Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

White SeeD

Ahogy az én a wow-os ismeröseim körében végignéztem, már halálra unják a gamet, és csak azért nem mentek át másikra mert szerintük nincs jobb. Bár az is igaz, hogy amelyik meg abbahagyta még megvette az elözö kieget, ami azota is ott áll bontatlanul a polcán, a majd visszatérek még felkiáltással.
Szerintem minél később adják ki a gw2-t, annál nehezebb átcsábítani máshonnan az embereket, mert eszükbe jut hogy mennyit farmoltak már az adott gameban, mennyi mindent elértek stb.

wow playerekkel különösebben nincs bajom, leszámítva a hozzáállásukat és a nézeteiket.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Az elv rossz, mert akkor innentől kezdve nincs értelme kiadni új mmorpg-t. :)  A lényeg a csábító erőn van. És szerintem azzal most egész jól áll a GW2.
[reserved]

kelvor

Lehet nem is a "csábítás" a megfelelő szó, hiszen a kettő megfér egymás mellett. Aki WoW-ozik és tetszik neki a GW2, miért ne venné meg azt is? Nem lesz havidíja, WoW mellett lehet azzal is héba-hóba játszani.
Én amikor még WoW-oztam kifejezetten jó volt kihagyni 2-3 hónapot, sőt, volt, hogy egy évig nem töltöttem fel. Nem voltam soha egy hc player de még így is sikerült látni BCben és WotlK-ban az endgamet.
Úgy gondolom, hogy a fejlesztőknek az fontos jelenleg, hogy mikor kijön a játék, minnél többen megvegyék...játékosok megtartása ez után következik.
Jelenjen csak meg minnél előbb a Cata, miután leült a hype körülötte, jöhet a GW2.  :smile:

White SeeD

Tök véletlenül a hivatalos bejelentés előtt kikerültek a necrot bemutato videok:
Youtube, Guild wars 2 +
Locust Swarm
Putrid Explosion
Life Siphon
Grasping Dead
Doom
keresöszavak.
Jó látni hogy a necro elég tápos maradt. Bár azok a pici minionok nekem nem tetszenek. Ezekböl nemigen lesz tankolásra alkalmas minion :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Jól láttam h az egyik minion egy borda gerincfarokkal és belsőszervekkel arcnak? :zomg: :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kelvor

Hál' Istennek nálam nem oszt, nem szoroz, hogy milyen lesz a necro, nagyon nem az én karakterem. Mondjuk az a minion tényleg érdekes.  :D

Dreamcleaver

Nekem eddig egyetlen dolog nem tetszik a GW2-ben, amit megtartottak a GW1-ből, és pedig, hogy a női mage karakterek olyan k*rva picsásan állnak. Bizti lesz majd sok magas sarkú csizma is nekik. Blargh...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

1 órányi vágatlan Guild Wars 2
Először human noble ranger, aztán charr ash legion elementalis.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Hömm, tetszetős. :jee: Szívesen meghallgattam volna a charr választott előtörténetét is, hogy adja elő, de hát na. A sárkány kárpótolt.

Zen

GW 2 PAX ember prezenáció Semmi új igazából, de a fickó elmagyaráz pár apróságot (mi is az a scout system, etc).

-II- charr prezentáció Azért kíváncsi leszek mennyire eredményes a melee/ranged fegyver kombó ha nem erőre/ügyességre statolok.
Azt viszont imádom h ha az ellenfeled hatalmas, akkor pl meteor vihar minden meteorja szépen el is találja, kapja az extra sérüléseket. :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2010-09-17, 12:32:57
-II- charr prezentáció

ha csak egyszer fizetős lesz a game, megveszem már ezek után :)

NLZ

Quote from: chilip on 2010-09-17, 16:05:06
Quote from: Zen on 2010-09-17, 12:32:57
-II- charr prezentáció

ha csak egyszer fizetős lesz a game, megveszem már ezek után :)
Jah, én is kezdek hatalmas késztetést érezni. :)
[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

csak csorog a nyálam. jelenne már meg :D és NE vizsgaidőszakban :D

Dreamcleaver

Azzé vicces, hogy a GW1-t mindenki fikázta, erre meg most itt csorog a nyála.  :D

Nem szoktam ezt mondani, de remélem most lesz jó sok exkluzív content a GW1 játékosoknak, amire a newcomer-ek csorgathatják a nyálukat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Titulusok lesznek főleg asszem, meg egyedi item skinek.
Valami tárgyat fogsz kapni játékon belül és azzal tudod összekapcsolni a GW1es accot a GW2essel. Vagy valami ilyesmi.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

akkó jó hogy van GW1-em :D

White SeeD

Quote from: chilip on 2010-10-01, 19:23:18
akkó jó hogy van GW1-em :D
Teljesiteni is kell ám hozzá. meg kell az eotn kieg a titlek és cuccok átviteléhez :ejnye:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2010-10-01, 18:36:23
Azzé vicces, hogy a GW1-t mindenki fikázta, erre meg most itt csorog a nyála.  :D

Annak csoroghat rá a nyála viccesség nélkül, aki csak EGYES ASPEKTUSAIT "fikázta"?

Draconire

Quote from: Dreamcleaver on 2010-10-01, 18:36:23
Azzé vicces, hogy a GW1-t mindenki fikázta, erre meg most itt csorog a nyála.  :D

Pedig egyszerű:
GW1: lol "MMO"
GW2: HOOOLY SHEEET, TAKE MY MONEY I DONT NEED IT

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2010-10-01, 23:39:39
Quote from: Dreamcleaver on 2010-10-01, 18:36:23
Azzé vicces, hogy a GW1-t mindenki fikázta, erre meg most itt csorog a nyála.  :D

Annak csoroghat rá a nyála viccesség nélkül, aki csak EGYES ASPEKTUSAIT "fikázta"?

No. GTFO. All of you.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

#473
BREAKING NEWS!

Gw2 honlapon kint vannak az HoM állása alapján GW2-ben kaphato rewardok!!!!


Jelenleg 26/50 nél tartok :Kiraly:

edit: ennek örömére leárazták az eotn-t ahol a HoM található
https://secure.ncsoft.com/cgi-bin/Store.pl?dnv=3532825134&action=viewItem&item_id=49
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#474
figy WS, melyik kieget vettem meg tőled?

ed.: megvan, factions :D felraktam

White SeeD

#475
Most hogy végre a
"All reward items unlocked!
Ready to really test yourself? Unlock the remaining titles to secure your place in Tyrian history!"
Díszeleg a nevem felett (ez 3 évnyi játék eredménye, nem a mai napi teljesitményem :ejnye:) elégedetten hátradőlhetek és nézhetem hogy mit kapok. (igen, még csak 32/50, de a titlek annyira nem izgatnak. 35 Ghostly Hero tökéletesen elég lesz számomra.

Elemezzük kicsit mit is kapunk: 30+ item reward nem kevés induláskor szerintem. Igaz ennek fele skin.
Ahogy igérték nem lesznek nagy segitségek, de ahogy nézem a listát igencsak hosszú és nem  csak gagyi titleket kapunk.
Dísz és normál petek tömkelege. Igényes és szép fegyverek. Pár maszk. Igaz rangerrel nagyon kivételeztek, rengeteg mindent kap!
Ami különösen tetszik az Fire God's Vambraces kiegészitő. És valószínűleg a Rockfur Raccoon fog utánam szaladni utazásaim során.
Ami elégé  :wtf: részemre az a Orrian Baby Chicken. Még a necrom után se szívesen tenném ki.

A rewardok teljes listája itt:
http://hom.guildwars2.com/#page=main&details=ZHBAAAmBAMAACUmAggDAAgCAICYAAAAARIYgAAAAAAA
(ha nem menne be kell pötyögni a névhez: Ren Aoyaka)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kelvor

Gratu a rewardokhoz!  :tezsvir:

Szép lista és valóban, ranger meglepően sok mindent kap. Az a golem mini pet haláli!  :smile:

White SeeD

Ty.
Kicsit megnyitom a pénztárcám és elérem a 40 pontot, utána viszont nagyon sokat kéne dolgozni további pontokért. Hacsak nem rakják ki a maradék 20 mezőt is reward tárgyakkal valoszinű megállok annál. Persze még sok idő a megjelenésig

Közben találtam egy jopofa videot a GW1 történetéről.
http://www.youtube.com/watch?v=xssb7WDSZIs
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

#478
Véleményünk meghallgattatottm és eljőtt a cselekvés ideje:
http://www.arena.net/blog/what-does-it-all-mean-john-stumme-discusses-war-in-kryta-survey-results
Hamarosan telepakolhatjuk szabad csapataghelyeink 100% át herokkal :hail:
Hogy én meg még jópáran mióta várunk erre :cool: Valamint ingyen felturbózzák még jobban a játékot itt ott.

Másik hír hogy limitált ideig (a hónap végéig) lehetőség van rózsaszín festék vásárlására LA-ban baráti áron. Mivel utána már nem lehet érdemes feltankolni, ha másnak nem is későbbiekben el lehet adni némi haszonnal. Nem tradelhetö ugyhogy eladásra nem érdemes venni!
Be is festettem a mesmerem :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD


Eljött a Halloween ideje. És érdemes is csinálni. Új questek, új pvp szabályok, és brutális rewardok. Új kosztüm amit jópénzért meglehet venni.
Tavalyhoz képest megháromszorozódtak a rewardok!
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6