Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-01-12, 21:41:18
A 3. évad vége már nagyon :wtf: volt, nem tudom mit akarnak ebből még kihozni.

Én még egy Lost részt nem láttam életemben.  :smile: :lame:
Érdekelni érdekelne, de eddig nem igazán láttam batch torr3nt-et belőle.

Xzone

Az AXN-en volt "Lost marathon" pár hónapja; úgy 2 nap alatt leadták mind a 3 évadot :smile:

Fubenalvo

Dexter gyártása is áll a sztrájk miatt? :S

Solid Snake

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-12, 23:38:54
Dexter gyártása is áll a sztrájk miatt? :S

A Dexter 3. évada ígyis-úgyis csak szeptembertől kerülne adásba. Ha addigra nem fejeződik be a sztrájk, akkor változik a helyzet.

Selmo

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-12, 23:38:54
Dexter gyártása is áll a sztrájk miatt? :S
Minden áll, amit az amcsik írnak.

A tökéletesség unalmas.

Fubenalvo

Gyaa de már mióta? Igazán megegyezhetnének már hogy kapjanak 1 luxus autóravalóval többet és gg. Min sztrájkolnak ezek? kétlem hogy a küszöböt rágják szegény forgatókönyvírók. Nevetséges...

Selmo

Annyira talán mégse, ha már több, mint 60 napja csinálják.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

#1057
Quote from: Fubenalvo on 2008-01-13, 00:51:45
Gyaa de már mióta? Igazán megegyezhetnének már hogy kapjanak 1 luxus autóravalóval többet és gg. Min sztrájkolnak ezek? kétlem hogy a küszöböt rágják szegény forgatókönyvírók. Nevetséges...
talán olvass egy kicsit utána, mielőtt ilyen vakon baromságokat írsz :) tisztán önös érdekből, bármiféle előzetes informálódás nélkül vagdalózni... :rolleyes:
http://sorozatjunkie.hu/
de azt hiszem 1-2 oldallal korábban link-eltem az első összefoglaló híreket a sztrájkkal kapcsolatban.

szerk: de csak a kedvedért:
http://www.sorozatjunkie.hu/2007/11/08/kiskate-sztrajk-2007/
http://comment.blog.hu/2007/12/08/breaking_megszakadtak_a_sztrajk_targyala

ha kedvenc sorozatod idén már nem folytatódik és hiányod lenne:

Ninja Babes From Space

Cloud

Quote from: Cobra on 2008-01-11, 02:00:08
Jöhet azért torrent is, mert engem is érdekelne, egyik kedvenc sorozatom volt.

http://isohunt.com/torrents/seaquest+dsv


Alulról a 3. torrent...A teljes sorozat....19 giga

Magyar felirat kellene nekem hozzá, mert nem vágom az angolt...VALAKI tud segíteni?



Selmo

Quote from: Cloud on 2008-01-18, 23:05:53
Quote from: Cobra on 2008-01-11, 02:00:08
Jöhet azért torrent is, mert engem is érdekelne, egyik kedvenc sorozatom volt.

http://isohunt.com/torrents/seaquest+dsv


Alulról a 3. torrent...A teljes sorozat....19 giga

Magyar felirat kellene nekem hozzá, mert nem vágom az angolt...VALAKI tud segíteni?
Leadták a tévében, kb esélytelen.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Esetleg akkor szinkron tudok vhonnan szedni?
Csak azért kérdem ám mert olyan torrent-et nem találtam amelyikben magyar a szinkron?

Ramiz

#1061
Rég voltam már szerelmes sorozat-szereplőbe (filmszereplőbe nehezebb, de nem lehetetlen), well I guess itt a tavasz, már egy szál pulóverben tudtam inni a reggeli teám a teraszon és csicseregtek a madarak pár napja :) (most pont halál-köd honol itten). Wonderfalls a sorozat címe, és baromira bejön: okos, vitriolos humor (mely témája miatt amúgy is elevenembe talált), ötletes "plusz" (beszélő tárgyak) és jó szereplők. A másik remek darab, amit most nézek, a Dead Like Me, ami olyan, mint a Pushing Daisies, csak jobb. :D ( Ez utóbbi főszereplőjét egy 22 éves színészcsaj játssza, karaktere elvileg 18 éves, és kinéz kábé 16-nak... :) ) Mindkettő nagyját az a Bryan Fuller írta, aki a Pushing Daisies mögött álló kreatív elme is egyben. Szerintem valahogy úgy lehetett a fickó, hogy "van két remek, hibátlan sorozatom - most csináljunk egyet, ami sikeres is lesz!" - és lőn: némi felvizezés komolyság tekintetében, némi eltúlzás minden más téren (vizuális, zenei, színészi stb) és már be is jön a közönség( egy így sem túl tágas részé)nek.*

----------------------------------------------------------------------------------------
* : igen, tudom, hogy így illegális zárójelezni, de olyan... kockamód igenis van értelme. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: wikipediaThe series holds the dubious honour of being the second show produced by Tim Minear that was cancelled in the midst of its first season, the first being Firefly. Other similarities between Wonderfalls and Firefly are that they were both aired out of the order in which they were originally intended to be shown, and they both feature actor Jewel Staite (Kaywinnit Lee "Kaylee" Frye in Firefly).
Everything connected to Firefly - however remotely - is sexy.

kikuchiyo

Már korábban is hallottam ezekről, de így végképp meg kell néznem...
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-19, 01:32:11
Már korábban is hallottam ezekről, de így végképp meg kell néznem...

:tezsvir:

Selmo

Quote from: Selmo on 2007-11-03, 04:51:07
The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.Pilot

Fájdalmas kliséhalom.
...
Időpocsékolás az egész. :ejj:

Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E02

Továbbra is epic fail. :comp: Kerülje mindenki.

A tökéletesség unalmas.

Xzone

Most állok neki a Wonderfalls második részének. Jó sorozatra számítottam, de ez minden várakozásomat fölülmúlta! Imádnivalóan beteg humora van, 10/10 eddig :jee:

kikuchiyo

Same here, én is most néztem meg az első részt.  :cool:
Also, mai waifu
Failure is the default option

chilip

Quote from: Selmo on 2008-01-19, 03:23:16
Quote from: Selmo on 2007-11-03, 04:51:07
The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E01.Pilot

Fájdalmas kliséhalom.
...
Időpocsékolás az egész. :ejj:

Terminator.The.Sarah.Connor.Chronicles.S01E02

Továbbra is epic fail. :comp: Kerülje mindenki.

leszedtem az első részét, miután haver átküldte screenshotba az új terminátorokat... szétröhögtem az agyam rajta  :lul: mekkora ökörség, és a terminátor a seggéből húzta elő a fegyvereket? pisztoly után puska, majd még valami... mindig a kezébe teremt a következő mordáj, azon gondolkoztam mi lehet a következő... bazooka  :rotfl:

kikuchiyo

#1069
Wonderfalls első 4 rész után:
Az újdonság varázsának elmúltával már kevésbé érzem zseniálisnak, mint az első rész után, de azért még így is nagyon tetszik.
Egyértelműen az a legjobb benne, ahogy incselkedik a politikai inkorrektséggel: kevés más amerikai sorozatban vagy filmben merik így tálalni a zsidókat, leszbikusokat, vagy éppen a dadogást.

...ja, és persze vizuálisan is innovatív, jó nézni. Az is jó benne, hogy (eddig legalábbis) nem inzultálja a nézőt ezerszer felmelegített paródia-klisékkel és szájbarágott poénokkal.
Failure is the default option

Xzone

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-20, 23:47:29
Wonderfalls első 4 rész után:
Az újdonság varázsának elmúltával már kevésbé érzem zseniálisnak, mint az első rész után, de azért még így is nagyon tetszik.
Egyértelműen az a legjobb benne, ahogy incselkedik a politikai inkorrektséggel: kevés más amerikai sorozatban vagy filmben merik így tálalni a zsidókat, leszbikusokat, vagy éppen a dadogást.

...ja, és persze vizuálisan is innovatív, jó nézni. Az is jó benne, hogy (eddig legalábbis) nem inzultálja a nézőt ezerszer felmelegített paródia-klisékkel és szájbarágott poénokkal.

Most meg én értek veled egyet teljes mértékben :)

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-20, 01:39:21
Same here, én is most néztem meg az első részt.  :cool:
Also, mai waifu
Féltékeny vagyok egy sorozat-szereplőre, amiért más is nézi... Ez beteg? :wtf

Also: Dead Like Me (5.ep.)
Durva... nem hittem, hogy ilyen nagy jelentőségű dolgok fognak történni menet közben. Hiába, látszik, hogy nem Amerikában készült... :) A drámaiság is nagyon jól működik, sose ülnék le egy kifejezetten drámázásra rámenő sorozat elé, ebben az epizódban viszont alig volt geg és mégis lekötött, nagyon.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Wonderfalls 9. rész után:

Kár, hogy elvitték abba az irányba, hogy ki jön össze kivel... így is érdekes és néha még felcsillannak az eredeti kegyetlen humor szikrái, de némileg olyanná vált a sorozat, mintha a Párkapcsolatos topik különkiadása lenne.
Failure is the default option

Próféta

Pushing Daisies (illetve amennyi kijött belőle)

Nagyon bátor, nagyon giccses (és mégis hibátlanul működő), energikus, páratlanul ötletes sorozat. Az "utolsó" rész meg jól odaver....

Már szedem is ezt a Wonderizét.

Ramiz

Jó a PD, de én pont a 9. epizódra untam bele. Persze fogom tovább is nézni, de túl sok a repetatív elem, és mivel pont a témákat, problémákat illetően nem tud továbblépni a sorozat (vagy legalábbis nem úgy tűnik), valahogy befagy a hangulat. Kár, hogy a Dead Like Me meg drámába fullad és egyre kevesebb a humor, pedig az első két epizód alapján a PD fölé helyeztem volna. Wonderfalls meg hatalmas, nagyon jól elkapta a "felelősségmentes burokban" élés témáját, ami nagyon is ismerős helyzet... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

#1075
[spoiler=Próféta ne olvassa el]Ja, és Ramiz: felejtsd el Jaye-t, 'cause she's mine.[/spoiler]
Ever heard about First Come First Served, bitch?
Failure is the default option

Próféta

Dexter S2

Ugyanazt gondolom róla, mint szinte mindenki más. Az első 7 rész hosszú, unalmas, ám szükségszerű előkészítése a nyolcadik résztől kezdődő, és aztán egyre fokozódó izgalmas durvulásnak (nem fizikai, inkább lelki értelemben). Egyébként dögöljenek meg a készítők, hogy a főhős gondolkodásmódja ennyire hasonlít az enyémre, nem hízelgő dolog egy sorozatgyilkosban felismerni önmagamat.
Dexternek pedig nem kicsit volt szerencséje, de ezt maga is megjegyzi.

Ítélet: kemény volt, jó volt.

Wonderfalls részeket melyik sorrendben tekintsem meg? DVD, TV sorrend?

kikuchiyo

DVD, ugyanúgy, mint a Fireflynál.

Elkezdtem nézni a Dead like me-t is, de eddig nem nyűgözött le túlságosan. Vannak benne üresjáratok, nem szimpatikusak a szereplők (vagy inkább csak nem érdekelnek), és kicsit unom is.

Van egy közös baja ezeknek a sorozatoknak: odáig rendben van, hogy remekül megragadják a fiatal főszereplők céltalan, kilátástalan életének problematikáját, és eddig a pontig lehet is azonosulni velük. De utána történik velük valami (elkezdenek beszélni hozzájuk a tárgyak, vagy élőhalottá változnak), ami hiába érdekes vagy zseniálisan humoros, mégis lehetetlen, ezáltal végső soron hiteltelen. És emiatt ezeknek a sorozatoknak a végignézése végül egyfajta ürességet hagy maga után*. Szembesít a saját életed jelentéktelenségével, de feloldozás, megnyugatás vagy akár csak eltompítás helyett csak felcsigáz és úgy hagy.

[spoiler]Na meg haragot, hogy Jaye hogy volt képes azt a HUEG_FGT Ericet választani. Persze még mindig biztos vagyok benne, hogy labdába sem rúghatnál nála, Ramiz. Also, MODS=FAGS.[/spoiler]
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-30, 23:34:23
[spoiler]Na meg haragot, hogy Jaye hogy volt képes azt a HUEG_FGT Ericet választani. Persze még mindig biztos vagyok benne, hogy labdába sem rúghatnál nála, Ramiz. Also, MODS=FAGS.[/spoiler]
Basszus, most vettem észre, hogy véletlenül szerkesztettem az előző postod idézés helyett! :wtf
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2008-01-30, 23:18:56
Dexter S2

Egyébként dögöljenek meg a készítők, hogy a főhős gondolkodásmódja ennyire hasonlít az enyémre, nem hízelgő dolog egy sorozatgyilkosban felismerni önmagamat.

Ezzel én is így vagyok.  :tezsvir:
Valahogy Dexterrel nagyon könnyen tudtam azonosulni. Lehet, hogy szociopata vagyok legbelül?  :__devil: