Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Member on 2007-06-04, 21:11:39
És továbbra sem képes senki sem arról szóni, hogy a Dennou Coil mi a fenéről szól. :rolleyes:
(Ez így cseppet sem ösztönöz, hogy dobjak minden mást :))
Akkor egy kis ösztönzés.


Member

Érdekes, így elsőre a Lain ugrott be, de annál kevésbé vontatottnak látszik. Jaj, annyi jó cucc, fölös adatforgalom meg semmi. :'(

Cobra

Megnéztem a Dennou Coil promoját, azt hiszem ezt kihagyom. A grafika nagyon nem az én stílusom (pedig a grafika csak harmadlagos nálam), és a történet se tűnik túl vonzónak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ultimecia

Én nézem a Dennou Coil.
Nekm az az egyetlen gondom hogy foggalmam nincs mi valódi és mi nem az :D (Egyáltalán valóságos ott bármi is? :rolleyes: )

Solid Snake

Quote from: ultimecia on 2007-06-05, 09:32:16
Nekm az az egyetlen gondom hogy foggalmam nincs mi valódi és mi nem az :D (Egyáltalán valóságos ott bármi is? :rolleyes: )

Igen, ha leveszik a szemüvegüket, akkor valóságos a világ.  :ejnye:

Soldier

#2885
Amaenaide yo!! + Katsu!!

Nah egy ujjab lemaradast potoltam be, amit igazan nem banok  :redface: . Igen kis tetszhetös anime volt összeségében , a karakterek nagyon tetszettek egytöl-egyik .Egyetlen ami nem volt kedvemre valo az a vége ,végülis minden joh volt meg mindennek vége is volt stb.ezzel nem is volt baj csak egy "kiss"-t vartam vagy valmi hasonlot hogy nalam beteljüsön az amire vartam es magamba teljesen lezarjam ,persze  asszem nem egeszen az az anime ami a kimondott love szál-ra szeretet volna rámenni, Katsu-ba esetleg egy picit jobban , de végérvényben ez egy Comedy/Ecchi es sajat müfajaban egyedülállo asszem eddig ..(marmint miket edddig en lattam) A story tovabba nem volt az hüde nagy "talalmany" de pont jo volt ez igy , inkabb sok "kis" episodenak tünt nekem mint összefügö törtenetnek ,egyes helyeken.de ez sem baj:).Lényegében tetszett most többször atolvasva ezt a bekezdest nekem nem ez jön le belöle de lenyeg hogy ugy van :) nalam egy 9est erdemel. +nem tartom az egyszernezhetö animek közé szvl majd meg megnezem 1x-2x.

Fate/Stay Night

Hm nem is tudom miert ezt kezdtem el hisz kezdése idöpontjaig csak azt tudtam hogy van rola egy 24 oldalas topic,lehet valmi komolyabbra vágytam az elözö anime utan (jol belevalasztottam).Majd persze azert utána neztem kicsit mikor töltödött lefele a az elsö 4 rész , de nem a abba topicba ami it megtalalhato, feltem a sok spoilertöl  :redface: (mostmar latogatoja lexek neki), miutan utananeztem egyik oldalon sem lattam müfajai közott a Love/Romance feliratott ,nem tudom miert de ez fura is volt , érdeklödésem kicsit lecsökkent (nalam ez "még" feltétel) . De mégis csak neki alltam gondoltam ha már leszedtem es eleg jo pontozast kapott illetve a sok oldalas topic is ott van akkor nekiállok .Igy elis kezdtem de,mint azthogy nem reg irtam 17. reszig meg nem voltam benne biztos hogy a végére a romance lex benne egyik fötényezö ezen csodalkoztam is ,, vagy lehet hogy csak nekem volt ez a föszempont '' ?! majd a végére egyre inkabb magával ragadott az anime , egyre inkabb féltem az endingtöl hogy nem fogom tudni elviselni ha "rossz" vége lesz , mar szinte nem birtam abbahagyni es csak azon vettem magam eszre hogy az utolso resznel tartok es félelem beteljesülni latszik.. majd a végén nem is tudom meglepetés nem annyira ért mar ereztem az "elejen" hogy valmi ilyesmi endingre szamithatok , es csak egy kedves forumozo "segitsegevel" tudtam magam tul tenni rajta . Aznap alvas kb = volt a 0val, Igazabol nem erttem(ertem) hogy miert ez az anime fogott meg eddig legjobban es "üttöt" egyire ki .Nekem ez uj volt ez a "érzés" amit en ekkor átéltem , es nem is tudom hogy szeretnem-e méegyszer avagy nem , de szerintem igen, bizonyos szüneteletés utan .Persze en itt sokakhoz képest meg 5% animet sem lattam , de ez nekem feledhetetlen volt es biztos vagyok benne hogy soha nem felejtem el ,a kis tablazatomba ami eddig 9-10 pontozas kapott mindegyik leeset 1-el( kivéve nehanyat) es most ehhez viszonyitom mi mennyire tetszett .Esetleg elöfordulhat hogy az ending valtota ki belölem ezt vagy nem ,egyszerüen nem ertem.Lényeg a légyeg hogy most nalam ez top számozasu anime es nem tudom kihogy van vele ,de enegem senki életben nem fog tudni meggyözni arrol hogy ez egy rossz anime. Saber mar a megjelenése utan egyböl rabul ejtett a többi karakter is szimpatikus volt de "ö" valmiert egyedi számáomra. Asszem nem is irok többet csak azt ami a véleményem az animeröl (a szép animaci/harc jelenetek magatol ertetödö) . Szvl ez egy erös 10, es asszem varnom kell mig ezt akarmi is meghaladja az en felfogasomban.
Ha jol tudom amugy ez az anime erös ellenerzeseket kelltet az anime communityba (vagy keverem valmivel) ?!


most meg asszem megprobalok majd csak valmi nem ilyen drámai animbe belefogni , ellenkezö esetben lehet nem ereznem magam tul jol ezek utan
jah es ez asszem nyáron meg nem egyszer felkerül majd a watching list-re

Dreamcleaver

A Shining Tears anime tényleg annyira sz@r? Én láttam az első két részt. Az első írtó gagyi volt. Ezzle szemben a második rész tetszett. Olyan Juuni Kokki-s, Utawarerumono-s volt. Meg egy jó kis clifhanger a végén. Később milyen?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Hát valami régit, az Inukamit, naon vicces volt ^^ Sok volt benne a meztelenkedés, de nem ecchi :P ez inkább vicces meztelenkedés volt

Én

#2888
Quote from: Soldier on 2007-06-05, 14:23:56
Fate/Stay Night

miutan utananeztem egyik oldalon sem lattam müfajai közott a Love/Romance feliratott
Ezen egyébként én is csodálkoztam, hiszen azért eléggé központi téma volt a történetben...
Egyébként szeretem ha egy általam kedvelt animét dicsérnek szal :appl: Így utólag én is inkább 9-9.5-öt adnék rá.
Edit: endinggel kapcs-ban
[spoiler]Ending szerintem azért volt korrekt, mert már pár résszel a vége előtt tudni lehetett hogy kb ez lesz, hogy a grál sem fenékig tejfel, hogy Sabernek el kell majd menni, 2. OP és ED sem sugallt happyt, stb. Magyarul nem volt a céljuk a nézők átbaszása :)[/spoiler]

Soldier

Quote from: Én on 2007-06-05, 16:03:18
Quote from: Soldier on 2007-06-05, 14:23:56
Fate/Stay Night

miutan utananeztem egyik oldalon sem lattam müfajai közott a Love/Romance feliratott
Ezen egyébként én is csodálkoztam, hiszen azért eléggé központi téma volt a történetben...
Egyébként szeretem ha egy általam kedvelt animét dicsérnek szal :appl: Így utólag én is inkább 9-9.5-öt adnék rá.
Edit: endinggel kapcs-ban
[spoiler]Ending szerintem azért volt korrekt, mert már pár résszel a vége előtt tudni lehetett hogy kb ez lesz, hogy a grál sem fenékig tejfel, hogy Sabernek el kell majd menni, stb. Magyarul nem volt a céljuk a nézők átbaszása :)[/spoiler]

persze persze ezt probaltam leirni en is , ezekszerint lehet nem sikerült .de a 10 marad :)

Lythis

Kéne sub, hogy rendesen értsem is, mert így csak eléggé viszonylagosan, és nagyjából. A látványvilágra nem lehet panasz (mondjuk a karakterek rajzolása helyenként nem nyerte el kifejezetten a tetszésemet, de ez mellékes). A képi megjelenítés, és a hangulat eszméletlenül ott van, végig egy csöppet nyomasztó, és mégis olyan mindennapi élet szaga van.
Dante tenyérbemászóan laza stílusa is el lett találva. Külön tetszett, hogy igyekszik távoltartani a démonokat az őt kisérgető kislánytól, illetve elintézni, hogy ne is nagyon vegye észre őket (persze ez elkerülhetetlen, de azért megpróbálja), az külön tetszett. Ugyanazzal az érdektelen lazasággal öli a démonokat is, ugyanakkor halálosan precíz is - ez már nem is gyilkolás, hanem valamilyen szinten művészet (még ha patakokban folyik néhol a vér, akkoris).
A színházas jelenet a vége felé - pláne az "árnyszínházasdi" egyszerűen mesteri megoldás volt (imho természetesen).
Kíváncsian várom a sub-ot/folytatást.

chilip

Quote from: Lythis on 2007-06-05, 20:22:54
Kéne sub, hogy rendesen értsem is, mert így csak eléggé viszonylagosan, és nagyjából. A látványvilágra nem lehet panasz (mondjuk a karakterek rajzolása helyenként nem nyerte el kifejezetten a tetszésemet, de ez mellékes). A képi megjelenítés, és a hangulat eszméletlenül ott van, végig egy csöppet nyomasztó, és mégis olyan mindennapi élet szaga van.
Dante tenyérbemászóan laza stílusa is el lett találva. Külön tetszett, hogy igyekszik távoltartani a démonokat az őt kisérgető kislánytól, illetve elintézni, hogy ne is nagyon vegye észre őket (persze ez elkerülhetetlen, de azért megpróbálja), az külön tetszett. Ugyanazzal az érdektelen lazasággal öli a démonokat is, ugyanakkor halálosan precíz is - ez már nem is gyilkolás, hanem valamilyen szinten művészet (még ha patakokban folyik néhol a vér, akkoris).
A színházas jelenet a vége felé - pláne az "árnyszínházasdi" egyszerűen mesteri megoldás volt (imho természetesen).
Kíváncsian várom a sub-ot/folytatást.


hát meghoztad hozzá a kedvem...

minuszmiki

Nem volt egy hétig netem, így aztán kénytelen voltam olyat nézni, ami fenn van a gépen. Ilyen volt a

Sola 1-8: (ANN Info) Egész jó kis romantikus cucc, Noto Mamiko nem teljesen normális, hétköznapi lányt játszik benne, és így is nagyon jó. :) Jó irányba halad a sztori, ami kicsit zavart, az a szereplők beesett, gyomorbajos arca, de annyira nem, hogy ne folytassam.

Tohai Densetu Akagi -Yamini Maiorita Tensai-: (ANN Info) A legkevésbé sem szokványos anime. A történet akár még normálisnak is mondható, Akagi a semmiből a '60-as évek Japánjának legnagyobb Mahjong-játékosává válik. Nagyon érdekes, hogy a narrátor gyakorlatilag végig előre elmondja, mi fog történni, mégis végig feszültek és izgalmasak az epizódok. Elsőre a rajzolás tűnik ki: karikaturisztikus figurák, nagyon vastag kontúrok, szürkés, tompa színek, ehhez megfelelően sötét hangulatú zene jár. Ami még nagyon fura volt, hogy összesen az első rész két percében szerepel női szereplő, egyébként még a képernyőn sem jelenik meg egy sem. A befejezés (illetve annak hiánya) nagyon tetszett, bár a végső epic mérkőzést szívesen végignéztem volna, de így is jó volt. 9/10 (A játékszabályok ismeretének hiánya ne gátoljon meg senkit, hogy belekezdjen, a Triad-féle fansubban pont megfelelő mennyiségű komment van, én három-négy rész után ráéreztem a játék menetére és logikájára)

Solid Snake

Quote from: chilip on 2007-06-05, 20:53:03
hát meghoztad hozzá a kedvem...

Tudtam, hogy nem cseszik el.  :hopp:
Animanda, húzz bele...  :uzi:

Solid Snake

Rurouni Kenshin: Seisouhen (2001)

Az első OVA közvetlen folytatása, mely hű maradt a dramaturgiához.

Kenshin megtartotta ígéretét Tomoe-nak: korábbi gyilkolásai helyett arra törekszik, hogy emberek életét mentse, így az évek során igazi jótevővé és legendává válik a nép szemében. Új lelki társra is lelt, Kaoru-dono személyében. Bár a felszínen valószínűleg minden rendben, egy napon feltűnik valaki a múltból, aki a felszínre hozza Kenshin elfeledett érzéseit...

Remek történetvezetés jellemzi a művet. A kezdeti  :wtf: jelenetek (szenvedő Kenshin + bosszúhadjárat volt az elemzésekben, erre meg egy happy life-ot látok) után egyre komolyabbá és komolyabbá válnak a helyzetek. Különösen tetszettek a tájábrázolási effektusok, a hihetetlen kardpárbajok (még az első OVA-t is nevetve felülmúlják), valamint a korábban említett történetvezetés. A főszál ugyanis a második rész 30%-ánál kifúj, így joggal gondolhatja a néző, hogy igen, itt most vége van. Igen ám, azonban az utolsó félóra olyan mértékű jelenetsorokat tartalmaz, amik előtt feltétlen kalapot emelni. Harcjelenetek egyáltalán nincsenek a végkifejletben, mindössze az élet körforgása, valamint a szeretet ereje a vezérlő motívum, amely nem giccsesen, hanem a maga természetességével jelenik meg.

A kezdeti tutyimutyizás ellenére rendkívül szórakoztam (bár a Seisouhen nem ér el az első OVA frenetikus csattanójával, mégis rendkívüli morális tartalommal rendelkezik).

A közeli jövőben újra és újra meg fogom nézni mindkét OVA-t, mert megérdemlik. Javaslom, ti is tegyétek ugyanezt. Nem fogjátok megbánni.



95%

Kuroi Tenshi

Jelentősebb művek pótlását folytatva:

Hoshi no koe / Voices of a distant star

[spoiler]
Tényleg nyomasztó és kilátástalanságot sugároz.
Érdekes darab volt. Elég sűrített, de rövidségét tekintve érthető.
Jó volt az a rész a végén, ahogy egyszerre gondolnak ugyanazokra.

Vélemény a helyzetről:
A srác egy tehetetlen gyökér. Hagyja elmenni a lányt, majd utána
úgy dönteni, hogy kivárja? 8,6 év az üzenetváltás, és egy háborús
zónába ment, lehet, hogy annyi várakozás után már csak a halál-
hírét kapja. Bármilyen szomorú, de az egy halálraítélt kapcsolat,
hiába ragaszkodnak a szerelmükhöz. Talán ezért is lett ilyen
nyomasztó ez az anime...[/spoiler]

Egyszer érdemes megnézni.

smash++

Én most fejeztem be a Rec-et délelőtt.
Nem irok róla semmi különöset csak annyit,hogy eszement jó volt.Én egy tökéletes aranyos animenek mondanám.Aki szereti a romantikát annak szerintem nem lehet oka panaszra.
Nem hétköznapi találkozás (összeköltözés és egyéb),de teljesen hétköznpi problémák mint időbeosztás,álmok,munkahelyi gondok,féltékenység  :haha: és ect...

Egyszerűen imádnivaló.Komolyan jó kedvem lett tőle.NA ILYENNEK KELL LENNI EGY ROMANTIKUS ANIMENEK.
Nem véletlenül ért el szép helyezést itt nálunk a szavazáson ha jól emlékszek,talán a legjobb rom. anime lett.

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-06-06, 11:38:02
Én most fejeztem be a Rec-et délelőtt.

tééeg joh , nekem is tetszett ;) örülök hogy neked is :D

frozenstein

Gokujou Seitokai(ANN;AniDB)
Érdekes school life comedy egy lány iskolában (shoujo-ai nélkül, bár a témában ajánlom a harmadik részt :D). Ismertetőt találhattok röviden a linkeken, úgyhogy azt nem írok. Nekem nagyon tetszett, egyedi karakterek, remek poénok, aki még nem látta nézze meg.

Kuroi Tenshi

Az egyik /b/-szabályzat után szabadon:
An episode of Haibane Renmei leads to another.
Another episode leads to the rest...

Asszem lesz egy elbukott számvitel-vizsgám, mert emiatt nem tanultam
rá, de nem zavar, sőt, úgy érzem, megérte. Néhány dolog, mintha
személyesen érintene, üzenne...

Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Solid Snake

#2900
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-07, 05:19:28
Asszem lesz egy elbukott számvitel-vizsgám, mert emiatt nem tanultam
rá, de nem zavar, sőt, úgy érzem, megérte. Néhány dolog, mintha
személyesen érintene, üzenne...

Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Példaértékű hozzáállás. Haibane Renmei-ért bármit  :jee: (én pl. a kisérettségi előtt néztem meg anno, így arra egy betűt nem tanultam -- mondjuk nem mintha kellett volna :rolleyes:).

hargharg

#2901
Quote from: Solid Snake on 2007-06-07, 08:25:09
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-07, 05:19:28
Asszem lesz egy elbukott számvitel-vizsgám, mert emiatt nem tanultam
rá, de nem zavar, sőt, úgy érzem, megérte. Néhány dolog, mintha
személyesen érintene, üzenne...

Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Példaértékű hozzáállás. Haibane Renmei-ért bármit  :jee: (én pl. a kisérettségi előtt néztem meg anno, így arra egy betűt nem tanultam -- mondjuk nem mintha kellett volna :rolleyes:).

kekeke, en nagyerettsegire sem tanultam semmit... ^_^
nem mintha kellett volna : D
- na jo, toritetelek felet azert atneztem ^_^
node, hogy ne csak off legyek, bar meg nem fejeztem be - uccso ep van vissza -,
Kimi Ga Nozomu Eien:
mindenki ismeri, szal csak annyit mondanek, hogy parszor lol-tam magamban, es nem feltetlen a vicces jeleneteknel - amekorra onzoseg van ebben az anime-ban hat nem tudom, Haibane-t lattam elotte ijen elgondolkodos-tanulsagos sorozatot vegig, es azutan kisse argh volt. ^_^
talan nagyobb szunet kellett volna, igy kisse idegesito volt idonkent karakterek viselkedese, elso dijat Shinji viszi [spoiler]hat bazis, hogy meg o van felhaborodva, hogy "le kellett fekudnie" legjobb baratja baratnojevel, hat lol, hat kifekudtem rajta, es akkor meg utana meg is veri, hat az kesz volt, szoval nagyon[/spoiler]
amugy kellemes kikapcsolodas, es mondom, veget meg nem lattam, majd ^_^
edit: jah, es igen, HR sztem is jo volt, ertheto, nem tulspilazott, de azert megis elgondolkodtato.
edit2: fixed ^_^
rofl

Solid Snake

Quote from: hargharg on 2007-06-07, 08:39:09
Kimi Ga Nozomu Eien:

Fixed.  :smile:

Utolsó részt meg vagy nagyon szeretni, vagy nagyon utálni fogod (attól függ, hogy melyik oldalnak drukkolsz).  :lazza:

hargharg

#2903
Quote from: Solid Snake on 2007-06-07, 08:45:13
Quote from: hargharg on 2007-06-07, 08:39:09
Kimi Ga Nozomu Eien:

Fixed.  :smile:

Utolsó részt meg vagy nagyon szeretni, vagy nagyon utálni fogod (attól függ, hogy melyik oldalnak drukkolsz).  :lazza:
ohm, ide most ugy irnek, de majd csak este, miutan megneztem uccso reszt.
[off]amugy: milyen ertelemben is van itt hasznalva "fixed" szo? ^_^[/off]
lehet elirtam vmit, dehat reggel van, no : )
edit: uccso resz kipipalva, es hat igen, erre szamitottam, de azert megis. [spoiler]en "sajnos" az alomkedvelok tarsasagaba tartozok. no sebaj, megszoktam mar, hogy az almok almok maradnak ^_^[/spoiler]
es mindennek ellenere nem utaltam ezt a reszt. nem vagyok fanatikus ; )
rofl

Member

A címet írtad el, u és o cseréje.
Kivételesen nem érvényesült a "Bármi bármivé átalakulhat. Fixed" szabály. :)

Yakumo

Quote from: Groven on 2007-06-04, 13:09:48

A háborús-játék geg a suliban jól össze lett rakva. Csodálkoztam is, h felidéztek benne 1 olyan filmet (tetőn a pisztolypárbaj), ami akkora visszhangot nem kapott, pedig a Mátrix méltó ellenfele (Equilibriumra gondolok). Meglátjuk mi lesz ezután.


Ezt látnom kell.  :3x3:
Kösz a kedvcsináló részt. :D

kikuchiyo

K_T:
:Kiraly: :appl: :cool: :tezsvir: :jee: :angyali:
110% agreed

hargharg: nagyrészt veled is egyetértek a KGNE-t illetően. A lolás nálam is megvolt.
(Szép Magyar Nyelvért Emlékdíj Első Fokozata a Pálmaágakkal és Csillaggal kitüntetést érdemlünk a "lolni" ige bevezetéséért.)
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Oh ezt csak most vettem észre:
Quote from: Groven on 2007-06-04, 13:09:48
Na ezzel nem értek egyet, lolitündér :D. Épp nem egy újabb School Rumble 1 szezon típusú animét kaptunk - szerencsére. Sablonelemek vannak benne persze, de azok nem ordítanak.

felidéztek benne 1 olyan filmet (tetőn a pisztolypárbaj), ami akkora visszhangot nem kapott, pedig a Mátrix méltó ellenfele (Equilibriumra gondolok).
Lehet, hogy nem egyértelműen fogalmaztam, a nagyon sablonszereplők alatt
Yukira és Mikurure gondoltam: a csendes, szinte néma, visszahúzódó, érzelmeit
szinte soha ki nem fejező, de a kritikus pillanatokban mindig meglepő erőket
felvonultató lány; és egy gyönyörű, de közben gyámoltalan és ügyetlen lány,
ahogy Haruhi is fogalmaz: "A lolita face with big breasts. This is an important
element of turning people on." :lul: Haruhi tsundere-alaptermészete sem ritka.
De az animében nem ez, meg az ilyen sablonokba eleve beleprogramozott
poénok voltak a lényeg - ezek itt csak színezőelemek voltak, és ez volt benne jó.

Equilibrium? Pisztolykaták? :D Nem volt rossz film, bár sztem az 1. Mátrixhoz
képest nem volt akkora újdonságértéke. De ettől függetlenül érdemes azt is
megnézni, jó kis negatív-utópisztikus akció-scifi-dráma (dráma? talán... még
ez áll hozzá közelebb)


Kikuchiyo: köszi :)
holnap még bemegyek megnézni, milyen, ha már nem tudok lejelentkezni róla... :D

Groven

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-07, 14:25:17
Oh ezt csak most vettem észre:
Quote from: Groven on 2007-06-04, 13:09:48
Na ezzel nem értek egyet, lolitündér :D. Épp nem egy újabb School Rumble 1 szezon típusú animét kaptunk - szerencsére. Sablonelemek vannak benne persze, de azok nem ordítanak.

felidéztek benne 1 olyan filmet (tetőn a pisztolypárbaj), ami akkora visszhangot nem kapott, pedig a Mátrix méltó ellenfele (Equilibriumra gondolok).
Lehet, hogy nem egyértelműen fogalmaztam, a nagyon sablonszereplők alatt
Yukira és Mikurure gondoltam: a csendes, szinte néma, visszahúzódó, érzelmeit
szinte soha ki nem fejező, de a kritikus pillanatokban mindig meglepő erőket
felvonultató lány; és egy gyönyörű, de közben gyámoltalan és ügyetlen lány,
ahogy Haruhi is fogalmaz: "A lolita face with big breasts. This is an important
element of turning people on." :lul: Haruhi tsundere-alaptermészete sem ritka.
De az animében nem ez, meg az ilyen sablonokba eleve beleprogramozott
poénok voltak a lényeg - ezek itt csak színezőelemek voltak, és ez volt benne jó.

Jaaa így értetted. A soraid között nem tudtam olvasni.  :haha: De a kifejtéseddel egyetértek.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-07, 14:25:17
Equilibrium? Pisztolykaták? :D Nem volt rossz film, bár sztem az 1. Mátrixhoz
képest nem volt akkora újdonságértéke. De ettől függetlenül érdemes azt is
megnézni, jó kis negatív-utópisztikus akció-scifi-dráma (dráma? talán... még
ez áll hozzá közelebb)

Nekem tartogatott újdonságot. Azért mindent a Mátrixba se lehetett belezsúfolni. :D Dehát kinek mi jön bé.


Yakumo: érdemes megnézni. Főleg, h druszád is szerepel benne. :D

Moonshiner

#2909
Tokyo godfathers
Érettségire ráhangolódásnak nagyon tudom ajánlani, esti vagy baráti társasági kikapcsolódáshoz szintén. Magával ragadja a nézőt az animáció, a története is viszi előre saját magát. A poénjain lehet nevetni, és a végén átélhető a felszabadulás a szereplőkkel együtt. A szereplők animálása különösen tetszett, szép részletesen ki volt dolgozva minden. Az egész műnek megvolt az összahngja, és az egyik kedvenc filmemmé vált.
10-ből egy szép 10-est adok neki. :)