volt eddig (tekintettel, hogy a honlapuk még mindíg döglött...)
 Eleve, mire kinn beéri azt ahol most tart a sorozat, itt már lazán a 130-adik rész környékén fog tartani, és ennek ellenére dobják? bwah...
Ja... épp most néztem én is. Amúgy nem csodálkozom, hogy dobták, inkább annak örülök, hogy a DB felvette még korábban a szálat, mert azért attól nem kell tartanunk, hogy olyan nagyon megijednek az amerikai média-hatalomtól, lásd Naruto :)
Amúgy a scarywater-en a Lunar szekcióban sem az van fent, hogy Dropped, hanem az, hogy Licensed... Amúgy ezzel asszem megy a LUNAR-os linkem a kedvencek közül a kukába.
Amúgy a liszenszelésrõl szólva; már lehetett egy ideje számítani rá, hogy valaki megveszi, hisz nem túl sok 52 feletti résszel rendelekõ anime van, ami ennyire közkedvelt és még nem liszenszelt...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Bandita ^^

1: Kérdés
2: Javaslat

1: Bleach ~The Sealed Sword Frenzy~ . Ez egy OVA. Tegnapelõtt (azaz 21-én) jött ki. Ezt ismeri valaki/látta valaki/valaki tud róla valamit? Egyelõre csak DVD-rip-et találtam, ami 2.5 giga.

2: Az YHBT kiadta a "fake Bleach ep. 73-at" semmi köze a Bleachez az intrón kívül, de érdemes megnézni, ha van valakinek 15 perce...


[SIZE="3"]おやすみなさい[/SIZE]
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

ArchElf

Quote from: Bandita ^^2: Az YHBT kiadta a "fake Bleach ep. 73-at" semmi köze a Bleachez az intrón kívül, de érdemes megnézni, ha van valakinek 15 perce...
Ja, YHBT Bleach 73 király volt...
Hajrá Pitagorasz!

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Nevl

Lehet neten találni 2-3 OVA-t azok mik?!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Hiei-sama

Quote from: NevlLehet neten találni 2-3 OVA-t azok mik?!

3. Ovarol nemtudok de ha jobban megnezed az OVA 2 kijott.Gondolom az OVA jelenteset nem kell elmagyarazni inkabb toltsd le es nezd meg ;)

Lazzaret

Na ez már igazán kellett a Bleach fanatikusoknak akik rühelik a sok fillert. Ez végre adott abból az igazi bleach érzésbõl. Ha legalább a fillerek is ilyenekrõl szólnának akkor meg lennék vele elégedve. És nem ilyen lélekszívó élõhalottakról. Ez egy jó pontot ér a sorozatnak.


www.arkangyalok.uw.hu

Akio-chan

Bleach OVA?? Hol?????? *o* Látnom kell..... *fanatikus tekintet* :D
Amúgy meg üdv
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Christian

Huh de érdekes volt megint színvonalas grafikát látni :D A vége hatalmas! Az utolsó másodpercre még a három jó madár is feltûnik :D

Tyrael

Quote from: andi^^:hahaha: :hahaha:

Na most sikerült meglepnetek. Én ugyanis nem olvasok mangát- gépen legalábbis. Arra senki nem bírna rávenni... A spoiler feliratoknak viszont nem tudok ellenállni...

Na ha már eltértünk a témától, lehet egy kérdésem? A SoulSocietybe csak a földön meghalt emberek lelkei kerülnek? Vagy van aki ott születik? Bár ez sztem nagy hülyeség lenne... Mert aki meghal és SS-be kerül az onnantól nem változik! Legalábbis ezt mondja Chadnek a "papagáj-kissrác" fogadott tesója SSben (a huszonvalahanyadik részben mikor még Ichiéknek nem sikerül bejutniuk a shinigamikhoz). Ha SSBen csak halott emberek lelkei vannak és azok örökre olyan formában maradnak akkor Renji meg Rukia meg Hitsugaya hogy a francba bírtak felnõni és halálistenné válni? :confused: :confused: :confused:
Lehet hogy iszonyat hülyeségeket kérdezek, de én ezt tényleg nem értem.
ezt meg a topic elejen en is kerdeztem :)

Tyrael

Bandita ^^

Quote from: Akio-chanBleach OVA?? Hol?????? *o* Látnom kell..... *fanatikus tekintet* :D
Amúgy meg üdv

A Bleach7.com-ot tudom ajánlani...
:tezsvir:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Venom

Nézhetõ a Bleach OVA 2, bár szerintem kissé túl liberálisan kezelték a Bankai témát. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

Bleach 73 is letudva. 1 órás filler, aminek a végén megtudhatjuk, hogy jövõ héten KÉT órás filler lesz. Ó Jeeee!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

death_scythe

Hû hát ez jó volt, nekem igazán nincs semmi bajom a mostani részekkel a sorozatban(a rajzolást kivéve néhol) idõ kitöltésnek jók. Azért most hogy megnéztem az OVA-t érzem hogy a sorozat kicsit bajban van mert az OVA feeling-je magasan überelte. Nekem különösen tetszettek az utolsó képsorok(Byakuya a hintóval)+ az hogy Ichigo letörpézte Hitsugaya-t + Momo(aka. Hitsugaya barátnõje, most nem jut eszembe a hivatalos neve) felépült, ennek különösen örültem.

Ui.:Mi Hitsugaya barátnõjének a neve (5.th squad lieutenant-ja)? Nem hiszem el hogy elfelejtettem :lame:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Igen az OVA az baromi jó de ez a special filler rész a 73.-as is nagyon gagyi volt. A graf most jobb mint volt de ez akkor sem fogja sosem tudni visszaadni az igazi Bleach érzést. Az OVA az baromi jó volt de ez. Az ikrek halálát meg teljesen a Himebõl lopták. Legalább ne tenének ilyet.


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Quote from: death_scytheMi Hitsugaya barátnõjének a neve (5.th squad lieutenant-ja)? Nem hiszem el hogy elfelejtettem :lame:
Hinamori Momo.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

#957
"Bár április 18.-án a fillereknek vége lett volna, úgy határoztunk,hogy a nagy sikerre való tekintettel tovább visszük a történetet egy komolyabb vonalon. -Mondták a készítõk.

Bár a készítõk nem árultak el sok mindent az új történetrõl,annyit már tudni lehet,hogy a következõ ellenfelet Griffithrõl fogják mintázni mind külsõre és belsõre. Sõt azt is elárulták a készítõk,hogy szintén lesz egy másik párhuzam is a Berserk c. nagy sikerû animevel, a csapat neve ugyanis nem más mint a jól ismert Band Of The Hawks.A készítõk minden eddiginél izgalmasabb történetet és egyedibb szereplõket ígérnek.A sok negatív kritika miatt pedig ismét a régi rajzoló gárda veszi kezelésbe a sorozatot."

Bandita ^^

Quote from: Christian"Bár április 18.-án a fillereknek vége lett volna, úgy határoztunk,hogy a nagy sikerre való tekintettel tovább visszük a történetet egy komolyabb vonalon. -Mondták a készítõk.

Bár a készítõk nem árultak el sok mindent az új történetrõl,annyit már tudni lehet,hogy a következõ ellenfelet Griffithrõl fogják mintázni mind külsõre és belsõre. Sõt azt is elárulták a készítõk,hogy szintén lesz egy másik párhuzam is a Berserk c. nagy sikerû animel, a csapat neve ugyanis nem más mint a jól ismert Band Of The Hawks.A készítõk minden eddiginél izgalmasabb történetet és egyedibb szereplõket ígérnek.A sok negatív kritika miatt pedig ismét a régi rajzoló gárda veszi kezelésbe a sorozatot."

Egyik szemem....... :o
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Rage

Quote from: Bandita ^^Egyik szemem....... :o
Nekem is, hogy egyesek nem neztek ra ma reggel a naptarra. ;]
痛みを感じる方向に、出口がある!