Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-18, 01:15:17
Dexter S2

Quote from: Ramiz on 2007-10-18, 15:17:19
THX NAO!!!

Pont ez a baj, hogy csak belepörgettél. Nyugodtan nézd végig.  :morci:

Nálam még mindig messze a legjobb sorozat a Dexter. A második részes hallucinációt az Ice Truck Killerrel (Biney-val  :lazza:), a fullig töltött duál injekció alkalmazását Little Chino-nál, a sorozat vezérfonalának bevezetését, az új FBI nyomozó megjelenését (bár a PB-s Mahone nálam még mindig az etalon, de azért ebben a fickóban is van potenciál), Dexter továbbra is isteni monológjait mind-mind díjazom.

A 3. rész is tele van aranyköpésekkel. [spoiler]Kedvenceim a "DNA, DNA, come out and play." valamint a "DON'T.... ... .. talk that way about my girlfriend!" voltak. :hail:[/spoiler]

Egyedül az íres akcentusú fekete hajú csajt nem bírom. Engem valahogy taszít. Különösen azzal a fogsorral és a színésznő OLTÁRISAN mézesmázosan túljátszott szerepével (igen, a báros "dark passanger"-jelenetet majdnem áttekertem idegemben...).

kikuchiyo

Dexter S2E04

Röviden: WHAT THE FUCK IS THIS SHIT?

Semmi nem működött ebben a részben. Arclekaparósan banális párbeszédek, kiszámítható és közhelyes fordulatok, idegesítő szereplők...
i don't like where this is going.
Failure is the default option

Fazék

azt hiszem ha már eddig nem kezdtem el nézni, akkor most már megvárom míg lefut az évad és csak utána nézem meg. hátha a lehúzó kritikák után még akár pozitívan is csalódok benne :)

Ramiz

Lefelé megy a Dexter, kérdés csak az, ki mikor száll ki... Pár jó jelenetért nem kezdem el nézni a második szezont, az elsőben is igazából csak az első pár epizód volt tökéletes, aztán egyre vizezettebb.
Viszont amit most kezdtem el (csak hogy ne kelljen tanulnom :D ), az a My Name Is Earl, ez pedig egy baromi jó sorozat. A House-hoz hasonlóan a jellemkomikumra játszik, de még narrációval is meg van fejelve, a sztorija viccesebb, kórház helyett pedig egy amerikai kisvárosban játszódik, ami higgyétek el, annyira ismerős lesz nektek is, mint egy kis magyar falu (ha nem jobban...). A tipp persze a sorozatjunkie-ról van, bár egyre kevésbé bírom magát a blogot (fejükbe szállt a látogatottság, torz a pontozási rendszer és rossz stílusban írnak a sorozatokról, egyszerűen csomószor nem jön át a lényeg), tippszerzésre jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-23, 01:10:58
Dexter S2E04

Nekem tetszett. Most akkor az én borult lelkemmel van probléma?  :morci:

[spoiler]Bár amikor Dex hazavágta a sátor szellőztetését, az tényleg nevetséges volt. Nem igaz, hogy a nyomozás főhelyszínét egyetlen rohadt kamera (v. FBI-hoz méltóan kamerarendszer) sem figyeli.[/spoiler]

kikuchiyo

Szerintem itt azzal van probléma, hogy a lelked nem elég borult ;)
Failure is the default option

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-10-23, 14:59:25
Szerintem itt azzal van probléma, hogy a lelked nem elég borult ;)

PM-ben várom a szerinted borulttá tevő dolgokat.  :morci:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-10-23, 15:43:20
Quote from: kikuchiyo on 2007-10-23, 14:59:25
Szerintem itt azzal van probléma, hogy a lelked nem elég borult ;)

PM-ben várom a szerinted borulttá tevő dolgokat.  :morci:
Ramiz filmes Top10-e? :D

Draconire

Quote from: Solid Snake on 2007-10-23, 15:43:20
PM-ben várom a szerinted borulttá tevő dolgokat.  :morci:
Ha ez kell én szívesen segítek rajtad, tudod, hogy ilyenekben számíthatsz rám. :D

Amúgy eleddig nem tetszik különösebben az első évadja a Dexternek. Eddig 7 részt láttam, és valahogy ennél kicsit sőtétebb jellemet vártam Dextertől, és úgy általánosan nem tetszik az az irány amerre elmozdul a karaktere.
Azt hiszem beszerzem a könyvet valahonnan.^^

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2007-10-23, 15:58:31
Quote from: Solid Snake on 2007-10-23, 15:43:20
PM-ben várom a szerinted borulttá tevő dolgokat.  :morci:
Ha ez kell én szívesen segítek rajtad, tudod, hogy ilyenekben számíthatsz rám. :D

Remek, majd akkor megbeszéljük. ;)

Quote from: Gmer on 2007-10-23, 15:58:31
Azt hiszem beszerzem a könyvet valahonnan.^^

A könyv rosszabb.  :morci:

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-10-23, 15:56:53
Quote from: Solid Snake on 2007-10-23, 15:43:20
PM-ben várom a szerinted borulttá tevő dolgokat.  :morci:
Ramiz filmes Top10-e? :D

Nem kell se pm, se filmes top tíz, elég, ha egy pillantást vetsz erre a képre:
[spoiler]

[/spoiler]

Quote from: Gmer on 2007-10-23, 15:58:31Azt hiszem beszerzem a könyvet valahonnan.^^

Angolul az első kötetet kölcsön tudom adni esetleges sörözés alkalmával.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire

Quote from: Ramiz on 2007-10-23, 16:53:41
Angolul az első kötetet kölcsön tudom adni esetleges sörözés alkalmával.
Olyan ~210km-re vagyok a sörözőhelyetektől, ezért nem is szoktam járni. :)
Majdcsak beszerzem valahogy, legfeljebb ez lesz az első könyv amit gépen olvasok.

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2007-10-23, 16:53:41
Nem kell se pm, se filmes top tíz, elég, ha egy pillantást vetsz erre a képre:
[spoiler]

[/spoiler]

Image does not exist. ;)

hargharg

csorog lefele a House s04e04, szo szerint, 15 kbps-sel jon atlagosan... : /
azert remelem meg ma meg tudom nezni. : D
rofl

Cobra

Valaki tud egy oldalt mondani, ahol meg tudom nézni melyik Dexter rész miről szól? (meg akarom keresni, melyikről maradtam le most a Viasaton).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-10-27, 20:44:49
Valaki tud egy oldalt mondani, ahol meg tudom nézni melyik Dexter rész miről szól? (meg akarom keresni, melyikről maradtam le most a Viasaton).
tv.com :D

Próféta

Quote from: Cobra on 2007-10-27, 20:44:49
Valaki tud egy oldalt mondani, ahol meg tudom nézni melyik Dexter rész miről szól? (meg akarom keresni, melyikről maradtam le most a Viasaton).
http://hogyvolt.blog.hu/ :D
(ez spoileres, elmeséli a komplett epizódot)

Cobra

#917
Közben megtaláltam a hivatalos oldalán is, de azért thx. (most volt a 9.)

Nagy a csönd, úgyhogy itt folytatom: megnéztem az eredeti hangos verziót és attól eltekintve hogy valami förtelmesen rossz minőségű volt a hang kódolása a letöltött verzión, az eredeti hangok kevésbé tetszettek, mint a Viasatos szinkron. Érdekes, nem ez az első sorozat, ahol a német vagy magyar szinkron jobban tetszik, mint az emberek eredeti amerikai hangja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Solid Snake

Dexter 2x05 - The Dark Defender

Egyszerűen nem értem, hogy mi a nagy kiakadás amiatt, hogy Dex lelkileg kezd megváltozni. Ez a rész egyszerűen fantasztikus volt!  :whoah:

[spoiler]
Habár nagyon sajnáltam, hogy végül is nem ölte meg az anyja gyilkosát... Lila hívása előtti jelenet messze az évad eddigi legjobb momentuma, Michael C. Hall fergeteges volt benne!

Dexter a rész végén valahogyan a DN-es Light-ra emlékezetett engem a Near/Mello-s korszakból. Hogy lehetett ennyire meggondolatlan, hogy elmegy kipucolni a hajóját, mikor tudja, hogy a kikötőket ellenőrzik?  :ejj:[/spoiler]

Fubenalvo

Annyian ajánlgatták, hogy belekezdtem a Sopranos-ba. Nos nem rossz, de így az első rész után nem is mondanám, hogy hűde... remélem kicsit beindul majd a késöbbiekben. Még kab 3 rész esélyt...   :lazza:

Selmo

The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.Pilot

Fájdalmas kliséhalom.
T fojtogatja Saraht: megvolt
atomrobbanás: megvolt
feltűnik a megmentő T: megvolt
két T szétveri egymással a falakat: megvolt
kamion felrobbantása: hiányzik
T egész éjjel áll az ablak előtt: megvolt
Sarah golyót kap a vállába: megvolt
kés állítása az asztalba: hiányzik
... stb.
Időpocsékolás az egész. :ejj:
Hogy miért nem tudnak egy normális gépek elleni háború sorozatot gyártani? A Sartgate bírt 10 évet a goauldok ellen, Terminatorból még normális folytatásra sem futja...

A tökéletesség unalmas.

Fubenalvo

Eh, ez vmi terminátor sorozat!? már eleve rosszul hangzik...  :eek:

Selmo

Állítólag, de a bevezető is nagyon fájt. :ejj: http://imdb.com/title/tt0851851/

A tökéletesség unalmas.

Fazék

ugyan már :D már csak a két női főszereplő miatt is érdemes nézni  :muhahah:

amúgy mikor megnéztem a lehető legrosszabbra számítottam, és azért ez egy fokkal jobb volt annál, pedig direkt kritikus szemmel néztem és minden egyes hibába bele akartam kötni, de pl a fotel mögött hogy lehet hogy nem sérül kérdésemmel és pár másodpercen belül besültem :haha: szóval azért vmennyire odafigyelnek és ennél a pilot-nál talán jobb lesz a sorozat többi része :)
mondjuk tény, hogy pont a Connor páros eléggé töketlen a 2. filmbeli szereplőkhöz képest, közelükbe sem érnek, de hát erre számítani lehetett sajnos...

Próféta

Pierre Henry 1967-es "Psyché Rock" c. száma.
Kinek hányadik másodpercnél ugrik be, hogy honnan ismerős?

Fazék

#925
Quote from: Próféta on 2007-11-04, 22:10:21
Pierre Henry 1967-es "Psyché Rock" c. száma.
Kinek hányadik másodpercnél ugrik be, hogy honnan ismerős?
a legnyílvánvalóbb pontnál, szóval 25. másodpercben :D

Fubenalvo

Az gáz ha nekem egyáltálán nem is ismerős? :P

Ramiz

#927
Quote from: Próféta on 2007-11-04, 22:10:21
Pierre Henry 1967-es "Psyché Rock" c. száma.
Kinek hányadik másodpercnél ugrik be, hogy honnan ismerős?

A nulladiknál, mert még mielőtt betöltődött a klip, már a kommenteket olvastam. WIN? :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Fubenalvo on 2007-11-04, 22:22:16
Az gáz ha nekem egyáltálán nem is ismerős? :P
Pótold azt, ahonnét ismerősnek kéne lennie :jee:


0:21-nél már tuti volt, de Ramiz elrontotta nekem a játékot, mert elolvastam a commentet :angyali:

Fubenalvo

Banyek... és tényleeeeg. :D
1-2 részt láttam anno még Viasaton, de most így  már beugrott. Asszem neki is állok leszedek 1-2 évadot. :)