Main Menu

Black Lagoon /Spoiler!/

Started by death_scythe, 2006-04-13, 11:36:09

Previous topic - Next topic

Pirula


RE@L

Felzárkóztam, Lagoon számomra az év meglepetése és nyerőkártyája egyenlőre. Nagyon jó és ötletes :) Amikor a játszótéren van Revy a gyerkőcökkel, valaki értette mit akar mondani angolul? Mert én akárhogyan erőlködök nem sikerül :D Pedig mintha értelmesen próbálna magyarázni vmit.  :lazza:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék


Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-12-04, 22:03:53
21. rész torrent
Csak nálam nem akar jónni? 0.3% már vagy félórája...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2006-12-04, 22:32:01
Quote from: Fazék on 2006-12-04, 22:03:53
21. rész torrent
Csak nálam nem akar jónni? 0.3% már vagy félórája...
nálam is tetülassan jön 0.5-13 KB/s között ingadozik...
gondoltam a franc fog sorbaállni irc-n, addigra lejön torrent-en... hát nem igazán...

Necrid^

#245
Quote from: Fazék on 2006-12-04, 22:40:43
nálam is tetülassan jön 0.5-13 KB/s között ingadozik...
gondoltam a franc fog sorbaállni irc-n, addigra lejön torrent-en... hát nem igazán...
most valamennyivel jón 5-10k között ugrálgat.. remélem éjfél előtt lejón.

Edit: hmm, most hirtelen 325k/s jón  :eek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

húúú  :cool: most aztán szedhetem majd le a raw-os verziót a 22-es résznél, mert nem hiszem, hogy ki bírnám várni a fordítást :D

kikuchiyo

Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-05, 00:49:39
Kívánságod számomra narancs...
wow, thx :)
elfelejtettem, hogy ennyivel hamarabb kint van a raw, azt hittem várni kell majd arra is :)

szerk: öööö de anidb aszondja, hogy csak szerdán adják le ezt a részt :eek: , akkor ez most hogy?  :confused:

szerk2: és ahogy nézem jelenleg 0 seed van hozzá :(

kikuchiyo

Ezt én sem értem, anidb és a könyvtárban olvasható Animage újság szerint is a BL egy időben megy a Red Gardennel (japán idő szerint kedd 26 óra :)), mégis a BL eddig mindig kint volt hétfőn estefelé (éjjel). Azért nincs seed, mert egy csávó tölt csak fel egyelőre. Kezdd el tölteni, és te juthatsz hozzá legelőször :)
Failure is the default option

Necrid^

#250
70k/s jön a 22 raw , ha igy megy akkor 2 óra múlva lejÖn :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Sajnos túlzóak a reményeid. Csak addig jön ilyen gyorsan, amíg be nem érted a többieket. (most kb. 19%-on áll mindenki) Utána lelassul a feltöltő csávó upload sebességére. Believe me, sokszor töltöttem már így, "első kézből" torrentet :)

Ja, és JÖN, nem "jón" :)
Failure is the default option

Necrid^

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-05, 01:16:50
Sajnos túlzóak a reményeid. Csak addig jön ilyen gyorsan, amíg be nem érted a többieket. (most kb. 19%-on áll mindenki) Utána lelassul a feltöltő csávó upload sebességére. Believe me, sokszor töltöttem már így, "első kézből" torrentet :)

Ja, és JÖN, nem "jón" :)
érdekes 30%nál jár a tőltés :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Szerencsére nem kellett csalódnom ebben a 22-es részben sem :D
Természetesen azért várom a fordítást, mert kíváncsi lennék, hogy pontosan mivel [spoiler]győzte le a szópárbajban a kislány Rock-ot :)
ugyan kb értettem illetve inkább sejtem mikkel érvelhetett, de ettől még érdekelne felirattal :)
meglepően korrekt mennyiségű vér és halál volt ebben a részben :) persze továbbra is legyőzhetetlenek a főszereplők, de ettől eltekintünk :D[/spoiler]

kikuchiyo

Ez a 22. rész nagyon KÚL volt. Ilyen jó akciójelenetet rég láttam - szépen is volt animálva. Revy is HOT!

[spoiler]
Quoteugyan kb értettem illetve inkább sejtem mikkel érvelhetett,
Jó neked, mert én csak egy-egy szót kaptam el néha... arról faggatta a lány (akinek a pöfe beféde elvifelhetetlenül irritált) Rockot, hogy igazából miért is van ott, miért is akarta megmenteni. Azzal akasztotta ki, hogy ráébresztette: sem Roanaprában, sem Japánban nincs otthon, és azzal, hogy a lány megmentőjének szerepében tetszeleg, csak azt próbálta magának bebizonyítani, hogy még van egy erkölcsi fennsőbbsége, és van egy hely, ahová tartozik - pedig nem is. Rock visszaemlékezett a tengeralattjáróban hallott leckére, amit Revytől kapott és emo-roham tört rá. A lány végül közölte, hogy nem belekeveredett, hanem maga válaszotta a sorsát, úgyhogy kösz a semmit, és GTFO.

Asszem.[/spoiler]
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-06, 00:53:53[spoiler]
Quoteugyan kb értettem illetve inkább sejtem mikkel érvelhetett,
Jó neked, mert én csak egy-egy szót kaptam el néha... arról faggatta a lány (akinek a pöfe beféde elvifelhetetlenül irritált) Rockot, hogy igazából miért is van ott, miért is akarta megmenteni. Azzal akasztotta ki, hogy ráébresztette: sem Roanaprában, sem Japánban nincs otthon, és azzal, hogy a lány megmentőjének szerepében tetszeleg, csak azt próbálta magának bebizonyítani, hogy még van egy erkölcsi fennsőbbsége, és van egy hely, ahová tartozik - pedig nem is. Rock visszaemlékezett a tengeralattjáróban hallott leckére, amit Revytől kapott és emo-roham tört rá. A lány végül közölte, hogy nem belekeveredett, hanem maga válaszotta a sorsát, úgyhogy kösz a semmit, és GTFO.

Asszem.[/spoiler]
igen, kb én is ezt vettem le belőle, [spoiler]sajnáltam is szegény Rock-ot, ahogy ismét azzal szembesült, hogy a jószándék nem minden :)[/spoiler]

Necrid^

[spoiler] kicsit kegyetlen a Revy senkit nem hagy életben :DD kicsit rögötem amikor mondja az ipse hogy "give..give.." revy pedig "Give me what" ?:DD [/spoiler]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lokids

ÁÁÁ! Ti mé tudtok japcsiul, és én mér nem? Még cska a 21.-et láttam. Lassu Shinsen. (legalább a minőség jó)
Várom a köv részt. Főleg, hogy beleolvastam a spoilerbe (a fene se tudta, hogy már a 22-esről dumáltok), és az alapján jó kis akció lesz. :)

Project_2501

20-21 részek [spoiler]Nem tudom, lehet, hogy csak az én gyomrom túl gyenge ehhez, de kezdenek eldurvulni az események :ejj: Rock és Chaka jelenetével kezdődött a bár mosdójában, aztán az sem volt gyenge, ahogy a "bandavezérséget" frissen megszerző Yuki chan orrát bezúzták és megalázták a Bowling pályán :frown: Szóval, ha így folytatják a jópofa akció-vigjáték kategóriából áttérünk krimibe  :bruhuhu: [/spoiler]
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Lokids

Ne aggódj Revy hozza a formáját, és jópofa akcióvígjáték lesz. :D Bár a nácikat még nem tudták überelni: 'Ezzel csak lőni kell' :D

Manitu

Én is megnéztem a 22-est, hajtott a kíváncsiság :)
[spoiler]A végére már majdhogynem sajnáltam Rockot, rendesen leosztotta a csaj. Ha jól értettem valami olyasmit is mondott, hogy attól, hogy most megmentette még mindig ellenségek... Valamiért van egy olyan érzésem, hogy nem fogja túlélni a következő részt...
Revi viszont hozta a papírformát. Mikor megláttam, hogy bowling pálya, egyből tudtam, hogy legalább egy Strike! lesz a rosszfiúkkal :D[/spoiler]


Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Dreamcleaver

Ha egyszer felnövök, olyan akarok lenni, mint Gin-san.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Necrid^

23 : [spoiler] Egy pillantra ténleg azt hittem hogy megőli balaika rockot :eek: de túl élte vhogy, Bank rablás pedig  ill ahogy megjesztette revy a szegény gyerekeket sztem elég poénos volt :DD, köv rész király lesz mert akkor végre Revy vs Gin-san  :whoah: [/spoiler]
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Failure is the default option

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kikuchiyo

Mondd csak, Necrid, te a ***.fibernet.bacsnet.hu vagy, vagy a ***.catv.broadband.hu?
Ezt a két címet gyakran látom a torrentek első letöltői között. :)
Failure is the default option

Necrid^

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-18, 23:56:09
Mondd csak, Necrid, te a ***.fibernet.bacsnet.hu vagy, vagy a ***.catv.broadband.hu?
Ezt a két címet gyakran látom a torrentek első letöltői között. :)
Második :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#268
Shinsen 23-as rész torrent

már egy hete megvan mind a 2 utolsó rész raw-ban, de nem bírtam rávenni magam, hogy megnézzem... azt hiszem most már megvárom a 24-es részt is feliratosan

szerk: hehe, ma meg akartam nézni, keresgélem a vinyón... sehol. aztán rádöbbentem, hogy csak bepost-oltam ide, de annyi eszem már nem volt, hogy el is indítsam a letöltését :haha:

szerk2: ki volt az a balfék, aki rosszul rakta be ide a link-et és ezért valami Busou Renkin :wtf: akármi 11-es részt szedtem a tervezett black lagoon 23-as rész helyett? :3x3:

szóval link javítva :)

szerk3: jézusom :eek: anidb-s képe alapján valami nagy borzalom lehet ez a Busou Renkin. azt hiszem átpörgetem kíváncsiságból ezt a 11-es részt, ha már leszedtem :haha:

szerk4: és megint elfelejtettem elindítani a torrent-et :D

Sancho

Quote from: Fazék on 2006-12-25, 01:38:45
szerk4: és megint elfelejtettem elindítani a torrent-et :D

Valaki mintha kicsit szétszort lenne... ;)