Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-01, 22:01:48
Úgy tűnik, éppen nincs mit nézni, úgyhogy bepróbálkozom a Powerpuff Girls Z-vel :) -
Linket tudsz adni? (gondolom, torrent) Persze ne az első 26 részhez, ha lehet. :D

Draconire

Quote from: Member on 2006-07-01, 22:50:03
Quote from: kikuchiyo on 2006-07-01, 22:01:48
Úgy tűnik, éppen nincs mit nézni, úgyhogy bepróbálkozom a Powerpuff Girls Z-vel :) -
Linket tudsz adni? (gondolom, torrent) Persze ne az első 26 részhez, ha lehet. :D
Ha jól tudom még csak most jött ki a raw.
De javítson ki valaki ha tévedek, mert engem is érdekelne subosan.

kikuchiyo

Failure is the default option

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2006-07-02, 10:10:22
School Rumble2: Hátőőőőőőő.... Az 1 jobb volt. A jelenlegi részek sem rosszak, de úgy.... úgy elmarad az előzőtől. Valahogy más a hangulata. Majd a legeslegvégén (ami nem mostanában lesz) nyilatkozok :D

Még csak az első 10 részt láttam, de egyetértek... :rolleyes:

Fazék

Quote from: SaiyaGin on 2006-07-02, 11:41:19Még csak az első 10 részt láttam, de egyetértek... :rolleyes:
én meg azt mondom, várjuk ki a végét, mert sztem ezekben a részekben is vannak fergeteges poénok, nekem bejött a kis stílusváltás. :)

kikuchiyo

#845
Húb*zmeg.

Aztabüdösk*rva.

Először nem tudtam, hogy fossak vagy hányjak, vagy esetleg sírva röhögjek, de a sokkhatás elmúltával kezdett derengeni a maradék néhány agysejtemben (nem maradt sok, this stuff kills them fast), hogy ez... ez az... izé egyszerűen csak ronda, unalmas, és nagyon, de nagyon pocsék.

Talán ennyi elég is róla, csak extrém mazochistáknak és perverz elmebetegeknek ajánlom, én a továbbiakban bottal sem piszkálom meg.

Szerk: Úgy látszik, van, akinek ez tetszik. :wtf:
Failure is the default option

Bandita ^^

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-02, 13:41:34
Húb*zmeg.

Aztabüdösk*rva.

Először nem tudtam, hogy fossak vagy hányjak, vagy esetleg sírva röhögjek, de a sokkhatás elmúltával kezdett derengeni a maradék néhány agysejtemben (nem maradt sok, this stuff kills them fast), hogy ez... ez az... izé egyszerűen csak ronda, unalmas, és nagyon, de nagyon pocsék.

Talán ennyi elég is róla, csak extrém mazochistáknak és perverz elmebetegeknek ajánlom, én a továbbiakban bottal sem piszkálom meg.

Szerk: Úgy látszik, van, akinek ez tetszik. :wtf:

Ez ilyen "magical nyau-nyau kawaiiiii-not" cr*p??? Vag milyen nemtudom elképzelni milyen styl-ban csinálták meg.... :wtf:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Draconire

Hanare Toride no Yonna  /Yonna in the Solitary Fortress/

Kíváncsivá tettetek a képek belőle, és gondoltam megnézem.
Bár nem olyan minőségű az animáció mint pl az Advent Children-é, de attól függetlenül elég kellemes.
A maga 30 percével egy elég rövid történetet mesél el, de azt jól.
Yonna és Stan elszigetelten élnek egy várban, mert a különleges képességeik miatt kitaszították őket. Az uralkodó viszont meg akarja szerezni a képességeiket és ezért egy ügynököt küld hogy állítsa őket a maga oldalára, és itt kezdődik történetünk.
Maga a világ high-tech fantasy, mely ötvözet nekem mindig is tetszett.
Érdemes megnézni, nem fogja megbánni senki sem ;)

RE@L

Millenium Actress

Nem a legjobb Satoshi Kon film a világon, mindenképp azt ajánlom immár hogy láttam az összes létező Satoshi Kon alkotást hogy kezdő Satoshi Kon rajongók ne ezzel kezdjék! Viszont csodálatosan szép film volt és le a kalappal előtte újfent, egyszerűen imádom ahogy vág és rendez Satoshi Kon, nagyon nagyon jó érzéke van a csavaros vágásokhoz és meséli el így a történeteit. Millenium Actress egy nagyon szép történet, nagyon nem bántam meg hogy megnéztem!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Xipe

Ugyan csak a 71. resznel tartok, de elmondhatom hogy tetszik eddig.
Legalabbis az elso hosszabb tortenet sorozat.
most ha jol tippelek filler reszek mennek es ezek kb a Naruto filler reszekhez hasonlithatoak, bar kisse idetlenebbek is egyben.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Próféta

Quote from: RE@L on 2006-07-02, 23:37:00
Millenium Actress

Nem a legjobb Satoshi Kon film a világon,
:jee: :cool:
Szerintem meg a legjobb Satoshi Kon film, csak a Paranoia Agent sorozat jobb nála :)
Én ugye alapból nem vagyok oda a romantikus művekért (az ilyen high school romantic comedy-ktől egyenesen a falra mászom), és a műfaj példányai csak akkor tudnak nekem tetszeni, ha nagyon-nagyon jól vannak megcsinálva. Ennek fényében még erősebb a fenti kijelentésem.

A film végén... az az utolsó mondat... ugye gyönyörű?

Amúgy 2007-ben jön a mester ötödik rendezése, a Paprika. Én már tűkön ülve várom :)

RE@L

Nemtudom, tényleg jó film de szvsz a mind a másik 2 filmje jobb és a kisfilm a Magnetic Rose is. Sorozat meg sorozat és nagyon nagyon alaposan átgondolt fantasztikus koncepció volt. Nekem nem tűnt kimagaslónak a Millenium Actress, attól függetlenül nagyon jó volt. Tetszett nagyon hogy a színésznő lakásában lévő kék alapú madaras kép motívum az összes "visszaemlékezésében" szerepelt szinte. Nemtudom, valami plusz hiányzott belőle ami az összes többi Satoshi Kon műben megvolt.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Selmo

Ah! My Goddess TV (Máshol Oh!, csak hogy keverjünk...)

Az OVA kicsit tömör volt, ez meg hát kicsit bő lére lett eresztve szerintem. Igaz, volt idő bőven megismerni a szereplőket, de talán túl sokat foglalkoztak szegény főhősünk gátlásosságával. A végén pedig megint megmentik a világot. :ejj: Pedig sokkal jobban örültem volna egy egyszerű csóknak hőseink között. A folytatás remélem hoz némi változatosságot.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-02, 13:41:34
Húb*zmeg.

Aztabüdösk*rva.

Először nem tudtam, hogy fossak vagy hányjak, vagy esetleg sírva röhögjek, de a sokkhatás elmúltával kezdett derengeni a maradék néhány agysejtemben (nem maradt sok, this stuff kills them fast), hogy ez... ez az... izé egyszerűen csak ronda, unalmas, és nagyon, de nagyon pocsék.

Talán ennyi elég is róla, csak extrém mazochistáknak és perverz elmebetegeknek ajánlom, én a továbbiakban bottal sem piszkálom meg.

Szerk: Úgy látszik, van, akinek ez tetszik. :wtf:
:lol: Itt rohogok...

Most eppen Fruit's Basket nosztalgiafelorat tartottam. Aztan majd jon a tobbi resze is. :)
Az ending es opening zenejet meg levadaszom valahonnan ha meg nincsen meg...  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-02, 13:41:34
Szerk: Úgy látszik, van, akinek ez tetszik. :wtf:
URAMISTEN!!! Már itt leakadtam: Opening - Kibou no Kakera (Nana Kitade). Dehát ez a csaj énekli a Kesenai Tsumi-t az FMA-ban... :frown:

RE@L

Planetes

Ezen oldal hasábjain olvastam először róla, megtetszett eljutottam odáig h belenézzek és 7 rész után aztmondom hogy Kur*a jó! :lazza:
Végre 1 reális sci-fi abszolúte szinte kézzel fogható problémákról (ill egy problémáról :) )

Can't wait for the next episode :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

kikuchiyo

Itten van róla leírás képekkel.

Nem lenne ez olyan rossz, a témához illenek a lágy, pasztell-szer? tónusok, amiket használtak, és az animáció is egész jó, de nekem túl sok volt a cukorból.
Hátha lesz, akinek tetszik.
Failure is the default option

Selmo

Elfen Lied

Életem eddigi legjobb animeje. És most, 1 perccel a vége után, képtelen vagyok ennél többet írni róla.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2006-07-04, 01:00:44
Elfen Lied

Életem eddigi legjobb animeje. És most, 1 perccel a vége után, képtelen vagyok ennél többet írni róla.
Uristen, meg egy embert vesztettunk! :eek:
:redface:
(bocs)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Member on 2006-07-03, 09:27:48
Quote from: kikuchiyo on 2006-07-02, 13:41:34
Szerk: Úgy látszik, van, akinek ez tetszik. :wtf:
URAMISTEN!!! Már itt leakadtam: Opening - Kibou no Kakera (Nana Kitade). Dehát ez a csaj énekli a Kesenai Tsumi-t az FMA-ban... :frown:

Az a Nana Kitade, aki az Iryuuhin-t is énekli a mittommiből? Az jó.. csak több a lelkesedés, mint az igazi tehetség^^

Kvikveg... ne csüggedj... igyekezz megbirkózni a tragédiával T_T

Member

Quote from: Selmo on 2006-07-04, 01:00:44
Elfen Lied

Életem eddigi legjobb animeje. És most, 1 perccel a vége után, képtelen vagyok ennél többet írni róla.

Draconire

#861
Quote from: Selmo on 2006-07-04, 01:00:44
Elfen Lied

Életem eddigi legjobb animeje. És most, 1 perccel a vége után, képtelen vagyok ennél többet írni róla.

Én rám meg olyan hatással volt a befejezése után, hogy rögtön volt is egy álmom belőle /voltak vektoraim ^^/
Szeretem ezt az animet, nincs mit tenni.  :jee:

Fazék

Quote from: Member on 2006-07-04, 09:52:30

:eek: jézusom ezen bocsáss meg, de tényleg úgy néz ki, mintha ilyen "üdv a retardáltak között" köszöntés lenne :haha: no offense, csak tényleg ilyen a képen a csaj arca, persze tudom, hogy miért, mert láttam a sorozatot, de ezt nem bírtam nem megjegyezni, szóval én nem ezzel a képpel népszerűsíteném az anime-t a helyedben :D

Member

Quote from: Fazék on 2006-07-04, 11:44:46
:eek: jézusom ezen bocsáss meg, de tényleg úgy néz ki, mintha ilyen "üdv a retardáltak között" köszöntés lenne :haha: no offense, csak tényleg ilyen a képen a csaj arca, persze tudom, hogy miért, mert láttam a sorozatot, de ezt nem bírtam nem megjegyezni, szóval én nem ezzel a képpel népszerűsíteném az anime-t a helyedben :D
Sajnos eléggé ritkán kalimpáltak söröskorsóval (van egy olyan érzésem, hogy Ramiz ezért nem nézi meg :haha: ), pedig szívesebben írtam volna, hogy "Gyere, testvér, erre iszunk!". :D

Selmo

Na úgy látom sikerült beletenyerelnem valami olyan animebe, mint a Dragonball, vagy utálják vagy szeretik, semleges réteg nincs. De ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni: nyuuuu! :angyali:

A tökéletesség unalmas.

Lazzaret

Röviden végigvenném amiket mostanábban láttam( de tényleg csak röviden :D )

Peach Girl - Igazi kis romantikus anime a jók közül. Jó story és szerethető karakterek + érdekes rajzolás :jee:.
AIR - Az egyik legszomorubb anime amitt eddig láttam. Nagyon megható és szép rajzolásu anime. :bruhuhu:
Beyon the Clouds - Ez egy gyönyörü rajzolású és érdekes történetü anime némi mondani valóval  :jee:
Vándorló palota - szép és érdekes Ghibli film de nem az igazi. Túl vontatot volt számomra  :ejj:
Fate/Stay-night - Kedvenc akció animem. szép rajzolással és nekem tetsző történettel  :cool: :Kiraly:
Samurai Champloo - Egy igazi szamurájos marhaság. Poénos és jo történet  :jee:
Soul Taker - egy nagyon elvont anime néha vontatott volt de egyszer meg lehet nézni.

röviden ennyi :D


www.arkangyalok.uw.hu

krezga

Az Air-t már régen láttam, de az tényleg egy szomorú anime. A Vándorló Palota engem sem fogott meg igazán(moziban néztem, ez azért emelt a hatásán). A SoulTaker-t amikor el kezdtem nézni, azt sem tudtam, hogy most mi van, aztán az 5. rész körül már tisztán értettem mindent, és szerintem nem volt rosz.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

kikuchiyo

Az előző két kiegészítővel szemben ez borzalmas volt.

Valakinek az a zseniális ötlete támadt, hogy Reinhard ifjú éveinek történetét egy lánymanga rajzstílusában kéne feldolgozni, és sajnos ezt az ötletet meg is valósította. De nem csak az "igazitól" nagyon különböző  :wtf: stílus a baj, az animáció minősége is csapnivaló. A sztori amellett, hogy baromság, a többi film és sorozat által kijelölt keretbe sem illeszkedik igazán. (R. nővérének elszállítása és R. fogadalma után azt láthatjuk, hogy a Szövetség megtámadja Iserlohnt, közben Reinhardot egy Michael Jacksont cosplayelő fickó próbálja meg kinyírni. A vége az, hogy verekednek a Nagy Függőleges Akna, Ami Minden Sz*r Sci-Fiben Van fölött.)

Igyekszem elfelejteni.
Failure is the default option

Cobra

Itt egy másik felejthető anime: Dominion - Tank Police
Korához képest is gyenge grafika, nulla történet, nagyrészt gyenge poénok. 1-2 élvezhető pillanat volt (a 3 női szereplőt is sikerült a 2. történetre elrontani az elsőhöz képest). Az egyetlen dolog, ami értékelhető a sorozatból, az a 2. történet (New Dominion Tank Police) introja.
Ha már letöltöttem a 10 részt már végigszenvedtem, de más ne pazarolja rá a sávszélességet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

RE@L

Beyond the Clouds = Wonderful Days ha jól emlékszem. Nekem szvsz tetszett igaz koreai szinkron kicsit furi volt, sokan fikázták az egészet, OST magasan ver mindent legalább Jin-Roh szintű de tény hogy annyira nem kimagasló de nekem mégis tetszett anno, még DVD-n van meg.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.