Neon Genesis Evangelion - SPOILERS

Started by katz, 2005-07-09, 12:52:58

Previous topic - Next topic

-OJ-

4.film előzetese (a harmadik végéről)

Hmmmmmm, ezen még lesz mit finomítani, mert nagyon CG :zomg:

motifator

Quote from: -OJ- on 2013-04-24, 17:48:07
4.film előzetese (a harmadik végéről)

Hmmmmmm, ezen még lesz mit finomítani, mert nagyon CG :zomg:
Jaja, ez kicsit félkésznek tűnik.
A subot ott találtam a torrent kommentek között, ott is azt írták, hogy nagyjából van csak rendben a timing. Én is várok normális subra inkább, ha eddig kibírtunk, néhány nap már nem számít.
Btw itt egy másik sub, szintén a kommentek közül: http://pastebin.com/mEQNfDCD
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Cloud

Valaki homályosítson fel pls ezekkel a filmekkel kapcsolatban? Hogy is vannak ezek? Mert én csak alap sorozatot láttam, meg az End of Evangelion-t. Most ezek a filmek új történetek, vagy a sorozat összefoglalói? (recap? )

-OJ-

Remake, amiben teljesen másképp alakul a sztori és behoztak néhány új karaktert.

chilip

Quote from: -OJ- on 2013-04-27, 11:07:11
Remake, amiben teljesen másképp alakul a sztori és behoztak néhány új karaktert.

akarod mondani a folytatása a sorozatnak

[spoiler=sztem]mivel itt már LCL az óceán is utalva az előző sorozat végére, mindig újrakezdődik az egész nagyon picit máskéntés mikor eljutunk shinjihez most lesz az első alkalom elméletileg mikor nem úgy dönt mint előzőleg[/spoiler]

motifator

OK, tegnap letöltöttem végre, hétvégén meg kéne nézni lakótársakkal. Viszont belenéztem, és totál kockás az egész. SMPlayer-rel próbálom.
Nektek milyen az UTW-THORA sub? Leszedtem a 720p verziót is, de az is ugyanolyan szar. Tele van ilyen tömörítési artifactokkal.
Másnak is ilyen? Vagy az én készülékemmel van a hiba? Halp!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

White SeeD

Nekem deadfish verzióm van az perfekt
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

kikuchiyo

Nem lehet, hogy ilyen újmódi 10 bites videót szedtél le, amit nem visz a lejátszód?

Windowsra nem tudom, mi a divat manapság, én forrásból fordítottam magamnak mplayer2-t.
Failure is the default option

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2013-05-03, 23:30:15
Nem lehet, hogy ilyen újmódi 10 bites videót szedtél le, amit nem visz a lejátszód?
De. Leszedtem a legújabb smplayer-t, az viszi rendesen.
:merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Acchan

Q

Nem tetszett. :( Egyedül a Wille alternatívája tűnt érdekes ötletnek, logikus újításnak az alapműhöz képest. Ettől függetlenül változatlanul úgy érzem, nem nekem találták ki ezt a remake sorozatot.

Btw. most döbbenek csak rá: az utóbbi években annyit változtam, hogy már Shinji nyavalygását sem veszi be a gyomrom. (Persze, szocmunkásként mást sem hallgatok egész nap, mint random emberek sirámait, szóval talán ez enyhítő körülmény. :D )

motifator

Quote from: Acchan on 2013-06-13, 10:57:03
Btw. most döbbenek csak rá: az utóbbi években annyit változtam, hogy már Shinji nyavalygását sem veszi be a gyomrom.
Haha, ugyanígy éreztem én is! A másik meg az volt, hogy az eszetlen mindfuck-hoz sincs már türelmem. Régen még nem bántam, hogy meg kell nézni ötször, meg fórumokon kell utánaolvasni, hogy megértsem mi is történt valójában. A legújabb filmről már úgy álltam fel, hogy nem is érdekel ez engem, öreg vagyok én már ehhez.
Ettől függetlenül meg fogom venni a Blu-Ray-t, amikor kijön, meg az utolsót is várni fogom majd, mert valahol még mindig hülye fanboy vagyok  :gyagya:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

Quote from: motifator on 2013-06-13, 19:14:19
Ettől függetlenül meg fogom venni a Blu-Ray-t, amikor kijön, meg az utolsót is várni fogom majd, mert valahol még mindig hülye fanboy vagyok  :gyagya:

I'm such a jelly when someone says "Blu-Ray buyin'".

Sajna én ehhez túlságosan is csóró vagyok, pedig igen erősen beindul a nyálelválasztás a számban, mikor
eBay
ilyeneket
vág
a pofámba.

Off voltam.

motifator

Quote from: Junchi on 2013-06-13, 19:36:18
vág
Ezt kb. két hete vettem meg :)
De amúgy tényleg nem olcsó, én is csak azóta veszek ilyesmit, amióta nem Magyarországon élek és van lóvé ilyesmire. De még így is elég konzervatív a gyűjteményem, csak az NGE első két film van meg, FLCL, Summer Wars meg most a Steins;Gate. Mondjuk a Steins;Gate jó drága volt, részegen vettem meg hirtelen felindulásból :)
BECK megvan DVD-n, mert SXSW Gaming Expo-n volt Funimation standon nagyon olcsóért, asszem 25 dodó volt a teljes sorozat, és a BECK mindig is nagy kedvenc volt, szal nem tudtam ott hagyni.

Off vége.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2013-06-13, 20:15:25
Mondjuk a Steins;Gate jó drága volt, részegen vettem meg hirtelen felindulásból :)

:lul:

Cloud


SaiyaGin

Augusztusban kijött a Rebuild negyedik és egyben utolsó filmje. Mostanra én is eljutottam odáig, hogy megnézzem. Nem mondom, hogy mindennel meg voltam elégedve, de a harmadik filmnél azért jobban tetszett.