Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Moha

Amint sikerül bedigiznem a hangot, felrakom a magyar verziót, vagy ide, vagy majd meglátjuk.

Manu

Keresnék a lassan befejezõdõ  Samurai Chapmloo és Bleach helyére mostanában indult/induló hasonszõrû sorozatot, mert be vagyok t*jva, hogy mit fogok én hétrõl-hétre várni mostantól :bruhuhu: . Lehet komédia, (nem romantikus) dráma, fighting, komolyabb sci-fi, vagy valami eredeti alkotás. Keresgélek én, de biztos elkerüli a szememet, ha van valami jó, meg idõm sincs annyi....

roderick

Bleach befejezödö? mert asszem a manga még mindig megy, és animenfo- sincs kiírva hány részes lesz... és nem baszták el úgy mint a Gantzot... legalábbis eddig még, de nemtom mert a mangát nem olvastam
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

flat

Quote from: AssassinSzia! http://www.anime-hq.com/ -innen bittorrenttel le tudod tölteni az: Affections Touching Across Time-ot, ez az elsõ movie, a 4.-re várni kell még egy picit.

(U.i.:Sorry, hogy ilyen késõn válaszoltam...)


Köszi szépen, de még mindíg gigszerkedik velem.



AHH.. :hogyaza:

Manu

Quote from: roderickBleach befejezödö? mert asszem a manga még mindig megy, és animenfo- sincs kiírva hány részes lesz... és nem baszták el úgy mint a Gantzot... legalábbis eddig még, de nemtom mert a mangát nem olvastam

Neked legyen igazad, hogy nem lesz vége 26-nál, mert már 22-nél tart. Egyébként a mangát jobban szeretem, jobban átjön a feeling, meg szebb a rajzolás, de az animet meg már úgy meszoktam, meg szeretem ezeket a Lunar-os arcokat is.
bocs az offért

flat

Quote from: AssassinSzia! http://www.anime-hq.com/ -innen bittorrenttel le tudod tölteni az: Affections Touching Across Time-ot, ez az elsõ movie, a 4.-re várni kell még egy picit.

(U.i.:Sorry, hogy ilyen késõn válaszoltam...)

Na a nagy :lame: -ságomba megkerítettem. :lul:
Írsz majd ha hallasz a 4. részrõl.

Eddigieket is köszi.

flat                :)

Assassin

Quote from: flatNa a nagy :lame: -ságomba megkerítettem. :lul:
Írsz majd ha hallasz a 4. részrõl.

Eddigieket is köszi.

flat                :)

Szívesen. Letöltöttem az Affections-t, de elõtte itt már megnéztem a The love that transcends time-ot, a kettõ ugyanaz, utólag állapítottam meg, mivel én is nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, a movie orderben az 1-esre ez volt írva, tehát így nem tudtam sajnos, hogy két cím alatt is szerepel. A 4.-re mindenhol várnak, ne aggódj szólni fogok, látni is fogod, itt is fent lesz  :) . usteam: :cool:  :kiraly:  :hail:  :jee: -röviden :) .
" There is no sin to know their sins."

Forcecaster

Hali mindenki!
Szeretném segítségeteket kérni. Ha valakinek megvan a Sailor Moon bármilyen minõségbe, az rakja már fel az FTP-re. Hálás lennék. :jee:

Damnatus

Hali!

Bármilyen minõségben nem fog felkerülni.
De azt hiszem vkinek megvan.

Marfy

Quote from: ForcecasterHali mindenki!
Szeretném segítségeteket kérni. Ha valakinek megvan a Sailor Moon bármilyen minõségbe, az rakja már fel az FTP-re. Hálás lennék. :jee:
Meskétõl érdeklõdj.
Felkerülni nemhiszem hogy fog az Ftp-re, mintahogy a DB sem ami mondjuk jobb is :).

Forcecaster

Quote from: NokiMeskétõl érdeklõdj.
Felkerülni nemhiszem hogy fog az Ftp-re, mintahogy a DB sem ami mondjuk jobb is :).
Oké. Köszike. :)

Xaga

Quote from: ForcecasterHali mindenki!
Szeretném segítségeteket kérni. Ha valakinek megvan a Sailor Moon bármilyen minõségbe, az rakja már fel az FTP-re. Hálás lennék. :jee:

Hát ha szereted a bittorrentet akkor http://www.boxtorrents.com/browse.php?search=Sailor+Moon&cat=0

Forcecaster

Quote from: XagaHát ha szereted a bittorrentet akkor http://www.boxtorrents.com/browse.php?search=Sailor+Moon&cat=0
Köszönöm szépen.  :)

Assassin

Quote from: ForcecasterHali mindenki!
Szeretném segítségeteket kérni. Ha valakinek megvan a Sailor Moon bármilyen minõségbe, az rakja már fel az FTP-re. Hálás lennék. :jee:

Bittorrentes siteok szintúgy: http://www.anime-avatar.net/ (itt vannak jó minõségben is), http://a.scarywater.net/fot/ , http://a.scarywater.net/hng/ , http://bt.base0.net/ -itt van egy kettõ - enjoy   :D
" There is no sin to know their sins."

kókuszkirály

Hali!
Keresem a Ping Pong Club 22-26. részét (az ftp-n csak 21-ig van, pedig régi sorozat)! Ha valaki bárhogy tud segíteni, azt megköszönöm.

Moha

Quote from: kókuszkirályaz ftp-n csak 21-ig van, pedig régi sorozat
Szerintem pont azért. A régi sorozatokat sokkal nehezebb egészben megszerezni. Javaslom nézz utána DC-n.

Fazék

Quote from: kókuszkirályHali!
Keresem a Ping Pong Club 22-26. részét (az ftp-n csak 21-ig van, pedig régi sorozat)! Ha valaki bárhogy tud segíteni, azt megköszönöm.
azért van csak 21-ig, mert az anime-legion csapat még csak addig készült el a dvd-kkel. sztem már dolgoznak a témán, idõvel kijön a maradék dvd-rip rész is. csak gyõzd kivárni (létezik Ripping Gods dvd változat, de én eddig semmit se tudtam tõlük beszerezni...)

RedPriest

Helló!
Én csak annyit szeretnék megtudni, hogy a NGE-ban melyik résztõl szerepel Eva Asuka?? Ha ez off topic, sorry!  :_off:

Nagyon köszönöm elõre is a választ!! :merci:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Marfy

Quote from: RedPriestHelló!
Én csak annyit szeretnék megtudni, hogy a NGE-ban melyik résztõl szerepel Eva Asuka?? Ha ez off topic, sorry!  :_off:

Nagyon köszönöm elõre is a választ!! :merci:
A 8-dik résztõl de miért?
Akkor csak onnantól kezded letölteni ? :D

Ramiz

Ha érdekel Asuka, gyere a /h (hentai) Galériába, ahol Asuka gyakori vendég! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Ismerem a gallériát itt a usteam-en! :D De azé thnx.

Most kezdtem el (5 napja) nézni a NGE-t, a 3. résznél tartok és már türelmetlen vagyok, mikor jön Asuka. :hehe:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Manitu

Quote from: RedPriestIsmerem a gallériát itt a usteam-en! :D De azé thnx.

Most kezdtem el (5 napja) nézni a NGE-t, a 3. résznél tartok és már türelmetlen vagyok, mikor jön Asuka. :hehe:
5 nap alatt 3 rész? Én három nap alatt néztem végig, múvistól, csak akkor tartottam szünetet, amikor azt vettem észre, hogy két óra múlva már megin kelnem kell :)
(bocs az offért)


bandiras2

Blue gender The warior
Keresem a filmet. Donkey-val nekiálltam, de csak áll. Nincs meg vkinek?
A sorozatot már láttam, és kiváncsi vagyok az alter befejezésre.
Press any key to continue and any other key to quit.

Mattanja

Quote from: bandiras2Blue gender The warior
Keresem a filmet. Donkey-val nekiálltam, de csak áll. Nincs meg vkinek?
A sorozatot már láttam, és kiváncsi vagyok az alter befejezésre.
Nekem megvan. Igény esetén feltölthetem, de ez már egy másik thread lenne. Torrent: Boxtorrents
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Wheeler

Helo!

Még nagyon régen az rtl klub leadott egy anime sorozatot. A címe magyarul a pálya ördöge angolul meg asszem goal!goal!goal!. Errõl nemtudtok vmi infot, v azt h honan lehet megszerezni? plz help^^

.Attila

Quote from: WheelerHelo!

Még nagyon régen az rtl klub leadott egy anime sorozatot. A címe magyarul a pálya ördöge angolul meg asszem goal!goal!goal!. Errõl nemtudtok vmi infot, v azt h honan lehet megszerezni? plz help^^
OMG

Wheeler

miért omg -zel? :G

.Attila

Quote from: Wheelermiért omg -zel? :G
Ez a google most mit akart jelenteni?
OMG = Oh My God! (és nem az Oh! My Goddess ;)), és arra volt reakció, hogy azt az anime-t keresed. Elnézést, csak nekem ez a véleményem arról az animerõl, bocsánat, ha megsértettelek vele.

Fazék

Quote from: BonciElnézést, csak nekem ez a véleményem arról az animerõl, bocsánat, ha megsértettelek vele.
de attól még megmondhatnád neki, ha tudod a címét.. ejnye :)

Wheeler

Quote from: BonciEz a google most mit akart jelenteni?
OMG = Oh My God! (és nem az Oh! My Goddess ;)), és arra volt reakció, hogy azt az anime-t keresed. Elnézést, csak nekem ez a véleményem arról az animerõl, bocsánat, ha megsértettelek vele.

Ezvolt az egyetlen fej durcis ábrázattal:D és tommitjelent az OMG:D szval vki tud vmit az animérõl?:)