Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

A folytatás:
Aizen: Itt van?
Gin: Persze.
Aizen: Na végre!
(pár perccel később...)
Gin: Egy dolog viszont nagyon nyomja a csőrömet...
Aizen: Mi az?
Gin: Nem gondolod, hogy 100 karton ebből a... Hogy is hívják?
Aizen: Hajzselé. Egyébként csak 99 karton!
Gin: Oké, oké. De szerintem túlzásba viszed egy "kicsit"...
(egy kis csönd és...)
Aizen: Mondtál valamit?
Gin: Áh, semmit...
Aizen: Én is így gondoltam!

Prof. William

Még a SS. Időben.

Késő éjszaka... Aizen abbhagyja az írást majd kürülnéz, ajtót ablakot bezár és a tikos szobályában a falitükör előtt belövi a séróját.
- Ahh de rég vágytam erre. Folyton azok az elálló fürtök... De szerencsére tegnap jött a jelentés hogy megvan Rukia... már nem sokáig kell ezt dugiban csinálnom. Azt hiszem majd a kedves nagytesót meg azt a bunkó Renjit küldöm hogy hozzák vissza...

Ekkor diszkrét kopogás zavarja meg a gondolataiba merülő főgonoszt.

- Aizen tájcsó? Aizen tájcsó bejöhetek? Megjöttek a kimutatások a Ryokák éves rizsbeszolgáltatásáról.

"Nabazzmeg ennek a kis nyomoréknak is pont most kel jönnie. " -Rakja fel a szemüvegét Aizen.

- Máris Hinamori! - kiált ki miközben megnyitja a csapot.

Amikor pár perc múlva kinyitja az ajtót a kis Hinamori nélmileg meglepődve látja hogy szeretett tájcsója egy nagy törülközőt visel a fején.

- Őő... tudod épp hajat mostam, - elnéző barátságs mosoly üzemmód bekapcs - Ááá a kimutatások! Nagy segítsé vagy Momo, na add ide őket szépen.
- Tessék Aizen tájcsó. Ha... - pirul el a lány - szabad megjegyeznem, mindig is tetszett a kapitány úr frizurája.

A egyetemi proffoktól nedvesedsz be mi kis rinygó? - Aizen elképzeli hogy hosszban ketévágja Hinamorít egy rozsdás fűrésszel. A kellemes gondolat hatására olyan meleg pillantás vet a hadnagyra hogy az teljesen elpirul.

- Kösz Hinamori. Na menj szépen aludni.
- A szobámba a 11 osztago szállásolták be. Nem lehetne...
- Sajna korán kell holnap kelnem. A 4 osztag biztos szívesen lát. Jóéjt Himaori.
- Jóéjt Aizen tájcsó!

Szobálya homályában Aizen végre fellélegez és letekeri a törülközőt a sajnos, már kissé összeborzolódott sérójáról.

Büdös kis r*bannc.  Csak lenne már a kezembe na Hongyoku téged csinállak ki először. Aztán az a rühes róka is megkapja a magáét. Na de elég az álmodozásból. Holnap a 4. osztag gyereknapjára kel mennem. Hogy fordulna fel az összes kis rohadék...


KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-01-13, 16:35:18
...
A egyetemi proffoktól nedvesedsz be mi kis rinygó? - Aizen elképzeli hogy hosszban ketévágja Hinamorít egy rozsdás fűrésszel. A kellemes gondolat hatására olyan meleg pillantás vet a hadnagyra hogy az teljesen elpirul.
...
:rotfl: :lul:
Ez nagyon  :lol:
Próbálkozhatnál manga-paródiával, az eredeti szöveget törlöd aztán átírod vmi "jobbra" :D

blackronin

Le a kalappal!  :lol:
Talán nekem is egy "kicsit" komolyabb stílusra kéne kapcsolnom...

Zelda

Ezt én is kipróbálom egyszer :D
Oltári sztem ilyet rendelésre!!!
:lol:

Calintz

Quote from: blackronin on 2007-01-13, 15:51:51
A folytatás:
Aizen: Itt van?
Gin: Persze.
Aizen: Na végre!
(pár perccel később...)
Gin: Egy dolog viszont nagyon nyomja a csőrömet...
Aizen: Mi az?
Gin: Nem gondolod, hogy 100 karton ebből a... Hogy is hívják?
Aizen: Hajzselé. Egyébként csak 99 karton!
Gin: Oké, oké. De szerintem túlzásba viszed egy "kicsit"...
(egy kis csönd és...)
Aizen: Mondtál valamit?
Gin: Áh, semmit...
Aizen: Én is így gondoltam!

Ez egy kicsit már nem off? Mármint ez itt a manga megbeszélése...ezek meg lassan már fanficek...
Jöhetne már az uj rész...
Egyébként ejha a sorozat elégé felvette a képregényt nagyon nagyon sok esetben nagyon ottvolt...végreXD Alig vártam már h végelegyen és megint a manga legyen a sorozatban...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Zelda

Végre kijött az új rész!!! Csak még nincs fordított változat  :ejj:

KeLa

Quote from: Zelda on 2007-01-19, 20:03:26
Végre kijött az új rész!!! Csak még nincs fordított változat  :ejj:
Már erre sem kell tovább várnod :smile:

Prof. William

Manapság minden Bleachszereplő újjít a repertoárján. :) Hajrá Chad!

Calintz

Quote from: KeLa on 2007-01-20, 16:55:48
Quote from: Zelda on 2007-01-19, 20:03:26
Végre kijött az új rész!!! Csak még nincs fordított változat  :ejj:
Már erre sem kell tovább várnod :smile:

Chadonak mien érdekes a keze...ez maradandó lesz remélem:)
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Bishop

bár én reméltem hogy valami egész testet beboritó öltözet lesz,aféle mint amikor Ishida harcolt Mayuri(?) ellen

tudom béna lenne,de harc szempontjából látványos :D

GO CHADO GO!!!!! :Kiraly:

Eberinu

Chad rágyúrt egy pajzsot is a kacsójára...úgy néz ki mint valami száj..legalábbis a designja...Kiváncsi leszek Orihime mit fejlődik,bár nem szeretem a kiscsajt...

KeLa

Ichigo és Ishida is győzött, szal elvileg Chad is győzni fog. Bár váratlan fordulat lenne ha pont neki nem sikerülne.

Eberinu: Kifejtenéd h Orihime-vel mi a bajod... (csak mert nevetni akarok rajta, én nagyon utálom :__devil:)

Amúgy meg Matsumoto a legjobb! :Kiraly:

Eberinu

KeLa: hát nem tetszik ez a vinnyogos alkat, túl kislányos, ráadásul csak a messziségből imádja Ichigot..nem vele hoznám össze Ichigot...igazából semelyik csajjal,mert Ichi egyedül a tuti :D Na szóval még öltözködni se tud a csaj,hát ezért nem bírom. Nálam a leginkább nő természetesen Yoruichi :D Hogy miért ő és nem más?
Orihime: Elhangzott feljebb.
Rukia: Ellenszenves, hogy olykor annyira idiótán gondolkodik dolgokkal kapcsolatban...mint pl mikor mondta Ichigonak hogy ne menjen utána, aztán meg sirt,stb..sajnáltatta magát...baaah...no mindegy, tovább.
Hinamori: Az is egy naív kiscsaj...Nem az eszével élt eddig.
Nemu: Csöppet robot a csaj :D
Yachiru: Ari meg minden, de hát mégiscsak poénfelelős a kiscsaj.
Ururu: Imádom,de ő inkább a gyerek category kedvenc :).
Matsumoto: Túl nagy kebelcsodával van megáldva. Viszont amikor Kirával szakét isznak az poén :D.
Soi Fong: őt is szeretem,csak túl teng benne a lezbi hajlam,amugy jó arc lenne és persze ha nem lenne vérkomoly,de hát igy alkották meg a fejét.
Az én nagy favoritom, amint látszik Yoruichi :D Ő az abszolút nő a játékban: se nem nagy mell,se nem kicsi, nem ellenszenves, van stílusa (nem mintha a többieknek nem lenne, de az ővé tetszik leginkább), és mekkora jó lenne ha összejönne Uraharával, mert ő a másik kedvencem, de én csak "Csöves"-nek hívom :D Na asszem ennyi.

SaiyaGin

Az én kedvencem Kuukaku, de persze nem vagyok se Yoruchi-, se Matsumoto-gyűlölő.  :lazza:
Nekem a Sealed Sword Frenzy endingjéből úgy tűnt, hogy Yoruichi és Urahara már összejöttek, csak éppen nem smárolnak naphosszat, hogy ezzel mutassák ki összetatozásukat.  :smile:

Prof. William

Ja. :) Szegény Sui me hoppon maradt.

Sztem már a régi időkbenis eléggé kedvelték egymást.  :tezsvir:

Hinamori: Az a megversz is imádlakén típus. Sztem az sem ábrándítaná ki ha szeretett tájcsója a szeme előtt kínozná halálra a kis szerelmét. Mági nem értem miért nem vitte Aizen magával és csinált volna belőle Vaizardot. :) A csaj a végsőkig elvakultan hű csak a megfelelőszöveget kell beadni neki. :)

Aztán küldhette volna a volt haverjai ellen, mekkora buli lett volna már .:) 

Calintz

Quote from: Eberinu on 2007-01-22, 19:41:54
KeLa: hát nem tetszik ez a vinnyogos alkat, túl kislányos, ráadásul csak a messziségből imádja Ichigot..nem vele hoznám össze Ichigot...igazából semelyik csajjal,mert Ichi egyedül a tuti :D Na szóval még öltözködni se tud a csaj,hát ezért nem bírom. Nálam a leginkább nő természetesen Yoruichi :D Hogy miért ő és nem más?

Orihime-vel szerintem totál semmi baj nincsen...Olyan valaki aki átlátja, h gyenge...és fél kimondani az érzéseit...
Mellesleg szerintem Ichigo már régen Rukiaval van...mivel teljesen összeillenek...
Orihime, meg talán Ishidaval, mintha célzás is lett volna rájuk.
Matsumoto bár a kedvencem, nem a melle miatt.
Yoruichi ...a se túl nagy se túl kicsi-vel, szerintem van akkora neki mint Matsumotonak...
És szerintem Soi Fong is nagyon jó karakter őt is imádom.

És Hinamori nem hű a végéig, csak máshogy ismerte meg Aizent és szeretné azt a valakit visszakapni akire felnézet...bár elégé eltértünk az eredeti topictól...csajokat méregetünk stb...
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

Eberinu

Quote from: Calintz on 2007-01-23, 04:33:18
Quote from: Eberinu on 2007-01-22, 19:41:54
KeLa: hát nem tetszik ez a vinnyogos alkat, túl kislányos, ráadásul csak a messziségből imádja Ichigot..nem vele hoznám össze Ichigot...igazából semelyik csajjal,mert Ichi egyedül a tuti :D Na szóval még öltözködni se tud a csaj,hát ezért nem bírom. Nálam a leginkább nő természetesen Yoruichi :D Hogy miért ő és nem más?

Orihime-vel szerintem totál semmi baj nincsen...Olyan valaki aki átlátja, h gyenge...és fél kimondani az érzéseit...
Mellesleg szerintem Ichigo már régen Rukiaval van...mivel teljesen összeillenek...
Orihime, meg talán Ishidaval, mintha célzás is lett volna rájuk.
Matsumoto bár a kedvencem, nem a melle miatt.
Yoruichi ...a se túl nagy se túl kicsi-vel, szerintem van akkora neki mint Matsumotonak...
És szerintem Soi Fong is nagyon jó karakter őt is imádom.

És Hinamori nem hű a végéig, csak máshogy ismerte meg Aizent és szeretné azt a valakit visszakapni akire felnézet...bár elégé eltértünk az eredeti topictól...csajokat méregetünk stb...
Hát pont ez az, Orihime stílusa túl csöpögös,nyálas,romantikus lett...Rukia Renjihez illene,de ez csak az én véleményem...Yoruichinek pedig igen is kisebb méretekkel van megoldva mint Matsumoto...Yoru a 90-60-90 kategória, vagyis perfect :D Arányos.

Bishop

Ichi jó úgy ahogy van egyedül,ezt támogatom,nem passzol hozzá az a romantikus karakter

Orihime-vel nincs semmi baj amíg nem akar megkinálni azzal amit főzött :lol:
Rukia-t nem tudom olyan semleges
Matsumoto-t nagyon bírom főleg ahogy Hitsugaya-val bánik :D
Yoruichi-nek nincs akkor melle mint Matsumoto-nak,de az övé se számít kicsinek,ami a természetét illeti nincs semmi baj
de a fav akkor is Yachiru  :D

na jó látszik ezen nem gondolkoztam,mivel a legtöbb karakter kedvelhető meg poénos,de semmi plusz,mármint nőkben, ez így hülyén hangzik de egyes férfi karakterek sokkal jobbban ki lettek dolgozva,pl Byakuya,Ichigo,Ishida,Chado,Aizen,Ikakku talán még Renji is

Eberinu

Kiváncsi leszek,ha elkészül egy újabb blade battlers bleach, benne lesz e Yachiru...kiváncsi vagyok a képességeire...a sátáni aura már hatásos :D Na most beszéljünk már nekem való témáról is , ki a legjobb hapsi a bleachben :D Ummmm....legyen.....Urahara :D

KeLa

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:52:07
Kiváncsi leszek,ha elkészül egy újabb blade battlers bleach, benne lesz e Yachiru...kiváncsi vagyok a képességeire...a sátáni aura már hatásos :D Na most beszéljünk már nekem való témáról is , ki a legjobb hapsi a bleachben :D Ummmm....legyen.....Urahara :D
Hát ha lány lennék akkor azt mondanám h Ichimaru Gin a legjobb hapsi :muhahah:
de mivel nem vagyok, így inkább úgy mondom h kedvenc férfi karakter :lul: :rotfl: :lul:

blackronin

Kedvenc férfi karakter: Urahara
Miért?
Ő az avatarom (sohase válnék meg tőle!) és teljesen olyan mint én!
Csak ne lenne mindig ebben a csöves cuccban...  :mad: (a régi kapitány ruha a legjobb)
Ja meg látni akarom a bankai-át! Biztos NAGYON kemény...

Eberinu

Hát az már pozitív hogy női nemű a kardja, hisz Benihime :D Csak az lehet....
Nézd meg, jópofa : http://www.deviantart.com/deviation/21674026/?qo=5089&q=bleach&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5

Zelda

Hát igen. Benihime. A hime hercegnőt jelent tehát valszeg nőnemű. És ezt én is támogatom.
Kedvenc férfi karaktere(i)m:
Renji, Ikkaku, és Yumichika.
Mind a három a beteg humora miatt.
Kedvenc taichoim:
Hitsugaya (nem is tudom miért), Kyouraku, és Ukitake.
Lányok közül akiket nagyon bírok: Yachirou, Yoruichi, és Nanao-chan. (Kyouraku és Nanao oltári jó páros :D )

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2007-01-23, 22:12:31
Kedvenc taichoim:
Hitsugaya (nem is tudom miért), Kyouraku, és Ukitake.
Lányok közül akiket nagyon bírok: Yachiru, Yoruichi, és Nanao-chan. (Kyouraku és Nanao oltári jó páros :D )

:tezsvir:
Inkább nem sorolom fel az összes kedvenc szereplőmet, mert elég hosszú lenne a lista.   :Kiraly:

Calintz

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:52:07
Kiváncsi leszek,ha elkészül egy újabb blade battlers bleach, benne lesz e Yachiru...kiváncsi vagyok a képességeire...a sátáni aura már hatásos :D Na most beszéljünk már nekem való témáról is , ki a legjobb hapsi a bleachben :D Ummmm....legyen.....Urahara :D

Tessék neked egy gém amiben ott van az ereje:
Javaslom a characters-t áttekinteni:)
http://www.jp.playstation.com/scej/title/bleach/heat3/index.html


Na és hát kedvenc...
69 nyilvánvalóanXD(csodálkozom,h neki nincsen még nője) Hitsugaya is a legleg...
És nem kell avatar se hozzá, Urahara, Byakuya, Ichimaru is legjobb...
és csajoknál Matsumoto, Yoruichit én is szeretem, de Shoi Fong akkor is a legleg a csajoknál:) Talán pont azért amilyen...
És persze Arrancarból:
Ulqiuorra, GrimmJawXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

blackronin

Ez a játék PS2-ön van? Ja és mi a címe?
Nagyon teccik...

Eberinu

Sztem psp, legalábbis a heatesek azok voltak eddig asszem...amiről láttam képet, infot...

Calintz

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 20:10:33
Sztem psp, legalábbis a heatesek azok voltak eddig asszem...amiről láttam képet, infot...

Sajnos Eberinunak igaza van pedig isten játék, egyébként ha már megnézte javaslom az első special megnézésétXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

gyulababa

Azt most nem értettem anime rész végén, hogy Ishida azt mondja nem bulizik shinigamikkal meg a haverjaikkal sem, holott mangában pont azt a "hibát" találja az esküjében, hogy csak a shinigamikkal nem szocializálódhat.

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama