Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: katz on 2009-05-06, 14:33:48
Quote from: Én on 2009-05-06, 14:21:56
Quote from: katz on 2009-05-06, 11:45:13
Aki meg akarja nézni, azt lebeszélem róla, inkább olvasgassa a Visual Novelt. Sokkal szebb hónapja lesz tőle ;)
Fix'd for truth.
:wtf: :lol:
Lol te osztod itt az észt hogy más nem látott elég animét, erre azt se tudod mi ez.

Alkyra

Ahogy a szokásos type-moon fanok mondanák:

Nem létezik Tsukihime anime. Nos ez az én véleményem szerint az FSN-re is igaz. Egyedül a grafika s Rin tartotta bennem az életet. A visual novelben viszont egyedül csak Shirou idegesített és a 'remekül' megírt/beleillesztett h-jelenetek.

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2009-05-04, 23:28:34
Quote from: sirtomi on 2009-05-04, 23:27:45
Mire számítottál a beszámolók alapján? Érdekel :)
+1
Azt hittem, hogy inkább  az alternatív történelem és annak társadalmi vonatkozásait fogja kibontani, ami végülis igaz, csak nem gondoltam, hogy ezt személyes drámán keresztül teszi. Igazából nem volt olyan nagyon más, mint amit vártam, csak máshonnan közelítette meg.

motifator

Quote from: katz on 2009-05-06, 14:33:48
Próbálnék rávilágítani arra, hogy azért mert vki megnézett 5/10/X animét és az Elfen Lied/Crono crusade/Fate stay nigth volt a legjobb, abból nem az következik, ez egy jó anime, hanem az: eddig elég gyenge felhozatalon rágta át magát...
Lol, elnézve az animelistádat te se láttál még mindent a világon, úgyhogy mire ez a nagy mellény? És ki mondta, hogy a EL/CC/FSN volt a legjobb? És ha valakinek az a legjobb? Miért fáj ez neked?
Mielőtt valakit agyatlannak tartanál, mert tetszik neki valami, amit te szarnak tartasz, gondold már végig, hogy veled sose fordul elő ilyesmi? Te vajon nem rajongsz olyan animéért, amit a többség értékelhetetlennek tart? 5 csillagos rating a Love Hina xmas és spring specialokra meg az OVÁra? rofl Növessz agyat!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Nekem tetszett a Tsukihime anime.  :smile: (jelzem a VN-t nem olvastam, de nem is fogom, rühellem a VN-eket, kivétel, amelyekben max 20% átvezető pofázás, és min 80% szex van  :D)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-06, 15:16:23
rühellem a VN-eket, kivétel, amelyekben max 20% átvezető pofázás, és min 80% szex van  :D
Yume Miru Kusuri volt már? :D Jó, nem ennyire jó az arány, de nem bánik szűkmarkúan a fincsi jelenetekkel.

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-06, 15:16:23
Nekem tetszett a Tsukihime anime.  :smile: (jelzem a VN-t nem olvastam, de nem is fogom, rühellem a VN-eket, kivétel, amelyekben max 20% átvezető pofázás, és min 80% szex van  :D)

Így nem pont a "novel" aspektusa vész el? :D

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2009-05-06, 15:23:31
Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-06, 15:16:23
Nekem tetszett a Tsukihime anime.  :smile: (jelzem a VN-t nem olvastam, de nem is fogom, rühellem a VN-eket, kivétel, amelyekben max 20% átvezető pofázás, és min 80% szex van  :D)

Így nem pont a "novel" aspektusa vész el? :D

Hát pont ez a lényeg mein freund! Nekem annyi beszéd kell, hogy kapja a leányzó személyiségéről valami kis infót aztán uccu neki.  :D
Ha történet meg dráma kell, akkor legyen meganimálva, és ott legalább nem zavar be az ero aspektus (bár tisztában vagyok vele, hogy sok minden sajna elvész az adaptációknál).

-miki: Még nem, e egy ideje szemezgetek vele.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Nagyjó pedig, éredemes. (Igaz, olyan nagyon én sem siettet(t)em, fél évig tartott nekiállni a letöltés után, és még  egy route hátravan, pedig kb. fél éve kezdtem el.)

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-06, 15:33:37
Hát pont ez a lényeg mein freund! Nekem annyi beszéd kell, hogy kapja a leányzó személyiségéről valami kis infót aztán uccu neki.  :D
Ezt gyönyörűen megfogalmaztad.   :appl:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: motifator on 2009-05-06, 15:11:24
Quote from: katz on 2009-05-06, 14:33:48
Próbálnék rávilágítani arra, hogy azért mert vki megnézett 5/10/X animét és az Elfen Lied/Crono crusade/Fate stay nigth volt a legjobb, abból nem az következik, ez egy jó anime, hanem az: eddig elég gyenge felhozatalon rágta át magát...
Lol, elnézve az animelistádat te se láttál még mindent a világon, úgyhogy mire ez a nagy mellény? És ki mondta, hogy a EL/CC/FSN volt a legjobb? És ha valakinek az a legjobb? Miért fáj ez neked?
Mielőtt valakit agyatlannak tartanál, mert tetszik neki valami, amit te szarnak tartasz, gondold már végig, hogy veled sose fordul elő ilyesmi? Te vajon nem rajongsz olyan animéért, amit a többség értékelhetetlennek tart? 5 csillagos rating a Love Hina xmas és spring specialokra meg az OVÁra? rofl Növessz agyat!
Én már láttam minden nézhető animét és kijelentem bátran, hogy szerintem is a legalja az EL/CC/FSN kombó.  :Kiraly:
[reserved]

Soul

#6791
Quote from: katz on 2009-05-06, 11:45:13
Fate stay Night

1.Tipikus példája, h vki tud mangát rajzolni, de animet meg éppen nem.

2.A mozgások nagyon bénák. A harcok során folyamatosan ugyan azok a mozgássorozatok vannak.

3.A sztorit le lehet írni pár szóban: harcolnak, üvöltöznek, harcolnak, üvöltöznek, véreznek, sírnak, meggyogyulnak/meghalnak, sírnak, üvöltöznek, harcolnak... kissssssssit lapos a dolog....

4.A manga egy hangyányit érdekesebb, pontosabban inkább összeszedettebb, az anime a látványra gyúrt rá, csak nem sikerült neki...


5.Ha hentait/echit készítettek volna belőle (a cím adott hozzá), most boldogabb világban élnénk.

Hát akkor a nagy visszatérésem.
1.Innen idézek, "It was animated by Studio Deen and produced by the Fate Project, which included Geneon Entertainment, TBS, CREi, Type-Moon, and Frontier Works Inc.".Szóval nem azok animálták akik kitalálták az FSN világát.Van jó pár animációs studió, meg manga kiadó, meg visual novel/h game készítő cég.Pluszba még nem tudom hallottad e azt a csúfolódást hogy "az anime csak reklám".Szóval ez azt takarná hogy pl adott 1 atom jó sztorival rendelkező, lehengerlő karakterdizájnal megáldott manga, akkor nem biztos mikor ültetik át animébe pont a megfelelő mennyiségű pénzt ölik bele hogy minden egyes dolog a helyén legyen.Sok dolgon múlik mikorra elénk kerül maga az anime hogy milyen is lett.Lehet hogy ezekkel tisztában voltál csak ez a  mondatod verte ki legjobban a biztosítékot nállam.

2.Bénák a mozgások és ugyanazok? Ritkán mondom ezt ki szószerint hogy lol, de ez csak megint csak lol.Látom te az a fajta ember vagy aki nem a szórakozás miatt néz animét, hanem azért hogy minden egyes másodpercébe bele kössön hogy ez sz*r ez nem jó én máshogy csinálnám.Nem így kell, mert akkor csak keserűséget okozol magadnak.A másik meg hogy ha bele kötsz abba hogy ugyanazok a mozgás sorozatok, nem tudom mennyi verekedős gamét vagy egyéb hasonló dolgot láttál, de ált-ban 1 karakternek van 1 (v 2) speckója/kivégzése (pl Sabernek az excalibur) és logkusan arra gyúr(sz vele) hogy azt lő(dd)jje el mivel azzal fog(sz) nagyobbat sebezni.Szóval sztem pont nem hiányzott az, hogy legyen Sabernek pörgő rugása meg teleportálás közben tüzes ököl támadása.Akkor adott a feladatt találj ki egy hasonló világot, mondjuk 10 szereplővel és szereplőnként min 20 speckóval/kombóval, és akkor lesz miből csemegézni.

3.Sztem maga az alap sztori jó, legalábbis rám kellemesen hatott , hogy x évente szentgráll harc, x mágus + megidézett szolgáik harcolnak egymással a szent grálért, és teljesül az ultimate győztes kívánsága.Lehet valakinek ez nem epik, de engem megfogott.Amit leírtál nem a sztori, hanem amit a látottakból felfoghattál, így ebben a formában.Hogy ha egy harc központú animébe fogsz bele, amúgy akkor mit vársz tőlle?

4.Manga ügyben nemtok nyilatkozni.Dehogy megint csak nem sikerült a látvány világ ezzel megint nem tudok egyetérteni.Ha télleg oylan borzasztóan rossz anime lenne akkor nem 24 rész készült volna, hanem 12be csapják össze.Mert miért is pazaroljanak rá több pénzt akkor.

5.De miért hentai-t keresel az FSN animében nem értem.Ha hentai kell nézz hentai-t.

Ja igen én szeretem az FSN animét, és nagyon erőltetett lehúzó postodat sztem magadnak kellett volna megtartani.Lehetséges talán hogy kedvenced nem bírta ki a döntőig és ezért eltemetted az egészet?

sirtomi

Quote from: minuszmiki on 2009-05-06, 15:08:58
Quote from: Próféta on 2009-05-04, 23:28:34
Quote from: sirtomi on 2009-05-04, 23:27:45
Mire számítottál a beszámolók alapján? Érdekel :)
+1
Azt hittem, hogy inkább  az alternatív történelem és annak társadalmi vonatkozásait fogja kibontani, ami végülis igaz, csak nem gondoltam, hogy ezt személyes drámán keresztül teszi. Igazából nem volt olyan nagyon más, mint amit vártam, csak máshonnan közelítette meg.
Értem. Végül is tényleg lehetett volna ilyen is. Nekem tetszett hogy konkrét személyeken keresztül láttuk ezt az alternatív világot.

katz

#6793
Quote from: Én on 2009-05-06, 14:40:34
Lol te osztod itt az észt hogy más nem látott elég animét, erre azt se tudod mi ez.
:wtf: <- a quote módosításra...


FSN 24rész után
pro:
- grafika: a karakterek kidolgozása jellemzően jó, bár elég gyakran előfordul, hogy csak az arc van rendesen megrajzolva a test meg csak egy nagy paca.
- alapkoncepció: maga a sztori elég jól megállja a helyét, jellemzően konzisztens. kifejezetten pozitiv, hogy a történet főbb (korábban megtörtént) részei folyamatosan kerülnek elő.
- zene: elég jól passzol a történethez, ritkán fordul elő, h nem az adott hangulathoz illő. Az első intro egész jól sikerült.

kontra:
- grafika:
  - mozgások: fizika egyszerűen nem létezik, mozgás közben a karakterek végtaghosszúságai változnak. Maguk a mozdulatok sokszor fizikailag lehetetlenek (lásd normál ember (nem a Servantok! attól elfogadható) ugrik 15m-t ). A harcok kezdetlegesen kidolgozottak, sok az ismétlődő elem, akár teljes képsorok. Az átlagos harc nem több sima kaszabolásnál, ami egy "Nagynevű HŐS"-től elég gyenge
  - állóképek: az egyik legalja időnyerő megoldás. A háttér szinte kivétel nélkül mindig statikus, sokszor a karakterek sem mozognak, max a szájuk meg a szemük amikor éppen történik vmi.
- sztori
  - különösen az első 20 részben a harc legtöbbször nem több üvöltözésnél, pár ütés bevitelénél, meg utána vérzés és jajveszékelés. Aztán a vesztes vagy pillanatok alatt meggyógyul (nem csak a főhős) vagy meghal. Esetleg meghal... és utána meggyógyul meg kiderül, h nem is halt meg.
  - lapos. Az elején van ugye a karakterbemutatás ami viszonylag pörgős, aztán az egész leül és egy hatalmas szenvedéssé válik, hogy az uccso 4 részre megint felpörögjenek az események. Miért is nem lehetett az egész olyan pörgős és drámai hangvételű, mint az uccso 4 rész. Ez egy tipikus hiba olyan animéknél ami olyan mangából készül ami max 10 résznyi animére való történéssel szolgál csak  (lásd még Ergo proxy). A rendezőnek viszont kiadják, h 24 részest készítsen, na ilyenkor tömik tele olcsó, időhúzó dolgokkal, mint az date-sim ekból ismert állóképek előtt pár mozdulatnyi történés, illetve az ismétlődő "párbeszédek" (-shirou-Saber-shirou-Saber-shirou-Saber) Lásd még Chrono
- az idegen nyelvű varázslatok az extra poén. Rin Ik spreke ducs-a az értelmetlen hablatyával (amit ráadásul értelmes varázsigékre fordítottak a feliratozók), meg az időnként elszórt japenglish szavak  :haha:

Véleményemet továbbra is fenntartom, ezt kár volt megnézni és továbbra is lebeszélek róla mindenkit.
Nem, nem csak azért mert nekem nem tetszett, hanem azért is mert ez egy gyenge anime.

Quote from: NLZ on 2009-05-06, 17:53:54
Én már láttam minden nézhető animét és kijelentem bátran, hogy szerintem is a legalja az EL/CC/FSN kombó.  :Kiraly:
Én még egy csomó nézhető animét akarok megnézni és kiváncsian várom az ujakat is.
Láttam sokkal rosszabbat is ennél a hármasnál.

chilip

én nem éreztem kidobott időnek mikor végignéztem :)

Zen

Ember, értsd már meg, azt a szart nem mangából, hanem visual novelből adaptálták.  :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

#6796
Quote from: Zen on 2009-05-06, 18:35:31
Ember, értsd már meg, azt a szart nem mangából, hanem visual novelből adaptálták.  :haha:
:wtf:
Pajti, én az animét néztem meg és arról írtam leírást.
Egy szavam nincs az FSN mangára, mert abból az első pár chaptert olvastam csak.
Quote from: chilip on 2009-05-06, 18:33:28
én nem éreztem kidobott időnek mikor végignéztem :)
Jó neked.

...és most akkor olvassuk el azt a hosszú bejegyzést. Fele válasz gyanítom  :_off:-ba megy...

Zen

Quote from: katz on 2009-05-06, 18:38:09
:wtf:
Pajti, én az animét néztem meg és arról írtam leírást.
Egy szavam nincs az FSN mangára, mert abból az első pár chaptert olvastam csak.
Quote from: katz on 2009-05-06, 18:28:16
Ez egy tipikus hiba olyan animéknél ami olyan mangából készül ami max 10 résznyi animére való történéssel szolgál csak
Quote from: katz on 2009-05-06, 11:45:13
Tipikus példája, h vki tud mangát rajzolni, de animet meg éppen nem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

#6798
Quote from: Soul on 2009-05-06, 17:57:05
Quote from: katz on 2009-05-06, 11:45:13
Fate stay Night
1.Tipikus példája, h vki tud mangát rajzolni, de animet meg éppen nem.
2.A mozgások nagyon bénák. A harcok során folyamatosan ugyan azok a mozgássorozatok vannak.
3.A sztorit le lehet írni pár szóban: harcolnak, üvöltöznek, harcolnak, üvöltöznek, véreznek, sírnak, meggyogyulnak/meghalnak, sírnak, üvöltöznek, harcolnak... kissssssssit lapos a dolog....
4.A manga egy hangyányit érdekesebb, pontosabban inkább összeszedettebb, az anime a látványra gyúrt rá, csak nem sikerült neki...
5.Ha hentait/echit készítettek volna belőle (a cím adott hozzá), most boldogabb világban élnénk.
Hát akkor a nagy visszatérésem.
1....
2.Bénák a mozgások és ugyanazok?...
3.Sztem maga az alap sztori jó, legalábbis rám kellemesen hatott ...
4.Dehogy megint csak nem sikerült a látvány világ ezzel megint nem tudok egyetérteni...
Mert miért is pazaroljanak rá több pénzt akkor.
5.De miért hentai-t keresel az FSN animében nem értem.Ha hentai kell nézz hentai-t.
1. itt sztem elbeszélünk egymás mellett, de válaszom kb az előző postom grafika része.
2. ÉN azért nézek animét, hogy szórakozzak. Jellemzően akciót, sci-fit, vígjátékot, krimit. Szeretem, ha egy anime szépen meg van rajzolva ÉS lebilincselő a története. HA egy adott animének béna a grafikája, vagy gyenge a története, akkor arra figyelmeztetem a többi embert is a leírásaimban.
Egyáltalán nem jáccom verekedős játékokkal, mert egyszerűen nem érdekelnek. Éppen azért, mert egy relative kis játékterén, ismétlődő mozgások vannak. Nincs benne semmi változatosság csak nyomod azt a pár gombot.
Harc: ezzel párhuzamosan nézem a Seirei no Moribito/Guardian of Sacred Spirit-t. Ott a főhősnőnek egy sima dárdája van, mégis élethű ÉS változatos mozgás van leanimálva hozzá! nem csak csapdos vele, mint hülyegyerek egy bottal.
3. Maga az alapsztori jó, sőt még többé kevésbé az is ahogy fűzik a szálat. A gáz a 4. pont
4. Hát épp ez az, hogy nem pazaroltak rá elég pénzt. Maga a sztori világa kiadta volna a 24 részt is. E helyett a közepét egyszerűen kinyújtották, mint a rétestésztát és ezzel elvették a legnagyobb pluszt az egészből. E jó kis pörgős, de drámai részekkel megtűzdelt animét egyszerűen kilapítottak.  Az opció megvolt, arra, hogy ez egy jó anime legyen, csak a készítők e helyett egyszerűen összecsapták!
BTW: több rész több reklámbevétel! Gondolod jótékonyságból csinálnak animéket?
5. Én egy jó animét akartam nézni, mert ajánlották páran és relative jó értékelése volt. De ebben csalódnom kellett. Az első értékelésnél tartottam a 2/3nál és ott volt pár ecchi utalás. Innen adta magát az ötlet.

Quote from: Soul on 2009-05-06, 17:57:05
Ja igen én szeretem az FSN animét, és nagyon erőltetett lehúzó postodat sztem magadnak kellett volna megtartani.
Megnéztem. Postoltam róla. Mint ahogy az azelőttiekről is. Keress vissza nyugodtan.
A jókról leírom, hogy mi tetszett benne, a rosszakról meg leírom mi volt a rossz benne.
Aztán meg mindenki eldönti, h megnézi e vagy sem. A ellenvéleménye van, nyugodtan megírhatja...

Quote from: Soul on 2009-05-06, 17:57:05
...Lehetséges talán hogy kedvenced nem bírta ki a döntőig és ezért eltemetted az egészet?...
Ezek közül a karakterek közül nekem csak nagyon, és kevésbé ellenszenvesek voltak. Nincs köztük egyetlen egy sem akire azt mondom OK.
Mindegyikük erősen sztereotipizált, karakterfejlődés nagyon minimális. A Servantok, szinte kivétel nélkül gyökértelen, kiragadott karakterek, pedig a 24 rész kiadott volna mind a 8db!-nak vmi kisebb háttérsztorit, nem csak egyetlen egynek. Az emberek tipikusan besorolhatóak nem létező feketékre meg fehérekre, ami inkább a holivudra jellemző. Shirou meg Rin annyira nehézkesen válnak kevésbé suiciddá, hogy az szinte fáj.
Ezek közül kedvenc karaktert választani? Kösz nem!

Quote from: Zen on 2009-05-06, 18:43:52
...
Bocs, ha félreérthető voltam. Az utolso 2 qoute általánosságban szólt és nem konkréten az FSN mangával kapcsolatban.

Darkstar

Lol fanbois



Mai konstruktív és gondolatépítő hozzászólásomat láthattátok-
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Quote from: Darkstar on 2009-05-06, 19:39:03
Mai konstruktív és gondolatépítő hozzászólásomat láthattátok-
A 3 K-ON! hentaihoz szólj inkább hozzá, az legalább látszik rajtad. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Eh, én meg itt töröm magam (aha, nagyon) h kedvére tegyek a kis lolifaneknek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Quote from: Darkstar on 2009-05-06, 19:39:03
Mai konstruktív és gondolatépítő hozzászólásomat láthattátok-
Moderátortól nem vártam mást... :D

Soul

Quote from: katz on 2009-05-06, 18:28:16


  - mozgások: fizika egyszerűen nem létezik, mozgás közben a karakterek végtaghosszúságai változnak. Maguk a mozdulatok sokszor fizikailag lehetetlenek (lásd normál ember (nem a Servantok! attól elfogadható) ugrik 15m-t ).

- ismétlődő "párbeszédek" (-shirou-Saber-shirou-Saber-shirou-Saber)



A végtag nyúlást vonalzóval mérted?  :D Mert nem tegnap láttam de ilyenre nem emlékszem amúgy.A normál ember alatt valőszínűleg a mastereket érted, akkor lehet ez nyakatekerten hangzik, de (sztem) már ők sem számítanak normál embernek mivel képesek voltak beidézni szolgákat, így sztem teljesen jogosan ugorhatnak akár 15m-t.

Abba belekötni hogy ki kivel és utánna kivel beszél  :hopp:.

Jólvan részemről vége.

-----
Ds: Mikor láthatok tőlled 1 (hosszu, 2 sornál több) megható szépséges szép anime elemzést?  :D


Zen

Quote from: Soul on 2009-05-06, 20:24:13
valőszínűleg a mastereket érted, akkor lehet ez nyakatekerten hangzik, de (sztem) már ők sem számítanak normál embernek mivel képesek voltak beidézni szolgákat, így sztem teljesen jogosan ugorhatnak akár 15m-t.
Final Fantasyvel azért ne keverd. :p Az h mágiával szerez egy szolgát, és h akkora lábizma van h 15 métert ugrik, nem ugyanaz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

katz

Quote from: Soul on 2009-05-06, 20:24:13
A végtag nyúlást vonalzóval mérted?  :D Mert nem tegnap láttam de ilyenre nem emlékszem amúgy.A normál ember alatt valőszínűleg a mastereket érted, akkor lehet ez nyakatekerten hangzik, de (sztem) már ők sem számítanak normál embernek mivel képesek voltak beidézni szolgákat, így sztem teljesen jogosan ugorhatnak akár 15m-t.
Öhm...
Ha egy láb 4x hosszabb a testnél az elég föltűnő, még egy animében is.
A mesterektől sem várna el ilyet az ember, pláne, h nem mind volt mágus...
Azt már sztem mondanom se kell, h Rin, béna Asuka copy...

Quote from: Soul on 2009-05-06, 20:24:13
Abba belekötni hogy ki kivel és utánna kivel beszél  :hopp:.
Egymás neveinek emlegetése 3-5x egymás után elég gyenge beszélgetés, pláne ha a drámai hatást kéne fokoznia...
pláne, h többször előfordul....

Soul

Quote from: Zen on 2009-05-06, 20:31:37
Final Fantasyvel azért ne keverd. :p Az h mágiával szerez egy szolgát, és h akkora lábizma van h 15 métert ugrik, nem ugyanaz.

Úristenem akkor mágia segítségével ugrott 15m-t  :P.

NLZ

És ha nem is a lábizmát használta, hanem a KI-t?! :zomg:  Szon Goku se varázsolt, mégse csodálkozott senki, hogy az égig ugrott. :P
[reserved]

katz

Quote from: NLZ on 2009-05-06, 20:44:44
És ha nem is a lábizmát használta, hanem a KI-t?! :zomg:  Szon Goku se varázsolt, mégse csodálkozott senki, hogy az égig ugrott. :P
:lol: