Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

NLZ

Ejjj, szégyenteljesen csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem a Firefly-t. Ez egyszerűen isteni! Most vagyok a mocsaras rész közepén és hangosan vihogok. Komolyan, aki még nem nézte meg ezt a remekművet, az először szégyellje el magát, aztán nézze meg, amit lehet.
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-06-22, 04:27:37
Ejjj, szégyenteljesen csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem a Firefly-t.
Nem baj, kapuink mindig nyitva állnak újonnan betérő hívők előtt  :Kiraly:

NLZ

Érdemes megnézni a Serenity-t is?
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2009-06-22, 23:00:59
Érdemes megnézni a Serenity-t is?
A sorozat lezárófilmje. Naná hogy  érdemes. :D

Próféta

Quote from: NLZ on 2009-06-22, 23:00:59
Érdemes megnézni a Serenity-t is?
Hogyne. De eszedbe ne jusson a sorozat színvonalát elvárni tőle. Simán csak egy jó scifi-akciófilm, amely mintegy mellesleg lezárja a Firefly sztoriját.

Asszem valaki innen a fórumról tanácsolta, hogy érdemes hosszabb szünetet tartani a kettő között, hogy ne rontson bele a sorozat élményébe :) Mondjuk az utolsó rész után két hónapra bejegyzed a naptáradba a Serenityt, vagy ilyesmi :) Ugye a valóságban is eltelt két-három év, mire a sudden but inevitable betrayal sorozat cancel után a szárnyaló DVD eladásokkal felvértezve sikerült mozifilmet kisírni belőle.

NLZ

Áh, nem bajlódok én annyit. Torrent könyvtárban van 60 könyvtár, azok között szépen elveszik, aztán majd ha rámjön a rendrakás, akkor előkerül és megnézem. Ami nem várható egyhamar. :D
[reserved]

Ramiz

Én a barátnőmet fokozatosan terelem a Firefly felé (bosszúból, amiért közösen Pushing Daisies-t kell néznünk, sőt a How I Met Your Mother-re is ránevelt... :__devil: azért még bosszúból egy Big Bang Theory-t is kap vissza! :D), a HIYM-es Barney segítségével, aki a Dr Horrible's...-ben is játszik, amiben meg Nathan Fillion is játszik... :muhahah: (Csak meg ne utálja Capt. Hammerként.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#1927


[spoiler]hmm lehet, hogy csináltatok magamnak egy sima kalapácsos pólót :)[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

#1928
FUCK, hogy en mennyire gyulolom hogy nincs stablista a vegen a reszeknek, amit letoltok.

ed: meg se emlitve, hogy lehet megint varni egy hetet.
pardon, majd' egy hetet.

FUCK!
rofl

hargharg

duplaposzt: urgh
ez:
Quote from: hargharg on 2009-06-24, 04:28:21
FUCK, hogy en mennyire gyulolom hogy nincs stablista a vegen a reszeknek, amit letoltok.

ed: meg se emlitve, hogy lehet megint varni egy hetet.
pardon, majd' egy hetet.

FUCK!
rofl

Cloud

Tudnátok ajánlani olyan sorozatot ami kicsit hasonlít Sólyom végveszélyben című filmre? (amcsik katonák idegen országban, sok sok akció meg ilyenek)

Draconire

Quote from: Cloud on 2009-07-18, 10:52:26
Tudnátok ajánlani olyan sorozatot ami kicsit hasonlít Sólyom végveszélyben című filmre? (amcsik katonák idegen országban, sok sok akció meg ilyenek)

http://www.imdb.com/title/tt0185906/

Solid Snake

#1932
Quote from: Cloud on 2009-07-18, 10:52:26
Tudnátok ajánlani olyan sorozatot ami kicsit hasonlít Sólyom végveszélyben című filmre? (amcsik katonák idegen országban, sok sok akció meg ilyenek)

http://www.imdb.com/title/tt0995832/

Quote from: Draconire on 2009-07-18, 11:37:54
http://www.imdb.com/title/tt0185906/

Szerintem BoB-t biztos ismeri azért..  :ejnye:

De ha ennél a témánál maradunk, akkor hamarosan jön a The Pacific, amit szintén a BoB készítői csinálnak és a japán frontot mutatják majd be. Előzetes itt.

Cloud

BoB-t még nem láttam, de én inkább modern korira gondoltam.
Generation Kill hangulatosnak tűnik. Meg is nézem.

:merci:

Zsiga

Generation Kill jó, hasonló sorozat még az Over There. Kevésbé gay, kevésbé badass, meg kicsit komolyabb (meg persze a műdrámázás is több), egyébként ugyanaz.

Fatal

Jelenleg a Greek nevű sorozatot nézem. Egy egyetemről szól, aminek faszagyerekei és -leányai házakba, testvériségekbe tömörülnek, és ezekben buliznak, rivalizálnak, etc. Eddig 11 rész alapján meglepően szórakoztató, ám az imdb-s 8.7/10-et kicsit soknak tartom. Nálam eddig 7.5/10
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Cloud

#1936
Fringe:


Első két rész után tetszik a sorozat. Remélem nem fogok csalódni az évad végére.  :szemuveges:



Generation Kill:

Első rész után ez a sorozat is tetszik.  Harcok is lesznek majd benne azért? :D :whoah:


NLZ

Fringe elmenős cucc, van benne bár faszság, meg pár zomg. Az öreg kb elviszi a hátán a sorozatot. :)
[reserved]

Zsiga

Quote from: Cloud on 2009-07-30, 19:56:14
Generation Kill:

Első rész után ez a sorozat is tetszik.  Harcok is lesznek majd benne azért? :D :whoah:
Nem túl sok, de azért akad. :) Viszont az állandó buzulással nekem az agyamra mentek néha...

Fatal

Na, Greekből zseniális volt ez a két szezon ami van, és mellesleg bekaphatják az összes faszomat, hogy ilyen cliffhanger a vége... (bár úgyis nyilvánvaló, hogy mi lesz, ha nem az lenne, személyesen gyújtanám fel a stúdiót) Mégiscsak helytálló az imdb értékelése.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Cloud

Fringe 1. évad
Kivégezve.


Nagyon bejön ez a sorozat. :whoah:
Remélem a 2. évad is ilyen jó lesz. Alig várom már.

Az első évad végén ami a legjobban tetszett az a sírfelirat, és a legvégén Spock a toronyházban. Na ennél a két jelenetnél benyögtem egy szép  WTF-ot. :D
(bár azt nem nagyon értem hogy a csaj hogy került abba a toronyházba, de mindegy. :D )

Egyébként a sírfelirathoz visszatérve: ha jól gondolom akkor [spoiler]ebben a világban Peter meghalt. Walter áthozott egy másik világból egy másik Peter-t és most ő van itt vele. Ezek szerint sok mindenre ezért nem emlékszik a srác mert az az igazi gyerekkel történt meg. [/spoiler]
Apropó Walter. Állat a figura. :rotfl: Az egész sorozatban a legnagyobb arc.

NLZ

Jah, a sír az úgy van, ahogy mondod, de a végén a tájkép nem értem, miért olyan wtf. Tipikus amerikai hatásvadászat, vagy valami elkerülte a figyelmemet?
[reserved]

Ramiz

1x11 (Sheldon beteg) - legrosszabb epizód eddig, majdnem töröltem a többit is... iszonyúan idegesít ez a Sheldon, és ráadásul egyre inkább központi szereplővé válik...

1x12 - ez viszont baromi jó volt, főleg a végén a főszereplők csajozós "élményei"... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2009-08-04, 15:42:33
iszonyúan idegesít ez a Sheldon, és ráadásul egyre inkább központi szereplővé válik...
Ugyanezért hagytam abba valahol a második sorozat közepén.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2009-08-04, 22:38:59
Quote from: Ramiz on 2009-08-04, 15:42:33
iszonyúan idegesít ez a Sheldon, és ráadásul egyre inkább központi szereplővé válik...
Ugyanezért hagytam abba valahol a második sorozat közepén.
Ez melyik sorozat?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Próféta

The Lost Room
A történetk egy rakás MacGuffin körül forog: egy csomó random tárgy, amelyek mind valami különleges képességgel bírnak, és valami titokzatos dolog összeköti őket (aki pedig tud róluk, az megpróbálja összegyűjteni őket, ahogy ez lenni szokott). Némelyik Tárgy nem nevezhető forradalmian hasznosnak; ilyen a karóra, ami tojást tud főzni (de semmi mást). Vannak ellenben inba cuccok is, például egy fésű, ami pár másodpercre a fésülködő szemszögéből meg tudja fagyasztani az időt. És van a fő-fő MacGuffin, a Kulcs, amivel be lehet menni akármelyik ajtón, de a poént inkább nem lövöm le :)

Az első fele egyszerűen zseniális. Bár a színészi játékok és az erőszakosabb összecsapások rendezése elárulja a cucc amatőrségét, de a sztori ötletessége és csavarossága elsőrangú, lazán a székhez szögez. A második feléből egyetlen ötlet tetszett (a férfi a fotón), egyébként sajnos két klasszissal gyengébb, a befejezés pedig nem kielégítő.

De mint a BSG vagy a Death Note esetén, itt is az erős kezdésre fogok emlékezni, mert az valóban maradandó élmény volt.

NLZ

Szerintem remek darab, kár hogy az egész csak egy minisorozat, ezért is hagy felemás érzést az ember szájában a lezárás. Mintha a készítők a kis minisorozat közepette valami hatalmasat alkottak, amit aztán rájöttek, hogy el kell folytani. Inkább az ilyenekből kéne több évadot csinálni, mint a sok szarból.
[reserved]

Ramiz

Quote from: Próféta on 2009-08-06, 03:09:14
The Lost Room
A történetk egy rakás MacGuffin körül forog: egy csomó random tárgy, amelyek mind valami különleges képességgel bírnak, és valami titokzatos dolog összeköti őket (aki pedig tud róluk, az megpróbálja összegyűjteni őket, ahogy ez lenni szokott). Némelyik Tárgy nem nevezhető forradalmian hasznosnak; ilyen a karóra, ami tojást tud főzni (de semmi mást). Vannak ellenben inba cuccok is, például egy fésű, ami pár másodpercre a fésülködő szemszögéből meg tudja fagyasztani az időt. És van a fő-fő MacGuffin, a Kulcs, amivel be lehet menni akármelyik ajtón, de a poént inkább nem lövöm le :)

Az első fele egyszerűen zseniális. Bár a színészi játékok és az erőszakosabb összecsapások rendezése elárulja a cucc amatőrségét, de a sztori ötletessége és csavarossága elsőrangú, lazán a székhez szögez. A második feléből egyetlen ötlet tetszett (a férfi a fotón), egyébként sajnos két klasszissal gyengébb, a befejezés pedig nem kielégítő.

De mint a BSG vagy a Death Note esetén, itt is az erős kezdésre fogok emlékezni, mert az valóban maradandó élmény volt.
Csak az első egy (másfél?) órás részt láttam, az tetszett, de valahogy túl lassú volt visszatekintve, így sosem sikerült rávennem magam a folytatásra. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2009-08-07, 03:04:54
Csak az első egy (másfél?) órás részt láttam, az tetszett, de valahogy túl lassú volt visszatekintve, így sosem sikerült rávennem magam a folytatásra. :)
Van hatrészes, háromrészes és kétrészes felbontása is. Attól függ, hogy melyik TV hogy sugározta.
Ez alapján nem világos, mennyit is láttál, de tulajdonképpen mindegy :)