Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

Alkyra

#330
Srácok...a female karim amikor Kajamba megyek(vagyhova...NightFall első város..) akkor male lesz belőle.Xd
Továbbá amikor játszom néha csak úgy magától el kezd sétálni a kari össze vissza.-.-
Ez április elseje miatt van? vagy bug?

még egy kérdés: a fegyverem rá van írva, hogy sycthe masytery lvl 7 reg. Nekem most lvl 6on van, de ettő lfüggetlenül tudom haszálni.Oo
Mit jelent ez? csak akkor fognak müködni a skilljei ha elérem a megfelelő szintet?

thrall

miért, te nemtod használni az olyan fegyvert, amihez nem értesz, vagy csak kevésé? :D

vagyis tudod használni, csak newm olyan hatékonyan, mint scyhte mastery 7-en

Manitu

A req mindig arra a sorra vonatkozik, amelyik után áll a leírásban. Szóval ha az van ott, hogy Dmg 6-22 req 7 sychte mastery, az azt jelenti, hogy ha nincs meg a req, nem fog 6-22-t sebezni, csak valami minimálisat :) (A skillek bónuszai ehez adódnak, szóval azért még így is lehet nagyot ütni vele.) A többi tulajdonságot viszont megkapod, tehát ha van a kaszán mondjuk egy +30HP mod, azt megkapod akkor is, ha nincs meg a fegyver reqje.


Alkyra

Quote from: Manitu on 2007-04-01, 21:58:35
A req mindig arra a sorra vonatkozik, amelyik után áll a leírásban. Szóval ha az van ott, hogy Dmg 6-22 req 7 sychte mastery, az azt jelenti, hogy ha nincs meg a req, nem fog 6-22-t sebezni, csak valami minimálisat :) (A skillek bónuszai ehez adódnak, szóval azért még így is lehet nagyot ütni vele.) A többi tulajdonságot viszont megkapod, tehát ha van a kaszán mondjuk egy +30HP mod, azt megkapod akkor is, ha nincs meg a fegyver reqje.

kira.:) akkor azé ütök néha 5öt meg 6ot...annak ellenére hogy a scythe az 9-35ig sebez.Xd
(ráadásul custm.-va van....)

Dreamcleaver

+3 storage tab. Sweet.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Ja, csak tudnám mit tegyek bele :D Egyébként hogy jön ki a +3? Azt írták guildwars.com-on, hogy minden kieg után kap bónusz tárhelyet a játékos. Három fejezet, az szvsz 3 hely lenne, nem négy :confused: Nem mintha panaszkodni akarnék :D

Viszont az update óta nem tudok ládákat nyitogatni. Nincsennek gombok a megjelenő párbeszédpanelen. Pár hete még kettő is volt mindegyikből, gondolom ezt próbálták javítani, erre most eltünt az összes :mad:


thrall

ömm minden fejezethez kapsz kapsz kettőt(kivéve az elsőt, mert ahhoz az alapot), és ha a collector's editiont veszed meg, akkor még 1-et kapsz a maradék kettőhöz, így lesz 3 egy gameből. meg azon kívül lehet venni 9 dollárért :D
vagyis azthiszem, most nemvagyok teljesen biztos benne

Dreamcleaver

Azóta volt egy (talán több) javítás. Most már ok a ládanyitogatás.

A hely meg úgy jön ki hogy: 1 alap storage, +1 proph. +1 factions, +1 NF

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Közbe a ládák megjavultak, azt észrevettem, de azért sikerült jó sok új bugot beletenniük ezzel az updatetel. Például megkaptam a Protector of Tyria titlet, pedig egy bónusz még hiányzik hozz :eek:


Dreamcleaver

Úgy látom innen megrendelhető a Guild Wars: Eye of the North Pre-Release Pack.

http://www.galaxisnet.hu/mtermek.php?id=13727


5990 Ft, szal tényleg olcsóbb egy ezressel a három különálló kampánynál.

"The Pre-Release Bonus Pack includes three exclusive in-game weapons; a Glacial Blade, an Hourglass Staff and a Darksteel Longbow, and will also grant early access to Eye of the North content during the Sneak Peek Weekend, August 24-26th. Everything players gain during the event will be permanent, including items, XP, Heroes and loot."

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

télleg, új kasztok vannak benne?

Dreamcleaver

Quote from: thrall on 2007-07-31, 21:35:08
télleg, új kasztok vannak benne?

Ööö asszem nem de:

"Eye of the North follows up on events told in the original Guild Wars Campaign, and is set in previously unexplored areas of the continent of Tyria. The expansion contains a host of new features that will appeal directly to veteran Guild Wars players, including 18 large, multi-level dungeons, 150 new skills across all ten Guild Wars professions, ten new Heroes, 40 new armour sets, and more items, weapons and titles."

:D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

ilyenek az előzőkben is bennevoltak, sőt, asszem a skillekből több volt :D egyébként majd ha lesz lém megveszem, erm csak azért hagytam abba a GW-t mer letöröltem, és utána lusta voltam újra berakni hogy töltsön :D

Dreamcleaver

Most a vizsgaidőszak miatt én is kiestem a GW-bők picit. Gyak két hónapja nem játszottam vele, néha felnéztem fél órára chatelni a guilddel. De ez normális, néha kicsit abba kell hagyni, hogy aztán megint érdekes legyen pár hónapra.

Most kalkulálom, és az a 40 új páncélset gyak azt jelenti, hogy 4 per prof. Gyanítom, hogy ez két alap setet jelent, és 2 drágábbat per prof.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

#344
Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-31, 22:03:01

Most kalkulálom, és az a 40 új páncélset gyak azt jelenti, hogy 4 per prof. Gyanítom, hogy ez két alap setet jelent, és 2 drágábbat per prof.

hja

Quote from: thrall on 2007-07-31, 21:50:31
erm csak azért hagytam abba a GW-t mer letöröltem, és utána lusta voltam újra berakni hogy töltsön :D

kiirod a dat faljt egy dvdre es többet nem kell azt lefrisiteni ha egyszer megcsinalod akkor mar sosem lex sok az update 1 ev utan se(nah jo akkor lehet elöfordul majd 1-2 helyen hogy huzosabb)  ;)

ultimecia

Aki szeretné látni a GW nerfek eredményét az nézzel el Altrumm Ruins international districbe.
Amikor először megláttam elkezdtem röhögni.
Most már csak  :ejj: és  :eek: van bennem.
Jól elintézték szegény gamet. A nagy nerfeikkel azt akarták elérni hogy Kína ne farmoljon annyit és ne adjon el goldot dollárért. Elintézték hogy a playerek ne tudjanak pénzt szerezni könnyen.
ezzel elérték hogy
1, mégtöbben vesznek goldot mint eddig.
2, a botok óriási számban kezdtek el elterjedni. Jó, régen is volt bot, de ennyi azért nem :frown:
Kíváncsi vagyok hogy miylen lépéseket fognak tenni a botok megállítására. Bár a ettenérés nemtúl nehéz. Csak ki kéne feszíteni egy hálót az adott városban és máris többszázan akadnának fenn pár perc alatt :smile:

Dreamcleaver

Internatinal districtbe már be sem merem tenni a lábam. Az a rengeteg monk bot megrémíszt. Csak tudnám miért nem törlik az internatinal districteket ahogy van. Hiszen van külön USA, Ázsia, Európa (angol, francia, német, spanyol stb). Mondjuk én mindig euro englishben játszom, ott még nem láttam botot. Interbe csakakkor megyek, ha épp hajnali 4-5-kor jön rám az Alliance Battle.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

ultimecia

Quote from: Dreamcleaver on 2007-07-31, 23:21:43
Internatinal districtbe már be sem merem tenni a lábam. Az a rengeteg monk bot megrémíszt. Csak tudnám miért nem törlik az internatinal districteket ahogy van. Hiszen van külön USA, Ázsia, Európa (angol, francia, német, spanyol stb). Mondjuk én mindig euro englishben játszom, ott még nem láttam botot. Interbe csakakkor megyek, ha épp hajnali 4-5-kor jön rám az Alliance Battle.

Jó az az ID, elvégre csak korlátozott számban lehet régiót váltani, és ha éppen más földrész embereit akarod alázni pl AB-n akkor jó hogy van.
Szerintem a legtöbben az ID-re járnak botozni (EUD-ből is), valószínű azért mert arra nem figyel oda senki :smile:
Mindenesetre szerintem nagyon ostobán nerfelték a dropot és pont azt nem érték el amit elakartak. Sőt, minden csak roszabb lett.
Vagy csak én gondolom így?


Dreamcleaver

Tudom, hogy valamit változtattak a drop rendszeren, de nem tudom pontosan, hogy mit. Legutóbbi tapasztalatom, hogy egy nyamvadt green hammert próbáltam kifarmolni NF-ben és 20-ból egyszer sem dobta a boss. Hallottam, hogy a shard és ecto is ritkább. A poén az, hogy nekem eddig sem volt 55hp-s farm karim, mindig megszenvedtem a green és gold cuccaimért, szóval én szopok rendesen.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

ultimecia

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-01, 00:19:24
Tudom, hogy valamit változtattak a drop rendszeren, de nem tudom pontosan, hogy mit. Legutóbbi tapasztalatom, hogy egy nyamvadt green hammert próbáltam kifarmolni NF-ben és 20-ból egyszer sem dobta a boss. Hallottam, hogy a shard és ecto is ritkább. A poén az, hogy nekem eddig sem volt 55hp-s farm karim, mindig megszenvedtem a green és gold cuccaimért, szóval én szopok rendesen.

A dropon úgy "javítotak" hogy midnent visszavettek. a solo farm teljesen behalt. (Pénzre, cuccra, greenre mindenre)
Pénz abszolút nem esik. Elveleg csapatban jobb a rate csakhát ott meg elosztódik a dolog, így nincs sok értelme.
Ecto eseget, de az meg csak csapatban így mire elosztja az embre olyan mintha nem is lenne.

A GW fejlesztőcsapat mániája hogy az ember csapatba menjen, és roleplayt játszon. De az újjításaiknak köszönhetően pont ezt akadályozzák meg, mivel kevesebb pénz esik ergo többet kell farmolni pénzért stb...

Aki most kezdi el a gamet azt el sem tudom képzelni mennyit szív mire lesz akár csak egy maxos páncélja is :ejj:


Quote from: thrall on 2007-07-31, 21:50:31
ilyenek az előzőkben is bennevoltak, sőt, asszem a skillekből több volt :D egyébként majd ha lesz lém megveszem, erm csak azért hagytam abba a GW-t mer letöröltem, és utána lusta voltam újra berakni hogy töltsön :D

Mielőtt megvennéd azért nézd meg a game jelenlegi állását mert nagy változásokon ment át az utóbbi pár hónapban.
És főleg negatív irányba :grrr:

Soldier

#350
Ez eleg rosszué hangzik , pedig tervezem(tem) hogy megveszem a hiányzo részeket de mar igy nem vagyok bene olyan biztos .. en szerettem mikor 55hp mo.-val meg Re/Me-vel lemetünk famarmolni haverral es nem kellet több ember.. a Role  Play ha telleg ilyen szinten mánijájuk lett az csak lefele huzza a egesz jatekot .. ha telleg igyvan akkor nem is telpitem fel , mert azt terveztem  :eek: de nincs kedvem orakig farmolgatni valmi , vagy egyaltalan jatszani , mondjuk mar a kariaim is tull fullosak ahoz lehet o.O

thrall

a hírek alapján már sajnálom a kidobott pénzt...

Dreamcleaver

#352
http://www.youtube.com/watch?v=AMxhAx6IFfo

GWEN trailer. Asszem uezt lehet leszedni a hivatalos oldalról is. A hangulat megint nagyon ott lesz.  :jee:

Jah amúgy most, hogy megint visszacsöpentem egy kicsit GW-be lés el kell mondjam, hogy nem anyira vészes a helyzett. A solo farmolás lett benehezítve. De ha valaki a szokásos kis 4 fős (játékos+3 hero) csapatával questelget, annak nem is nagyon tűnik fel semmi. Ergo, azért most is össze lehet szedni a pénzt páncélra meg fegyverre.

Ja és fura mód, ahogy újrakezdtem a GW-t két óra alatt 3 green is esett.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-13, 04:27:30
Ja és fura mód, ahogy újrakezdtem a GW-t két óra alatt 3 green is esett.  :D
Ja, van ilyen. Egyik havernak annakidején két hónap kihagyás után egy nap esett 7 supvigor. Bezzeg nekem egy év után semmi :Eztneked: :D


kisvirag

EN-t állítólag azért éri meg majd megvenni, mert bár nem lesz uj kaszt, csak terület, bizonyos dolgok átemelhetőek lesznek a GW2be. Név, fegyver, páncélzat az mindenképp, talán a többi cucc is. Sőt,csak innen lesz átemelhető.
Én nem éreztem meg semmit a farmolásnál, igaz én sosem szoloztam, mindig viszem legalább a herokat. Főleg Factions Kurzick területe vált be nekem egyébként, 1-2 map végigirtásával több platinumnyi pénzt is összeszedek, plusz az eladott cuccok is jól hoznak. Nekem 9 hónap alatt össz 2 zöld esett, viszont 2 sup vigor is. egyébként más rúnában nemnagyon van szerencsém, ha esik is kék-lila-arany cucc, szinte mindig teljesen értéktelen rúna van benne...
mondjuk en nem vagyok iszonyatos cucc hunter, a pénzemet inkább lockpickre költöm :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Manitu

Hogy szakadt volna benne a feje az anyjában annak, aki a Heart of Shiwerpeaks küldetést kitalálta :Eztneked: Meg annak is, aki a hencsek Ai-ját írta! Nem igaz, hogy ott kell tömörülnie az összesnek egyrakáson, hogy aoe-vel minél többet ki tudjon nyírni egyszerre az a féreg. És persze ahogy rohangálok a hordókkal, ezek a marhák követnek. Jó hogy nincs semilyen szerszám a gépem közelében, mert most tuti beleállítottam volna valamit a billentyűzetbe :morci:


Soldier

Quote from: Manitu on 2007-09-22, 19:16:31
És persze ahogy rohangálok a hordókkal, ezek a marhák követnek. Jó hogy nincs semilyen szerszám a gépem közelében, mert most tuti beleállítottam volna valamit a billentyűzetbe :morci:

van hold postion zászlo o.O ? bar nem emlekszem melyik mission az ,igy lehet hasztalan tipp^^

Dreamcleaver

Tetszik ez a 15k sunspear, kiemeli az elém előnyös vonásait.  :muhahah:

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/Guild%20Wars/gw049.jpg
http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/Guild%20Wars/gw053.jpg

Amúgy az alap verziójais nagyon jól néz ki a sunspearnek. Factionsben meg NFben az alap páncélok is néznek ki olyan jól, mint az elitek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-12, 22:59:09
Tetszik ez a 15k sunspear, kiemeli az elém előnyös vonásait.  :muhahah:

http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/Guild%20Wars/gw049.jpg
http://i6.photobucket.com/albums/y247/Dreamcleaver/Guild%20Wars/gw053.jpg

Amúgy az alap verziójais nagyon jól néz ki a sunspearnek. Factionsben meg NFben az alap páncélok is néznek ki olyan jól, mint az elitek.

jól összejön a havas tájjal :D

Manitu

Quote from: chilip on 2008-01-12, 23:04:19
jól összejön a havas tájjal :D
Propheciesben bírtam, amikor még nem voltak insigniák a páncélokon. A hydromancernek volt a legnagyobb AC-je hideg ellen, és pont az takart a legkevesebbet :D Nekem még mindíg az a kedvencem.