Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

blackman

Eddig 5 rész alatt nagyon bejövős, főleg a karakterdizájn meg Luffy is nagy arc  :D . Ez a tele szájjal röhögés odabasz. Egyszerűen nem tudom megállni hogy ne röhögjek én is valahányszor meglátom.  :lul:

Bishop

Quote from: blackman on 2008-06-21, 11:07:37
Eddig 5 rész alatt nagyon bejövős, főleg a karakterdizájn meg Luffy is nagy arc  :D . Ez a tele szájjal röhögés odabasz. Egyszerűen nem tudom megállni hogy ne röhögjek én is valahányszor meglátom.  :lul:
Most hogy így mondod már egy idelye amugyis gondolkodtam rajta hogy újranézem még várok a részekre :lazza:

Alkyra

Quote from: blackman on 2008-06-21, 10:38:31
Most hogy elkezdtem a One Piece-t egy darabig nem igen fogok mást nézni.  :D

üdvözletem a fedélzeten. A One Piece az egyetlen anime amit még most is nézek s sose tudom megunni.(nem bírom a hosszú sorozatokat. Nekem már az 51 rész is sok.)
A mangában épp ott tart, hogy végre most állt össze véglegesen Luffy team-je s most kezdődik az igazi sztori.(épp a Grand Line-on vannak)

chilip

Quote from: Alkyra on 2008-06-21, 16:43:42
Quote from: blackman on 2008-06-21, 10:38:31
Most hogy elkezdtem a One Piece-t egy darabig nem igen fogok mást nézni.  :D

üdvözletem a fedélzeten. A One Piece az egyetlen anime amit még most is nézek s sose tudom megunni.(nem bírom a hosszú sorozatokat. Nekem már az 51 rész is sok.)
A mangában épp ott tart, hogy végre most állt össze véglegesen Luffy team-je s most kezdődik az igazi sztori.(épp a Grand Line-on vannak)

nem végleges, de minden posztra van embere már :) sztem biztos lesz még tagja :D

Bishop

Hát még az elején azt mondta hogy 10 kell neki és msot vannak 9en  :D

Alkyra

Quote from: Bishop on 2008-06-21, 16:50:33
Hát még az elején azt mondta hogy 10 kell neki és msot vannak 9en  :D

Akkor egy valaki még lesz.:P A következő legőrültebb karit biztos, hogy bevonja valahogy.:)

chilip

sztem nő lesz, mivel csak Nami meg Robin képviseli egyedül a női frontot a 9 fős csapatból, ami elég sovány :D

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-21, 17:22:51
sztem nő lesz, mivel csak Nami meg Robin képviseli egyedül a női frontot a 9 fős csapatból, ami elég sovány :D

Ha aranyos s valami brutál front-line harcos akkor jöhet.:)

chilip


Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-21, 17:25:19
aranyos és őrült  :lul: :rotfl:

De ne azaz idegesítő fajta...s KÖNYÖRGÖM NE LEGYEN röhögése, mint a mostani anime részekben az összes Thriller Bark Boss-nak..(szinte fáj, ahányszor meghallom valamelyiket röhögni...)

chilip

ja, ne tsundere

foooo~os fos fos fos, hara hara hara hara, khis khis khis khis :D

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-21, 17:32:19



foooo~os fos fos fos, hara hara hara hara, khis khis khis khis :D

:morci: ...... :haha:

minuszmiki

Nodame Cantabile: Az AniDB profiljában található kép kiváltotta ellenérzéseim ellenére vettem a bátorságot, és megnéztem, ha már a legmagasabb szavazatátlaggal rendelkezik. Arra nem jöttem rá, hogy miért tartják ennyire jónak. Az animáció nem szép, bár nem is QUALITY. A sztori meglehetősen egyszerű, sok indokolatlan jelenettel, előkészítetlen történéssel és túl könnyen megoldódó, hiteltelen problémával. A karaterek viszonylag hihetők, bár Nodame egyszerű, mint egy faék, és Chiaki pökhendisége sem volt szimpatikus elsőre, viszont egyediek mondketten, ami jópont. A zene természetesen kifogástalan, bár nem mindenkit szeretek a klasszikusok közül, de annak különösen örültem, hogy Rahmanyinovval sokat foglalkozik. Az OP/ED-k nem jöttek be, bár egyik se volt hallgathatatlan. Nem mondom, hogy rossz lett volna, lekötött három éjjelre, de bőven nem a legjobb anime. 7,5/10.

Selmo

Zero no tsukaima (13+12 rész): A szokásos háremanimék egyike. Némi agyatlan röhögésre vágytam romantikával fűszerezve és ezt tökéletesen hozta is. Mondjuk kezd unalmas lenni, hogy a főhöst a főhösnő mindig elgyepálja. Inuyasha fekszik, meg Chidori ütlegelései, meg folytathatnám... Visszatérő motívum, de valahogy kihagynám. ^^"
Mit is írjak róla? Fantasy környezet, mágia, sárkányok, tipikus mellékszereplők. Akit jobban érdekel, nézzen utána. :P A második széria kicsit pörgősebb volt és olvastam, hogy jön a 3. is. Ha megint ilyesmire vágyom, akkor megnézem, mert szerencsére elég rövid és nem viszi túlzásba.

A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Megnézném, ha le tudnám tölteni. Valamiért a nyatorrent-re nem enged be a net. Valaki fel tudná ide rakni a torrentet csatolásként?

chilip

most engem se, de reggel még beengedett  :confused: biztos szerver down...

Alkyra

Hát, ez is megvan. Jól induló történet, kellemes grafika s jó hangok kísérték végig a sorozatot. A történet a vége felé egyre szomorúbb s nyomotabb irányba haladt s a befejezése is meglehetősen nyitott lett.
Nem egy epic win,  de mindenképp egy szépen megcsinált anime amit érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.

8.5/10

chilip

azért a végén azzal a karommal jól nyomta shinkuro :D kár hogy olyan rövid ideig tartott a harc :D

Gregory

Quote from: Alkyra on 2008-06-22, 17:52:32
Nem egy epic win,
Csak simán win. Vagy legalábbis a szezon egyik legjobbja(a Kaiba mellett). A történet nem olyan átlagon felüli, de erős középmezőnyben mindenképp benne van. Nem is ez tette különlegessé a sorozatot, hanem a karakterek, a dialógusok, az egésznek a tempója, valamint a karakterfejlődés. Az egészet nagyon jól eltalálták, csak sajnos ahogy közeledtünk a véghez, az akció jelenetek sokasodása nem tett jót a sorozatnak, mert ez az egész szvsz nem erről szólt. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy rosszul sikerült a vége, sőt, egész jól megtalálták az egyensúlyt.
Grafika, animáció érdekes, de rendben volt, háttérzenék jól mentek a jelenetek hangulatához.
Murasaki pedig felkerült a loli toplistám első helyére.
9.5/10

Selmo

Shakugan no Shana 2 (24 rész): Az eleje ingencsak elment iskolai élet műfajba. A vége kissé összecsapott, nem is volt benne urusai; rókabőr. Az előző jobban tetszett.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: Selmo on 2008-06-20, 05:44:59
Mushisi (26 rész):

Quote from: Selmo on 2008-06-22, 05:33:33
Zero no tsukaima (13+12 rész):

Quote from: Selmo on 2008-06-23, 05:40:14
Shakugan no Shana 2 (24 rész):

Húha! :wtf: Nagyon száguldasz mostanában a különböző sorozatokkal!

Manitu

Kanokon
Fail. Ezt még Noto-sama sem tudta megmenteni, de azért neki jár a plusszpont :D
2/10


Alkyra

Quote from: Manitu on 2008-06-23, 22:16:03
Kanokon
Fail. Ezt még Noto-sama sem tudta megmenteni, de azért neki jár a plusszpont :D
2/10

Akkor ezekszerint jól döntöttem, hogy  4. rész után dobtam ezt a szemetet.^^

chilip

Quote from: Alkyra on 2008-06-23, 23:10:45
Quote from: Manitu on 2008-06-23, 22:16:03
Kanokon
Fail. Ezt még Noto-sama sem tudta megmenteni, de azért neki jár a plusszpont :D
2/10

Akkor ezekszerint jól döntöttem, hogy  4. rész után dobtam ezt a szemetet.^^

+1 :tezsvir:

Soldier

Quote from: Alkyra on 2008-06-22, 17:52:32
Hát, ez is megvan. Jól induló történet, kellemes grafika s jó hangok kísérték végig a sorozatot. A történet a vége felé egyre szomorúbb s nyomotabb irányba haladt s a befejezése is meglehetősen nyitott lett.
Nem egy epic win,  de mindenképp egy szépen megcsinált anime amit érdemes megnézni a műfaj kedvelőinek.
8.5/10
:tezsvir:
Quote from: Manitu on 2008-06-23, 22:16:03
Kanokon
Fail.
2/10

nekem tetszett  :P :redface:

SaiyaGin

A fenti kettőből egy részt se láttam, viszont a Moyashimon 6. és 7. része is tetszett. :jee:

Soul

Quote from: Manitu on 2008-06-23, 22:16:03
Kanokon
Fail.
2/10
Quote from: Soldier on 2008-06-24, 03:53:33
nekem tetszett  :P :redface:

Nekem is bejött.Azért nem kell leszemetezni sztem, nem hentai-t kell tőle várni.Voltak benne jó poénok, pl a 11. részbe mikor öltöznek át és Nozomu "de hát van rajtam fürdő ruha  :D".Szal nincs benne világ megmentés, nincs benne olyan ami alapmű felé tolná, de sztem aki csak kiakar kapcsolódni 1 fárasztó nap után, annak szórakozást nyujthat.
Igen Kouta-t vissza kéne küldeni óvodába de 1 idő után  megszoktam, és amikor belépett Nozomu onnantól sztem eléggé jó ahogy civakodnak Chizuruval.Remélem lesz folytatás mert elég rövid ez a 12 rész  :smile:.[spoiler] És különben is Anime Addicts-on 91%.  :D[/spoiler]

smash++

Kanokon

Én is befejeztem pár rész után. De gondokodok, hogy ha nagyon sok időm van talán megpróbálom megint hátha átvészelem Kouta-kun jelenlétét...
Gondolom biztos van olyan jelenet ami DVD-ben jobb lesz, de már nem emlékszek arra a pár részre szal lehet nincs...

Viszont ezt megnéztem és ajánlom  :P
[Moetaku]_Kanokon_DVD_Vol.1_Eizou_Tokuten_(XviD_704x396)_[08B612E9].mkv
[Moetaku]_Kanokon_DVD_Vol.1_Eizou_Tokuten_(H.264_704x396)_[6519403F].mkv

Rounin

Quote from: Soul on 2008-06-24, 10:36:22
Nekem is bejött.Azért nem kell leszemetezni sztem, nem hentai-t kell tőle várni.

What.
Jó = hentai?

Alkyra

Quote from: Soul on 2008-06-24, 10:36:22
Quote from: Manitu on 2008-06-23, 22:16:03
Kanokon
Fail.
2/10
Quote from: Soldier on 2008-06-24, 03:53:33
nekem tetszett  :P :redface:

Nekem is bejött.Azért nem kell leszemetezni sztem, nem hentai-t kell tőle várni.Voltak benne jó poénok, pl a 11. részbe mikor öltöznek át és Nozomu "de hát van rajtam fürdő ruha  :D".Szal nincs benne világ megmentés, nincs benne olyan ami alapmű felé tolná, de sztem aki csak kiakar kapcsolódni 1 fárasztó nap után, annak szórakozást nyujthat.
Igen Kouta-t vissza kéne küldeni óvodába de 1 idő után  megszoktam, és amikor belépett Nozomu onnantól sztem eléggé jó ahogy civakodnak Chizuruval.Remélem lesz folytatás mert elég rövid ez a 12 rész  :smile:.[spoiler] És különben is Anime Addicts-on 91%.  :D[/spoiler]

Félreérted. Nem is vártam tőle hentait, csak tudod amikor az ember már a 9 milliomodik féle verziót látja ugyanabból akkor már egy kicsit kezd elmenni a kedve az egésztől.(nézd meg mikor regisztráltam.Szerinted hány ilyet láttam már?:) )