Main Menu

Hardware

Started by Kuroi Tenshi, 2006-05-07, 15:21:38

Previous topic - Next topic

.Attila

Ja, eszembe jutott nekem is egy eset: egyik volt osztálytársam új nokia5550-ét (asszem ez volt) tette többször folyóvíz alá, büszkén mutogatva, hogy ez nem ázik el. De elázott egy alkalom után. Ez mondjuk tényleg a felhasználó hibája (nem rendeltetésszerű használat, és még csak vétlen balesetnek sem lehet mondani).

Necrid^

Quote from: thrall on 2006-12-07, 23:23:48
Ezt cáfolom, edig 2* úgy vágtam a fölhöz a telefont, hogy majd 2 méterről visszarepült hozzám, mert ideges lettem telefon közben. De a törésesztet túlélte... mostmár nem végdosom oda, emrt megígértem barátnömnek
Velem is vmi olyasmi volt csak én ideges voltam egyik barátomra és verekedés közben rá dobtam a telcsim igaz hogy kicsit repedt a kijelzője de túlélte végülis.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

#182
Akkor most egy kis mást:

Épp árakat hasonlítottam össze, és ráakadtam erre:
vagy nagyon (túl) jó árai vannak ennek a cégnek, vagy valaki
nagyon elírta az árakat:

http://kiskerarak.hu/hardver/prices/cat?c=58.0&t=18195&Intel-Core-2-Duo-E6700-S775-2,67GHz-BOX-Processzor-Intel

:haha:
a többi c2d processzoruk is feltűnően olcsó, más termékeik viszont
normál árban vannak... kedvem támadna megnézni őket :D

Edit:
Kisker/nagyker árlistájuk kicsit mást mutat.
Akkor csak elég szép elírásról van szó. Pedig nem lenne rossz :haha:

Cobra

Inkább vevőcsalogató, mint véletlen elírás :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !


thrall

lol, ezzel már 2 órával többet kell majd hadonszni, hogy elszakadjon XD

sirtomi

Aki vesz csinálja meg magának azt a pántot. Lecseréled spárgára és kész ;)

Rounin

Quote from: thrall on 2006-12-15, 20:59:28
lol, ezzel már 2 órával többet kell majd hadonszni, hogy elszakadjon XD

Imho rohadtul nem a pánttól fog függeni, mennyire vagy balfasz a controller markolászásában. :rolleyes:

sirtomi

Quote from: Rounin on 2006-12-15, 21:45:03
Quote from: thrall on 2006-12-15, 20:59:28
lol, ezzel már 2 órával többet kell majd hadonszni, hogy elszakadjon XD

Imho rohadtul nem a pánttól fog függeni, mennyire vagy balfasz a controller markolászásában. :rolleyes:
De ha balfasz vagy a pánt megmentheti az lcd tv-det :)

Rounin

Az életben nem lesz lcd-tévém :angyali:

Engem az zavar csak, hogy a balfék alak a gyártóra akarja kenni a saját bénaságát/balszerencséjét, holott szépen felhívták rá a figyelmet - bár szerintem józan ész kérdése, hogy a tévé felé nem fogom excesszív erővel lengetni, főleg nem izzadt tenyérrel... ._.

(fenti alak többesszámban :D)

sirtomi

LCD tvm nekem sem lesz még egy darabig :)

Ha a Wii sporttal játszol és épp teniszezel szembe kell állnod a tv-vel. Ha tényleg annyira bele lehet élni magad a játékba mint írják, akkor bizony nagy erővel fogsz hadonászni :)

Fazék

Quote from: White SeeD on 2006-12-18, 10:24:38
Quote from: sirtomi on 2006-12-15, 21:52:28

Ha a Wii sporttal játszol és épp teniszezel szembe kell állnod a tv-vel. Ha tényleg annyira bele lehet élni magad a játékba mint írják, akkor bizony nagy erővel fogsz hadonászni :)

És egy-egy hevesebb pillanatban kirepül a kezedből az ütő, vagy csak megszokásból hozzávágod az ellenfeledhez és kijukasztod a monitort :D
Ezért nem szabad LCD-t venni hanem jó régi képcsöveset, amin azért még volt rendes és kemény felület :D
tényleg ez a megoldás... :rolleyes: véletlenül sem az, hogy ésszel játszol és nem olajozod be a kezed játék előtt, stb :)

Fate


Hali,

Tudnátok nekem ajánlani jó USB gamepadot úgy 3000 Ft körül, ill. Bp-n. egy boltot ahol beszerezhető?

Köszke
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Rounin

Quote from: White SeeD on 2006-12-18, 11:57:57
CSak a játékosok 80%-ánál egy idő után valamelyik dolognál elszakad a cérna :smile:
Persze én mint antisportember türtőztetném magam.
De nem biztos hogy hadonásznék egy 200-300K-s  LCD előtt:rolleyes:

Ezért kell FOGNI az irányítót. :rolleyes:

Dreamcleaver

Akárhogy is nézem, ez a Wii kontroller egy baromság. Ha ez a legnagyobb újítás, amit össze tudtak kaparni már most mehet le a konzol a lefolyón. Inkább gyártsanak rá valami normális játékot, ne csak Mario&Zelda All Starst.  :D Különben meg ha teniszezni akarok hadonászva, fogok egy ütőt meg hívok egy havert és lemegyek a pályára, még egészséges is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

 :3x3:
Baromság?
Sztem akkor is újítás. Méghozzá jó, csak még van rajta mit fejleszteni.
Télen a hóban bármely teniszpálya, amely egy köpésnyire, van korlátlanul
tud fogadni embereket, méghozzá elég kedvezményes áron? Nem hinném.
:hehe:
De már ez is egészségesebb, mint a wasd-kombinációk.
Valamint lesznek rá más játékok is. Pl vmi karddal hentelős is készült...

Mindegy, én úgysem vennék semmilyen konzolt, annál jobban szűkében
vagyok a zsének :hehe:

Dreamcleaver

#196
Hát egy 300K-s LCD TV árából párszor le tudok ugrani a teniszpályára.  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Má' olyan óccsóé' adják az elszidi-tévéket?  :3x3:
(hiányzik egy nulla, nem :haha: )
Amúgy a használat nem feltétlenül von maga után
összetört képernyőket ;)

Dreamcleaver

Hehe nem tudom, sohasem nézegettem nagyon az árukat. De 3 milkónál olcsóbban is lehet kapni sztem. Régebben a médiában láttam egyett valami 1,5 milkóért, de lehet az plasma volt...mondjuk azt se tudom eszik e vagy isszák az LCD-t..meg a plasmát...vagy az ua?  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Amikor írtam, 300$ volt a postodban :hehe:
Plasma teljesen más.
De lassan a lézerprojektorosak úgyis leváltják, amint
tömegtermelésüket elkezdik.

sirtomi

Szerintem nagy újítás a Wii kontrollere, és biztos jó szórakozás vele játszani. Lesz rá más játék is, nem csak Mario meg ilyesmik.
Red Steel asszem a címe a kardozós kaszabolós játéknak amit elég sokszor reklámoztak, meg lesz CoD is Wii-re.

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 18:01:16
Akárhogy is nézem, ez a Wii kontroller egy baromság. Ha ez a legnagyobb újítás, amit össze tudtak kaparni már most mehet le a konzol a lefolyón. Inkább gyártsanak rá valami normális játékot, ne csak Mario&Zelda All Starst.  :D Különben meg ha teniszezni akarok hadonászva, fogok egy ütőt meg hívok egy havert és lemegyek a pályára, még egészséges is.
hát márpedig ha hiszed, ha nem, pont emiatt fogják rengetegen megvenni ezt a konzolt. :)
és én is garantáltan előbb fogok egy ilyet venni, mint bármelyik x-et, vagy ps-t :)

Necrid^

#202
Hát nemtom én lehet hogy nyár 2007ben tervezem venni a Wii-t addigra remélem jön rá vmi komolyabb cucc mert az a Red steel vmi iszonyat nagy bukás lett szvsz,játszotam vele múlt héten a media marketban fordulni olyan nehéz benne hogy juj fél hpm lelővik ha nem lővőm le a mőgőttem lévők..szal nagyon tréé, x360 itt figyel már a szobámba, PS3-t pedig sztem csak karácsony 2007 fogom venni addigra remélem lemegy az ára.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

ahogy várható volt, kretének gyülekezete úgy gondolja, hogy az emberi hülyeségért, a gyártó tehető felelőssé... :rolleyes:
Perlik a Nintendót a Wii miatt

smash++

Engem személy szerint ezek a sport játékok a Wii-nek nem nagyon fognak meg.Viszont az ár sokkal jobban:).
Az egyetlen gond az új konzoloknál nekem,hogy a game-k ára is megugrott egy pár ezerrel.Vagy rosszul látom?Most 15-16 között is mozog a nagyrész.
Egyébként az új konzoloknál kilehet már kerülni azt,hogy megvedd az eredeti játékot?Vagy még elég messze vagyunk ettől?Én nem értek az x-hez sem,de a vinyo-nak nem az a lényege benne,hogy rátegyél játékot és nem kell az eredeti?

sirtomi

Quote from: smash++ on 2006-12-22, 09:51:38
Egyébként az új konzoloknál kilehet már kerülni azt,hogy megvedd az eredeti játékot?Vagy még elég messze vagyunk ettől?Én nem értek az x-hez sem,de a vinyo-nak nem az a lényege benne,hogy rátegyél játékot és nem kell az eredeti?
Ezt most nagyon nemértem  :confused:

Vinyo azért van, hogy letölthess dolgokat, meg gondolom a mentések is odakerülnek. A játékot meg kell venned.

RE@L

Új X hez már van mod-chip. PS3 meg Blue-Ray szal valószínű új hulláma lesz a rip szezonnak.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

TurboK

Quote from: sirtomi on 2006-12-23, 15:11:03
Quote from: smash++ on 2006-12-22, 09:51:38
Egyébként az új konzoloknál kilehet már kerülni azt,hogy megvedd az eredeti játékot?Vagy még elég messze vagyunk ettől?Én nem értek az x-hez sem,de a vinyo-nak nem az a lényege benne,hogy rátegyél játékot és nem kell az eredeti?
Ezt most nagyon nemértem  :confused:

Vinyo azért van, hogy letölthess dolgokat, meg gondolom a mentések is odakerülnek. A játékot meg kell venned.
Vinyó alapból a netezéshez és letöltéshez van, de okos emberek megoldották hogy játékot (egész pontosan játékokról készült xISO másolatot) is lehessen bootolni róla. Állitólag így kevesebbet is tölt egy játék. Persze ez egy teljességgel unofficial method.

PS2vel is megoldhato csak ott nem minden játék megy vinyóról.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sirtomi

Quote from: TurboK on 2006-12-27, 04:25:48
Quote from: sirtomi on 2006-12-23, 15:11:03
Quote from: smash++ on 2006-12-22, 09:51:38
Egyébként az új konzoloknál kilehet már kerülni azt,hogy megvedd az eredeti játékot?Vagy még elég messze vagyunk ettől?Én nem értek az x-hez sem,de a vinyo-nak nem az a lényege benne,hogy rátegyél játékot és nem kell az eredeti?
Ezt most nagyon nemértem  :confused:

Vinyo azért van, hogy letölthess dolgokat, meg gondolom a mentések is odakerülnek. A játékot meg kell venned.
Vinyó alapból a netezéshez és letöltéshez van, de okos emberek megoldották hogy játékot (egész pontosan játékokról készült xISO másolatot) is lehessen bootolni róla. Állitólag így kevesebbet is tölt egy játék. Persze ez egy teljességgel unofficial method.

PS2vel is megoldhato csak ott nem minden játék megy vinyóról.
Így gondoltam én is, csak ő úgy írta le, mintha M$ direkt azért rakott volna bele vinyót, hogy másolt játékokkal játsz :)

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>