Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Draconire

#2310
Quote from: chilip on 2007-03-16, 16:15:05
Quote from: Selmo on 2007-03-16, 16:07:29
Animeaddictson fennvan. :)

már nem azért, de nekem nem magyar felirat kell, és nem is leírás, hanem maga az anime... arról meg nem tudok, hogy animeaddictsról le lehetne tölteni animét...
Pedig lehet. :)
edit: http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.1.1331

chilip

Quote from: Gmer on 2007-03-16, 16:22:45
Quote from: chilip on 2007-03-16, 16:15:05
Quote from: Selmo on 2007-03-16, 16:07:29
Animeaddictson fennvan. :)

már nem azért, de nekem nem magyar felirat kell, és nem is leírás, hanem maga az anime... arról meg nem tudok, hogy animeaddictsról le lehetne tölteni animét...
Pedig lehet. :)

hogy? hol? merre? mikor?

Prof. William

Mész. Loginolsz, és a letöltésekben a felirat mellet ott van már a AA Project anime - csoport is. is. Elég sok leszedhető már magyar subbel. A Rozent én is onnan szedtem le.  + rengetek van ott. Most épp a Shufflét magyarítják. :)

Solid Snake


Member

AMV HELL 3:
Tényleg van benne jópár nagy poén, habár kicsit sokaltam az Azumangát. (Nameg össze-vissza spoilerezték az EVA-t itt nekem... :ejj: )

Death Note ep01:
Megnéztem és alig tudtam kikelni a székből. Meg a második OP zenéje... Azt hiszem végre megtaláltam azt, amit már egy ideje keresek!!! :cool:

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-03-16, 21:41:56
Death Note ep01:
Megnéztem és alig tudtam kikelni a székből. Meg a második OP zenéje... Azt hiszem végre megtaláltam azt, amit már egy ideje keresek!!! :cool:

Ejnye, amiért csak most kezdted el nézni!  :ejnye:
Az "ami késik, nem múlik"-elv örökérvényűsége miatt gyorsan zárkózz fel közénk, s gyere a topic-ba eszmefuttatásokat folytatni!  :tezsvir:

Member

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-16, 21:55:51
Ejnye, amiért csak most kezdted el nézni!  :ejnye:
Kötsög korlátlan netesek és/vagy jó kapcsolattal rendelkezők, hármat találhattok! :lame:
Nem hiszem, hogy fel tudnék zárkózni, mert nem nagyon nézek meg 1 cuccból napi 2 epizódnál többet, de már tényleg régen vártam egy ekkora egoista szerethetetlen főszereplőre. :jee:

Baltimoor

Utoljára a Tenjou Tenge-t láttam, elég vegyesek az élményeim. Volt, hogy majd lefordultam a székből a poénoktól, de ez ritkább eseménynek számított. Az első részek igen izgalmasak, aztán jön egy hosszú unalmas visszaemlékezős szakasz, a vége pedig elégge befejezetlen.
Ami tetszett benne, az a harcok kivitelezése, és a tréfás jelenetek.

chilip

nah megnéztem a Rozen Maiden első részét. kicsit pofátlan az a baba :D mintha mindenki a szolgája lenne :D tetszik amúgy, főleg a kártyás-késes bohócbaba ;)

motifator

Ezt az A+ fórumába írtam a Kanon témába. Kb. benne van minden mondanivalóm, így nincs kedvem újraírni, csak bekopizom ide is:

QuoteVégignéztem én is, most, hogy ilyen friss az élmény áradoznom kellene, de...
AIR, FMP?Fumoffu, FMP!TSR, Haruhi. Ezek óriási animék a KyoAni-tól. Imádtam mindet. Ezekhez képest a Kanon valahogy erős-közepesre sikerült.
1-2 dolog tetszett, jópár dolog kifejezetten idegesített, és úgy általában az egész lassú és unalmas volt.
A sorozat mélypontja szerintem a Makoto arc vége volt. Azt a többrészes szenvedést nagyon nehéz megbocsátani, csoda, hogy akkor nem hagytam félbe a sorozatot.
A legszimpatikusabb részek talán a Mai-os részek voltak.
A többi sajnos tényleg csak közepes. Nem láttam a Toei Animation-féle verziót, de talán a rövidebb terjedelem előnyére szolgált volna az animének. Egyszerűen nem volt 24 részre elegendő történet.

Nem tudom, hogy őszintén tudnám-e ajánlani valakinek. Talán ha kifejezetten szereti a bishoujo játékokból készült animéket, vagy nagyon tetszett neki az AIR, akkor esetleg, de csak ha épp nincs jobb dolga.
A fenébe is, pedig nem hiszem, hogy a stílussal lenne a baj. Az AIR és a KgNE nagyon tetszettek. A KyoAni-tól is eddig mindent szerettem.
Viszont bejelentették az utolsó rész végén, hogy kezdik csinálni a CLANNAD-ot. Újabb Visual Art's/Key cucc, asszem nézni fogom azt is :)
Mondjuk csinálhatnának inkább egy-két FMP OVA-t az új Haruhi évad előtt, utána meg egy teljesen új FMP sorozatot, de remélem ami késik, az eljön.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-17, 00:57:37
nah megnéztem a Rozen Maiden első részét. kicsit pofátlan az a baba :D mintha mindenki a szolgája lenne :D tetszik amúgy, főleg a kártyás-késes bohócbaba ;)

Lesz az még pofátlanabb.  :D

Majd kíváncsi leszek, hogy miként reagálsz Suiseiseki ~desu-ra.  :szemuveges:

Kvikveg

Itt filozok, hogy mit nezzek. Rozen Maiden leiras alapjan nem az esetem.
Valami olyan kene, mint a Samurai Champloo, meg GitS, vagy esetleg ppffhh... szoval nem nagyon agyament loliozon. Na ezt most jol kifejtettem.
FMP Fummofuval probalkozom, de vannak ketsegeim. Az elso sorozat nem jott be, bar ebben elvileg tobb poen van es remelhetoleg kevesebb mecha. Vagy olyan kene, mint a Mushishi.
Higurashi no Naku Koro ni-ba beleneztem, eee... inkabb nem... Death Note-t unom. Monstert elveztem.
Vagy megis tesztejem le desu-ekat? Hmmm...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-17, 14:07:17
Quote from: chilip on 2007-03-17, 00:57:37
nah megnéztem a Rozen Maiden első részét. kicsit pofátlan az a baba :D mintha mindenki a szolgája lenne :D tetszik amúgy, főleg a kártyás-késes bohócbaba ;)

Lesz az még pofátlanabb.  :D

Majd kíváncsi leszek, hogy miként reagálsz Suiseiseki ~desu-ra.  :szemuveges:

megnéztem az 5. részt :D ez eddig a legjobb ;) mien alattomosan akarta átverni azzal a plüssel a végén  :merci:

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-17, 18:22:21
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-17, 14:07:17
Quote from: chilip on 2007-03-17, 00:57:37
nah megnéztem a Rozen Maiden első részét. kicsit pofátlan az a baba :D mintha mindenki a szolgája lenne :D tetszik amúgy, főleg a kártyás-késes bohócbaba ;)

Lesz az még pofátlanabb.  :D

Majd kíváncsi leszek, hogy miként reagálsz Suiseiseki ~desu-ra.  :szemuveges:

megnéztem az 5. részt :D ez eddig a legjobb ;) mien alattomosan akarta átverni azzal a plüssel a végén  :merci:

Való igaz, az 5. rész a legelborultabb s egyben leghumorosabb szegmense a sorozatnak. Még Shinku-t is nevetséges helyzetbe hozták a "horgászással".  :morci:

Kvikveg: Neked a Samurai 7 kell! Akira Kurosawa klasszikusából készítették, kicsit átdolgozták, végeredmény: középkori érzetű világ szamurájokkal (just like Samurai Champloo), JÖVŐBEN játszódó történet, gépszamurájok szerepeltetése (just like GITS). Még én is a közeljövőben fogok hozzákezdeni, csak cikkeket olvastam róla, de alaposan felkeltették a figyelmemet.  :jee:

Cobra

Kvikveg, Mai Otome esetleg?   :lul:
Na jó, viccet félretéve, esetleg Last Exile (bár nagyon más, mint a Gits meg SC), Macross Plus, Mascross Zero (bár ezek is más kategóriába tartoznak)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-17, 18:58:46
Kvikveg: Neked a Samurai 7 kell! Akira Kurosawa klasszikusából készítették, kicsit átdolgozták, végeredmény: középkori érzetű világ szamurájokkal (just like Samurai Champloo), JÖVŐBEN játszódó történet, gépszamurájok szerepeltetése (just like GITS). Még én is a közeljövőben fogok hozzákezdeni, csak cikkeket olvastam róla, de alaposan felkeltették a figyelmemet.  :jee:

sztem a szamurájok erejét kicsit eltúlozták, szinte repülnek, egy géphadsereget 2-3 "szamuráj" miszlikbe aprít, meg asszem egy kis CG is van benne... ennek ellenére végignéztem és azt kell mondjam élveztem, jópofa volt. nekem az egyszer érdemes megnézni kategóriába esik. az Op-Ed-je viszont  :jee:

Raggie

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-17, 18:58:46
Kvikveg: Neked a Samurai 7 kell! Akira Kurosawa klasszikusából készítették, kicsit átdolgozták, végeredmény: középkori érzetű világ szamurájokkal (just like Samurai Champloo), JÖVŐBEN játszódó történet, gépszamurájok szerepeltetése (just like GITS). Még én is a közeljövőben fogok hozzákezdeni, csak cikkeket olvastam róla, de alaposan felkeltették a figyelmemet.  :jee:
Háát.... Én nem bírtam végig... Sztem nagyon gagyi. De nem akarlak elbátortalanítani, neked lehet hogy bejön... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Koszi, megnezem oket magamnak.
Per pill a FMP Fummofu mkv-it probalom megszolalasra/mukodesre birni, eddig sikertelenul.  :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Kvikveg on 2007-03-17, 23:42:00
Koszi, megnezem oket magamnak.
Per pill a FMP Fummofu mkv-it probalom megszolalasra/mukodesre birni, eddig sikertelenul.  :mad:
[off]
legújabb Combined Community Codec Pack + Media Player Classic (ami benne van alapból a CCCP-ben ;) )
[/off]

Raggie

5. ep-nál járok még csak, de azt már most látom, hogy ez egy marhajó anime!! :cool: (legalábbis nekem nagyon bejön)

Pont jó a történet és az őrültködés aránya, nagyon igényes az animáció és a megrajzoltság(és nagyon változatos is :hopp: ) és még király gitárok is vannak benne!!! :D

Majd ha végignéztem bővebben is nyilatkozom.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Gregory

#2331
Shuffle: Nah, végre sikerült kivégezni. Engem nagyon kellemes élményekkel gazdagított.
A grafika szép volt, a történet úgy szintén(habár mikor ott a végefelé mindenki elkezdett össze vissza szenvedni, az annyira nem jött be, ilyen szempontból az anime első fele jobban tetszett). A karakterek könnyen megszerethetőek voltak, nekem a kedvencem Sia és Asa-sempai lett.
1ébként láttam ismertetőt egy angol oldalon a Shuffle! Memories-nél. Hha valaki látta, vagy többet tud róla nálam(vagyis a nevénél), attól kérdezném, h érdemes megnézni?

Most pedig elvileg a Love Hina van legfelül a megnézendők listájában.

minuszmiki

Shuffle Memories: Visszatekintés a női főszereplők szerint rendezve, legalábbis az első 11 rész, a 12. rész meg vmi extra chapter. Arra vagyok kíváncsi igazából, szerencsére egy hét múlva kijön az is. (link)

chilip

bepótoltam végre egy régi lemaradásom és megnéztem az Air-t. nagyon tetszett  :jee: csak ajánlani tudom

kelvor

Quote from: Gregory on 2007-03-18, 11:44:32
Most pedig elvileg a Love Hina van legfelül a megnézendők listájában.

Egyik kedvencem a mai napig, manga, anime egyaránt, igaz sokan nem szeretik, egy próbát megéri mindenképp neked is :jee:

Quote from: chilip on 2007-03-18, 16:35:12
bepótoltam végre egy régi lemaradásom és megnéztem az Air-t. nagyon tetszett  :jee: csak ajánlani tudom

Szép történet, nekem is nagyon tetszett.

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-03-18, 16:35:12
bepótoltam végre egy régi lemaradásom és megnéztem az Air-t. nagyon tetszett  :jee: csak ajánlani tudom

:tezsvir:

Ezek után ajánlani tudom neked a Kanon remake-t, nagyon hasonlít az Air-hez. Már az összes 24 rész lement, jelenleg én is azt nézem, eddig nagyon tetszik.  :jee:

Gregory

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:49:53
Quote from: chilip on 2007-03-18, 16:35:12
bepótoltam végre egy régi lemaradásom és megnéztem az Air-t. nagyon tetszett  :jee: csak ajánlani tudom

:tezsvir:

Ezek után ajánlani tudom neked a Kanon remake-t, nagyon hasonlít az Air-hez. Már az összes 24 rész lement, jelenleg én is azt nézem, eddig nagyon tetszik.  :jee:
Hanyadik résznél jársz? Mert az eleje nekem is bejött, de aztán a 6. résznél elment egy sztem negatív irányba...

Solid Snake

Quote from: Gregory on 2007-03-18, 21:52:26
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-03-18, 21:49:53
Kanon remake
Hanyadik résznél jársz? Mert az eleje nekem is bejött, de aztán a 6. résznél elment egy sztem negatív irányba...
5. rész  :smile:

Ne ijeszgess.  :ejnye:

Alkyra

#2338
Hát sírva röhögök. Xd Most tartok a 15. résznél.[spoiler] Találnak egy rakat pénzt a folyóban(At any rate.....Banzaiiiiii!!XD) s a két pali elmegy a bordélyházba hogy egy kicsit szórakozzanak.Erre az összes nő piszok ronda kivéve egyet...kapásból elkezdenek kő-papír-ollózni s mugen nyer. S mindezt egy szó nélkül csinálják meg.Xd
[/spoiler]

Ennyit s ilyen jól még soha nem szórakoztam egy animén.:) :whoah: :whoah: :whoah:


edit: Ah! There's a naked women there!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lul: BANG! :appl:

balu0

Végignéztem a Rozen-t .. nekem nagyon bejött, kár hogy ennyire rövid... nem lesz 2. szezon ???:haha: