Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

Leara

Behoztam a szinkronos Született feleségeket... hát... szerintem ebből a sorozatból az első évad volt a legjobb :). Mondjuk kikapcsolódásnak jó, de nem érzem úgy, hogy nekem most le kéne darálnom a még nálunk le nem adott részeket is.

Na, de ami a lényegesebb... végre elkezdtem a Dextert :D. Nagyon régóta terveztem, mert egyik ismerősöm folyton áradozik róla... és eddig úgy tűnik nem hiába. Igaz még csak az első 2 részt láttam, de Dexter karaktere nagyon érdekes  :jee:.
MAL

Selmo

Quote from: Leara on 2010-11-15, 20:53:21
Behoztam a szinkronos Született feleségeket... hát... szerintem ebből a sorozatból az első évad volt a legjobb :). Mondjuk kikapcsolódásnak jó, de nem érzem úgy, hogy nekem most le kéne darálnom a még nálunk le nem adott részeket is.
Hja, szomszédok jelleg. Én nezegettem, addig, míg az 5. évad úgy nem kezdődött, hogy eltelt 5 év. Na ezt már nem vette be a gyomrom, előtte is kezdet nyögvenyelős lenni, már minden klisét elsütöttek benne, de ez végképp betette a kaput.

A tökéletesség unalmas.

Leara

Ja, meg az is érdekes, hogy mindenféle fura és gyanús alak pont abba a kertvárosba költözik :D.
MAL

Cloud

The walking dead
3. rész


Na az új rész kicsit gyengébb volt. Tuti hogy ez a kempingezősdi hamar abbamarad. Legalábbis nagyon remélem.

Acchan

Quote from: Xzone on 2010-11-13, 18:05:51
Elkezdtem nézni a Mad Men-t. Tudom, Stuff White People Like, de ez nekem nagyon bejön az első rész után :redface:
Ez irtó jónak tűnik!  :whoah:

A Mad Men mellett a Breaking Bad-et is kinéztem magamnak. Nézi valaki?

Quote from: Cloud on 2010-11-16, 21:59:58
The walking dead
3. rész

Na az új rész kicsit gyengébb volt. Tuti hogy ez a kempingezősdi hamar abbamarad. Legalábbis nagyon remélem.
És ebben is lesznek majd csápmellek, amik fodrozódnak, ha elsüvít közöttük egy golyó?  :D

Quote from: Selmo on 2010-11-15, 22:11:42
Quote from: Leara on 2010-11-15, 20:53:21
Behoztam a szinkronos Született feleségeket... hát... szerintem ebből a sorozatból az első évad volt a legjobb :). Mondjuk kikapcsolódásnak jó, de nem érzem úgy, hogy nekem most le kéne darálnom a még nálunk le nem adott részeket is.
Hja, szomszédok jelleg. Én nezegettem, addig, míg az 5. évad úgy nem kezdődött, hogy eltelt 5 év. Na ezt már nem vette be a gyomrom, előtte is kezdet nyögvenyelős lenni, már minden klisét elsütöttek benne, de ez végképp betette a kaput.
A 2. évad után csak poénból néztem bele időnként, mert kicsit sok volt már a polgárpukkasztásból, erőltetettnek és valószerűtlennek  tűnt az egész. Az addig oké, h mindenkinek vannak titkai, de ebben a sorozatban minimum egy hullát minden rendes állampolgárnak kell rejtegetnie a hűtőben, szinte ez a beugró a kertvárosba. ::)

Tesómmal rákattantunk a Weeds-re (mármint a sorozatra  :smile: ). Erről csakis szuperlatívuszokban tudok beszélni. :cool:
Az intro eleve jó, de azért minden rész előtt (2. évadnál járunk) más előadó tolmácsolásában mekkora élmény meghallgatni! Ezzel az ötlettel megvettek kilóra.  :jee:

A Californication pilotját is megnéztem, a hangulat bejövős.
God hates us all c könyvből ---> Crazy little thing called love c "adaptáció"?  :zomg:  :lul:  :facepalm:


Cloud

Quote from: Acchan on 2010-11-16, 22:58:02


Quote from: Cloud on 2010-11-16, 21:59:58
The walking dead
3. rész

Na az új rész kicsit gyengébb volt. Tuti hogy ez a kempingezősdi hamar abbamarad. Legalábbis nagyon remélem.
És ebben is lesznek majd csápmellek, amik fodrozódnak, ha elsüvít közöttük egy golyó?  :D


Perpill nincs benne nagyon nagy mellű nő, de bármi lehetséges. :D

NLZ

Quote from: Cloud on 2010-11-16, 23:15:24
Quote from: Acchan on 2010-11-16, 22:58:02


Quote from: Cloud on 2010-11-16, 21:59:58
The walking dead
3. rész

Na az új rész kicsit gyengébb volt. Tuti hogy ez a kempingezősdi hamar abbamarad. Legalábbis nagyon remélem.
És ebben is lesznek majd csápmellek, amik fodrozódnak, ha elsüvít közöttük egy golyó?  :D


Perpill nincs benne nagyon nagy mellű nő, de bármi lehetséges. :D
Direkt csak randa nők vannak a sorozatban, hogy ne vonják el a figyelmet a zombikról. :)
[reserved]

Selmo

Quote from: Acchan on 2010-11-16, 22:58:02
Tesómmal rákattantunk a Weeds-re (mármint a sorozatra  :smile: ). Erről csakis szuperlatívuszokban tudok beszélni. :cool:
Az intro eleve jó, de azért minden rész előtt (2. évadnál járunk) más előadó tolmácsolásában mekkora élmény meghallgatni! Ezzel az ötlettel megvettek kilóra.  :jee:
Kíváncsi vagyok, a 4. évadot is ilyen lelkesedéssel fogadod-e?

A tökéletesség unalmas.

Acchan

El fog csesződni? Ugye nem?! :(

Cloud

#2529
http://www.sg.hu/cikkek/78352/a_lost_legjobb_arca_a_lost_keszitojenek_uj_scifijeben

Érdekesen hangzik. Pilot után többet tudunk majd.

szerk:

The Walking dead 4. rész

[spoiler=mai részről]Baromi jó rész volt.  Szegény szöszikét sajnálom, elég jó kis csaj volt. Arra én is gondoltam hogy Merle vitte oda a zombikat, csak a kérdés az hogyan?  [/spoiler]


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

http://www.sg.hu/cikkek/78566/kirugtak_a_the_walking_dead_iroit

5 millió fölötti nézettséget hozott mindegyik rész, nem nagyon értem a döntést.

Makos


Zsiga

Finoman utalnak rá a linkelt írásban is, Darabont pont olyan igazi fasz mint mondjuk James Cameron. Lehet hogy inkább az írók menekülnek, nem kirúgták őket.

Cloud

Most már csak abban reménykedünk hogy nem fog a színvonal csökkenni.

hargharg

Dexter

ezt a sorozatot is elkezdtem nezni, jopar ismerosom unszolasara, es hat.
nem rossz, negyedik evadban feltem par plotpointtol, de szerencsere kezdtek veluk valamit, szoval igy utolag egyaltalan nem banom.
es sokat mond, hogy talan tobb mint egy honapja startoltam, de s5-ot szombat este kezdtem, ot epizoddal, a maradekot pedig most fejeztem be.
no meg ket epizod, remelhetoleg iden nem kapunk oyan downert, mint s4-ben. : /

(s1-s2-s3 mind csak bemelegites egyszeri nezeskor.)
rofl

Ramiz

Quote from: Xzone on 2010-11-13, 18:05:51
Elkezdtem nézni a Mad Men-t. Tudom, Stuff White People Like, de ez nekem nagyon bejön az első rész után :o

Elkezdtem, érdekel, de abba kellett hagynom, mert túl sok volt benne a megcsalós-kit szeretes dráma, pedig sokkal jobban érdekelt benne a fúrás meg a reklám-ötletelés meg tárgyalósdi rész. Egyszóval minden, ami a Thank You For Smoking-ban jó volt, de a Mad Men-ben nem tudták kellő töménységgel megírni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


kelvor

Quote from: Fazék on 2010-12-06, 22:08:05
Game of Thrones - inside

do want

:tezsvir:

Nagyon várom már, a könyveket alig tudtam letenni.

hargharg

miert nem egy hettel kesobb kezdtem nezni dextert, akkor most nem kene varnom finalera... -_-

mondjuk jo kerdes, hogy miert kot le ennyire. hm. asszem elszoktam sorozatok rendes nezesetol?
rofl

Acchan

Quote from: Ramiz on 2010-12-06, 14:43:39
Quote from: Xzone on 2010-11-13, 18:05:51
Elkezdtem nézni a Mad Men-t. Tudom, Stuff White People Like, de ez nekem nagyon bejön az első rész után :o

Elkezdtem, érdekel, de abba kellett hagynom, mert túl sok volt benne a megcsalós-kit szeretes dráma, pedig sokkal jobban érdekelt benne a fúrás meg a reklám-ötletelés meg tárgyalósdi rész. Egyszóval minden, ami a Thank You For Smoking-ban jó volt, de a Mad Men-ben nem tudták kellő töménységgel megírni.
Erre nagyon kíváncsi leszek, mert egyébként szinte csak jókat olvastam róla.

Breaking Bad

A középkorú kémiatanár metamfetamin-gyártásba kezd egy volt tanítványával, miután tüdőrákot diagnosztizálnak nála. Walt ül a jégen, mondhatni. És iszonyatosan jó.  :whoah:
(A Weeds színvonala tényleg leül a 3. évad tájékán, szóval egyelőre inkább ezt preferálom.)

Cloud

The walking dead 6. rész


Vazz ez mi volt?[spoiler] Eddig tetszett a sorozat, de az utolsó rész. Semmit nem tudtunk meg igazából, bementek, aztán kijöttek. Ennyi. A végén meg az a robbanás. Ekkora robbanástól minimum felborulnak a kocsik, de legalább a szélvédők betörnek. Meg hol volt az a lökéshullám amiről beszéltek. A kötelező fülbesúgás meg megvolt. Remélem az derül ki hogy megint hüle amcsik állnak minden mögött. :wtf:[/spoiler]

Makos

Quote from: Cloud on 2010-12-08, 00:14:19
The walking dead 6. rész
Überwtf.
[spoiler]Nem is az a probléma hogy nem borultak fel a kocsik, meg stb.
Kb a Terminátor 1-ben volt ilyen gyönyörűen kivitelezett robbanás. Na de kéremszépen ezmiez?
Annyira látszott hogy mű hogy az már fájt.[/spoiler]

kikuchiyo

V 2x01 első 14 perce

95%-os konfidenciaszint mellett kijelenthetjük, hogy ez az évad ugyanolyan szar lesz, mint az előző.

Mythbusters - Presidents Challenge

A legutóbbi (előtti) részben maga Obama szólította fel a duót, hogy térjenek vissza egy egyszer (kétszer) már tesztelt mítoszhoz, persze csak miután biztosította őket, hogy odavan a sorozatért. Először, amikor hallottam erről, húztam a számat, hogy miért pont azt az Arkhimédész-napsugarakkal-felgyújtja-a-hajót mítoszt veszik elő újra, amit már egyszer kivégeztek, feltámasztottak zombiként és újra kivégeztek - de maga a rész tulajdonképpen jó volt, és meg is értettem, miért ezt a témát választották az elnöki szerepléshez. Ugyanis az elnök is hangsúlyozta, hogy mennyire fontos, hogy a gyerekek érdeklődését felkeltsék a matematika és fizika iránt, és tkp. ez a rész pont erről szólt: szereztek 500 gyereket és felállították őket egy hosszú sorba, kezükben egy-egy tükörrel. A végén pedig még egy hosszú és szívhez szóló magyarázatot is kaptunk, hogy miért nem baj az, hogy nem sikerült, mert a tudomány így működik.

Egy előnye azért van annak, hogy ilyen régóta megy a sorozat: bár a témák már kezdenek elfogyni, de az egész stáb be van járatva annyira, hogy ilyen alkalmakkor azért elég jó sót tudnak kreálni. Még én is elkezdtem a végére gondolkodni, hogy hogy lehetne tényleg felgyújtani egy hajót messziről tükrökkel...  :redface:
Failure is the default option

NLZ

Lol, azt hittem a Vét kaszálták.
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-12-23, 19:18:04
Lol, azt hittem a Vét kaszálták.
Még nem. :D

Fazék

Quote from: NLZ on 2010-12-23, 19:18:04
Lol, azt hittem a Vét kaszálták.
kaszálták, de a leforgatott 2. évad részeket azért még leadják

bár így hirtelen gyanús, hogy keverem a SG:U-el

de persze ennek sem adok több esélyt

Cloud

Quote from: Fazék on 2010-12-23, 19:37:34
Quote from: NLZ on 2010-12-23, 19:18:04
Lol, azt hittem a Vét kaszálták.
kaszálták, de a leforgatott 2. évad részeket azért még leadják

bár így hirtelen gyanús, hogy keverem a SG:U-el

de persze ennek sem adok több esélyt

Az az SGU. :D  Ezt még nem kaszálták. :D

Junchi

Quote from: kikuchiyo on 2010-12-23, 19:14:17
A legutóbbi (előtti) részben maga Obama szólította fel a duót, hogy térjenek vissza egy egyszer (kétszer) már tesztelt mítoszhoz, persze csak miután biztosította őket, hogy odavan a sorozatért.

Lol, ezzel most szerzett nálam egy-két bónusz pontot, hogy ő is MB fan. :3