Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus


Chronus

[spoiler=Ch287]
After Grimmjow was attacked by Noitora, Ichigo was surprised and asked who he was furiously. Noitora only grinned like evil to his question. At the moment, Grimmjow's still alive and muttered something to Noitora. Not only did Noitora not answer a thing, he grinned again and jumped over Ichigo's head to where Grimmjow's lying down. He drawed his weapon to attack, but Ichigo apearred in between the two and stop Noitora's assault.

" What the heck you're doing?" Ichigo's action surprised him.

"It's you I should ask that" Ichigo countered. "Attack a person who can't even move like this"

Noitora mocked Grimmjow that he's not just lose to his enemy, but he still need his enemy to protect him. Then, Noitora ask Ichigo's name.

"You're Kurosaki? I will remember this name for a while, at least until you're dead"

Then, Noitora started attacking Ichigo. But, Ichigo's able to hold up against him only for a while.

"Kurosaki-kun" shouted Orihime. While she's going to help Ichigo, Noitora summoned "Tesla". His fraccion appeared behind Orihime and pushed his hands down her shoulders on the floor. Orihime couldn't escape from his hold.

"Inoue" cried Ichigo when he saw her cought by the enemy. He lost his concentration on Noitora a bit. The espada took this chance to attack at the left side of Ichigo's neck. But, Ichigo's pretty fast enough to escape and told Noitora to release Inoue.

"Such a good talk." grin Noitora. "You means 'If the woman is free, I won't definitely lose', right? I will tell you something"

He showed out his tongue with the number 5 on it.

"This is my rank"
"Do you understand that I'm higher than that scum you're torn up to win"

He rose his left hand and pointed at Ichigo's face mockingly.

"You're finished and sorry, I already foegot your name" His weapon thrashed the left side of Ichigo's face.

The scene cut to Ishida and Renji.

They're trying to find the way out of the castle because their main target was to retrieve back Orihime, not to fight an Espada. While they're discussing that after they can't get out of here, they shoould head to help Rukia and Chad.

However, they ended up wandering back to the same room and got confused. The 8th espada appeared behind them.

"You're back, have fun strolling around?"

Aporro's hand drawed his sword and commanded

"Suck"

ps. don't take any serious on my last part ^^; I'm trying to make it like a joke.[/spoiler]
Disz iz dö bigining of ö bjúrüful frendsip...

Prof. William


Chronus



Prof. William

Ha nyócas akkor sztem Renji meg Ishida ha vért hányva is de lenyomják... Nem olyan nagy karakter és nincs is olyan nagy felhajtás körülötte. :)

De vajon most mi lessz? Ichi leveri a 5-öst? Vagy az ötös Ichit? :)

Aztán jönne Ulq és őt is le kéne verni szóval gyorsul a sztori. :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2007-08-18, 21:24:21
Ha nyócas akkor sztem Renji meg Ishida ha vért hányva is de lenyomják... Nem olyan nagy karakter és nincs is olyan nagy felhajtás körülötte. :)

De vajon most mi lessz? Ichi leveri a 5-öst? Vagy az ötös Ichit? :)

Aztán jönne Ulq és őt is le kéne verni szóval gyorsul a sztori. :)
Kubo biztos így akarja megtalítai számolni. Shinigami/Vizard meló mellett nem nagyon jár suliba szegény gyerek.
De ha így halad akkor a következő Ulq lesz, és onnan már csak 3, 2, 1, Aizeeeeen. Az ipse valszeg szépen lehámozná rólla a maszkot miközben Ichi eredménytelenül ütögeti.


LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-08-24, 10:58:44
Na nyú manga van?
Majd péntek este talán.. vagy szombaton :D Elvileg naon gusztustalan lesz XD

KeLa


Prof. William

Wow... Jó kis Tentacle, Bondage, Dickgirl  animal/hollowrape téma lessz? :) Mindenesetre újszerűen hatna...



KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-08-24, 15:01:36
Wow... Jó kis Tentacle, Bondage, Dickgirl  animal/hollowrape téma lessz? :) Mindenesetre újszerűen hatna...
Nagyon közel jársz :rotfl:

Prof. William

Esetleg előtönek Ichi guromán hajlamai és szénéboncolja Himét? Aztán összuerakja hogy valamivel keményebb csaj legyen?

Vagy Ichi, Grimm, Noitora Yaoi scene jön? Bármi lehetséges. :)

KeLa


Vejiita

Helo mindenki!

Ma 20:00-tól 23:00-ig Bleach mangákat olvastam, de... sikerült a legújabbig eljutnom! :D
Eddig nem mertem benézni a Bleach topicokba, a "veszélyes spoilerek" miatt. :smile:
Így az Bleach anime part 1 megnézése után kezdtem olvasgatni az új sagat, és azt kell hogy mondjam, hogy kib@szottul jó a manga: jól meg van rajzolva, pörögnek a dolgok, és jók a szövegek. :Kiraly:
Főleg a rukiás harcot bírtam, remélhetőleg túlélte.
Mondjuk az sem volt semmi, amit Ichigo lenyomott Grimmjow-val.
Na meg arra a perverz rózsaszínhajú Apollóra is kíváncsi vagyok mit lép most...

Prof. William

#975
288...

Nem aggódok külkönösebben...

Szayel release úgy néz ki nmint egy rossz b*zi  aki lepkének képzeli magát... a technikája meg egy már sokat látott párszor eljátszott trükk... Nem jósolok nagy jövőt neki...

Ichi még lefáradva is eddig helytált az 5-össel szemben... :) Hiába erősödik a skac. :) Majd valszeg berohan Nell. Lehányja mire Ichi full HP-ra gyógyulva veti magát ismét a harcba...

Orihimét meg be le kel ütni a fightok alatt és csak a végén felpofozni gyógyításért... Ez a - NEEE! Kurosaki-kun még nem gyógyult meg! - szöveg. :) Legközelbb majd a srác gyenge pontját kotyogja el .:)

Van valami infó az új chapterről?

LuckyDingo

Lol eddig is szerettem Nellt,de azért durva dolog derült ki róla :D[spoiler] Nell régebben Espada volt.. hopp :O Meg Dondochakka vagy ki mondta, hogy nem szabad Las Nochesbe beljebb vinni, mert akkor elszabadul a pokol XDDDD Alig várom :)[/spoiler]

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-08-31, 16:59:25
Lol eddig is szerettem Nellt,de azért durva dolog derült ki róla :D[spoiler] Nell régebben Espada volt.. hopp :O Meg Dondochakka vagy ki mondta, hogy nem szabad Las Nochesbe beljebb vinni, mert akkor elszabadul a pokol XDDDD Alig várom :)[/spoiler]
Annyira nem lepődtem meg, sejtettem h van benne valami különleges és tényleg... :whoah:
Már csak az a kérdés h ez lenne a valódi alakja? :wtf:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-08-31, 17:09:56
Quote from: LuckyDingo on 2007-08-31, 16:59:25
Lol eddig is szerettem Nellt,de azért durva dolog derült ki róla :D[spoiler] Nell régebben Espada volt.. hopp :O Meg Dondochakka vagy ki mondta, hogy nem szabad Las Nochesbe beljebb vinni, mert akkor elszabadul a pokol XDDDD Alig várom :)[/spoiler]
Annyira nem lepődtem meg, sejtettem h van benne valami különleges és tényleg... :whoah:
Már csak az a kérdés h ez lenne a valódi alakja? :wtf:
hehe kitudja :D Lehett olyan mint Yachiru XDDD Ha meg nem az igai alakja akkor lehet hogy ha felölti az igazi alakját akkor egy Bombázó lesz, kinek szépsége vetekedni fog Orihiméjével :XD [spoiler]Amúgy csináltam egy Espada-Nell fanartot még mikor az első ilyen spoilerek kijöttek.. ITT van![/spoiler]

Prof. William

Olyan jó nő lessz belőlle hogy Yoruchi meg Masumoto zogokva rohannak el szépítkezni meg mellnagyobbításra...

blackronin

Olvastam a legújabb fejezetet (nem volt semmi...) és a következő érdekelne:
Nell akkor most micsoda?
1. Espada, de olyan státuszban, mint amikor Grimmjow-t kizárták? (tehát a keményebb espada-hoz tartozik?)
2. Vagy pedig Privaron Espada, akik a gyengébbek és háromjegyű számmal rendelkeznek?

Ez nagyon érdekel, mert egyáltalán nem mindegy a besorolás szempontjából!
(ugyanis sokan írják, hogy benne lehet az első három espada-ba, mert Noitora felismerte,
s tudjuk hogy Noi csak a kemények nevére emlékszik...)

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2007-09-01, 13:35:12
Olvastam a legújabb fejezetet (nem volt semmi...) és a következő érdekelne:
Nell akkor most micsoda?
1. Espada, de olyan státuszban, mint amikor Grimmjow-t kizárták? (tehát a keményebb espada-hoz tartozik?)
2. Vagy pedig Privaron Espada, akik a gyengébbek és háromjegyű számmal rendelkeznek?

Ez nagyon érdekel, mert egyáltalán nem mindegy a besorolás szempontjából!
(ugyanis sokan írják, hogy benne lehet az első három espada-ba, mert Noitora felismerte,
s tudjuk hogy Noi csak a kemények nevére emlékszik...)

Öh, a privarion Espada ki van zárva, ugyanis mikor Doldoni említette hogy ő a 103-as Nell se tudott róla, legalább is ő is azt hitte, hogy nincs 3 jegyű :D
SZtem valami áruló, vagy beverte a fejét és jóútra tért :D Komolyan elhiszem hogy valamikor tök psziho volt, aztán jóútra tért :D Bevágnák, hogy ő a Former 1es espada XD És ami vickes, Noitra csak a Maszkját ismerte fel, tehát valószínűleg nem így nézett ki :) várni kell egy hetet, hooooogy.. egyáltalán ne foglalkozzanak ezzel a kérdéssel, hanem Szayel vs Ishida-Ranji harcot mutassanak XDDD

blackronin

Őszintén remélem, hogy erre is választ kapunk...
Mondjuk az a kép Ichigo-ról (a fejezet címében) is elég durva!
Annyira fura az a tülkös maszk, nem láttam még ilyet Kubo Tite-től...
(egy kicsit kemény lenne Ich azzal a maszkkal!)

KeLa

Quote from: blackronin on 2007-09-01, 14:03:22
Őszintén remélem, hogy erre is választ kapunk...
Mondjuk az a kép Ichigo-ról (a fejezet címében) is elég durva!
Annyira fura az a tülkös maszk, nem láttam még ilyet Kubo Tite-től...
(egy kicsit kemény lenne Ich azzal a maszkkal!)
Számomra az a kép elég egyértelmű utalás egy vastolorde-ra :eek:

blackronin

Egy vastolorde?  :eek:
És miért van Ichigo-val egy képen?
Mondjuk ideje lenne már látni egyet, akkor nem lenne már több kétely...

LuckyDingo

az a koponya olyan, mint az ami az arrancar kivégzőosztag vezetője. De a Zombie Powderből is hasonlít a főhős Övén képű koponyára :XD Sztm a kép a címmel van összefüggésben :)

Vejiita

Hát ebben a részben kivételesen nem történt túl sok dolog.
Mondjuk a [spoiler]Nell former Espada[/spoiler]
dolog meglepett.
Meg az a brutal kép is. :D

Devian

külön vélemény de szerintem Ichi felfejlődik máskép nem nagyon tudna győzni :)

- felül koponya ichi feje alul Ichigo szája és Hichi szája látható ha jól megnézem
az írás pedig: " both life and death reside within me" = élet és halál is rejlik bennem (lakozik vagy jelen van mind1)

midnenesetre nekem tetszene XD

LuckyDingo

Már valaki kifejtete ezt other forumon, Ichigo új powerupja már sok lenne, jobb lenne ha a jelenlegi erejét fejlesztené és nem újakat szzerezni :D Különben is nem illene a fejére egy olyan maszk :XD

blackronin

#989
Valakinek nem ismerős ez a kép?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f0/Vastolorde.jpg
Szerintem a képen látható tülkös maszk egy vastolorde. (scarmask fejezetben látható képen)
Legalábbis a kettőt így nézve elég nagy a hasonlóság!

Még egy:
Valaki észrevette rajtam kívül, hogy Ulq maszkja nagyon hasonlít egy Vastolorde maszkjára?