Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

CG 14.:  kezd elegem lenni abból, hogy [spoiler]Lelouch összes terve csúnyán felsül, és mindig C.C. húzza ki a trutyiból. [/spoiler]  ::)

Member

Quote from: chilip on 2008-10-29, 19:25:51
és kész, 4 rész után dobtam a rosario vampire chapu2-t a kibaszott sok cenzúra miatt. gratulálok srácok  :jee: csak így tovább ::)
Mit lehet azon cenzúrázni?

chilip

vannak részek ahol kézzel takarják a csupasz mellüket, vannak részek ahol a bugyit mutatják > ezeket :) persze a bugyi néha megmarad cenzúrázatlan, de pl ennek a résznek még csak értelme se volt mert nem történt semmi és a cenzúra még az ember kedvét is elvette

Alkyra

#5973
Quote from: chilip on 2008-10-29, 19:25:51
és kész, 4 rész után dobtam a rosario vampire chapu2-t a kibaszott sok cenzúra miatt. gratulálok srácok  :jee: csak így tovább ::)

te néztél belőle 4 részt? aztabüdös.... Én már a név hallatán is majdnem sírvafakadtam. Maradok a mangánál. Ott van yuri, ecchi, tentacle meg rape is.( :lol: aki olvassa az tudja, hogy miről is írok most...^^)
...Bár a legútóbbi chapterben a succubus csaj lazán lesmárolta snowwoman-t. (aki olvassa az úgyis tudja, hogy Kurumu-ről s Mizore-ről beszélek..)

Solid Snake

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-29, 20:22:27
CG 14.:  kezd elegem lenni abból, hogy [spoiler]Lelouch összes terve csúnyán felsül, és mindig C.C. húzza ki a trutyiból. [/spoiler]  ::)

Lesz majd ott még Just as planned-effektus. ;)

SaiyaGin


NLZ

Quote from: Solid Snake on 2008-10-29, 21:53:46
Lesz majd ott még Just as planned-effektus. ;)
Néha már többször is, mint kellene. :F
[reserved]

minuszmiki

#5977
Zero no Tsukaima: Princess no Rondo: Eh... Nagyon gyenge volt. Lassan több az idegesítő szereplő, mint az elviselhető (élükön a buzerant Undine lovagjaival meg a két láma főgonosszal), a sztori pocsék, ráadásul minden egyes epizód, szituáció ugyanarra a korábban már végtelenszer látott kaptafára készül. Saito és Luise vergődése is unalmas, a végén már tényleg azért vártam a végét, hogy letörölhessem az egészet a faszba. Noto Mamiko, a kevés, fantáziátlan fanservice, és abbéli reményem, hogy lesz még jobb is, menti meg az 1/10-től, így holtversenyben néhány egyéb szeméttel az általam látott ötödik legrosszabb anime megtisztelő címét érdemli ki, 4/10.

edit: Hozzá is adtam gyorsan egy "overrated" taget az AniDB adatlapjához. :D


Próféta


Member

Atw bealkotott, hogy videókat ne lehessen újonnan direkt linkelni, aztán gondolom, ha az index.html fejléce Előadásdiák, akkor miért ne. :)

chilip

eddig élvezem a Toradorát. semmi extra de jó nézni :)

SaiyaGin

Pizza Hut 20.:
Az utóbbi részekben újra beindult a parti, most már nagyon bejön a sorozat! :cool:

Alkyra

#5983
Kuroshitsuji:

Már megbántam, hogy egyáltalán belenéztem ebbe az anime-be....Most  megint tűkön ülve várhatok a következő részre.-.- Simán együltőmbe végig tudtam volna nézni az egész sorozatot.
Meh.


ui.: Shinen-Subs 3 episode ending, preview of episode 4: OH SHIT MY EYES, MY EYEEESS!!! CANNOT UNSEEN!!!! :he:


edit: vlknek megvan az ED? Nem vagyok egy nagy fanja ennek a stílusnak, de ez pont illik ide.

Junchi

Quote from: Alkyra on 2008-11-01, 11:21:06
Kuroshitsuji:
edit: vlknek megvan az ED? Nem vagyok egy nagy fanja ennek a stílusnak, de ez pont illik ide.

Nékem ^^; Btw, 4. résztől jön a hasfelmetsző jack arc!!  :whoah:

-Eta-

Kuro ED Gendou-n is fent van :D

Alkyra

Quote from: Junchi on 2008-11-01, 15:16:17
Quote from: Alkyra on 2008-11-01, 11:21:06
Kuroshitsuji:
edit: vlknek megvan az ED? Nem vagyok egy nagy fanja ennek a stílusnak, de ez pont illik ide.

Nékem ^^; Btw, 4. résztől jön a hasfelmetsző jack arc!!  :whoah:

-Eta-

Kuro ED Gendou-n is fent van :D

az volt az első hely ahol kerestem s nem találtam, de most jöttem rá, hogy elírtam egy betűt a keresésben.:)

LuckyDingo

Hmm nézegetem a Chäos:Head részeket és kezd érdekesebb lenni :D Persze Takut még mindig rühellem, de FES miatt még adok esélyt a sorozatnak XD

Xzone

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-02, 01:18:06
Hmm nézegetem a Chäos:Head részeket és kezd érdekesebb lenni :D Persze Takut még mindig rühellem, de FES miatt még adok esélyt a sorozatnak XD

Nekem az NHK ni Youkoso az egyik kedvenc animém, szóval a főhőssel sincs semmi bajom :D

(A különbség csak az, hogy itt az összeesküvés valós :P )

Member

Találtam egy animét, ami hosszú ideje először kiborított. Már nincs is erőm hétvégéig végignézni, annyira fáj. Sajna csúszik a dolog...

chilip

Quote from: Member on 2008-11-02, 13:07:21
Találtam egy animét, ami hosszú ideje először kiborított. Már nincs is erőm hétvégéig végignézni, annyira fáj. Sajna csúszik a dolog...

Gilgamesh?  :P

Rounin

Quote from: Member on 2008-11-02, 13:07:21
Találtam egy animét, ami hosszú ideje először kiborított. Már nincs is erőm hétvégéig végignézni, annyira fáj. Sajna csúszik a dolog...

Legalább a címét elárulhattad volna. :confused:
(Gilgamesh pedig jóóó, méltán pályázik a legkielégítőbb befejezés címére :__devil: )

Junchi

Quote from: Member on 2008-11-02, 13:07:21
Találtam egy animét, ami hosszú ideje először kiborított. Már nincs is erőm hétvégéig végignézni, annyira fáj. Sajna csúszik a dolog...

Címet írhattál volna, mert így Weiss Kreuzra, Elfen Liedre vagy Musashira fogok gondolni :D (többek közt >:])

Kvikveg

Quote from: Member on 2008-11-02, 13:07:21
Találtam egy animét, ami hosszú ideje először kiborított. Már nincs is erőm hétvégéig végignézni, annyira fáj. Sajna csúszik a dolog...
Najo, most mar kerjuk a cimet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Hatenkou Yuugi, ha esetleg érdekel valakit. :) Alighanem az idei év legnevesebb indulója volt... Mielőtt félbemaradt. :haha:

SaiyaGin

Code Geass R2D2 2. rész
Több Geass! Több fanservice! Több tizenéves über mechapilóta! Több körbepörgőrúgás! Nézzék Önök is, Chuck Norris is ezt teszi!
(Na jó, beismerem, az egyik állítást hasból találtam ki.)

bimanc

Melyiket? Nekem valahogy mindegyik stimmel, bár az igaz, hogy nem a második részből.  :smile:

Más: Kyouran Kazoku Nikki - nézi valaki rajtam kívül? Szerintem az év egyik legjobbja, különösen az utolsó pár rész tetszett nagyon. Kezd nagyon komoly lenni, de a hangulati hullámzást nem hagyta abba. Kiváncsi vagyo mi lesz a vége. Remélem komoly befejezése lesz.

Én


NLZ

[reserved]

Alkyra

toaru majutsu no index: szeretem az olyan animeket amik inkább a történetre s annak elmesélésére építenek. eddig bejönn. biztos nézni fogom mostmár a sorozatot.

Selmo

Kujibiki Unbalance OVA (3 rész): Rövid volt, de egész jó. A középső rész, meg: :lul: Akinek nem lenne ismerős, a Genshiken szereplői ezt a sorozatot nézik. :P Most látom, hogy csináltak belőle sorozatot is. :jee: Download starting.

A tökéletesség unalmas.