Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Puni Puni Poemi :D  Excel Saga után mi más :rolleyes:

Tényleg, abból csak ez a 2 rész van, vagy létezik több is?
Igen, csak ez a 2 rész van...:)

CHRONOS

Relunx

Oké, kössz a tanácsokat!

Asszem akkor a Fushigi Yuugi-t kihuzom!
(Szeretem a romantikus animéket, de a nagyon elhuzódó vontatott már nekem sem tetszik!)

Relunx

Kalibur

QuoteOriginally posted by Relunx
Oké, kössz a tanácsokat!

Asszem akkor a Fushigi Yuugi-t kihuzom!
(Szeretem a romantikus animéket, de a nagyon elhuzódó vontatott már nekem sem tetszik!)

Relunx
Szerintem félreérthettél minket: Nem érveltünk ellene, sõt érdemes megnézni (ne félj, nem egy Dradonball 300 résszel) csak eleinte kell hozzá némi türelem:p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

QuoteOriginally posted by Relunx
Oké, kössz a tanácsokat!

Asszem akkor a Fushigi Yuugi-t kihuzom!
(Szeretem a romantikus animéket, de a nagyon elhuzódó vontatott már nekem sem tetszik!)

Relunx
Hé, hé lassan a testtel..!!Én csak említettem 1 negatív tulajdonságot....A pozitívumok messze felülmúlják a negatívumokat...Jó történet,nagyon érdekes szereplõ jellemek és persze humor.... ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

deyo

Na akkor, hogy nem csak Istenítsem az anime-okat álljon itt egy kis kritika...
GoldenBoy, OnegaiTwins: Nem mondom, hogy rosszak, sőt, de vhogy nekem nem annyira jöttek be... én az egyszer nézhető kategóriába sorolnám őket...:-((
A GoldenBoy nem rossz, de nagyon rövid és nincs igazi története amire az ember kíváncsi lenne, hogy mi fog történni:-((
Az OnegaiTwins-re meg csak annyit mondok, hogy az OnegaiTeacher után nekem vhogy nem tudott sok újat nyújtani... ráadásul a vége se igazán jött be nekem:-((

Asszem vki azt mondta, hogy a Noir übereli a Kiddy-t... ezért most azt szemeltem ki, mert a KiddyGrade nekem nagyon bejött... voltak olyan részek amikor azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy letaszítja az NGE-t a trónjáról... (legalábbis nálam)... persze ez nem sikerült neki, de ha Összeveszem a VanDread-el, akkor azt kell mondja, hogy a 2 eggyütt már sokkal jobb:-))

SlEePwAlKeR

szerény listám^^

NGE
Hellsing
WHR

meg jó az Esca is de a kedvenceimhez nem ér fel...

:)
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

deyo

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
szerény listám^^

NGE
Hellsing
WHR

meg jó az Esca is de a kedvenceimhez nem ér fel...

:)
Ha még nem láttad a Soul Taker-t akkor ajánlanám figyelmedbe... először nekem is a Hellsing volt az egyik kedvencem, de miután megnéztem a Soul Taker-t megváltozott a véleményem... (tanács: ne add fel az első pár rész után):-))

Az Esca tényleg nem rossz, de nem is kiemelkedően jó... nekem különösen a vége tetszett:-))

Zelmor

Onegai Sensei... Istenkém, ezen majdnem elbõgtem magam... Hogy az ilyesmi miért nem velem történik...

She RULZ!!
http://www1.kcn.ne.jp/~katonoid/hustle_cg/cg/kazami.jpg">

Itachi

Már egy régebbi post omban én is szidtam Kusanagi Kei t ,hogy mekkora egy mázlista állat.....Õ meg majdnem otthagyta ezt a fõnyereményt.....A lelkem eladnám ,hogy ekkora szerencsém legyen enekm is...de úgyse lesz...Xar a valóság de tûrni kell amíg élünk...(persze én mindig menekülök elõle...):p :ejj: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

deyo

#369
QuoteOriginally posted by Lorenor
Már egy régebbi post omban én is szidtam Kusanagi Kei t ,hogy mekkora egy mázlista állat.....Õ meg majdnem otthagyta ezt a fõnyereményt.....A lelkem eladnám ,hogy ekkora szerencsém legyen enekm is...de úgyse lesz...Xar a valóság de tûrni kell amíg élünk...(persze én mindig menekülök elõle...):p :ejj: :zen:
Te csak szidtad? Némely jelenetnél én már kínomban saját magam vertem (van némi mazohista hajlam bennem):-(( Majdnem tényleg elszúrta az a mázlista:-))
Elvégre is nem azért vannak az Anime-ok, hogy olyasmiket lássunk amik a valóságban nem történhetnek meg? Hagy álmodozzunk:-)) Álmodni jó:-)) Főleg, hogy jóideje már nem volt olyan álmom amiben féltem volna... vhogy mindíg én kerültem ki győztesen:-))
Sajna olyan álmom még nem volt amiben olyan mázlim lenne mint Kei-nek..:-((

Sky

Már korábban is elhangzott egyszer kétszer hogy nem vagyunk normálisak, és ezek a postok nem segítenek megváltoztatni ezt a véleményt ...:D :D :D
Mess with the best,
Die like the rest...

deyo

#371
QuoteOriginally posted by Sky
Már korábban is elhangzott egyszer kétszer hogy nem vagyunk normálisak, és ezek a postok nem segítenek megváltoztatni ezt a véleményt ...:D :D :D
Én nem is akarom letagadni... én nem vagyok normális és ezt fel is vállalom:-))

Sky

Én sem tagadom, de azért éreztetem hogy ez nem biztos hogy feltétlenül pozitív ...(a lelkiismeretem miatt kell hogy még tudja hogy nem adtam fel teljesen a józan eszem)
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Én sem tagadom, de azért éreztetem hogy ez nem biztos hogy feltétlenül pozitív ...(a lelkiismeretem miatt kell hogy még tudja hogy nem adtam fel teljesen a józan eszem)
Ó én már leszámoltam ezzel az átkozott világgal,meg a józan eszemmel....A boldogságot máshol kell keresnem...Hogy hol azt még én se tudom...Egyelõre a virtuális valóság jelent számomra menedéket.....A valódi világban csak azért vagyok ,hogy valahogy egy diplomát összehozzak és pénzt keressek ,hogy továbbra is megengedhessem magamnak a virtuális mennyországomat....Ha meg már az se lesz akkor jöhet aminek jönnie kell.....:rolleyes: "Death would be a relief ,next to this travesty...."-Raziel
"Neither truly alive nor truly dead...An undying shadow in the world of lights....thats what I am..."
Gray Fox a.k.a Frank Jaeger
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Én nem hívnám menyországnak, mert én is itt vagyok(:D), de mint safe haven simán elmegy ...
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Sky
Én nem hívnám menyországnak, mert én is itt vagyok(:D), de mint safe haven simán elmegy ...
Jó akkor csak menedék a magamfajta lelki nyomorultaknak....na itt is most már OFF! :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Sky

Don't be so hard on yourself ...
Cheer up!
If only for this place, but it's worth living !

Nézz meg egy jó anime-t, aztán boncold fel a megfelelõ topicban és máris jobb lessz a hangulatod !
Mess with the best,
Die like the rest...

Relunx

Deyo-nak:
Hogy neked deyó az avatárod :D , melyik animébõl van?

Relunx

deyo

QuoteOriginally posted by Relunx
Deyo-nak:
Hogy neked deyó az avatárod :D , melyik animébõl van?

Relunx
Ez most jelenleg a Kiddy Grade-ből Eclair:-))
Igen vonzó... mármint az egyénisége:-))

Sky

És nem is csúnya ...
Mess with the best,
Die like the rest...

deyo

Na a végére értem a Noir-nak... mit is mondjak:-))
(1) Az OST-je vmi kegyetlen jó... iszonyúan illik az egész animehoz... a hangulathoz:-))
(2) Hangulat? Az egészet végigkíséri vmi komor, sötét, lehangoló hangulat... de akkor is tetszik:-))
(3) Sztori? Hát sztem ebben nem nagyon erőltették meg magukat... bár lehet, hogy nem is akartak többet mint egy igen jó filmet... amely bepillantást enged a világ sötétebbik oldalába:-))
Valszeg az én hibám de jobban szeretem a fantasy-s dolgokat:-))
(4) Vki azt mondta übereli a Kiddy Grade-et... no ezt azért én megkérdőjelezném:-))
Nem mondom, hogy rosz, sőt... de vhogy sztem nem igazán lehet összehasonlítani a kettőt... teljesen más:-)) Legalábbis a szememben... valszeg vannak akik nem így gondolják:-)) És ez nem baj:-))

Shock12

QuoteOriginally posted by deyo
Na a végére értem a Noir-nak... mit is mondjak:-))
(1) Az OST-je vmi kegyetlen jó... iszonyúan illik az egész animehoz... a hangulathoz:-))
Igen, nekem is a kedvencem :) !

Quote (2) Hangulat? Az egészet végigkíséri vmi komor, sötét, lehangoló hangulat... de akkor is tetszik:-))
Nem hiszem, hoyg valaki azt mondta volna, hogy konvergál egy Hinához, VanDreadhez, Slayershez...

Quote(3) Sztori? Hát sztem ebben nem nagyon erőltették meg magukat... bár lehet, hogy nem is akartak többet mint egy igen jó filmet... amely bepillantást enged a világ sötétebbik oldalába:-))
Hát a világért sem vitatkoznák, de szerintem ez az egyik legerõsebb oldala... nagyon jó története van, ami szorosan fonódik össze a szereplõk személyiségével, és legfõképpen múltjával, jelenével, és jövõjével.

Quote(4) Vki azt mondta übereli a Kiddy Grade-et... no ezt azért én megkérdőjelezném:-))
Nem mondom, hogy rosz, sőt... de vhogy sztem nem igazán lehet összehasonlítani a kettőt... teljesen más:-)) Legalábbis a szememben... valszeg vannak akik nem így gondolják:-)) És ez nem baj:-))
Igen... én írtam... összehasonlítható, mert körölbelül ugyan azon mûfaj. De ez egyéni magánvéleményem, eddig tapasztalataimra alapoztam, és lehet, hogy nem teljesen objektívan nyilatkoztam akkoron, illetve nyilatkozok. Történetileg és zeneileg mindenképpen a Noir jön ki gyõztesen, ha a vizualitást nézzük, akkor a Kiddy... ami érthetõ, hiszen Gonzóék keze nyomát viseli, és nincsen 2 éves... ;)

phr0zen

Igazából én csak egyetlen hátrányt tudok felhozni a Noir rovására:az elsõ 8 epizód abszolút langyos ***.

phr0zen

Igazából én csak egyetlen hátrányt tudok felhozni a Noir rovására:az elsõ 8 epizód abszolút langyos ***.

deyo

QuoteOriginally posted by Shock12

Hát a világért sem vitatkoznák, de szerintem ez az egyik legerõsebb oldala... nagyon jó története van, ami szorosan fonódik össze a szereplõk személyiségével, és legfõképpen múltjával, jelenével, és jövõjével.

Igen... én írtam... összehasonlítható, mert körölbelül ugyan azon mûfaj.
Úgy értettem a sztori dolgot, hogy számomra elég kiszámítható volt az egész... én azt szeretm ha nem tudom előre a dolgokat... meglepetéseket okoz:-)) Vhogy ezt nem adta meg a Noir számomra:-((
Az tény, hogy a karakterek személyisége elég jól ki van dolgozva ami egy igen nagy pozitívum:-))

Ugyanazon műfaj? Lehet... vhogy nekem nem jön le a dolog:-(( De hát épp az a jó az anime-okban, hogy mindenki megtalálhatja a maga kedvencét... és ez szerencsére nem egyezik meg mindenkinél:-))
Hogy magamat idézzem:
Milyen szörnyű világ lenne az ahol mindenkinek megegyezne az ízlése:-((

Zodd

Előre is elnézést ha valakit megbántok.

Szerintem a NOIR-ban csak a zene a jó, és az is monotonná válik egy idő után.
:hehe:
:bsd:

Shock12

QuoteOriginally posted by Zodd
Előre is elnézést ha valakit megbántok.

Szerintem a NOIR-ban csak a zene a jó, és az is monotonná válik egy idő után.
:hehe:

... jóvan Zodd... ez is egy vélemény ... :D

deyo

#387
QuoteOriginally posted by Zodd
Előre is elnézést ha valakit megbántok.

Szerintem a NOIR-ban csak a zene a jó, és az is monotonná válik egy idő után.
:hehe:
Már miért bántanál ezzel meg bárkit is?
Én se sértődnék meg azon, ha vki azt mondani, hogy a Kiddy Grade a legrosszabb anime amit valaha látott... mindenkinek meglehet a saját véleménye:-))
Elvégre is azért van ez a fórum, hogy mindenki elmondhassa a véleményét, anélkül hogy megkéselnék érte:-))

Sky

Ez igaz...
Különben is sokkal jobban szeretem a hosszabb pengéket... :D
Mess with the best,
Die like the rest...