Main Menu

Black Lagoon /Spoiler!/

Started by death_scythe, 2006-04-13, 11:36:09

Previous topic - Next topic

chilip

hát ennek is vége, 2. seasson... szerintetek lesz 3. ????

Fazék

Quote from: chilip on 2007-01-01, 17:44:25
hát ennek is vége, 2. seasson... szerintetek lesz 3. ????
ilyenkor belink-elhetnéd hozzá a torrent-et :)

szóval 24. rész SHS verzió torrent

Project_2501

Bocs, hogy rögtön egy off topic-kal (?) kezdem az évet, de a legújabb Tankcsapda szám címe igencsak illik az egyik férfiszereplőre :

Tankcsapda : Rock a nevem :)
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

chilip

Quote from: Fazék on 2007-01-01, 18:12:16
Quote from: chilip on 2007-01-01, 17:44:25
hát ennek is vége, 2. seasson... szerintetek lesz 3. ????
ilyenkor belink-elhetnéd hozzá a torrent-et :)

szóval 24. rész SHS verzió torrent

legközelebb belink-elem ;)

edit: hupsz, itt már nem lesz legközelebb :D

Nevl

#274
Rock kő kemény lett a végére :D
[Spoiler]Azért mindenkinek kielégítették minden Rock és Revy kamatyoljanak egyet vágyálmát, bár nem láttuk, de kerek a történet :D [/spoiler]
Jöhetne egy harmadik felvonás is :D

Szerk: spoiler :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Fazék

#275
Quote from: Nevl on 2007-01-01, 19:09:56
Rock kő kemény lett a végére :D
@đ*@đ[đ@#&
Jöhetne egy harmadik felvonás is :D
könyörgöm... spoiler kérem szépen könyörgöm szépen kérem...  :Eztneked: :Eztneked::bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :Eztneked: :Eztneked:

szerk: igen, tudom hogy ez az átkozott anime átkozott saját topic-ja, ahol miért ne fordulhatna elő spoiler, de én továbbra is úgy vélem, hogy közel sem annyira óriási erőfeszítés az író részéről egy kijelöl+spoiler gomb megnyomás, mint az esetleges olvasónak fájdalom a lelőtt tartalom miatt. szóval könyörögve kérek mindenkit, használja azt a nyamvadt gombot

Nevl

Quote from: Fazék on 2007-01-01, 19:12:44
Quote from: Nevl on 2007-01-01, 19:09:56
Rock kő kemény lett a végére :D
@đ*@đ[đ@#&
Jöhetne egy harmadik felvonás is :D
könyörgöm... spoiler kérem szépen könyörgöm szépen kérem...  :Eztneked: :Eztneked::bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: ...

Jaj, ezer bocsesz elfelejtettem, kicsit még KO vagyok szilveszter miatt :( :) :gomen:
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

balu0

Én végignáéztem, de MIKOR IS VOLT A SPOILERBEN EMLITETT DOLOG ?? mer én még csak utalást se láttam rá...


Manitu

A legvégén, mikor Revi meg Eda dumálnak a templomban. A stáblista után.


balu0

Lehet én értettem félre, de akkor Revy annyit mond, hogy nem akar beszélni róla, ami annyit tesz, a sztori alapján (uyge Rocki fiú a yakuza csajért volt oda), hogy nem történt semmi, viszont "féltékeny" (tudom tudom, Réviynél ez egy kicsit erős szó :P) volt picit...


Szerintem nem volt semi, viszont Revy szeretné ha lenne.. szerintem... szerintetek ?

Fazék

nu megkértem hős moderátorunkat (thx Darkstar), hogy nevezze át a topic-ot, így már nyugodtan randalírozhattok a spoiler gomb nélkül is és nem kell olvasnotok a reklamálásaimat :)

én meg majd csak akkor fogok beleolvasni a topic-ba, ha már nincs megnézendő részem hátra.
byez

Dreamcleaver

#281
Sztem se volt még semmi. Bár engem nem is nagyon érdekel. Kedveltem Revy-t, de valahogy úgy sohasem fantáziáltam róla. Lehet a pisztoly, a sok tetkó, meg úgy általában az a rendezetlen kinézete teszi. Nekem Eda-chan kell!!! :D

Nekem nagyon tetszett a második széria is, leszámítva azt a borzasztó ikres loli/gore-festet az elején. Mondjuk az uccsó csatát nagyon elk*rták Revy és Gin között. Tudom, hogy nem a realitás a sorozat harci jeleneteinek alapja, de nehogymár valaki lazán eltáncoljon dual 9mm pisztolyok elől, pláne mikor Revy kezében vannak, aki pro. Azt a pár golyót, ami meg véletlenül eltalálná kettévágja a katanával. Yeah right...kis japó önajnározás.

Nem olvasom a mangát, de nagyon sok esélyt látok a folytatásra. 1, a sorozat egy fejős tehén, sokáig lehet nyújtani egymást követő független sztorikkal, miküzben a főszereplők személyisége és kapcsolta lassan kifejlődik. 2, sok a lezáratlan szál pl, Eda sztorija valami titkosügynökösdivel kapcsolatban, említette mikor kinyírta a cowboy fószert a hajón, vagy Wizardo + a taiwani bérgyilkosnő + a láncfűrészes pszichocsajszi új csapatának sztorija is ott van még, És hát Rock sok egyebet is megfigyelhet miközben az alkonyzónában állva nyomon követi Roanapur vérezve pezsgő életét.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Azt hiszem 100%-oasn kimerítették a mangát, én nem sok esélyt látok a folytatásra. Mondjuk Eda-ra én is kíváncsi lennék, hogy ki ő, vagy ki volt régen. A többiek viszont jelentéktelen mellékszereplők, akiket elő lehet venni, ha kellenek, és félrerakni ha nem. Nem látom sok értelmét kidolgozni egy olyan karaktert, akinek össz visz két mondata volt a sorozatban.


Dreamcleaver

Akkor elég rövid manga lehetett, ha belefért egy 26 részes animéba. Kár érte. Pl ott van még Balalaika is. Simán tök jó lenne, ha valaki kinyírná...mondjuk Rock, vagy Revy. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kikuchiyo

A manga még nem fejeződött be, de jelenleg nincs elég még felhasználatlan fejezet egy újabb évadhoz.
(Bár a tájékozottak szerint Roberta visszatér a legújabb sztoriban, arra azért kíváncsi lennék... :))
Failure is the default option

Fazék

#285
borzasztó mennyire igénytelen a rajzolása ennek a 23-as résznek... van mit újrarajzolni rajta a dvd kiadásig...

szerk: hát ez a rész nem csak ronda, de sz@r is. össze-vissza vagánykodnak, beszélnek hülyeségeket, nem is vicces és komolyan sem tudom venni...
azt hiszem halasztom holnapra a 24. részt inkább

Sancho

Szerintem 1 kicsit elbaltázták az utolsó 2 részt, vagy csak az elözök voltak elég szinvonalasak és utánuk silánynak hat ;). De a lényeg nekem naon nem jött be a 23-24. Mondjuk a 24ben a párbaj tetszett. De akkor is....

balu0

Szerintem azért nem tetszik nektek a 23-24, mert R. fiú kicsit összezuhan az alkonyzónában , nem ? :P

nem igazán "cool" a srác, csak a végén... meg az hogy lényegébe "ő" nyírja ki a yakuzákat... hát Rocko már nem a régi... ő is inkább az alkonyzóna sötétebb sarkába került ... :D szerintem ez nem tetszik nektek se .. igaz ?

Fazék

Quote from: balu0 on 2007-01-08, 10:53:22
Szerintem azért nem tetszik nektek a 23-24, mert R. fiú kicsit összezuhan az alkonyzónában , nem ? :P

nem igazán "cool" a srác, csak a végén... meg az hogy lényegébe "ő" nyírja ki a yakuzákat... hát Rocko már nem a régi... ő is inkább az alkonyzóna sötétebb sarkába került ... :D szerintem ez nem tetszik nektek se .. igaz ?
viccelsz? :) ő eddig se volt "cool" különösebben. a sorozat volt "cool". de ez a 23-as rész szimplán vagánykodó gagyi lett, tipikusan idióta eltúlzott jelenetek tömkelegével.

Fazék

#289
Nagynehezen rávettem magam, hogy megnézzem az utolsó részt is.

Hát ez valami szánalmasan borzalmas lett... de szerencsére már csak 11 perc van hátra belőle, és végre törölhetem...

szerk: és vége. hál istennek.

maradjanak inkább Roanapur-ban és térjenek vissza a korábbi részek színvonalára, ha lehet...

Nevl

Lehet csak én vagyok igénytelen, de szerintem nem volt rossz a befjezés :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nedy

hy! nem tudja vki h a mangát honnan lehet leszedni?

kikuchiyo

A manga.hu-n van magyarul is.
Angolul sajnos nem nem tudom.
Failure is the default option

Manitu

Angolul első két kötet #lurk@irc.irchighway.net
Rawban ugyanitt 5. kötetig.


Nedy


Dreamcleaver

Hogy pontosan mi is történt Revy és Rock között. Enjoy!  :D

http://rapidshare.com/files/37608629/_bakuretsu_fuusen__bonus_stage__black_lagoon_.zip.html

NSFW, 18+ etc etc

Akinek esetleg megvan az 1 db hibás kép tökéletes minőségben az kérem posztolja vagy írjon pm-t.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Most fejeztem be a sorozatot, nekem nagyon tetszett és szerintem a vége se lett olyan szörnyű. Bár az első 12 rész történetei jobbak voltak, de összességében szerintem egy viszonylag egyedi anime-t kaptunk.
Grafikára én 9/10-et adok, zene sajnos menet közben nem igazán volt, így azt nem tudom értékelni, viszont az OP nagyon tetszett és illett a sorozathoz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

minuszmiki

Szerintem az utolsó hat rész is volt olyan jó, mint az első tizenkettő, a közte lévő hat volt kicsit gyengébb. (Ami persze még így is sokkal jobb nagyon sok mindennél, amit láttam)

Dreamcleaver

A román ikres részeket leszámítva sztem az egész sorozat nagyszerű volt. Kezdetben nem tetszett a túl irreális harci jelenetek, de később be kellett látnom, hogy a stílushoz tartozik. Itt legalább cool volt, nem olyan lame, mint pl a Madlax (azt a sorozatot pl nem bírtam 6-7 résznél tovább nézni annyira nevetséges volt).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Cobra

Ha végignézted volna a Madlax-ot, akkor kiderült volna miért voltak úgy a dolgok, ahogy :)
Az ikres történetnek is megvolt a maga mondanivalója, csak kissé túl véresre sikerült az előadás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !