Main Menu

Sorozatok

Started by Fazék, 2006-05-05, 13:20:48

Previous topic - Next topic

noriko

Elkezdtem nézni a Fringe sorozatot és mindig a Futurama jut eszembe róla.
Úgy látom, másnak is :)
[spoiler][/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

Vagyis tetszik? :D

noriko

Ja, egész nézhető. Csak néha elfelejtem, hogy nem vacsi közben kéne nézni. :D
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

Daráld le, 3 hét és jön uccsó évad.

Kvikveg

A 4. evad jo nagy katyvasz volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Nekem tetszett. Mi az ami nem jött be neked benne?

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2012-09-05, 23:31:34
Nekem tetszett. Mi az ami nem jött be neked benne?
Alapvetoen elvoltam vele, csak a 4. evadot mar kicsit tulvarialtak, a 19. resznel meg neztem ki a fejembol, hogy ez meg hogy kerult ide?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Direkt csinálták így, nagyon ötletesen. Mondhatni flashforward volt.

noriko

#3008
Még mindig Fringe.

Szóval nézem a második évadot, már a 7. résznél járok, de csak nem hagy nyugodni valami az első (vagy második?) részből...
[spoiler]Amikor a shapeshifter megölte Charlie-t, nem volt egyel több holttest?  :confused: Láttuk a nővér holttestét és Charlie holttestét, és a Charlie kinézetű alakváltót. Ha a nővérkinézetű alakváltó átváltozott Charlie-kinézetűvé, honnan volt a nővér holtteste? Ha úgy vált alakot az alien, hogy kicserélődik a kinézete az áldozatéval, akkor még meg lehetne magyarázni, hogy a nővérholttest volt Charlie, viszont akkor meg a későbbi kép nem kellett volna, amikor eltüzeli Ch. holttestét... :(

edit: megnéztem megint az első átváltozást, és csak az alakváltó kinézete változik meg, az áldozaté marad. Vagyis ha a nővérkinézetű alakváltó megöli Ch-t, akkor onnantól nincs nővérholttest (csak az eredeti nővéré, de az meg nem lehet a pincében, illetve ha azt akarja elhitetni mindenkivel az alakváltó, hogy meghalt, akkor két nővér holttest kéne...)[/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."


Kassh


noriko

Quote from: Cloud on 2012-09-05, 15:50:00
Daráld le, 3 hét és jön uccsó évad.
köszi. úgy hiányzott ez az érzés, amikor várhatok mindig egy hetet a következő részig...NOT.
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

Első rész nekem tetszett, szegény Walter... :(

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2012-10-04, 19:52:11
Első rész nekem tetszett, szegény Walter... :(
Mivan, fizetesemelest kert?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Homeland S2E01 - ez most olyan meh volt, de volt benne pár jó jelenet

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2012-10-04, 22:01:31
Homeland S2E01 - ez most olyan meh volt, de volt benne pár jó jelenet

Ez az a sorozat, amit egy nagy robbanással kellett volna lezárni az első évad végén. De nem merték meglépni, innen marad a rétestésztulás. A két főszereplő játéka miatt érdemes még nézni.

Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-04, 22:43:41
Quote from: Próféta on 2012-10-04, 22:01:31
Homeland S2E01 - ez most olyan meh volt, de volt benne pár jó jelenet

Ez az a sorozat, amit egy nagy robbanással kellett volna lezárni az első évad végén. De nem merték meglépni, innen marad a rétestésztulás. A két főszereplő játéka miatt érdemes még nézni.
yup. azt hiszem inkább nem is követem hétről-hétre, inkább megnézem majd egybe az évadot.

kikuchiyo

#3017
Dexter 2x01: Nem is tudtam, hogy van közvetlen repülőjárat Miamiból Budapestre :D

...viszont kb. eddig volt kedvem nézni. Az előző évad után nem hiszem, hogy jó lehet, és amit a részből láttam, az kínos.
Failure is the default option

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-04, 22:54:11
Dexter 2x01: Nem is tudtam, hogy van közvetlen repülőjárat Miamiból Budapestre :D

...viszont kb. eddig volt kedvem nézni. Az előző évad után nem hiszem, hogy jó lehet, és amit a részből láttam, az kínos.

Szerintem sokkal jobb volt, mint az elozo evadnyito.
Resz fele se ment el mellekszereplokre, ami a normalis a harmadik(?) evad ota - vagy csak nem tunt fel?
Mondjuk teny, hogy innen mar csak lefele fog menni, de remenykedni mindig lehet.
rofl

Lythis


noriko

Quote from: Cloud on 2012-10-04, 19:52:11
Első rész nekem tetszett, szegény Walter... :(
Nekem olyan, mintha egy teljesen másik sorozatba csapott volna át. :) De ez is jó :D

Fringe S05e02: a jó öreg labor visszatér. a vége meg olyan dragonball-os érzés volt. [spoiler] csak sárkánygömbök helyett videókazettákat kell begyűjteni. :) gondolom a gyűjtögetésről fog szólni egy darabig ez az évad. biztos, hogy ez lesz az utolsó? korábban túl sokáig koncentráltak az epic love story vonalra, már idegesített, és most végre kezd érdekes lenni a történet! [/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

Lythis

Quote from: noriko on 2012-10-06, 15:04:13
Quote from: Cloud on 2012-10-04, 19:52:11
Első rész nekem tetszett, szegény Walter... :(
Nekem olyan, mintha egy teljesen másik sorozatba csapott volna át. :) De ez is jó :D

Fringe S05e02: a jó öreg labor visszatér. a vége meg olyan dragonball-os érzés volt. [spoiler] csak sárkánygömbök helyett videókazettákat kell begyűjteni. :) gondolom a gyűjtögetésről fog szólni egy darabig ez az évad. biztos, hogy ez lesz az utolsó? korábban túl sokáig koncentráltak az epic love story vonalra, már idegesített, és most végre kezd érdekes lenni a történet! [/spoiler]
Gyakorlatilag mindenki azt nyilatkozta, hogy ez az utolsó, szóval kissebbfajta csodának kéne történnie, hogy ez változzon.

Cloud

Megnéztem én is 2. részt. Egy ideig azt hittem[spoiler] Etta átmegy gyilkolósdiba. Aztán mégsem. [/spoiler]Ok kazettás dolog, de hol kezdik majd? :D  Az évad amúgy 13 részes lesz, remélhetőleg hamar lezavarják a keresgélést.

NLZ

Új Dexter kielégítő volt számomra. :)
[reserved]

Én

New Girl - Én sokat szakadok rajta, nagyol jól megírt sitcom :D Viszont sajna alig van még több belőle egy évadnál.

Próféta

Homeland S2: a második-harmadik rész nagyon buta és klisés volt (ráadásul netszerte felháborodást kiváltó mértékben inkorrekt módon festette le Bejrútot), kevés választott el a kukától. Viszont most a negyedik-ötödik rész mintha sűrű bocsánatkérések közepette, négykézláb visszakúszott volna az ugró cápa alatt. Mindenesetre az első évad kétértelmű-találgatós felépítésével szakítottak, úgy tűnik.

noriko

Fringe S05e05: a vége érdekes volt. kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. [spoiler]Ettát mondjuk hamar kinyírták, emiatt kicsit az az érzésem, hogy majd visszahozzák valahogy. Petert is elvesztettük vajon? Nem hinném, hogy tudná irányítani azt a cuccot a fejében. Fool. [/spoiler]
"I wish I could, but I don't want to."

Cloud

Quote from: noriko on 2012-11-04, 04:05:30
Fringe S05e05: a vége érdekes volt. kíváncsi vagyok, mi lesz ebből. [spoiler]Ettát mondjuk hamar kinyírták, emiatt kicsit az az érzésem, hogy majd visszahozzák valahogy. Petert is elvesztettük vajon? Nem hinném, hogy tudná irányítani azt a cuccot a fejében. Fool. [/spoiler]

Hja tök bolond volt, még a végén belőle is kopasz lesz.  :gyagya: