Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-27, 22:24:34
Ez igen! Erre nem számítottam...

...Amíg nem áll el a szívverésem (eléggé megviselt a vége), még idefirkantom a 10/9-et.

Most komolyan azon töprengek, hogy ezt a postot viccnek szántad e vagy sem. Minden esetre a rofl és a szánalmas között tendál. Persze mint dráma, a School Days tökéletesen besorolható az EL mellé.  :__devil:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-27, 22:39:26Most komolyan azon töprengek, hogy ezt a postot viccnek szántad e vagy sem. Minden esetre a rofl és a szánalmas között tendál. Persze mint dráma, a School Days tökéletesen besorolható az EL mellé.  :__devil:
Dráma? Hagyjál, ez nem volt dráma... és legyél olyan kedves nem baszogatni azt, hogy nekem mi tetszik. Ennek a végétől durván begörcsölt a gyomrom.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-27, 22:40:40
Quote from: Dreamcleaver on 2008-04-27, 22:39:26Most komolyan azon töprengek, hogy ezt a postot viccnek szántad e vagy sem. Minden esetre a rofl és a szánalmas között tendál. Persze mint dráma, a School Days tökéletesen besorolható az EL mellé.  :__devil:
Dráma? Hagyjál, ez nem volt dráma...

Pontosan.  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

School Days 1 mondatos összefoglaló...

Egy kanos kics p*cs mindent megdug amin lyuk van majd nekiál rinyálni hogy őt senki sem szereti és végül teljes fejetlenség lessz rajta urrá. :)


Alkyra

Quote from: Prof. William on 2008-04-27, 22:54:31
School Days 1 mondatos összefoglaló...

Egy kanos kics p*cs mindent megdug amin lyuk van majd nekiál rinyálni hogy őt senki sem szereti és végül teljes fejetlenség lessz rajta urrá. :)



s isteni igazsságszolgáltatás...:) oh s NICE BOAT!!

Kvikveg

Quote from: Prof. William on 2008-04-27, 22:54:31
School Days 1 mondatos összefoglaló...

Egy kanos kics p*cs mindent megdug amin lyuk van majd nekiál rinyálni hogy őt senki sem szereti és végül teljes fejetlenség lessz rajta urrá. :)


Hurra.
Ezt sem fogom megnezni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 23:42:11
Hurra.
Ezt sem fogom megnezni.
Pedig neked tetsz... Ne, ne lő-
A végének rád hatása érdekes, szerintem ott a legtöbbünk röhögött vagy ujjongott de a legtöbben mindkettőt. :haha:

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2008-04-27, 22:32:21
Pedig olajvérük volt, nem is valódi...  :bruhuhu:
Nyugi, a DVD verzióban már nem spóroltak a kecsappal sem :D


chilip


Kvikveg

Quote from: Én on 2008-04-27, 23:48:07
Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 23:42:11
Hurra.
Ezt sem fogom megnezni.
Pedig neked tetsz... Ne, ne lő-
A végének rád hatása érdekes, szerintem ott a legtöbbünk röhögött vagy ujjongott de a legtöbben mindkettőt. :haha:
Wtf? Marmint kivancsi vagy en mit reagalok a vegen a sohajon kivul, hogy jajdejo, vege a haremanimenek?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg on 2008-04-28, 00:42:05Wtf? Marmint kivancsi vagy en mit reagalok a vegen a sohajon kivul, hogy jajdejo, vege a haremanimenek?
Szerintem nekem szólt...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Soul

Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 23:42:11
Hurra.
Ezt sem fogom megnezni.

Érdemes végig nézni, a vége olyan edd meg amit főztél happy end  :smile:.
A nevetés és ujjongás meg volt a végén az tuti, majd meglátod hogy értette  :D.

Zen

Quote from: Soul on 2008-04-28, 00:45:17
Quote from: Kvikveg on 2008-04-27, 23:42:11
Hurra.
Ezt sem fogom megnezni.

Érdemes végig nézni, a vége olyan edd meg amit főztél happy end  :smile:.
A nevetés és ujjongás meg volt a végén az tuti, majd meglátod hogy értette  :D.
Minden csaj terhes lett?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Cobra

Quote from: chilip on 2008-04-28, 00:18:54
Maid Guy ep 3:lol:  :lul: :rotfl: :muhahah:
Igen, szerencsére marad a színvonal  :D
Akik szeretik az elborult humort, azok ne hagyják ki a sorozatot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-28, 01:08:55
Quote from: Zen on 2008-04-28, 01:07:50Minden csaj terhes lett?
Jó irányba tapogatózol :D
Csaltam és elolvastam Wikin.. loooooooooooooooooooooooool :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Gregory

Toki wo Kakeru Shoujo:
That was nice. Nekem személyszerint tetszett a rajzolása, Makotonak mind a karaktere, mind a seiyuu-ja bejött. A történet jó volt, az atmoszférája pedig kellemes. Engem meggyőzött.
9.5/10

kelvor

Quote from: Gregory on 2008-04-28, 16:25:47
Toki wo Kakeru Shoujo:
Engem meggyőzött.

Engem is. Megnéztem vagy háromszor. Alapból imádom a time jumpos történeteket, plána ha még romantikával is társul. Minden a helyén volt benne és még a zenéje is fülbemászó.

chilip

Quote from: kelvor on 2008-04-28, 16:48:18
Quote from: Gregory on 2008-04-28, 16:25:47
Toki wo Kakeru Shoujo:
Engem meggyőzött.

Engem is. Megnéztem vagy háromszor. Alapból imádom a time jumpos történeteket, plána ha még romantikával is társul. Minden a helyén volt benne és még a zenéje is fülbemászó.

download started . . .

motifator

Quote from: chilip on 2008-04-28, 16:58:53
Quote from: kelvor on 2008-04-28, 16:48:18
Quote from: Gregory on 2008-04-28, 16:25:47
Toki wo Kakeru Shoujo:
Engem meggyőzött.

Engem is. Megnéztem vagy háromszor. Alapból imádom a time jumpos történeteket, plána ha még romantikával is társul. Minden a helyén volt benne és még a zenéje is fülbemászó.

download started . . .
Még csak most?
Tessék szépen mindenkinek letölteni és megnézni. Ennél többet nem lehet mondani róla.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: kelvor on 2008-04-28, 16:48:18
Quote from: Gregory on 2008-04-28, 16:25:47
Toki wo Kakeru Shoujo:
Engem meggyőzött.

Engem is. Megnéztem vagy háromszor. Alapból imádom a time jumpos történeteket, plána ha még romantikával is társul. Minden a helyén volt benne és még a zenéje is fülbemászó.
+1
Nagyon jo volt, jo tempoval, latvanyvilaggal, tortenettel, stb-stb. Minden pont a helyen volt benne. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

hatake_kakashi

hmm nem rég a Devil May Cry-t fejeztem be igaz egy nagyon rövidke volt sok köze nem volt a játékhoz de attól függetlenűl nagyon tetszett a grafika és maga a harcok,zene nagyon jó volt

Alkyra

Kure-nai:


Gondoltam belekukkantok, mert párat említették, hogy jó...erre viszont nem számítottam...Az anime a jó szinthez közel sincs.Felette van egy jó nagy adaggal!!!
Hihetetlen aranyos s ötletes a sorozat. Van elég megválaszolatlan kérdés is s van elég aranyos jelenet is benne.
Pont jó arányban keveri a kettőt.

Ilyen jól már rég nevettem.("i can see half of his body, and he's naked on the top of that! ") Ezt biztosan végig fogom nézni, mégha el is rontják félúton.

Chronus

Shakugan no Shana:

Sok jót hallottam rólla, szóval gondoltam belenézek. Egész jó... Még csak 3. résznél tartok, szóval még nem fogok magasságokban beszélni még rólla. Egyelőre annyi, hogy a karakterek és a stílus eddig megragadóak, a zenék jók (OP/ED is cool), és a grafikai minőség is mesteri. Még később majd írok rólla, úgy láttam van második szezonja is, szóval jó időtöltés lesz.

chilip

2. season első fele slice of life-ra redukálódik, ne ilyedj majd meg ::) felétől kb azér hozza a szinvonalat.

Chronus

Quote from: chilip on 2008-04-30, 00:03:22
2. season első fele slice of life-ra redukálódik, ne ilyedj majd meg ::) felétől kb azér hozza a szinvonalat.
Az nem baj. Ha odáig eljutnék már akkor is megnézném ha fanservice szintre süllyedne narutofiller grafikával. Az addikciós ráta nállam egyenesen arányos az eltelt idő és a megnézett részek számával. Pont ezért nem tudom Bleach-et se abbahagyni. Pedig sokszor már ocsmány, idióta, gyökér, klisés, infantilis overfillered hollowshit.
Egy adott pont után már csak a karakterek érdekelnek, minden más csak körítés. Ha a 2. szezon azzal kezdődik hogy "Urusai, urusau, urusai" akkor számomra már nem basztak el semmit.  ;)

Soldier

Quote from: chilip on 2008-04-30, 00:03:22
2. season első fele slice of life-ra redukálódik, ne ilyedj majd meg ::) felétől kb azér hozza a szinvonalat.

jaja , en megilyedtem töle az elejen aztan mindent összevetve jobban tetszett mint az elözö széria  :jee:

Manitu

Quote from: Chronus on 2008-04-30, 00:17:43Ha a 2. szezon azzal kezdődik hogy "Urusai, urusau, urusai" akkor számomra már nem basztak el semmit.  ;)
Hát, sajnos az urusai mennyisége is hagy némi kivánnivalót maga után ::)


Soldier

Quote from: Manitu on 2008-04-30, 00:52:53
Quote from: Chronus on 2008-04-30, 00:17:43Ha a 2. szezon azzal kezdődik hogy "Urusai, urusau, urusai" akkor számomra már nem basztak el semmit.  ;)
Hát, sajnos az urusai mennyisége is hagy némi kivánnivalót maga után ::)

nahigen..  ^^"

frozenstein

Mokke
AniDB
Ez érdekes volt. Két nővérről szól, az idősebb lát 'dolgokat a másik oldalról', a fiatalabbat meg könnyen megszállják. Ezért vidéken élnek a nagyszüleikkel, mert a nagyapjuk elég sokat tud az ilyen dolgokról. Kicsit olyan érzésem volt, mintha a japán kultúrában előforduló legendák és misztikus lények bemutatóját nézném. Az epizódikussága miatt is emlékeztetett a Mushishi-re. A grafika szép(Madhouse), különösen a táj tetszett a háttérben. A zenék is jók voltak, főleg az op és a bgm, kár hogy nem adtak ki hozzá ost-t.
10/10