Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 18:40:38
Quote from: sirtomi on 2007-02-08, 16:57:08
Quote from: Fubenalvo on 2007-02-08, 16:17:57
Közben még 1 cím beugrott:
Quantum Leap (1989-1993) - http://www.youtube.com/watch?v=j_N8D_nJlp4
Ez mekkora szar volt! Már bocs :D

:lame: Nincs boccs, ezzel kifinomult véleménynyilvánítással elég egyértelműen jelezted, nem kicsit vagy... na mind1. Nem flamelek.
Inkább kifejezem magam, úgy hogy megértsd biztosan:
Nekem tetszik! Már bocs.
NA, azért ennyire nem kell véresen komolyan venni! :D
Neked tetszett és kész, nekem meg borzalmasan nem, ennyi :)

Fubenalvo

Quote from: sirtomi on 2007-02-08, 21:55:40
NA, azért ennyire nem kell véresen komolyan venni! :D
Neked tetszett és kész, nekem meg borzalmasan nem, ennyi :)

Oksa, nem veszem. Csak olyan fórumról szabadultam ide, ahol minden második szó rejtett flame volt...
Rossz beidegződés, de ahogy hangnemváltás van, én átválltok agro módba. :P

Randal

Húúú, felsoroltatok jópár sorozatot, amiket imádok:)
Knight rider (másnaposan nagyon jó, nyugtató), Magnum, Szupercsapat, Mission Impossible... De ami üt az a Szomszédok:)
Néha szoktuk nézni. Taki bácsi és Vágási Feri az istenkirály Lenek nénivel az élen :lul: (Gábor Gábor is odatesz azért)

Én a csillagkapun tudtam kiakadni. Átmentem haverhoz mikor kezdődött az Atlantis, na azon kész voltam. Ekkora marhaságot se láttam rég (ja igen, MacGyver)

Slyders még kellemes volt az elején, aztán kicsit az is elvadult.

meg még az isten tuggya mik voltak:)

A Quantum Leap tényleg jó volt.

Meg volt még két (?) másik sorozat is. Az egyikben egy harcos küldtek egy bolygóról a Földre, kitiltották vagy mi és itt kellett valamit ügyködni és állandóan egy repülő csigaszerű szem röpködött utánna.

Aztán volt még egy kölykös aki egy kiscsajjal rohangált meg egy kutyával és egy robottal. Lehet hogy a kutya tudott beszélni, erre már nem emlékszem.


kikuchiyo

Vááá, mikre emlékszel...

Az a "egy harcos küldtek egy bolygóról a Földre, kitiltották vagy mi és itt kellett valamit ügyködni és állandóan egy repülő csigaszerű szem röpködött utánna" a vasárnap délutáni Walt Disney-blokkban (pontosabban A Vasárnap Délutáni Walt-Disney-Blokkban) ment 17 órától, még általános iskolás koromban. Nagyon szerettem. A címére nem emlékszem.

A "kölykös aki egy kiscsajjal rohangált meg egy kutyával és egy robottal" meg a Benji lehet, ha jól emlékszem, másodikos koromban farsangra annak a robotnak akartam beöltözni. :)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Randal on 2007-02-09, 00:25:47Az egyikben egy harcos küldtek egy bolygóról a Földre, kitiltották vagy mi és itt kellett valamit ügyködni és állandóan egy repülő csigaszerű szem röpködött utánna.
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-09, 00:36:25
Az a "egy harcos küldtek egy bolygóról a Földre, kitiltották vagy mi és itt kellett valamit ügyködni és állandóan egy repülő csigaszerű szem röpködött utánna" a vasárnap délutáni Walt Disney-blokkban (pontosabban A Vasárnap Délutáni Walt-Disney-Blokkban) ment 17 órától, még általános iskolás koromban. Nagyon szerettem. A címére nem emlékszem.
Nehéz napok a Föld nevű bolygón, és Jesse a főhős, Árnyék a repülő vacak.

noriko

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 00:55:22
Nehéz napok a Föld nevű bolygón, és Jesse a főhős, Árnyék a repülő vacak.
Ehh. megelőztél! De legalább én tehetem be EZT! :D Régi jó sorozatok... :lul:
"I wish I could, but I don't want to."

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-09, 00:36:25Az a "egy harcos küldtek egy bolygóról a Földre, kitiltották vagy mi és itt kellett valamit ügyködni és állandóan egy repülő csigaszerű szem röpködött utánna" a vasárnap délutáni Walt Disney-blokkban (pontosabban A Vasárnap Délutáni Walt-Disney-Blokkban) ment 17 órától, még általános iskolás koromban. Nagyon szerettem. A címére nem emlékszem.
szintén imádtam :D
Nehéz napok egy Föld nevű bolygón
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-09, 00:36:25A "kölykös aki egy kiscsajjal rohangált meg egy kutyával és egy robottal" meg a Benji lehet, ha jól emlékszem, másodikos koromban farsangra annak a robotnak akartam beöltözni. :)
Benji, Zax & the Alien Prince  :cool:

szerk: nem igaz, hogy ketten is megelőztek közben :bruhuhu:

Próféta

Amúgy ilyen régi gyerekkori kedves emlékem a Hegy gyomrában, amin jól szétrettegtem magam anno óvodásként (az ismétléskor már kisiskolásként). Elég borzongató volt. Egy ikerpárról szólt, akik egy krátertó partján nyaralták, de a szomszédok (Wilbeforce-ék) igazából ilyen ufók voltak (amikor nagyon bedühödtek, lefolyt az arcuk, és látszott, hogy ilyen slájmok), és volt nekik a kráter alatt mindenféle járatuk, amiben közlekedtek. Meg volt két világító kő, egy piros és egy kék... meg a zenéje is elég hátborzongató volt...

Fazék

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 00:59:58
Amúgy ilyen régi gyerekkori kedves emlékem a Hegy gyomrában, amin jól szétrettegtem magam anno óvodásként (az ismétléskor már kisiskolásként). Elég borzongató volt. Egy ikerpárról szólt, akik egy krátertó partján nyaralták, de a szomszédok (Wilbeforce-ék) igazából ilyen ufók voltak (amikor nagyon bedühödtek, lefolyt az arcuk, és látszott, hogy ilyen slájmok), és volt nekik a kráter alatt mindenféle járatuk, amiben közlekedtek. Meg volt két világító kő, egy piros és egy kék... meg a zenéje is elég hátborzongató volt...
:hopp: igen igen, ez is nagy élmény volt, szintén jókat rettegtem rajta :D

kikuchiyo

#549
Hát ez nem rémlik, volt viszont egy mese, amiben szerepelt egy bizonyos Sünember - na attól két hétig nem tudtam aludni.

De ha már a régi kedvenceknél tartunk, legyen szó az Elsüllyedt Világok c. francia remekműről is, ami kb. óvodás koromban ment. Imádtam, nekem is volt olyan hogyishíjják karizém, mint a Szpartakusznak, és fülig szerelmes voltam Árkánába :)
Ismételték a Minimaxon mostanában, belenéztem, de sajna elmúlt a varázslat :( - a sokszor gyenge animáció elriaszott. Pedig némi filozófiát és történelmet is sikerült belecsempészniük az alkotóknak.
Failure is the default option

Próféta

Az Elsüllyedt Világok akkor mehetett, amikor nagyon kicsi voltam, és félelmetesen mélyre épült be a tudatom alá. Amikor meghallottam a főcímzenét, megláttam Shagshagot (főleg a szénanáthás Shagshagot!), akkor az valami eszméletlen nagy releváció volt  :Kiraly:

Randal

Másik kedvenceem még a TIR volt. Azt jól el is töltöttem. Könnybelábad a szemem ha meghallom a zenéjét:)
Jaaaaj, jóóó kis Iveco:) Ültem én olyanban:)
Imádtam mikor a magyar és az olasz olyan jól el tudott beszélgetni. Csak azt nem tudom milyen nyelven. Talán kamionos nyelv volt:D

Másik sorozat amire emlékszem (ha sorozat volt egyáltalán), az is valami olasz cuccos volt. A végére emlékszem csak. Kb annyi volt a lényege, hogy volt egy sziget ahol az emberek örökké éltek, páran elkerültek ide, megtalálták halottnak hitt anyjukat/apjukat akik vagy 20 éve ott élnek, semmit se öregedve, aztán lesz valami csetepaté, meg robbantgatás, a szigetnek bumm, aztán a menekülteket hajók veszik fel.

Ha tovább folytatjátok még több hülyeség jut eszembe:)

Rajzgilmben még ott volt az az Árkádiás is, Bikkel és Bakkal, meg Spartacussal, meg a beszélő hajóval, most nem jut eszembe a címe, pedig vetítik még.

Na meg ott volt a Volt egyszer... sorozat. Mai napig az jut eszembe ha vérzik a kezem vagy fogat mosok, hogy a immunemberkéim pakolgatják a véredényeket a résre emg hordják el a cukrot:)

Edit: Látom az Elsüllyedt világok másnak is eszébe jutott.:)

Nem sorozat de rajzfilm, francia-magyar koprodukció: Az Idő Urai. Na ez még odatesz, a zenéje is fantasztikus.

sirtomi

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 00:59:58
Amúgy ilyen régi gyerekkori kedves emlékem a Hegy gyomrában, amin jól szétrettegtem magam anno óvodásként (az ismétléskor már kisiskolásként). Elég borzongató volt. Egy ikerpárról szólt, akik egy krátertó partján nyaralták, de a szomszédok (Wilbeforce-ék) igazából ilyen ufók voltak (amikor nagyon bedühödtek, lefolyt az arcuk, és látszott, hogy ilyen slájmok), és volt nekik a kráter alatt mindenféle járatuk, amiben közlekedtek. Meg volt két világító kő, egy piros és egy kék... meg a zenéje is elég hátborzongató volt...
Erre emlékszem! Tényleg elég borzongató volt, de mindig megnéztem :)

Kazenokizu

#553
Quote from: Próféta on 2007-02-09, 00:59:58
Amúgy ilyen régi gyerekkori kedves emlékem a Hegy gyomrában, amin jól szétrettegtem magam anno óvodásként (az ismétléskor már kisiskolásként). Elég borzongató volt. Egy ikerpárról szólt, akik egy krátertó partján nyaralták, de a szomszédok (Wilbeforce-ék) igazából ilyen ufók voltak (amikor nagyon bedühödtek, lefolyt az arcuk, és látszott, hogy ilyen slájmok), és volt nekik a kráter alatt mindenféle járatuk, amiben közlekedtek. Meg volt két világító kő, egy piros és egy kék... meg a zenéje is elég hátborzongató volt...
Húúúúúú, hogy én is mennyire féltem tőle anno!!!! Nem is nagyon mertem nézni. Nem abban volt, hogy vmi követ kellett fognia a lánynak, és vmi öreg bácsi mondta neki, hogy ürítse ki teljesen a tudatát, mert csak akkor tudják legyőzni azokat a nyálkás vackokat? Mert én arra emlékszem, hogy utána minden este úgy aludtam el, hogy iszonyúan összpontosítottam, hogy teljesen ne gondoljak semmire, mert akkor nem tudnak megtámadni azok a nemtommik. :D

A Nehéz napok a föld nevű bolygón-t én is szerettem, bár sokra nem emlékszem belőle...

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 01:38:30
Az Elsüllyedt Világok akkor mehetett, amikor nagyon kicsi voltam, és félelmetesen mélyre épült be a tudatom alá. Amikor meghallottam a főcímzenét, megláttam Shagshagot (főleg a szénanáthás Shagshagot!), akkor az valami eszméletlen nagy releváció volt  :Kiraly:
Na igen, ezt is imádtam! :D

Ja meg anno nagyon szerettem  a Disney délutánban az Amerika Expresszt is. (Asszem ez volt a címe.)

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Próféta

kaze: de, abban volt Jones bácsi és a két kő is.
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-09, 14:41:16Ja meg anno nagyon szerettem  a Disney délutánban az Amerika Expresszt is. (Asszem ez volt a címe.)
Ausztrál Expressz?  :D

sirtomi

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 14:49:33
kaze: de, abban volt Jones bácsi és a két kő is.
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-09, 14:41:16Ja meg anno nagyon szerettem  a Disney délutánban az Amerika Expresszt is. (Asszem ez volt a címe.)
Ausztrál Expressz?  :D
Megelőztél :)

kikuchiyo

Váá Ausztrál Expressz! Úgy hívták benne a gonosz bácsit, hogy Armstrong, eből következően a Lego-játékunkban is úgy hívták a főgonosz bácsit, hogy Armstrong. :)
Failure is the default option

Kazenokizu

Quote from: Próféta on 2007-02-09, 14:49:33
kaze: de, abban volt Jones bácsi és a két kő is.
Quote from: Kazenokizu on 2007-02-09, 14:41:16Ja meg anno nagyon szerettem  a Disney délutánban az Amerika Expresszt is. (Asszem ez volt a címe.)
Ausztrál Expressz?  :D
Az az, na majdnem eltaláltam.  :redface: :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fubenalvo

#558
Egy vérremenő vitát döntsünk el kosárlabdába... de miért nyer a harmadik? :) http://www.youtube.com/watch?v=HaPnroAo2-0

Ez is vicces... :)
http://www.youtube.com/watch?v=hMdnezBJKlM&mode=related&search=

Tycho

#559
Rome :jee: :whoah: :hopp: :cool:

Isteni sorozat, nagyon szépen van forgatva, éppen annyira van kiszínezve, hogy izgalmas legyen, de történelmileg hű maradjon. Az ókori Rómában kezdődik, mikor Julius Caesar meghódítja galliát, majd visszatér Rómába és diktátorrá nevezteti ki magát, majd valószínűleg Augustusig folyatódik. Egy rész egy órás, egy évad 12 részes, és a második évad 4. részénél tart csak, az első évadig izgalmas és szórakoztató, és a második évad még ígéretesebbnek láttszik, mert Caesar halálának megbosszulásával folytatódik majd a történet, de abból még nem sikerült megszereznem epizódokat...  :bruhuhu:
Hivatalos honlap -SPOILER WARNING: itt viszont megtalálható minden epizód története leírva, majdnem elolvastam két újat!  :haha: :__devil:


Kvikveg

Nehez napok a Fold nevu bolygon tenyleg aranyos volt. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Belevágtam a Gilmore Girls sorozatba.
Lauren Graham egymagában elég lenne, hogy nézzem ezt a sorozatot, de ettől függetlenül szerencsére ezer más okkal is szolgálnak :D

ami idézet most idemozgatott belőle:
Patty oktató a nagyon fiatal balettáncos lányokhoz tanítás közben:
- Now, walk smooth. That's the new Harry Potter on your heads. If they should drop, Harry will die, and there won't be any more books. :lul:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-02-14, 00:43:47
Belevágtam a Gilmore Girls sorozatba.
Lauren Graham egymagában elég lenne, hogy nézzem ezt a sorozatot, de ettől függetlenül szerencsére ezer más okkal is szolgálnak :D

ami idézet most idemozgatott belőle:
Patty oktató a nagyon fiatal balettáncos lányokhoz tanítás közben:
- Now, walk smooth. That's the new Harry Potter on your heads. If they should drop, Harry will die, and there won't be any more books. :lul:
Nem akarod valamikor kölcsönadni egy gyors másolás erejéig? :)

kikuchiyo

Nem nagyon ghey ez a Gilmore Girls?
Valahogy a címe alapján viszolygok tőle...
Failure is the default option

Próféta

Én a királyi tévén láttam belőle sacc/kb 20 részt ("Szívek szállodája"... pff). Az elejefele határozottan jópofa (nagyszülők különösen rulez), később mintha gyengülne, vagy csak rosszul mintavételeztem, és az elején még oly brilliáns beszólások erőltetetté válnak. A szinkron jó.
Szóval aranyos vicces sorozat, amelyben nincs semmi sorozatgyilkosság meg űrhajó meg ilyesmi, csak két nagydumás hölgy a főszerepben.

Fazék

Quote from: Zsiga on 2007-02-14, 01:05:14
Quote from: Fazék on 2007-02-14, 00:43:47
Belevágtam a Gilmore Girls sorozatba.
Lauren Graham egymagában elég lenne, hogy nézzem ezt a sorozatot, de ettől függetlenül szerencsére ezer más okkal is szolgálnak :D

ami idézet most idemozgatott belőle:
Patty oktató a nagyon fiatal balettáncos lányokhoz tanítás közben:
- Now, walk smooth. That's the new Harry Potter on your heads. If they should drop, Harry will die, and there won't be any more books. :lul:
Nem akarod valamikor kölcsönadni egy gyors másolás erejéig? :)
lehet róla szó :) talán most pénteken én is el tudok menni erre a társasjátékos meet-re, ott oda tudom adni egy rw-n az első 11 részt
Quote from: kikuchiyo on 2007-02-14, 01:11:10
Nem nagyon ghey ez a Gilmore Girls?
Valahogy a címe alapján viszolygok tőle...
hát még ha ismernéd a magyar címét :haha:

(Szívek szállodája :eek:)
szerk: eh, Próféta lelőtte :ejj: bad Próféta bad!

Ramiz

Én elkezdtem egyszer az első epizódot, de tíz percet sem bírtam. Szóval nem mondhatom, hogy ismerem, nem is tudom megítélni, de az biztos, hogy nem az én stílusom. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-02-14, 01:17:44
lehet róla szó :) talán most pénteken én is el tudok menni erre a társasjátékos meet-re, ott oda tudom adni egy rw-n az első 11 részt
Nem ígérem hogy el tudok menni, de igyekszem. :)

falconmaster

Én most (az éppen futkosó Prison Break S2 + Heroes dinamikus-duó mellett persze ;) ) elvetemülten próbálok felzárkózni Ház Doktor Úr-ból :) Nagyon bírom ezt a Laurie-gyereket :) (no és a kis apakomplexusos diagnosztanéni sem semmi  :hehe: )

A Szívek Szállodája cím speciel engem is távol tartott a soritól (meg hát eleve rossz ómen hogy a Királyi Tévén ment), ám láttam belőle pár részt, és igenis szórakoztató tud lenni :)

(És hogy gyorsan meg is hazudtoljam magam: a Holtsáv című remekbeszabott eposz is volt már az "emeggyen", és az Sirályabb a Királynál is :P ja és nem amcsi! Kanadai(-üzbég-dakota) koprodukció :) Ajánlom. Melegen, kis borssal :D

kikuchiyo

Belenéztem a retken épp futó King-féle Kingdom Hospitalba... bírtam belőle vagy húsz percet.

Az eredeti Trier-féle Riget egyszerre hidegrázósan félelmetes és rekeszizom-görcsölően vicces, nagyszerű rendezéssel és vágással, és olyan karakterekkel, akik már önmagukban garantálják a szórakozást - egy szóval zseniális.
Ez meg egy harmatgyenge utánzat, pofátlan másolás, de úgy hogy közben végtelenül el van laposítva és le van egyszerűsítve. Tök jellegtelen arcok, dögunalom, gyenge kísérlet a feszültségkeltésre... FAIL.
Failure is the default option