Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Rounin

Nem beszélve az inhuman strength traitről...

Xzone

#5311
A Black Lagoont végignéztem, de sajnos sosem tudtam attól a gondolattól elszakadni, hogy ami itt zajlik, az csak mű-keménység. Dante kemény. Guts kemény. Claire kemény. Revi és Rock csak eljátszák (Dutch talán nem :) ).

Edit:

Bamboo Blade

Jó kis történet egy középiskolás kendoklub életéről. Nem váltják meg a világot, nem győzik le a legősibb gonoszt és nem ugrálnak spandexben sem. Remek humorral megáldott sorozat, sokszor csaptam nevetve a térdemre miközben néztem. Jól adagolták a komoly részeket is, a 23-24. epizód pedig akkora BAAAWWW, hogy csak na.

A karakterek egytől egyik szerethetőek, nekem személyes kedvencem Tamaki apja(ez a kanonikus neve): igazi "mintaapa", akinek kissé különc lányával való imádnivaló jelenetein jókat lehet mosolyogni :)

Az utolsó jelenet remélem a következő szezonra utal, mert ebből szeretnék még többet látni. (A mangába is valószínűleg belekezdek, rég voltam már ennyire kíváncsi egy sorozat folytatására; az utolsó a Death Note volt a Ladies Night után.)

bimanc

Quote from: Alkyra on 2008-07-05, 17:01:21
Strike Witches

Hadd reagáljak erre én is.
Elég régóta vártam, hiszen már a 2006-os promóban szerepelt, hogy coming soon. És mindenkinek ajánlanám, mert annyira elképesztő, hogy kötelező megnézni.  :lul:
A Sky Girls koppintás mellett nekem még bejött az idegenek Evangelionból lopott hangja, nameg az a jelenet, amikor a robikapával repesztenek 120-al a földúton, az igazán epic. A sztori szerintem teljesen lényegtelen, ezt a hangulat miatt kell nézni, ami viszont egész egyedi. Szóval: II. vh-s világ, régi stílusú fegyverekkel, technológiai eszközökkel, mellette ott van a mágia, meg az az elmebeteg vascsizma, a lolik (akik mind egy-egy II. vh-s híres pilótáról kapták a nevüket) bugyiban röpködnek, és mindnek más állatfarka/füle van, hogy mindenki megtalálja a maga fétisét.
Azt hiszem ilyet még nem láttunk, és nem is fogunk, ez egy igazán eredeti darab, a nagyon szembetűnő koppintások ellenére is.
Grafikailag egyébként jó, csak néhol sz*r a cg, de a zene kiváló (az is a múlt század közepe tájékát idézi). Mindenesetre olyan mélységekbe ér el a sorozat így egy rész után, hogy valósággal beleássa magát az ember lelkébe.  :whoah:
Várom már a folytatást, hiszen kb ez az idei év legjobb komédiája (bár nem olyan módon, ahogy a készítők (Gonzo  :zomg:) gondolták)
Nézzétek bátran, csak párnázzátok körbe a fejeteket előtte, a serious facepalm miatt.
10/10  :jee:

Alkyra

Quote from: bimanc on 2008-07-06, 21:56:20
Quote from: Alkyra on 2008-07-05, 17:01:21
Strike Witches

Várom már a folytatást, hiszen kb ez az idei év legjobb komédiája (bár nem olyan módon, ahogy a készítők (Gonzo  :zomg:) gondolták)


Ah, a newbie.(elnézést ezért) Mutatok Én Neked olyan komédiát, hogy sírva fogsz röhögni a földön.(lásd Seto no Hanayome például ami ebben az évben volt...vagy az már tavalyi?)

Ha már fan-service akkor maradok a szokásosnál: Zero no Tsukaima.:) Ahogy elnézem Louise-nek már "fang"-jei is vannak!! :whoah: (rohadt aranyosan néz ki vele amikor pirul^^)

Member

Seto no Hanayome 2007-es, ahogyan a Hayate no Gotoku is, de mindkettő kiváló példája a kegyetlen nagy komédiának.

bimanc

Quote from: Alkyra on 2008-07-06, 23:19:40
Quote from: bimanc on 2008-07-06, 21:56:20
Quote from: Alkyra on 2008-07-05, 17:01:21
Strike Witches

Várom már a folytatást, hiszen kb ez az idei év legjobb komédiája (bár nem olyan módon, ahogy a készítők (Gonzo  :zomg:) gondolták)


Ah, a newbie.(elnézést ezért) Mutatok Én Neked olyan komédiát, hogy sírva fogsz röhögni a földön.(lásd Seto no Hanayome például ami ebben az évben volt...vagy az már tavalyi?)

Ha már fan-service akkor maradok a szokásosnál: Zero no Tsukaima.:) Ahogy elnézem Louise-nek már "fang"-jei is vannak!! :whoah: (rohadt aranyosan néz ki vele amikor pirul^^)


Ha nem jött át a dolog, akkor nem jött, ez van.
De lehet nem kéne ennyire komolyan venni mindent.

Soul

#5316
A Seto-n lehetett jókat nevetni, de a legnagyobb kitöréseim talán a Dokuro-chanon voltak, az első sorozat jó lett végig, a 2.ban csak a fürdős jelenet tudta sztem idézni a "régi szép időket"  :smile:.


u.i.:ha valaki az idegesség jeleit venné magán észre, akkor nem szúúússszááá, hanem pipirupipirupi (vagy hogy is volt már  :D)

Rounin

Quote from: Soul on 2008-07-07, 00:35:09
u.i.:ha valaki az idegesség jeleit venné magán észre, akkor nem szúúússszááá, hanem pipirupipirupi (vagy hogy is volt már  :D)

A szöges bunkó lengetésénél maradok. :angyali:

SaiyaGin

DN 20.
A sorozat még mindig tetszik, az új op viszont...  :zomg:

Member

A legjobb OP zene, amit valaha hallottam. Kár, hogy SoaD és StaticX nyúlás, de ez is haladás.

Chronus

#5320
Quote from: Member on 2008-07-07, 19:24:19
A legjobb OP zene, amit valaha hallottam. Kár, hogy SoaD és StaticX nyúlás, de ez is haladás.

Szerintem meg űbercrap. Csak azért mert eltér az átlagtól még ugyanúgy szar. SoaD-hoz semmi köze.. Csak azért mert ordítanak benne még nem jó. Abban a stílusban is van jó és szar is. Ez Zenei minőségben kb ekvivalens egy gyengített Cannibal Corpse-al amibe beleötvözték Rhapsody összes negatív pontját. Ergo: szar.

Soul

Quote from: Chronus on 2008-07-07, 19:38:23
Ergo: szar.

Ennyi erővel minden dolog sz*r ezen a világon.Akkor is jó volt az öszes DN zene  :whoah:.Várom a Mnemosyne ost-t, úgy érzem hasonló színvonalú lesz mint a DN-é, azaz jó lesz  :P.

Member

QuoteEz Zenei minőségben kb ekvivalens egy gyengített Cannibal Corpse-al amibe beleötvözték Rhapsody összes negatív pontját. Ergo: szar.
Na ezekhez konkrétan tényleg semmi köze. :ejnye:

De inkább vitázzunk akkor zene vagy o/t-ben, nem ide való ez már.

Chronus

#5323
Quote from: Member on 2008-07-07, 20:20:08
De inkább vitázzunk akkor zene vagy o/t-ben, nem ide való ez már.

Semmi értelme vitázni rajta. Elmondtad a véleményed, én meg az enyémet, mindketten tudjuk, hogy szubjektivitás kérdése, szóval a továbbiakban nincs miről beszélni. ::)

QuoteEnnyi erővel minden dolog sz*r ezen a világon.

Miért, a világon minden dolog értelmetlen halálhörgésből és villogó képekből áll? Mit szedsz? Én is kérek! :D

Soul

Tiszteletben tartom mások véleményét, de már unalmas hogy sokan jönnek azzal hogy f*s a 2.OP zene.Mivel nekem az összes DN OP/ED tetszett így megjegyzem hogy márpedig nemrossz  :smile:.Igen az első OP valóban jobban passzolt a DN-hez, de ha nem csinálnak new OP-ot akkor megy azé a problémázás hogy 37rész 1 OP-l ez meg mi.
A gyógyszeres kérdésre pedig, nemrég vettem be valamit fejfájásra , vagy nem is arra való volt kitudja  :smile:.
A fórum tudtommal arra való hogy kiöntsük a lelkünket egy adott témában, és megosszuk másokkal.Sztem ebben semmi veszekedés nem volt és még témánál is vagyunk mivel anime zenén megy a témázás,ami abból indult hogy SaiyaGin leírta neki  :zomg: ezt hozta elő  :smile:.

Chronus

#5325
Quote from: Soul on 2008-07-07, 20:53:01
Tiszteletben tartom mások véleményét, de már unalmas hogy sokan jönnek azzal hogy f*s a 2.OP zene.Mivel nekem az összes DN OP/ED tetszett így megjegyzem hogy márpedig nemrossz  :smile:.Igen az első OP valóban jobban passzolt a DN-hez, de ha nem csinálnak new OP-ot akkor megy azé a problémázás hogy 37rész 1 OP-l ez meg mi.
A gyógyszeres kérdésre pedig, nemrég vettem be valamit fejfájásra , vagy nem is arra való volt kitudja  :smile:.
A fórum tudtommal arra való hogy kiöntsük a lelkünket egy adott témában, és megosszuk másokkal.Sztem ebben semmi veszekedés nem volt és még témánál is vagyunk mivel anime zenén megy a témázás,ami abból indult hogy SaiyaGin leírta neki  :zomg: ezt hozta elő  :smile:.

Egyáltanán nem áll szendékomban veszekedni, én is tiszteletben tartom más emberek véleményét, csak én szeretek rantolni is rajta, mert én egy ilyen s*ggfej vagyok. :P Attól még Te egyáltalán nem tűnsz kevesebbnek a szememben, mert szereted, sőt, minnél tovább képes valaki higgadtan kiállni az elvei mellet egy vitában, annál jobban kedvelem. :lul:

ON: Nem magával az OP-al van bajom, ezt a zenét már önmagában se tekinteném élvezhetőnek. Pusztán ennyi. Nem illés nem illés kérdése. Illik DN-hez. De attól még ugyanúgy utálom ezt a stílust. Nem tudok vele mit kezdeni. Ugyanaz a kategória mint a techno. Nem tekintem "zenének". Nem a hörgéssel van a baj. Az a baj, hogy "csak" az van benne. Nincs dallam, se hangulat, csak egy káosz az egész. Mintha Nitsche írta volna.

Soul

[spoiler=Zene Off]Amúgy ha meghallgatod a Maximum the Hormon albumát amiről származik a second op, meglátod nem oylan 1síkú az egész,de az volt a véleményem hogy hallgatható az album,de nem oylan nagyon kiemelkedő.[/spoiler]

Na én is rég írtam hogy mit nézek épp, általában csak kommenteltem.

Vampire Knight:Túl vagyok végre rajta.A végre szót úgy értem, hogy örülök hogy végre végig láttam ezt az első sorozatot.Korábban megjegyeztem hogy eleinte tartottam ettől a szépfius graftól, de nem is volt gáz.Szóval ha nem nézem a végét akkor tetszett eddig(azért mert ugye ordíta folytatásért :smile:), jó kis vampire sztori ahol sztem elég normálisan voltak kidolgozva a vámpírok.[spoiler=off]lehet az én hibám de mindíg a vampírokat a White Wolf Vampire the Masqurade világához hasonlítom, mivel az a világ annyira megfogott, mindíg titokban abban reménykedek hogy lesz 1 anime ami arra a világra épül és cseszett jó lesz, Kamarilla + Brujah rulez, de ha Sabbath akkor csakis városi Gangrel  :smile:[/spoiler]Az első két rész kis bemelegítés volt nekem, a 3.nál végre beindult az egész.A karakterek kidolgozottságával is és a seyuuk-al is megvoltam elégedve.Igazából ennél többet nemfogok írni, a  jelenlegi aláírásom elárulja kiknek szurkolok a közeljövőben ha eljő a folytatás  :smile:.

Otome wa Boku ni Koishiteru: 1 hentai game feldolgozása.Adott 1 nagyon lányos fiú, aki télleg annyira lányos hogy női ruhákban senki nem mondja meg hogy mivan.A nagyapja meghal és végső akarata hogy fiú főhősünk 1 only girls iskolában tanuljon.Jön a sráctól 1 iylen arc  :zomg:, de bele megy.Segítségére lesz 1 gyerekkori lány barátja, aki segít berázódni a ruhákba meg a lányos dolgokba.Eddig a 8. részig láttam és sztem jó, bár azt hiányolom belőle hogy eddig érzelmi szál nem nagyon volt benne(mint pl a Strawberry Panicban, mármint itt az tetszett nagyon hogy volt :smile:).Ha az érzelmi szál bele kerül a vége fele akkor azt mondom nekem teljesen okés anime volt.[spoiler]mielőtt valaki szörnyűlködne uristen milyen beteg ez az egész, a srác kiskorában elvesztette az anyját és a nagyszülő azt akarhatta ezzel, hogy a fiú ismerje meg azt a helyet ahol az anyja nőt fel, és így hátha jobban megismerheti az anyját, pl ugyan abba a szobába kerül a koliban ahol az anyja volt, nekem eddig így jött le[/spoiler]

Xzone

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
Vampire Knight

Ja, hogy ez most októberig nem is folytatódik... Én még simán vártam a következő rész a hétre. Mondjuk ezzel a "befejezéssel" nem csoda, ha azt se veszem észre, hogy vége van :)

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
a seyuuk-al is megvoltam elégedve

Különösen azért, mert Zero és Yagami Light hangja megyegyezik :P

Soul

Quote from: Xzone on 2008-07-07, 23:43:43
Különösen azért, mert Zero és Yagami Light hangja megyegyezik :P

Nem mondod ?  :zomg: Ez nekem nem tünt fel? Nekem? Teljes mértékben szégyellem magam[spoiler]most kinnt nállunk vihar van épp így nem megyek ki elásni magam, nincs is ásóm  :smile:[/spoiler]. Ez majdnem harakirit követelő bűn  :D.Zero egyik kedvenc szereplővé lépett elő[spoiler]miylen cool-osan rántja elő a pisztolyt  :smile:[/spoiler], Yuuki meg love  :redface:.

Member

Quote from: Chronus on 2008-07-07, 21:08:23
Mintha Nitzsche írta volna.
NaNaNaNaNa, őt nem illik bántani.

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
Otome wa Boku ni Koishiteru:
Én kemény 1 részt bírtam, igaz, az közbenső volt. De az annyira butácskán sikerült, hogy hihetetlen, pedig az SP nagy kedvenc azóta is.

Hogy ne offoljak orrba szájba:

A folytatások korát éljük, bizony, amikor biztosabbnak látszik eladni valamit ahelyett, hogy új ötletnek állnánk neki. És ha kellően elcsépeltek vagyunk, előkaparhatjuk az előzmények lehetőségét, amivel megölhetjük még azt az apró élményt is, hogy esetleg in medias res vagy misztikum lepje be a dolgokat. Ennek ellenére, vannak esetek, amikor elkerülhetetlen az előzmények ismerete. Mire gondolok most? A Gyűrűk Urát megelőző "A szilmarilok"-ra? Dehogy. A Star Wars trilógia után sok rajongó szemeibe könnyet csaló Baljós Árnyas cuccra? Meleeeegszik, de nem. Ha alább kattintassz, megtudod:
[spoiler]Panyo Panyo DiGi Charat
Bizony, ki a fene tudna nyugodtan rohadni a sírjában annak tudatában, hogy nem is tudja, mi a fenének jött le ez a három töketlen idióta a mi szerencsétlen bolygónkra és szórakoztatja az Akihabara-i bolt vásárlóit? Ennek örömére kissé alternatív szálként elkészítették a Panyo Panyo (mintha a pudig lifegésének hangutánzó szava volna) előtagú sorozatot. Mielőtt megkérdeznétek, miért is voltam hajlandó ennek megtekintésére, lentebb majd kitérek rá, előre szólok.
A főszereplő továbbra is Dejiko, a róla elnevezett bolygó hercegnője, amin mindenki cicafüleket/farkat hord, még maga a bolygó is (elég nagy pazarlás, talán egész Etiópiát megmentő olajmezőket fedtek le egy rusnya sapkával, na mindegy), Gema, egy fejjel lefele repkedő lufifej, Onsokumaru fogyatékos bátyja első ránézésre, illetve Puchiko, aki úgy látszik, konstans magassággal rendelkezik minden életkorban. Hogy a kép teljes legyen, még kapunk két másik macskalányt, nem sok vizet zavarnak, illetve egy Deji Devil nevű gonosz denevért és Piyoko-t, hű segédjét. Deji Devil artja sanda gyanúm, hogy a 2007-es PPGZ Mojo Jojo-jának megihletője, mind a ketten 3 méternek látszanak, de valójában jó ha 50 centisek, csak levitálnak és hosszú a köpenyük. De Mojo legalább nem vibrál, Deji-nél valszeg összeakadt a Trio3D driver valami mással, mert hangyásabb a képe, mint a fix tv-nek Solton túl.
Elsőre azt vettem észre, hogy a beígért 48 részt a subbolók összevonták 12x4-be ha már mind 4 perces és nem kell annyiszor az OPt sem végignézni. Ó igen, az OP. Először azt hittem, hogy az OP poénból chibis, kawaii desu~, a zenéből megtudjuk, hogyha rossz kedved van, zabálj, ha haverokkal vagy együtt, zabálj, és minden jó lesz. Már van egy tippem, minek a hatására kezdtek el a nyugati népek ennyire hízni. :) Aztán rájövünk, nem az OP ilyen, ez a grafika. Az előző sorozat viszonylag szép kézi artja helyett kaptunk egy eléggé mű, chibis rajzolást. De ez az egész sorozatra jellemző. Az első sorozat lényegében egy túlerőltetett, pár poén ismételt ellövésére építő idiótaság, ami drog vagy hullafáradtság nélkül rosszabb, mint 5 autistára vigyázni egyidőben, ez inkább amolyan gyerekmese, hasonlóan a fent említett PPGZ-hez, vagy a Damekko Doubutsu-hoz (mindkettő kiváló darab, hozzáteszem). A 4 részes gyűjtés már azért is volt jó ötlet, mert chapter-ekre van osztva, akárcsak a Higurashi (bocsánat, amiért egy lapon említem őket, vajon kinek van joga megsértődni? :)), van kalózos, nyomozós, tűzoltós, és persze a kihagyhatlan karácsonyos. Utóbbinál kiemelendő, hogy a Mikulás unja, hogy ő végiggürizi a karácsonyt (nesze, Lenin elvtárs fúrófejjé lesz a sírban, ha ezt a munkamorált meghallja), és persze a gyerekek is addig élvezik az egészet, amíg kapnak ajándékot, annak ellenére, ha már ez gyerekeknek készült, akkor mi a fenének nem "az a lényeg, hogy együtt legyünk" oldalról mutatják be? Na mind1. A fejezetek java arra megy ki, hogy Dejiko-ék segíteni akarnak a népeken, Deji Devil pedig rühelli, ha valaki jól érzi magát, ezért betesz nekik. Láthatóan Deji Devil elég komoly varázslatokat tud lenyomni, sőt, végül még át is változik b*zinagy pandává és zúz, mégis a Rakéta Csapat eredménytábláját hozzák vissza hatékonyságban. És ez megy kb. 44 részen keresztül (az első chapterben nincsenek benne, ha jól emlékszem), többet nem érdemes ezt tárgyalni. Ami külön tetszett, hogy több epizódban is elrejtették a Galaxy Angel karaktereit vagy ruháit (ez a Broccoli másik nagy kiadása a Di Gi Charat mellett), vagy hogy többször felhangzott benne egy erősen Mission Impossible jellegű zene. De több poén nemigen volt.
Hogy miért is néztem meg, ha voltak rossz tapasztalataim. Nos, Broccoli eljátszotta a Galaxy Angel-lel, hogy az első széria penetránsan sz*r lett, a második szódával elmegy, de magában nézhetetlen, a 3. már sok helyen egész nagy, az utolsó pedig az egyik legjobb vígjáték. Ezért gondoltam, itt is hasonló stratégián mennek, és ez a második próbálkozás tényleg határozottan jobb lett, mint az első. A 3. sorozatot (Di Gi Charat Nyo!) már csak egy noname csapat kezdte el, és stalled egy jó ideje, annak ellenére, hogy messze a legtöbb pontot kapta anidb-n (cinikus leszek, de talán mert nem értették a nézők a szöveget?), úgyhogy ez még várat. Nekem ez a darab megért olyan 6/10 körülit.

Di Gi Charat - A Trip To The Planet
21 perces movie. Elsőre az jutott eszembe, hogy ki az az elvetemült recskamester, aki ezt beül a moziba megnézni? Nem sok dolog történt benne, vicces semigen volt, egyedül annak örültem, hogy ismét a régi, kézi rajz került elő. Állítólag a Di Gi Charat bolygót megszállta a szomszéd és ezért kellett a földre menekülni anno, ennek nem sok jele maradt, miképpen az ellenségeskedés is el lett gagyizva, szóval sok értelme nem volt ezt elkészíteni. Legalább rövidre fogták, ez az egyetlen érdeme. 4.5/10[/spoiler]

Chronus

Quote from: Member on 2008-07-08, 00:02:17
NaNaNaNaNa, őt nem illik bántani.
"Jó dolog cinikusnak lenni, még jobb elégedett macskának lenni, ám a legjobb egyáltalán nem létezni." ::)

Kara no Kyoukai - 01:

Ühümm... Nem vagyok Tsukihime fan, sőtt, egyáltalán semmilyen fan mert egyik előzménysztorit se ismerem, de az egyetemen megtanítják, hogy az ismeretlen információkat hogyan kezeljük ismert tényként, és rakjunk oda egy könyvjelzőt, hogy aztán később az ismert infó tudatában visszaézve utólag kitöltsük, szóval nem zavar, hogy az egészből nem értek szart se, csak azt, hogy ugrál, vagdos, és a bábkezével Elfen Lied kinézetű telekinézist használ. Blablabla. Zene szép, hangulat ötös, grafika egy vizuális orgazmus..

..de nem jön be. Nem tetszik se a stílusa, se a hangulata, szóval tökmindegy, hogy min alapul és miért. Szép, jó, eredeti, ügyes iparosmunka, de nem az esetem. Nem fogott meg. Az a vital repedés vagy mi (ha jól vettem ki a funkciójából) egy jó jó ötlet volt, az tetszett, de ennyi. Nem jönnek be se a karakterek, se a helyzet, se a hangulat. Pont.

Azért egy 7/10-et megérdemel, mert tényleg jó, bár ebből -2 pont azért volt, mert akinek foggalma sincs az előzményekről az nem ért semmit, és nem mindenki olyan apatikus ezzel a pontal szemben mint én.

Manitu

Quote from: Soul on 2008-07-07, 20:53:01Igen az első OP valóban jobban passzolt a DN-hez, de ha nem csinálnak new OP-ot akkor megy azé a problémázás hogy 37rész 1 OP-l ez meg mi.
Duno, nekem semmi problémám a Galaxy Expressel vagy a Super Galsal, ahol 104 illetve 52 részen keresztül ugyanazzal a főcímmel indul a show. Ha jól rémlik a Dallas például 365 részig húzta ugyanazzal :redface:

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
[spoiler=Zene Off]Amúgy ha meghallgatod a Maximum the Hormon albumát amiről származik a second op, meglátod nem oylan 1síkú az egész,...[/spoiler]
De.
Rosszmájú off off.


Damnatus

Megnéztem a Kamichu című sorozatot. Nekem nagyon tetszett, kellemes kikapcsoloódás volt a hétköznapi pörgés után. Jó rajz, jól eltalált hangok, kellemes zene. Ajánlani tudom mindenkinek!

Soldier

Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
Otome wa Boku ni Koishiteru:
under dl<-

Quote from: Chronus on 2008-07-08, 00:20:03
Kara no Kyoukai - 01:
..de nem jön be. Nem tetszik se a stílusa, se a hangulata, szóval tökmindegy, hogy min alapul és miért. Szép, jó, eredeti, ügyes iparosmunka, de nem az esetem. Nem fogott meg. Az a vital repedés vagy mi (ha jól vettem ki a funkciójából) egy jó jó ötlet volt, az tetszett, de ennyi. Nem jönnek be se a karakterek, se a helyzet, se a hangulat. Pont.
hat elöfordul az ilyen is  :szemuveges:

Quote from: Damnatus on 2008-07-08, 01:54:44
Megnéztem a Kamichu című sorozatot. Nekem nagyon tetszett, kellemes kikapcsoloódás volt a hétköznapi pörgés után. Jó rajz, jól eltalált hangok, kellemes zene. Ajánlani tudom mindenkinek!
ezt tervezem kövire :)

most fejeztem be : Moetan / 7,5 , Kamichama Karin / 7
csak a müfaj kedvelöinek "szigoruan*

minuszmiki


Soul

Otome wa Boku ni Koishiteru 9-12+special:
Megkaptam a végére amit akartam  :smile:, 3szög + suli fesztivál + táncos bál.[spoiler]A vége is viccesen zárult, olyan happy end féleség.[/spoiler]Kár hogy csak 12 rész :(.

A special viszont "beteg"  :smile:, mixeltek benne hamupüpőkét hófehérkét és piroskát, kész volt, és végig deformált rajzolással.
[spoiler=special]"Tsunderella ha nem érsz vissza éjfél után a kastélyból, szörnyű dolog fog rád várni!" és mutatnak tentacle rape képet kikockázva  :lul:. Ráadásul a végén a herceg megtalálja álmai hölgyét és elis veszi feleségül, na de nem az álom élet jön, hanem robot munka mindkettőjüknek   :rotfl:.[/spoiler]


Quote from: Member on 2008-07-08, 00:02:17
Quote from: Soul on 2008-07-07, 21:45:25
Otome wa Boku ni Koishiteru:
Én kemény 1 részt bírtam, igaz, az közbenső volt. De az annyira butácskán sikerült, hogy hihetetlen, pedig az SP nagy kedvenc azóta is.

Ez meg mi, 1 részt a közepéből és butácskának tünt  :confused:, nézd meg elejétől végéig  :smile:.


Member

Anno W_S mester még a korlátos netes időkben küldött át sok cuccból random ep-ket, és az ott nagyon nem volt meggyőző. Lehet, hogy csak így magában letolom vmikor. Berakom a torrentet.

SaiyaGin

DN 24.

[spoiler]Just as planned.[/spoiler]

motifator

Quote from: SaiyaGin on 2008-07-08, 15:51:53
DN 24.

[spoiler]Just as planned.[/spoiler]
Tomorrow's ladies' night, and the feeling's right... :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Csak én fogtam azon a részen a fejem, hogy akkor most mi a búbánat van? :D
Honey and Clovert kezdtem el mostanában, animaxon elcsípett rész után. Aranyos meg vicces, a céljára tökéletesen megfelel. :smile: Csak remélem a vöröshajú csajtól nem lesz sok, haszontalan BAAAWWW.