Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Angellore

Hm, az addig rendben, hogy ti pucér nős kártyíákat fogtok nézegetni, de én mit fogok csinálni? :Eztneked:
"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

Ramiz

Quote from: Pirula on 2006-11-02, 22:58:24
Ha kiveszem a tokjából akkor pucér lesz... de hogy nős hogy legyen... talán ha ráveszem hogy elvegye a terepjárósat...
WÁÁÁÁ :muhahah:
( de chop lö meló!!! (Pucsö. Bal péééévli!!!) )

Quote from: Pirula on 2006-11-02, 22:58:24Öööö... mi van a lépcsőkkel? :confused:
Olyan lelkesen mondtad, hogy 9 körül beesel, féltem, hátha tényleg látványosan akarod csinálni...

Quote from: Angellore on 2006-11-02, 23:05:26
Hm, az addig rendben, hogy ti pucér nős kártyíákat fogtok nézegetni, de én mit fogok csinálni? :Eztneked:
Minket nézegetsz. :angyali: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Groven on 2006-11-02, 21:01:53
Na én leszek akkor csak bajban. ÉN senkit nem ismerek. :S
Kélszülj fel a Képmutatóból... ;)

Szolgálati közlemény: Próféta 0<p<1 valószínűséggel esetleg előfordul holnap, Ramiz noszogatására.

Groven

#483
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-11-02, 22:40:32
Quote from: Groven on 2006-11-02, 21:01:53
Na én leszek akkor csak bajban. ÉN senkit nem ismerek. :S
Ugyanmár ;)
Tavaszi conon már találkoztál párunkkal :)

Ez bíz igaz, mester, de a memóriámban ködös emlékek vannak tavaszi madárcsicsergéssel vegyítve. :D

sirtomi

Quote from: csacsa on 2006-11-02, 21:26:08
Ezekkel a talikkal csak az a baj, hogy a vidékiek vagy nem tudnak sokáig maradt, vagy nem tudnak utána hazamenni, mert nincs busz/vonat. :bruhuhu: :grrr: Mert én is szívesen elmennék, de nem sokkal kezdés után már lépnem is kéne, ha haza szeretnék érni...
Én Pécsről utaztam fel és csak másnap délután indultam haza, de megérte :)

csacsa

Az oké, de hol töltötted az éjszakát??
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Groven

Mint törzsgyökeres pesti, még én is támogatom a csövezés intézményét. Néha jó jön. :hopp:

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-11-02, 23:32:50
Én Pécsről utaztam fel és csak másnap délután indultam haza, de megérte :)
Én is a pénteki talira mentem fel és hétfő estére értem haza. :D

A tökéletesség unalmas.

Tycho

igyekszem én is megjelenni, de egyelőre nem úgy fest... :ejj:  Lógnak nekem némi pénzel. ha nem kapom meg, nem lesz pénzem jövő hét végéig  :frown:

EDIT: Fazék úgy se lesz ott, nem szívatom meg a futuramával  :rotfl: :angyali: :hehe:

HVp213

megyek énis
7 - 1/2 8 körül érek oda
( bár ez gondolom senkit se érdekel... -__-' )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fazék

Quote from: Tycho on 2006-11-03, 07:51:13
igyekszem én is megjelenni, de egyelőre nem úgy fest... :ejj:  Lógnak nekem némi pénzel. ha nem kapom meg, nem lesz pénzem jövő hét végéig  :frown:

EDIT: Fazék úgy se lesz ott, nem szívatom meg a futuramával  :rotfl: :angyali: :hehe:
mondjuk sztem megy annyi olyan ember, akinek megvan otthon a teljes Futurama, hogy egyikük igazán lehetne annyira lelkes, hogy szól és kiírja neked :D (pl Ramiznak is megvan azt hiszem a teljes Futurama :__devil:)

Raggie

(Csak, hogy belekotyogjak kicsit: nekünk Ramizzal csak az első 3 szezon van meg... :rolleyes: :P )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2006-11-03, 10:39:52
(Csak, hogy belekotyogjak kicsit: nekünk Ramizzal csak az első 3 szezon van meg... :rolleyes: :P )
tényleg  :eek: hogy-hogy nincs meg a teljes?? azt hittem teljesen kifosztottátok kikuchiyo-t... amatőrök :rolleyes: :D

Tycho

Quote from: Fazék on 2006-11-03, 10:14:35
Quote from: Tycho on 2006-11-03, 07:51:13
igyekszem én is megjelenni, de egyelőre nem úgy fest... :ejj:  Lógnak nekem némi pénzel. ha nem kapom meg, nem lesz pénzem jövő hét végéig  :frown:

EDIT: Fazék úgy se lesz ott, nem szívatom meg a futuramával  :rotfl: :angyali: :hehe:
mondjuk sztem megy annyi olyan ember, akinek megvan otthon a teljes Futurama, hogy egyikük igazán lehetne annyira lelkes, hogy szól és kiírja neked :D (pl Ramiznak is megvan azt hiszem a teljes Futurama :__devil:)

nana Fazék, nekem te ígérted, kötöm az ebet a karóhoz...  :ejnye: :muhahah: :angyali:

Zsiga

Megyek én is, nem menekültök meg a Képmutatótól. :D
De mivel tegnap hosszú napom (estém :D) volt, nameg mocskosul másnapos vagyok, ezért szerintem nem maradok sokáig, 9-10 körül legkésőbb jövök haza. Cserébe ha tudok odamegyek már hétre. :)

RE@L

Na! Megpróbálok odaérni olyan nyolc körül! Összegezzünk, ígértem 1 Soha Többé Háborút Ramiznak, Egy pinocchio négyzetgyök964-et Ramiznak Fazéknak 1 sört bár ahogy olvasom te ott se leszel :)
Többre hirtelen nem emlékszem. Viszont sajnos csak tízig tudok maradni, mert házibuliba vagyok hivatalos de megpróbálok előbb odaérni mint nyolc óra.
u.i.: Honnan foglak megismerni titeket? :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Tycho

#496
Quote from: RE@L on 2006-11-03, 17:16:48
u.i.: Honnan foglak megismerni titeket? :)

készülj fel képmutatóból  :lol:

RE@L

Nincs nekem arra időm, de úgyis felismerlek titeket, és ti is engem ^^

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#499
Quote from: HVp213 on 2006-11-03, 18:39:03
akkor viszem a DvD-id
ok

edit: argh. Nem tudok ellenallni, kocsival hazavisznek = nem fagyok apro diribdarabokra. Bocsi Vili.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Na én már itt is vagyok :)
Ebből ám lesz képmutatós anyag  :muhahah: :lazza:

Groven

Ló reggelt! Felébredtem. A képekre kiváncsi leszek. :Kiraly:

Ramiz

Ööö... ja...
Vilit szétoltjuk... aki ott volt, tudja, megérdemli... :__devil:
A szemkisülős bagázstól pedig kérdezem, látnak-e még középen... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2006-11-04, 13:35:13
Ööö... ja...
Vilit szétoltjuk... aki ott volt, tudja, megérdemli... :__devil:
A szemkisülős bagázstól pedig kérdezem, látnak-e még középen... :D
Kezd visszatérni a látásom... :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2006-11-04, 13:35:13
Ööö... ja...
Vilit szétoltjuk...
Ja, ahogy ő is mondja, "aki ég, azt oltsuk" :)
Bár mondjuk oltottuk már tegnap is rendesen  :lazza:
meg ha jól sejtem még most is sárgán virít a búrája az irígységtől  :haha:

Raggie

Jóóó volt megint!!! ŰAnnyira jó, hogy még mindíg jönnek új arcok és mindig gyarapszunk!!! :jee: :cool:

Képmutatót akarunk!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Szegény Prófétát sajnálom. Valahogy úgy érzem, hogy többször nem fogjuk látni... :( Kár, azért remélem legközelebb is eljön.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Miről maradtam le miután elmentem?  :rotfl:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2006-11-04, 14:08:09
Szegény Prófétát sajnálom. Valahogy úgy érzem, hogy többször nem fogjuk látni... :( Kár, azért remélem legközelebb is eljön.
Attól még, hogy született szobakocka vagyok, nem pedig kocsmatöltelék, egyáltalán nem biztos, hogy soha többet nem találkozunk :)
Ha már nem vetítünk, valamikor lehetne társasjátékos meet, már lebegtettétek... az közelebb áll a szívemhez.
(Tudom, tudom: akik nem tudnak gondolatot cserélni, azok cserélnek lapot... de akkor is)

Zsiga

Quote from: Próféta on 2006-11-04, 14:18:28
Quote from: Ramiz on 2006-11-04, 14:08:09
Szegény Prófétát sajnálom. Valahogy úgy érzem, hogy többször nem fogjuk látni... :( Kár, azért remélem legközelebb is eljön.
Attól még, hogy született szobakocka vagyok, nem pedig kocsmatöltelék, egyáltalán nem biztos, hogy soha többet nem találkozunk :)
Ha már nem vetítünk, valamikor lehetne társasjátékos meet, már lebegtettétek... az közelebb áll a szívemhez.
(Tudom, tudom: akik nem tudnak gondolatot cserélni, azok cserélnek lapot... de akkor is)
Támogatom az ötletet, egy teázós-kajálós-játszós-beszélgetős meet jó lenne. :)