Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Shali

Most végeztem a Samurai Champlooval, és baromi jó volt. A történet, a szereplők, a megvalósítás mind baromi jó volt. Kb mint ahogy a Cowboy Bebopnál, itt is az elején van egy csomó vicces rész némi komolysággal, aztán a végére bedurvul a sztori. Akinek a Cowboy Bebop tetszett, annak mindenképp ajánlom (=
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Lt. Simoan Blarke

s-CRY-ed
vegyel egy lebombazott, elzart szigetet, ahol valamiert "native alterek" szuletnek (kepesek az anyagot az akaratukkal egy meghatarozott formaba preselni). vegyel egy berzerker zsoldost meg a haverjat. emelle hozz egy Holy nevu szervezetet, ami maga is alter-userekbol all, es feladata a "vad es orult" native alterek elfogasa es az Anyafoldre kuldese. (hogy miert, az majd kiderul.) most ehhez add hozza a Holy egyik "eloljaro" tagjat, aki ugyanakkora allat, mint az emlitett zsoldos, az otthonat elpusztito szornyet keresi es semmi masra nem tud koncentralni, erzelmileg kiegett, es termeszetesen minden csaj erte rajong.
most utkoztesd a ket verszomjas allatot, majd kerekitsd ugy a tortenetet, hogy feny deruljon a Holy es az Anyafold piszkos uzelmeire, es legyen benne minel tobb latvanyos csatarozas (a zsoldos mindenaron be akarja bizonyitani, hogy nem rosszabb a Holy-kutyanal, a Holy-s srac meg persze ezt nem akarja hagyni), csipetnyi onfelaldozas, a vegen egy nagy-nagy-nagy ellenseg, aki ellen a ket allat osszefog, es uccuneki.
hat, 10bol 5ot kap, ezt elore leszogezem. sok benne a harc, de mindegyik ugyanarra van kihegyezve; a foellenseggel valo kuzdelem egy vicc (kb az a kategoria, hogy "eppen veszekszunk, KUSSOLJ"), a vegen pedig hosszu tizperceken keresztul utlegelik egymast, hogy aztan kideruljon, hogy megiscsak egyenlo erosek... vannak "szintlepesek"... nahat ez lol. ha idegesek a pubik, akkor hirtelen ratalalnak az alter powerjuk egy jobb hasznalati modjara, es meg pusztitobbak / gyorsabbak / erosebbek lesznek, a la DB. ket elonyet lattam a DBvel szemben: jobb karakterkidolgozas (inkludin fordulatosabb tortenet), es rovidebb. (nem 45242746 reszes, es raadasul nincsenek orakon keresztuli egymast bamulasok sem.) szoval, as said, 10/5... de nem olyan veszes :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cobra

Szóba került nemrég ez az anime, így hát megnéztem én is. Mint Gonzo-éktól megszokott, elég elvont a történet, cserébe igen jó a grafika. Egyedinek nem mondanám a történetet, de élvezhető. Aki nem vár el semmi komolyat, az nyugodtan nézze meg, még ha nem is hagy maradandó emlékeket, azért nagyot nem lehet benne csalódni. A másfél óra alatt nem volt unalmas pillanat, elég jól halad a történet.
Az egyetlen fansubnak sajnos nem a legjobb a minősége, főleg hang terén, de élvezhető.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Most, hogy a fórumon "tombol" a DBZ, nekem is nosztalgiám támadt, és elővettem a német DBZ-kazettáimat.  :smile:

Belenéztem a Vegetto-Boo harcba, és rájöttem, nem is emlékeztem arra, hogy mekkora poénok voltak néhány részben. Vegetto szövegei nagyon jók voltak, főleg, amikor bonbonként harcolt. ("Ich bin der superstarke Kaffeebonbon!" :lul:)

Cell halála: az egyik kedvenc jelenetem volt a sorozatból, ahogy Gohan lassan lépked miközben folyamatosan Kamehameházik, írtó hangulatos.  :lazza: Sajnos azonban ismét meg kellett állapítanom, hogy ez a jelenet nagyon nem jó a szememnek, a folyamatos villódzást még anyám  is észrevette, aki a tv-vel egyvonalban ült, vagyis nem látta azt. :rolleyes:

RE@L

#934
Pale Cocoon

Ez az  a 22 perces OVA aminél nagyon oda kell figyelni és nagyon de nagyon gyorsen fel kell fogni minden apróságot mert itt bizony nem ismétlik el 2x....
Nekem nagyon tetszett, tetszett hogy úgy operált az egész témával a rendező hogy tulajdonképpen megmutatta azt valójában hiszen ez a 22 perc lehet ugyanúgy 1 bejegyzés. A Pale Cocoon, sápadt selyemgubó? Talán az egész atmoszférára és az életükre vonatkozik ahol élnek 1 gubóban bezérva, ahonnan senki se akar kitörtni. Mindenesetre lehet hogy még egyszer meg kéne nézni de nemvolt olyan rossz mint amilyenre számítottam, de jobban is ki lehetett volna dolgozni de tudjuk hogy csak 1 ember keze munkája és le a kalappal előtte!


u.i.: Tud valaki valami értelmeset ajánlani? Mostanság kifogytam a nézni valóból, bár SAC2 vége még ottvan de nem visz rá a lélek :/

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Shali

Jin - Roh The Wolf Brigadet néztem meg az ímént. A története jó, viszont szerintem kicsit vontatottra sikeredett. Igazából nem mozgatott meg, ugyanolyan hangulatban néztem végig az egészet, belesüppedtem a székbe és bambultam. Olyan csöndes volt a film, vagy nem is tudom hogy mondjam. Némi aláfestő zenével sokkal hangulatosabbá tehették volna, mert így nem teremtett igazi hangulatot magának. Nem hagyott túl mély nyomot bennem, a topba én biztosan nem tenném, dehát ízlések és papnék (=
Viszont az efajta Piroska és a farkas nagyon jó, talán az mozgatott meg egyedül, ahogy azt elmesélték.
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

krezga

Quote from: RE@L on 2006-07-16, 14:23:47
Pale Cocoon

Ez az  a 22 perces OVA aminél nagyon oda kell figyelni és nagyon de nagyon gyorsen fel kell fogni minden apróságot mert itt bizony nem ismétlik el 2x....
Nekem nagyon tetszett, tetszett hogy úgy operált az egész témával a rendező hogy tulajdonképpen megmutatta azt valójában hiszen ez a 22 perc lehet ugyanúgy 1 bejegyzés. A Pale Cocoon, sápadt selyemgubó? Talán az egész atmoszférára és az életükre vonatkozik ahol élnek 1 gubóban bezérva, ahonnan senki se akar kitörtni. Mindenesetre lehet hogy még egyszer meg kéne nézni de nemvolt olyan rossz mint amilyenre számítottam, de jobban is ki lehetett volna dolgozni de tudjuk hogy csak 1 ember keze munkája és le a kalappal előtte!


u.i.: Tud valaki valami értelmeset ajánlani? Mostanság kifogytam a nézni valóból, bár SAC2 vége még ottvan de nem visz rá a lélek :/

Már régen láttam, és nem is igazán emlákszem rá, de engem nem nagyon kötött le, talán azért, mert későn néztem. De most majd újranézem frissen, átszellemülve:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

kikuchiyo

LoGH 82. - ez még mindig nagyon durva, másodszorra is. Egy egyébként is zseniális sorozat egyik csúcspontja ez (és a következő) rész.
(Tanács azoknak, akik most nézik, vagy a közeljövőben szeretnék nézni: NE olvassanak fórumokat, episode summary-kat, még a részek címeit se nézzék meg előre, ha nem akarják elrontani az élményt maguknak.Olyasféle lehet egy ilyen spoiler áldozatául esni, mint a Birodalom Visszavág premierjére sorban állás közben megtudni, hogy Vader Luke apja.)

NHK ni Youkoso 2. - ez viszont továbbra is próbaidőn van nálam. Antipatikus hősünk kimozdul a lakásából, és hogy ne kapják hazugságon, kénytelen belekezdeni egy lolikon ero-game elkészítésébe. Az animáció gyengül, poén kevés van, jellemfejlődésre, mélyérvényű társadalomkritikára, ne adj' isten katarzisra kevés a kilátás.
A legtöbb blogon sírnak, hogy rosszabb, mint a manga.

/OMGWTF 123 karma és 666 post. Itt a világvége./
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-07-18, 23:46:38
/OMGWTF 123 karma és 666 post. Itt a világvége./
Akor segítek rajtad, a sok jó ismertetőd miatt amúgyis rég akartam már adni egyet. :)

SaiyaGin

 :cool:
Már jó ideje nem fordult elő, hogy egy animét a legelejétől kezdve ilyen izgalmasnak találjak. 

Cobra

Nekem is tetszett a Fate Stay Night, csak 2 zavaró dolog volt. Tohsaka némettudása (vagy inkább a készítők nemtudása :) ), illetve hogy pár rész után a háttérjelenetek rajzminősége erősen visszaesett. Szerencsére a fő motívumok végig jó minőségűek voltak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ReLax18

Gankutsuou:
Már egy jó ideje megakartam nézni, de csak most jutott rá időm. Lényeg az, hogy ez az anime Dumas egyik regényének, a Monte Cristo grófjának feldolgozása. Az egész történet a jövőben játszódik, de a cselekmény ezzel nem változott sokat. Az anime az ifjú Albert de Morcerf szemszögéből mutatja be a gróf bosszúját azokon, akik tönkretették. Az animáció elég újszerű, kicsit szokatlan volt, de a végére meg lehetett szokni, mellesleg jól nézett ki. A karakterek is jól ki lettek találva, és valamennyien szerethetők. A történet nehezen indul be, de később felpörögnek az események, és megállíthatatlanul száguld a végkifejlett felé. Persze hibái is vannak, de azok esztétikaiak (pl. értelmetlennek tűnő vágások, de szerencsére csak az elején tapasztaltam). A zenéje is említésre méltó, hangulatosra sikerült.
Összességében egy nagyon jól összerakott anime tele érzelmekkel, intrikával stb. Egy nagyon jó anime.
10/8
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Shali

Egy kis kitérővel kezdeném, és pár szót ejtenék a legesleglegkedvencebb számítógépes játékomról, a Mafiáról. Az volt az a játék, amibe teljesen bele tudtam magam élni, a legapróbb részletig ki volt dolgozva, mind grafikailag, mind történetileg, mind szereplő-ügyileg, és nagyon durva katarzis a vége. Azóta imádom a maffiával kapcsolatos alkotásokat, ha jók.

A Gungravet pedig nagyon szerettem. Lényegében két fickó életét mutatja be, ahogy kis lurkókból nagymenő maffiózók lesznek. A szereplők nagyon jól el vannak találva, a maffiával kapcsolatos szokásos témakörök kerülnek elő itt is, hűség, család, pénz, lövöldözés, rengeteg dráma. Az első rész után a sorozat feléig bemutatásra kerül a két főszereplő élete, aztán a fele körül visszaugrik az időben az első részhez és a háttér ismeretében mutatja tovább a dolgokat. Az első fele miatt annak ajánlom, aki szereti a maffiózós, lődözős dolgokat, a második fele az egy kicsit más (ejj, de nehéz úgy írni, hogy ne legyek spoiler (=  ), neken gyakran a Hellsing jutott róla az eszembe, szóval ott inkább hentelnek. A sorozat végén pedig keményen ott volt a gombóc a torkomban. Nálam a top5-ben van ez az anime.

Szóval ha a maffiás, akciós, drámás dolgokat szeretitek, vagy játszottatok a Mafia c. játékkal, akkor mindenképp!
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2006-07-19, 12:05:07
Nekem is tetszett a Fate Stay Night, csak 2 zavaró dolog volt. Tohsaka némettudása (vagy inkább a készítők nemtudása :) ), illetve hogy pár rész után a háttérjelenetek rajzminősége erősen visszaesett. Szerencsére a fő motívumok végig jó minőségűek voltak.

Már hallottam elég Engrish-t ahhoz, hogy ne lepődjek meg,azon, hogy a német se megy nekik.  :D :rolleyes:

(Mondjuk azt nem tudom, hogy a japán középiskolákban melyik nyelveket tanítják, de nem vagyok biztos benne, hogy a német olyan elterjedt lenne. Nyelvtudás nélkül meg nehéz rosszul kiejteni idegen szavakat. Engem valószínűleg agyonverne egy franciatanár, ha egy mondatnyit felolvasnék franciául.)

via_mala

Tenchi Muyo! Ryo-Ohki OAV 3
Csak azért néztem meg, hogy komplett legyek a Tenchi OAV-kből, de nem volt érdemes. Messze nem hozta az első 2 OAV színvonalát. Én vagyok a hülye, hogy egyáltalán bíztam benne, pedig miután anno a Tenchi Universe-n átszenvedtem magam megfogadtam, hogy többet ebből nem.  :_piszka: Magamra vessek.  :ejj:
Mondjuk jó is lehetett volna, mert az utolsó rész az tényleg érdekes lett, de mindenféle előkészítés nélkül csak lógott a levegőben, és így elég idétlenül hatott.
Szerintem: 6/10
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Cobra

Eléggé összecsapott lett a 3. OVA sorozat, nem tudom miért kellett ennyi idő után így kiadni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bandita ^^

Hát mitmondjak... A topic-jában méltó felvilágosításra tehet szert aki kíváncsi rá... 12 rész napi 1-es adagokban éppen elviselhető, nem túl sós, senem túl édes, alvás és egyéb hasonló értelmetlen tevékenységek helyett éppen megfelelő... (Lehet én nem voltam ráhangolódva, de vannak sokkal jobb poénra kihegyezett animok...)
Grafika 10/7 (cg vagy miafene ami varázslatoknál van : 10/8,5)
Zene 10/5 (egyrészt mer nemigen emléxem rá milyen is volt)

Szal az egész úgy 10/6....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

kikuchiyo

Azért lettem kíváncsi rá, mert annak a Tanaka Yoshikinek a könyvsorozatából készült, aki a Legend of Galaxy Heroes-t is jegyzi. (Úgy látszik, hogy a pasas legfontosabb művei mind 10+ kötetesek és tartalmazzák a "legenda" és "hős" szavakat valamilyen összeföggésben. :))
Valahogy nem az igazi, vagy legalábbis nekem nem jött be. Ezúttal - a LoGH-tól eltérően - egy ál-közép-keleti világban játszódó középkorias fantasyt láthat a kedves néző, királysággal és csatákkal, árulással és halállal, feminin herceggel és még femininebb hű fegyvertársaival, vagyis a műfaj összes kelléke jelen van. Szerencsére sárkányok nincsenek. A sztori nem kínál különösebb meglepetéseket: Pals királyságát megtámadja és legyőzi a szomszédos Lusitania az áruló Ezüstsisakos Pasas vezényletével, az ifjú, (ha lány lennék, azt mondanám) jóképű és máris igen hősies Arislan hercegnek menekülnie kell. A továbbiakban azt láthatjuk, ahogy a herceg néhány hű követőjével szövetségeseket szerez és visszaszerzi a királyságát.
Sajnos a történet erősen hézagosnak és sietősnek tűnik néhol, erre az adhat magyarázatot, hogy annak idején a stúdiónak a két Tanaka-féle magnum opus közül csak az egyik teljes értékű megfilmesítésére volt pénze, ez lett a Legend of Galaxy Heroes, ami - mint tudjuk - etalon lett, az Arislan sorsa ellenben mostohán alakult, öt év alatt 6 részt (összesen 4 órát) sikerült kipaszírozniuk magukból, és a sztori máig befejezetlen.
Más bajom is volt: a szereplők sematikusak, nem tudtam őket megkedvelni, vagy egyáltalán érdeklődést mutatni irántuk. Zavart egy kissé a bishounen fejük. Az egyik főhős hangját adó szinkronszínész pedig azonos azzal, aki Oberstein admirálist játszotta a LoGH-ból, ez némi fejvakarásra késztetett, mert minden pillanatban azt vártam, hogy elkiáltja magát, hogy "Zenkan ute!!" vagy valami hasonló. XD
A zene tetszetős, jól elandalodik tőle az ember a karosszékben.

Ha RPG-rajongó lány lennék, biztos nagyon tetszett volna ez az OVA, így azonban max. közepesre tudom értékelni.
Failure is the default option

ReLax18

Onegai Teacher:
Ehh...nem volt nagy elvárásom ezzel szemben...de ez még azt se tudta teljesíteni, pedig én szerettem volna:(. Adva vagyon egy jól kitalált történet "színes" egyéniségekkel és még az animáció is szép, de valahogy mégse működik (nálam legalábbis nem). Vannak érdekes ötletek (pl. Kei betegsége), a szép animáció, de semmi hangulata sincs. A karakterek sablonosak (habár tény, hogy színesek), a történet kiszámítható, és bár ez egy vicces, humoros anime lenne én nem sok vicces dolgot láttam benne. Viszont legalább volt benne romantika...de az dögivel. A többi dolog azonban nem stimmel. Nem mondhatom, hogy nagyon rossz volt, mert legalább szép és a történet sem annyira vészes. De nekem nem jött be.
6/10
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Zsiga

Annyian mondták már hogy jó, hogy rávettem magam és megnéztem.
Megérte. :)
A Kenshin OVA1 mellett ez a második anime aminek 10 pontot adtam az aniDB-n, és azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Egy szóban összefoglalva: tökéletes.

RE@L

Zene legalább jó volt és hangulatos benne, de nekemse működött pedig jó lehetett volna nagyon. Aranyos volt, de tucatsorozat.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member

Én már le sem merem írni, hogy mit néztem legutoljára. ^^' Még szerintem belenézek pár részbe, amíg nem válik epizódcentrikussá az egész, mint az eredeti sorozat.

Xaga

Lássuk az egyik volt a Ayakashi - Japanese Classic Horror ami 3 történetet ölel fel az Edo időszakból 11 részen keresztül, természetes mind3 horror/szellem történet mint ahogy az a sorozat nevéből is kitünik. Rajzolása elég jó föleg a 3. történetnek. Az első történet egy Roninról szól és annak feleségénet tragikus haláláról, a 2. egy "földesúr" solymászáról és az "elfeledet istenekről" mig a 3. egy átoksúlytotta családról és egy titokzatos gyógyszerárusról. Szerintem érdemes megnézni.

A másik a PPGZ első 3 része. Kiváncsiságből megnéztem az elős részt de nem bírtam leállni meg kellet nézni a többi részt is ami kijött. LOL egy sorozat fogták az eredetit átrajzolták, továbbfejlesztették a csodalöttyöt ( X-kemikáliából lett Z-kemikália) majd kilöték egy jéghegyre és hipp-hopp csodálatos Sailor Moon-os átváltozással megszülettek a város hösei és a szupergonoszok akik egy rész jobban haza vágják a várost mint az eredeti sorozatban egy szerzon alatt. Ha vki rászánja magátt hogy megnézzen egy részt teljesen az készüljön fel rá hogy nem fogja tudni abbahagyni :)

Fazék

Quote from: Xaga on 2006-07-21, 00:30:16
Lássuk az egyik volt a Ayakashi - Japanese Classic Horror ami 3 történetet ölel fel az Edo időszakból 11 részen keresztül, természetes mind3 horror/szellem történet mint ahogy az a sorozat nevéből is kitünik. Rajzolása elég jó föleg a 3. történetnek. Az első történet egy Roninról szól és annak feleségénet tragikus haláláról, a 2. egy "földesúr" solymászáról és az "elfeledet istenekről" mig a 3. egy átoksúlytotta családról és egy titokzatos gyógyszerárusról. Szerintem érdemes megnézni.
egyetértek  :jee:
Quote from: Xaga on 2006-07-21, 00:30:16A másik a PPGZ első 3 része. Kiváncsiságből megnéztem az elős részt de nem bírtam leállni meg kellet nézni a többi részt is ami kijött. LOL egy sorozat fogták az eredetit átrajzolták, továbbfejlesztették a csodalöttyöt ( X-kemikáliából lett Z-kemikália) majd kilöték egy jéghegyre és hipp-hopp csodálatos Sailor Moon-os átváltozással megszülettek a város hösei és a szupergonoszok akik egy rész jobban haza vágják a várost mint az eredeti sorozatban egy szerzon alatt. Ha vki rászánja magátt hogy megnézzen egy részt teljesen az készüljön fel rá hogy nem fogja tudni abbahagyni :)
nagyon nem.  :ejj:

Member

Quote from: Xaga on 2006-07-21, 00:30:16
Ha vki rászánja magátt hogy megnézzen egy részt teljesen az készüljön fel rá hogy nem fogja tudni abbahagyni :)
XAGA!!! Leszünk barátok?!! :D +1
Én is töltöm jelenleg! És nézni kell tovább! ;)

Topicot ne hozzunk létre neki?  :__devil:

Xaga

Quote from: Member on 2006-07-21, 13:34:16
Én is töltöm jelenleg! És nézni kell tovább! ;)
Én má láttam mind3-t ami eddig kijött :)
Quote
Topicot ne hozzunk létre neki?  :__devil:
Fölösleges ugyis mindenki tudja hogy Buttercup az ÁSZ  :hehe:

Member

Quote from: Xaga on 2006-07-21, 13:57:15
Én má láttam mind3-t ami eddig kijött :)
Azt még csak leszedtem.
Quote
Fölösleges ugyis mindenki tudja hogy Buttercup az ÁSZ  :hehe:
Nem, mert Mojo. :D De a 3 csajszi közül egyértelműen Buttercup a legemberibb.

kikuchiyo

Kísérlet a színvonal emelésére...

Kijött a RAW a FLAG c. új sorozat első részéből, de nem sokat értettem belőle... Nem egy hagyományos cucc. Kíváncsi vagyok, lesz-e belőle valami.
Failure is the default option

ArchElf

Quote from: Member on 2006-07-21, 14:06:20
Quote from: Xaga on 2006-07-21, 13:57:15
Én má láttam mind3-t ami eddig kijött :)
Azt még csak leszedtem.
Quote
Fölösleges ugyis mindenki tudja hogy Buttercup az ÁSZ  :hehe:
Nem, mert Mojo. :D De a 3 csajszi közül egyértelműen Buttercup a legemberibb.

Woww mazochizmus rulz :eek:, brrr.... Az első részt láttam, de a második letöltött rész nézetlenül ment a kukába.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Member

Quote from: ArchElf on 2006-07-22, 00:24:11
Woww mazochizmus rulz :eek:, brrr.... Az első részt láttam, de a második letöltött rész nézetlenül ment a kukába.
AE
Mindenki feladja az első résznél? -_- Az tényleg rossz, Buttercup-ig nincs szerethető karakter vagy jó poén.
(Ennyi erővel sem az FMA-t sem az Elfen Liedet nem néztem volna meg, mert az első rész ott is borzalmas. Sőt, az Air-t is tiltólistára tehetném ilyen hozzáállással.)

OFF vége.